Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:marko terzic

Poruke:33

Pregleda:2031

marko terzicbez kartona

marko terzic

M / 41 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 72 postovi

Objavljeno: sreda, 2.5.2018 / 11:12

Tema: Fiksne zvijezde

Citiran post

Butterflies je napisao:

Vijeruj mi ja sam osiba koja nema sto za sakriti.. ali nije problem moze i na mail.. i sama sam sebi cudna.. nemoram ljude upoznati da bi ih znala.. tako mi je i sa telefoniranjem. Bilo kog da nazovem prvi put razgo aram kao da smo odrasli skupa.. i sto je jos cudnije znam se sijetit i nazvat bas kad im treba netko za mir...

To je bas vrlina kad si srdacna osoba...tako i ja volim pomoci kad mogu nije mi tesko nisam.zavidan i zloban .... al ako me neko pravi budalom tad sam Hitler...

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: sreda, 2.5.2018 / 13:13

Tema: Fiksne zvijezde

Ja sam svijesna da nemogu biti zloco.. jedem se iznutra ali prode.. i sto je jos gore ja ljude sazaljevam a oni zloce.. e sad dalje.. ja sam ove tvoje natalne planete po stepenuma uporedila sa fiksnim zvijezdama i imas srece bar ja tako mislim.. jer tesko je imati zadacu u zivotu i teret koji moras nositi..

Podznak si Bik i on ti se nalazi na 17.46 stepenu.. znaci vladar tvog podznaka je venera i nalazi se u 9 polju na 17 stepeni. To pokazuje da si visokoobrazovan ili tom stremis.. cesto putujes ili to volis.. i sudbina ti je povezana sa inostranstvom. . Tvoj SMC se nalazi na 6 stepenu Bika a na 7 stepenu je fiksna zvijezda HAMAL njena priroda he Mars Saturni i nosi opasnost od prirodnih nepogoda ali i od skandala i okrutnost.. a tebi je u polju 12.. nije na dobrom mijestu jer onda ti je JMC U 6 polju..

2 polje ti pocinje u Blizancima a njim vlada Merkur koji je u 9 polju na 6 stepenu .. znaci vladar 2 a i treceg polja ti je u 9 polju.. ok. Ovo pokazuje da se novac trebalo bi stijecati u inostranstvu .. imas kiron na 10 stepenu u blizancima a na 9 stepenu se nalazi fiksna zvijezda ALDEBARAN ona donosi probleme u braku i vezama i donosi snazan utijecaj partnera na tvoju sudbinu ali i sklonost nasilju..

3 i 4 polje ti pocinje u raku a Mijesec vladar tih polja ti je u 9 polju.. IC ti je na 26 stepenu. To je pokazatelj intelektualca povezanog sa inostranstvom.. posto je vladar 4 polja u 9 to daje gotovo siguran odlazak u inostranstvo ili zivot van mijesta tvog rodenja.. na 25 stepenu Raka nalazi se fiksna zvijezda PROCYON donosi ektremno brz uspon...

5 polje ti pocinje u Lavu njegov vladar Sunce ti je u 9 polju i ovo pokazuje da su ti ljubavi vezane za inostranstvo ali bi i uspijeh trebao postici vani i da si sportski tip...

6 polje ti pocinje u Dijevici i njegov vladar Merku je u 9 polju daje mogucnost posla u inostranstvu i da si visokoobrazovan.. trebas paziti na noge

7 polje ti pocinje u Skorpionu.. DC ti je na 17.46 .. vladar Skrpiona je Mars i Pluton i nalaze se u 6 polju.. uh. Ovo daje mogucnost razvoda i razilazenje sa partnerima bilo koje vrste.. i poslovni partneri su tu ubrojani. Razvode zbog prevare.. stanje cestih fizickih bilesti.. cesto je partner zdravstveni radnik ili vojno lice..

