Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Luna

Poruke:326

Pregleda:26606

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 23:01 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 23:03

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

lalafo je napisao:

Hahahahahhahh tacno bi ti rekla svasta da te znam,al nemogu ovako a i previse sve shvatas ozbiljno i bukvalno sto ti kazem i usput nisam gospodja " kockasta"

Kako shvatam ozbiljno, pa nisam ti jos uvijek trazio broj od svekrve :D

Ali moram malo glumiti ozbiljnost, valja mi raditi na reputaciji pred ovolikim auditorijumom :D

Ti si predpostavljam gospodja " trouglasta"

lalafobez kartona

lalafo

F / 33 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Uzdiže se na forumu / 214 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 23:16

Tema: Fortuna - točka sudbine

Pa ti si ozbiljan covjek,trebo bi ja ne znam sta cekas vise ccccxxx vidim da je moja sprdnja otisla predaleko cim si me počeo " spuštati" itd.

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 23:21

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

lalafo je napisao:

Pa ti si ozbiljan covjek,trebo bi ja ne znam sta cekas vise ccccxxx vidim da je moja sprdnja otisla predaleko cim si me počeo " spuštati" itd.

Rekoh ja na pocetku da cemo ja i ti vrlo brzo razviti neku vrstu veze na "nevidjeno", pa te sad jos i spustam

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 23:45 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 23:48

Tema: Fortuna - točka sudbine

Hallo... i vecer...

Kada sam prije nekih 16...17 godina sa bratom gledala neku vrstu borbe koja je u to vrijeme bila jako popularna u Americi moj brat je bio navijac borca koji je sebe nazivao Undertaker.. nije bio kao ostali.. nije se hvatao za mikrofon i pricao puno.. niti je imao neke glupe izjave.. jednostavno se pojavi sam u svojm crnom kompletu i izade na ring i bez puno pompe premlati suparnika i jos kojeg usput utrcanog snagatora.. strasan ali izdvajao se iz mase jer je znao mijeru... zasto je tu u tom bizarnom svijetu i zasto to radi tek sam poslije vise od deset godina saznala. Jer je isto tako neki americki program prikazivao koja je strana tog sporta i zivot tih ljuxi kad se svijetla pogase na tim pozornicama.. Undertaker je bio normalan lik u stvarnom zivotu koji je mlatio napuhane hvalisavce... lik za legendu..

Neznam ni ja od kud mi to ali ljudsku psihilu i karakter osijetim i sto je najcudnije ono sto svi kriju meni je kao ma dlanu. Pokusavam ne razmisljati o tom da ne bih imala predrasude...

Nisu tvoje crte lica te koje te svrstavaju medu tu elitu... nego tvoj hladni stav kad odlucis da ti je prag blizu.. u tvoj krug se ne ulazi bez pozivnice.. mislim u krug unutar tebe.. i da od tebe svi ocekuju da si motor koji radi uvijek za druge.. da si pokretac svega.. a ti to i radis.. mislim da tebi zivot i namijenio je nesto plavo i osijetljivo.. nesto sto ti nebi sebi izabrao.. nekog tkog ces vodit kroz zivot iako mislis da ti to nemozes...

lalafobez kartona

lalafo

F / 33 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Uzdiže se na forumu / 214 postovi

Objavljeno: subota, 10.2.2018 / 0:12

Tema: Fortuna - točka sudbine

I ja sam cula za tog kečera i moj brat je navijao tad za John Cena-u on je takodje u toj grupi keceraa koji glume da se hrvaju, jer to je vise zabava samim tim kako su dolazili obuceni za te " nastupe" niko se nece doc hrvat za " prave" u sesiru i crnom mantilu kao sto je to radio undertaker

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: subota, 10.2.2018 / 0:16 Izmjenjeno: subota, 10.2.2018 / 0:18

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Butterflies je napisao:

Hallo... i vecer...

