Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:379

Pregleda:21849

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 9.4.2016 / 2:29

Tema: Astro dnevnik

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Ne, meni je licelo na to da svoju decu ne vidi jasno. Moon je i vladar pete, to pokusavam da otkrijem. Mars i venera su u konjukciji, sarmantan je bio u mladosti sigurno. Sad nista, pa covek je u braku standard. A, i jedno dete je dugo bilo u bolnici, i to bas kada je saturn bio u raku. Saturn preko marsa doneo je iznenadnu povredu. A je l se vidi to?

A, sorry, nisam uopce obracao paznju, ja rekoh to neki sto cemo tek da ga zenimo. Uopce nisam vidio tvoje postove. Sorry, umoran.:)

Pa i kad vladar 1. i 5. nisu u dobrom spoju to ukazuje na određene probleme na relaciji roditelj - dijete (djeca).
Mo 0 Ne svakako doprinosi tome.
Kako mislis da ih ne sagledava dobro? Jel nesto im brani, gusi ih nekim dobrim namjerama isl.?

Djevice se bas mnogo brinu za svoju djecu, pa ovdje je to pojacano Ma u Raku, kao i Mo 0 Ne.

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: subota, 9.4.2016 / 8:02

Tema: Astro dnevnik

Citiran post

Igor Igor je napisao:

A, sorry, nisam uopce obracao paznju, ja rekoh to neki sto cemo tek da ga zenimo. Uopce nisam vidio tvoje postove. Sorry, umoran.:)

Pa i kad vladar 1. i 5. nisu u dobrom spoju to ukazuje na određene probleme na relaciji roditelj - dijete (djeca).
Mo 0 Ne svakako doprinosi tome.
Kako mislis da ih ne sagledava dobro? Jel nesto im brani, gusi ih nekim dobrim namjerama isl.?

Djevice se bas mnogo brinu za svoju djecu, pa ovdje je to pojacano Ma u Raku, kao i Mo 0 Ne.

Hahha, brani im da puse, sad si me podsetio. .Zapravo, ne, dobar i posvecen roditelj. Oni su zavrsili dobre fakultete, zaradjuju lepo, mene samo buni ovo me0ne, jer je egzaktno. A znam da ta konjukcija ne daje jasnu sliku. Mislim da je zdravlje problematicno sa ovom sestom kucom. Mada jako je izdrzljiv.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 9.4.2016 / 12:17

Tema: Astro dnevnik

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Hahha, brani im da puse, sad si me podsetio. .Zapravo, ne, dobar i posvecen roditelj. Oni su zavrsili dobre fakultete, zaradjuju lepo, mene samo buni ovo me0ne, jer je egzaktno. A znam da ta konjukcija ne daje jasnu sliku. Mislim da je zdravlje problematicno sa ovom sestom kucom. Mada jako je izdrzljiv.

Ajoj ja uradio analizu, misleci ovo neki mladic, koji nece da se zeni, pa te pitam Mo 0 Ne, jel on to krije ljubav, meni odmah sa ovim IC u Raku i Ma u Raku, slika zabrinute porodice, kad ce da se zeni, iako jos nije kasno nesto. Aahahahahahahah

Ma ne, Mo 0 Ne, eto moze prikazati brigu o sestri i njenoj djeci. Mada, ajd necu sad da ulaim u tudji emotivni zivot, al Ma u Raku, Ve u Lavu i So u Djevici je vrlo veliki zavodnik.:)
A, sto se roditeljstva tice, Mo 0 Ne ok daje briznost preveliku, ali nema Djevice koja nije brizan roditelj.
Zdravlje?
Pa, vladar ponašanja Me u Djevici u 6. kuci, gdje je i So, zdruzeni sa Ur i Pl, kao i Ma, Ju i Mo u losim dostojanstvima, pa nije bas najbolje za zdravlje. Organi za varenje su mi ovdje najkriticniji.

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: subota, 9.4.2016 / 15:01

Tema: Astro dnevnik

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ajoj ja uradio analizu, misleci ovo neki mladic, koji nece da se zeni, pa te pitam Mo 0 Ne, jel on to krije ljubav, meni odmah sa ovim IC u Raku i Ma u Raku, slika zabrinute porodice, kad ce da se zeni, iako jos nije kasno nesto. Aahahahahahahah

Ma ne, Mo 0 Ne, eto moze prikazati brigu o sestri i njenoj djeci. Mada, ajd necu sad da ulaim u tudji emotivni zivot, al Ma u Raku, Ve u Lavu i So u Djevici je vrlo veliki zavodnik.:)
A, sto se roditeljstva tice, Mo 0 Ne ok daje briznost preveliku, ali nema Djevice koja nije brizan roditelj.
Zdravlje?
Pa, vladar ponašanja Me u Djevici u 6. kuci, gdje je i So, zdruzeni sa Ur i Pl, kao i Ma, Ju i Mo u losim dostojanstvima, pa nije bas najbolje za zdravlje. Organi za varenje su mi ovdje najkriticniji.