8 polje ti pocinje u Strijelcu a vladar Strijelca Jupiter he u 10 polju.. ovo daje mogucnost vise od jedne karijere.. vezane su za novac.. cesto su osobe vezane za policijsko ili vojno zvanje.. a cesto su ovo osobe ratni profiteri. Ovo daje i dug zivot ali i opasnosti vezane za zivot.. neprijatnosti vezane za nasledstvo ili novac.. uglavnom posao vezan za novac.. u Strijelcu su ti Saturn na 6 stepenu i Uran na 20 stepenu..

9 polje i 10 polje ti pocinje u jarcu a bjim vlada Saturn koji se nalazi u 7 polju to daje i po dva braka ali drugi brak ili ozbiljna veza sa obrazovanom osobom koja je mozda stranac ili druge vijere uglavnom povezana je sa inostranstvom. Ovo je pokazatelj da strenis javnom zivotu i vrhu. U Jarcu su ti Neptun na 3.56 stepenu.. Merkur na 6 stepenu.. Venera na 17 stepenu Mijesec na 19 stepenu.. Sunce na 19 stepenu i MC 26 stepenu.. na 15 steoenu Jarca nalazi se fiksna zvijezda WEGA ona daje naglasak na uspijeh.. na naucnike. . Matematicare.. politicare

11 polje ti pocinje u Vodoliji njegov vladar Saturn i Uran. Saturn se nalazi u 7 polju a Uran u 8 polju. Ovo pokazuje da cesto petljas sa prijateljstvima.. mislim na muskozenska prijateljstva.. i zbog tog ti se xesto prijateljstva prekidaju.. nije ti to dobra pozicija...

12 polje pocinje ti u Ribama a njihov vladar Jupiter i Neptun. Jupiter u 10 polju a Neptun u 8 polju.. tezak polozaj za zdravlje.. daje glavobolju ali i vijeste manupulatore.. i ovo je pokazatelj za karijeu u inostranstvu..


Nemoj mi uzeti za zlo ako sam te ogolila ali tako ti je nebo napiaalo.. hihihihihi

marko terzicbez kartona

marko terzic

M / 41 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 72 postovi

Objavljeno: sreda, 2.5.2018 / 19:41

Tema: Fiksne zvijezde

Citiran post

Butterflies je napisao:

Ja sam svijesna da nemogu biti zloco.. jedem se iznutra ali prode.. i sto je jos gore ja ljude sazaljevam a oni zloce.. e sad dalje.. ja sam ove tvoje natalne planete po stepenuma uporedila sa fiksnim zvijezdama i imas srece bar ja tako mislim.. jer tesko je imati zadacu u zivotu i teret koji moras nositi..

Podznak si Bik i on ti se nalazi na 17.46 stepenu.. znaci vladar tvog podznaka je venera i nalazi se u 9 polju na 17 stepeni. To pokazuje da si visokoobrazovan ili tom stremis.. cesto putujes ili to volis.. i sudbina ti je povezana sa inostranstvom. . Tvoj SMC se nalazi na 6 stepenu Bika a na 7 stepenu je fiksna zvijezda HAMAL njena priroda he Mars Saturni i nosi opasnost od prirodnih nepogoda ali i od skandala i okrutnost.. a tebi je u polju 12.. nije na dobrom mijestu jer onda ti je JMC U 6 polju..

2 polje ti pocinje u Blizancima a njim vlada Merkur koji je u 9 polju na 6 stepenu .. znaci vladar 2 a i treceg polja ti je u 9 polju.. ok. Ovo pokazuje da se novac trebalo bi stijecati u inostranstvu .. imas kiron na 10 stepenu u blizancima a na 9 stepenu se nalazi fiksna zvijezda ALDEBARAN ona donosi probleme u braku i vezama i donosi snazan utijecaj partnera na tvoju sudbinu ali i sklonost nasilju..

3 i 4 polje ti pocinje u raku a Mijesec vladar tih polja ti je u 9 polju.. IC ti je na 26 stepenu. To je pokazatelj intelektualca povezanog sa inostranstvom.. posto je vladar 4 polja u 9 to daje gotovo siguran odlazak u inostranstvo ili zivot van mijesta tvog rodenja.. na 25 stepenu Raka nalazi se fiksna zvijezda PROCYON donosi ektremno brz uspon...