E, svaka ti je na mestu. .

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 9.4.2016 / 16:43

Tema: Astro dnevnik

Citiran post

vratanca27 je napisao:

E, svaka ti je na mestu. .

Djevice mogu ugusiti brigom.:)
Moja majka ima Jupiter u Djevici, vladar Ascendenta i naglašene vodene znake.:)

Lilanabez kartona

Lilana

F / 46 god.

Novi Sad

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 508 postovi

Objavljeno: subota, 9.4.2016 / 22:30 Izmjenjeno: subota, 9.4.2016 / 23:06

Tema: Astro dnevnik

Ovaj tranzit ce biti egzaktno za koji dan,obicno u orbisu krenu da prave ludila,ali egzaktno mi uvek odreaguju,a za koji dan je egzaktno...Jupiter je u Devic...to nas tera da trazimo svoj cilj,ostvarujemo svoje ciljeve jer poznato je da je devica perfekcionista,misli ,duma itd a Jupiter sve to siri i tu gde je na neki nacin ipak daje zatitu...smatram ga licemerom velikim,cesto mi se pokazao kao malefican,ali u ovoj kombinaciji zelim da verujem da nece...retro je pa nas sigurno vraca na neke ciljeve koje nismo ostvarili,preispitujemo sebe do ludila i siri nam zelje da uspemo...u cemu god....Jupiter je retro i pravi konjukciju sa retro Merkurom u desetoj kuci,spaljen je od Sunca,ali je u egzaltaciji kao i vladar moga Sunca. Deseta kuca je kuca statusa,vladar je Saturn...E. apsekat je sledeci...Direktivna Venera je egzaktno na Merkuru koji je suvladar moje sedme kuce ,a Venera je vladar moje sedme kuce...sto znaci da je pitanje statusa,i ljubavi...ova direkcija sama po sebi donosi bas to,ljubav...za kojom ocito vecina oajnicki traga ,pa i ja....Ove godne i Saturn trigon Venera sto opet ukazuje na to konacno....Ali mene sada zanima da li je ovaj Jupiter okidac situacije? Zasto' Egzaktno na Merkuru koji je u konju sa direktivnom Venerom i u trigonu sa Mesecom koji je na Descedentu u Biku u egzaltaciji...na sve to dolazi Merkur u konj sa mojim Mesecom i ucestvuje u ovom trigonu,pritom Mars iz moje prve u Strelcu,znaci vladar je Jupiter pravi trigon sa Venerom u devet.Mars je u svojoj prirodnoj kuci pa iako nije beznacajan,sad je jos znacajnijiii na sve to je moje Sunce uljuceno u svim tim trigonima...Da li je ovo konaco ljubav i aktiviranje te direkcije u punom sjaju? ili sta bi moglo biti?

I da dodam,ako pratimo Firdarije...period u kojem smo i planetu koju treba da pratimo u odredjenom periodu...snazna pogotovo ako je licna planeta,kao i polja kojima vladaju u svom periodu i podperiodu...onda po dnevno u perodu sam Meseca od Maja u podperiodu Merkura...Mesec daje akcenat na emocije,porodicu,a Merkur mi je licna planeta kao i vladar desete,osme i suvladar sedme...Znaci Merkur...za nocno sam zbunjena,al ajd od Septembra 2015 do Sep 2016 sam u podperiodu Marsa i podperodu Jupitera...i eto,opet taj Jupiter znacajan.

Ako bih na sve dodala i Solar...Merkur je u trgonu sa Plutonom,a isti taj Pluton pravi trigon sa Mesecom natalnim...Mars i Venera su u konjukciji u solarnoj sedmoj kuci i prave sekstil sa Plutonom iz 11 natalne,osme sol...da ne komlkujem mnogo,no su aktvne i u Solaru,a Jupiter egz na MC......potvrda ili zelja nemam pojma...

Lilanabez kartona

Lilana

F / 46 god.

Novi Sad

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 508 postovi

Objavljeno: sreda, 13.4.2016 / 0:31 Izmjenjeno: sreda, 13.4.2016 / 2:21

Tema: Astro dnevnik

Da prokomentarisem. Bravo ja! :)

Nastavicu ja da pricam sama sa sobom :)

i siznuh sad kad sam dalje videla sebi tranzite...Znac sad je u normali i sve je ok,ali taman kad bih trebala da krenem nazad za ino sa ciljem da se sredim emotivno...
SaturnR (Prva, Strelac) 90 MerkurR0Ju itd ( Deseta,Devica) i Merkur (Sedma,Bik)90 sa(Deveta,Lav)...Eto opet problema...