5 polje ti pocinje u Lavu njegov vladar Sunce ti je u 9 polju i ovo pokazuje da su ti ljubavi vezane za inostranstvo ali bi i uspijeh trebao postici vani i da si sportski tip...

6 polje ti pocinje u Dijevici i njegov vladar Merku je u 9 polju daje mogucnost posla u inostranstvu i da si visokoobrazovan.. trebas paziti na noge

7 polje ti pocinje u Skorpionu.. DC ti je na 17.46 .. vladar Skrpiona je Mars i Pluton i nalaze se u 6 polju.. uh. Ovo daje mogucnost razvoda i razilazenje sa partnerima bilo koje vrste.. i poslovni partneri su tu ubrojani. Razvode zbog prevare.. stanje cestih fizickih bilesti.. cesto je partner zdravstveni radnik ili vojno lice..

8 polje ti pocinje u Strijelcu a vladar Strijelca Jupiter he u 10 polju.. ovo daje mogucnost vise od jedne karijere.. vezane su za novac.. cesto su osobe vezane za policijsko ili vojno zvanje.. a cesto su ovo osobe ratni profiteri. Ovo daje i dug zivot ali i opasnosti vezane za zivot.. neprijatnosti vezane za nasledstvo ili novac.. uglavnom posao vezan za novac.. u Strijelcu su ti Saturn na 6 stepenu i Uran na 20 stepenu..

9 polje i 10 polje ti pocinje u jarcu a bjim vlada Saturn koji se nalazi u 7 polju to daje i po dva braka ali drugi brak ili ozbiljna veza sa obrazovanom osobom koja je mozda stranac ili druge vijere uglavnom povezana je sa inostranstvom. Ovo je pokazatelj da strenis javnom zivotu i vrhu. U Jarcu su ti Neptun na 3.56 stepenu.. Merkur na 6 stepenu.. Venera na 17 stepenu Mijesec na 19 stepenu.. Sunce na 19 stepenu i MC 26 stepenu.. na 15 steoenu Jarca nalazi se fiksna zvijezda WEGA ona daje naglasak na uspijeh.. na naucnike. . Matematicare.. politicare

11 polje ti pocinje u Vodoliji njegov vladar Saturn i Uran. Saturn se nalazi u 7 polju a Uran u 8 polju. Ovo pokazuje da cesto petljas sa prijateljstvima.. mislim na muskozenska prijateljstva.. i zbog tog ti se xesto prijateljstva prekidaju.. nije ti to dobra pozicija...

12 polje pocinje ti u Ribama a njihov vladar Jupiter i Neptun. Jupiter u 10 polju a Neptun u 8 polju.. tezak polozaj za zdravlje.. daje glavobolju ali i vijeste manupulatore.. i ovo je pokazatelj za karijeu u inostranstvu..


Nemoj mi uzeti za zlo ako sam te ogolila ali tako ti je nebo napiaalo.. hihihihihi

Hihih zato je meni astrologija fascinantna nemas pojma ko sam a opisala si me jako dobro Do detalja pretpostavke proslost sadasnjost buducnost ...Dosta si precizna moram priznati bas fascinantno svaka cast!!! Interesuje me jos samo potomstvo ...djeca ocu li imati to u zivotu

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: sreda, 2.5.2018 / 22:41

Tema: Fiksne zvijezde

Oprosti sto kadnim sa odgovorom. Ma nisam ja precizna nego sve to stoji u tvom natalu.. sad to oko potomstva trebas pitat netkog tko se razumije u astrologiju. Ja se ne razumijem u to.. ali po onom sto ja mislim imat ces bar dvoje... plavog decka i curicu tamnoputu pedantnu i lijepu.. pametnu i vrijednu..

To mislim. Moja prijateljica 11 godina je pokusavala ostati trudna. Cak joj i doktori su rekli da nece imati dijecu... predlagali su joj posvojenje. Ja sam joj rekla da cuva zivce za dijecu a ne rekla kazala. Rekla sam da ce ih imati i evo ceka 3 dijete u 3 godine...

marko terzicbez kartona

marko terzic

M / 41 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 72 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.5.2018 / 15:51 Izmjenjeno: četvrtak, 3.5.2018 / 15:53

Tema: Fiksne zvijezde

Citiran post

Butterflies je napisao:

Oprosti sto kadnim sa odgovorom. Ma nisam ja precizna nego sve to stoji u tvom natalu.. sad to oko potomstva trebas pitat netkog tko se razumije u astrologiju. Ja se ne razumijem u to.. ali po onom sto ja mislim imat ces bar dvoje... plavog decka i curicu tamnoputu pedantnu i lijepu.. pametnu i vrijednu..

To mislim. Moja prijateljica 11 godina je pokusavala ostati trudna. Cak joj i doktori su rekli da nece imati dijecu... predlagali su joj posvojenje. Ja sam joj rekla da cuva zivce za dijecu a ne rekla kazala. Rekla sam da ce ih imati i evo ceka 3 dijete u 3 godine...

ja bih volio barem jednog sina da imam :) a kako ti gledas po cemu mozes znati ko mi je nebeski partner i djeca .... to je peta kuca i treca ??
Znas li npr u komce mi znaku biti bracni parner ako dodje do braka .... :)
p.s hvala za ovo sve do sada bas mi je interesantno citati :) prilicno si precizna mozda te neke stvari kod emene bude ahahhaah al i mene bude navikao sam se ;)

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.5.2018 / 17:09

Tema: Fiksne zvijezde

Tvoj bracni partner bi trebao imati osobine Skorpiona.. znaci jakog Marsa i Plutona..

Ma ne zbunjuje mene nista ja sam zestoka hladovina..

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.5.2018 / 18:52

Tema: Fiksne zvijezde

Citiran post

Butterflies je napisao:

7 polje ti pocinje u Skorpionu.. DC ti je na 17.46 .. vladar Skrpiona je Mars i Pluton i nalaze se u 6 polju.. uh. Ovo daje mogucnost razvoda i razilazenje sa partnerima bilo koje vrste.. i poslovni partneri su tu ubrojani. Razvode zbog prevare.. stanje cestih fizickih bilesti.. cesto je partner zdravstveni radnik ili vojno lice..

tos to mu je vladar u 6 polju ne daje nuzno odmah razvod, gleda se u kom znaku i kakave aspekte pravi..nemojte samo na osnovu jedne pozicije da dajete zakljucak...ovdje partner moze biti nizeg staleza ili u podredjenom polozaju..posto je dispozitor Marsa opet Mars, dakle ovdje nema razvoda..brak ce da traje

tako ne lupajte molim vas

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.5.2018 / 19:41 Izmjenjeno: četvrtak, 3.5.2018 / 19:43

Tema: Fiksne zvijezde

Ja nisam astrolog a nit sam gledala aspekte nego gdje se nalaze natalne planete i gdje su mu najblize fiksne zvijezde. Tako da sam i rekla da za druge stvari upita astrologe koji to jesu. Nisu gluposti vijeruj mi.. posto ti dobro razumijes astrologiju.. znam da ces ispraviti.. pusa

marko terzicbez kartona

marko terzic

M / 41 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 72 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.5.2018 / 20:26

Tema: Fiksne zvijezde

Citiran post

Butterflies je napisao:

Ja nisam astrolog a nit sam gledala aspekte nego gdje se nalaze natalne planete i gdje su mu najblize fiksne zvijezde. Tako da sam i rekla da za druge stvari upita astrologe koji to jesu. Nisu gluposti vijeruj mi.. posto ti dobro razumijes astrologiju.. znam da ces ispraviti.. pusa

Ma ne ljutim se ja sto se prognoze tice niti uzimam sve zdravo za gotovo .... Do sada su mi partneri bili u znaku ili podznaku skorpijona (duge veze)

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.5.2018 / 20:58

Tema: Fiksne zvijezde

I da se ljutis.. nepatim od kompleksa tako da me nicije misljenje nemoze isbacit iz ravnoteze..ja vidim gdje ti je Dc i u kojem znaku je . A Cicimici je izvrsna sto se tice natala vijeruj mi.. upitaj nju da ti pogleda bolje.. ..

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se