Ali to sa druge strane to ce bit reakcija na prlagodjavanje,promene i vracanje na stare stvari koje su me verovatno pritiskale,pa ce se pojavit strahovi i ludila u meni koje mogu izazvati negativne misli...nadam se da ce biti samo pesimizan i bezvolja,da ne izazove raskid ili nesto slicno..no sve mirise na to..prekid.....i Sunce natalno mi je pomalo ugrozeno,dok tranzitno odrzava sjaj..hmm..aa opet sa druge strane sam podrzana, sto me naravno tesi sa: Ve120Sa, Ma120 Ve iako je Mars retro,al ajd...i to ima smisla i Ur120Saturn...ocito cu morati da menjam dosadasnji nacin ponasanja i navika,pa cemi to tesko pasti :D...Zamisli povredjenu Devicu koja cuti i podznak Skorpija?(Kad kaze,gadja gde boli)..u prevodu svadja ...jer to mora da se odradi kaze mi Saturn u sekstilu sa SMC....sve u svemu krece Rolekoster :))) Opet :)

Dr House

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 13.4.2016 / 2:33

Tema: Astro dnevnik

Citiran post

Lilana je napisao:

Da prokomentarisem. Bravo ja! :)

Nastavicu ja da pricam sama sa sobom :)

i siznuh sad kad sam dalje videla sebi tranzite...Znac sad je u normali i sve je ok,ali taman kad bih trebala da krenem nazad za ino sa ciljem da se sredim emotivno...
SaturnR (Prva, Strelac) 90 MerkurR0Ju itd ( Deseta,Devica) i Merkur (Sedma,Bik)90 sa(Deveta,Lav)...Eto opet problema...

Ali to sa druge strane to ce bit reakcija na prlagodjavanje,promene i vracanje na stare stvari koje su me verovatno pritiskale,pa ce se pojavit strahovi i ludila u meni koje mogu izazvati negativne misli...nadam se da ce biti samo pesimizan i bezvolja,da ne izazove raskid ili nesto slicno..no sve mirise na to..prekid.....i Sunce natalno mi je pomalo ugrozeno,dok tranzitno odrzava sjaj..hmm..aa opet sa druge strane sam podrzana, sto me naravno tesi sa: Ve120Sa, Ma120 Ve iako je Mars retro,al ajd...i to ima smisla i Ur120Saturn...ocito cu morati da menjam dosadasnji nacin ponasanja i navika,pa cemi to tesko pasti :D...Zamisli povredjenu Devicu koja cuti i podznak Skorpija?(Kad kaze,gadja gde boli)..u prevodu svadja ...jer to mora da se odradi kaze mi Saturn u sekstilu sa SMC....sve u svemu krece Rolekoster :))) Opet :)

Dr House

Super ti ide. Oces malo da radimo predikcije?

Lilanabez kartona

Lilana

F / 46 god.

Novi Sad

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 508 postovi

Objavljeno: petak, 15.4.2016 / 10:25 Izmjenjeno: petak, 15.4.2016 / 10:31

Tema: Astro dnevnik

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Super ti ide. Oces malo da radimo predikcije?

Vidis da pokusavam neki sled dogadjaja da prediktujem,ukljucujem uz tranzite i predkcije sve moguce. Tranziti donose svakodnevicu,okidaju dogadjaje,a ako verujemo da nista nije bez razloga kroz duovnost,ocito i u planetama to pise ,no gde :)? Pa pratim razvoj dogodjaja :) Na koje predikcije mislis,pa cu se ukljucim?
PS:
Ovaj Jupiter je lepo u egzaktnom odregovao kako sam gore opisala,bas istog dana. Nesto se i na nebu menja jer sam primetla da u orbisu imaju malo drugaciju prirodu, a u egzaktnom daju svoju osnovnu prirodu.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 15.4.2016 / 16:21

Tema: Astro dnevnik

Citiran post

Lilana je napisao:

Vidis da pokusavam neki sled dogadjaja da prediktujem,ukljucujem uz tranzite i predkcije sve moguce. Tranziti donose svakodnevicu,okidaju dogadjaje,a ako verujemo da nista nije bez razloga kroz duovnost,ocito i u planetama to pise ,no gde :)? Pa pratim razvoj dogodjaja :) Na koje predikcije mislis,pa cu se ukljucim?
PS:
Ovaj Jupiter je lepo u egzaktnom odregovao kako sam gore opisala,bas istog dana. Nesto se i na nebu menja jer sam primetla da u orbisu imaju malo drugaciju prirodu, a u egzaktnom daju svoju osnovnu prirodu.

Tranziti su okidači događaja. Ali, evo baš na drugom topicu pišem, u odnosu na solar, ja primat dajem tranzitima sporih planeta, Urana, Neptuna i Plutona, ali i Hirona. Također, jako je važan tranzit Rahu/Ketu, ako rade aspekte sa natalnim planetima do 3 stupnja orbisa.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se