Kada sam prije nekih 16...17 godina sa bratom gledala neku vrstu borbe koja je u to vrijeme bila jako popularna u Americi moj brat je bio navijac borca koji je sebe nazivao Undertaker.. nije bio kao ostali.. nije se hvatao za mikrofon i pricao puno.. niti je imao neke glupe izjave.. jednostavno se pojavi sam u svojm crnom kompletu i izade na ring i bez puno pompe premlati suparnika i jos kojeg usput utrcanog snagatora.. strasan ali izdvajao se iz mase jer je znao mijeru... zasto je tu u tom bizarnom svijetu i zasto to radi tek sam poslije vise od deset godina saznala. Jer je isto tako neki americki program prikazivao koja je strana tog sporta i zivot tih ljuxi kad se svijetla pogase na tim pozornicama.. Undertaker je bio normalan lik u stvarnom zivotu koji je mlatio napuhane hvalisavce... lik za legendu..

Neznam ni ja od kud mi to ali ljudsku psihilu i karakter osijetim i sto je najcudnije ono sto svi kriju meni je kao ma dlanu. Pokusavam ne razmisljati o tom da ne bih imala predrasude...

Nisu tvoje crte lica te koje te svrstavaju medu tu elitu... nego tvoj hladni stav kad odlucis da ti je prag blizu.. u tvoj krug se ne ulazi bez pozivnice.. mislim u krug unutar tebe.. i da od tebe svi ocekuju da si motor koji radi uvijek za druge.. da si pokretac svega.. a ti to i radis.. mislim da tebi zivot i namijenio je nesto plavo i osijetljivo.. nesto sto ti nebi sebi izabrao.. nekog tkog ces vodit kroz zivot iako mislis da ti to nemozes...

Sjecam se Undertakera, ti si zapravo gledala americke kecere, popularni WWF.
U stvari su sve one borbe namjestene i dobro scenarijski istrenirane unaprijed, naravno da nisu stvarne
JA sam Undertaker iz jednog drugog razloga, citav zivot sam navijac FK Partizan, pa bi u prevodu Undertaker bio " Grobar"

Jesu mi crte lica upravo ono sto me malo izdvaja iz kolotecine vrlo prisutnog seljakluka u Sarajevu( naravno, ne samo mene), imam moze se reci " aristokratske" tj urbane crte lica, sto sa Sa na 15 stepenu Lava ( kraljevski stepen) i Mo u Lavu nije slucajno.

Ono, mogu biti smetljar, u civilu ce ljudi misliti da sam predsjednik drzave

A ja zapravo zelim da budem samo od koristi kolektivu, ne i da licno ja gradim neki autoritativni status.

Kao dijete sam patio za tim da budem autoritet, ali Sa u Lavu mi je kroz vrijeme "oduzeo" tu vrstu Ega i " natjerao me da razmisljam o interesu masa.

Nisam vise ni pokretac, nekada sam to bio, organizirao okupe, orrganizirao derneke, ko je zvao raju u grad, uvijek ja, da se igra lopte, uvijek ja, sad sam se dosta povukao, vise mene zovu nego ja ikoga, sto bi se reklo prekucao sam zivot i malo toga mi je vise interesantno( osim zena naravno) :)

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: subota, 10.2.2018 / 1:45 Izmjenjeno: subota, 10.2.2018 / 2:02

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

undertaker je napisao:

Hehehe, hvala, hvala na ovoj duporovskoj igrokaznoj analizi :D

SAmo ne kontam ovo "nekih nogica", daj naznaci kakvih :D

I ne kontam kako Mjesec prima Jupitera u sjediste( pa nije mi Mjesec u Raku pa da ga vodi u egzaltaciju,a da Mjesec ide u svoju egzaltaciju :)), mozda mislis na triplicitet Jupitera kojeg Mjesec vodi u LAva?

I Ac i Mo mi na VAginom stepenu, pa nek mi neko kaze da nisam privlacan a i pravedan , haha :D

Aaa, pa ovdje prava fešta u međuvremenu

Baš bih trebala objasniti?? ,...i tako fokus nije na njima, uvijek je negdje... između. Misliš zašto sam van pravila tumačila? Jednostavno takav treutak, bez namjere da budem precizna, u okvirima pravila, čak i bez namjere da budem van njih...bez ikakve namjere ,osim da uživam u trenutku hahaha, kako sam radila, tako je i ispalo. Dopustim si nekad takve momente, dobro je to . Ok, Mjesec je u aplikacionom sekstilu sa Jupiterom, to bi mi reklo o nekoj prilici, jedinoj koju vidim, za izlazak iz te kutijice u kojoj jest, a malo zatvoren, nebitno što je on i dalje tamo gdje jest u odnosu na trajanje...A obzirom da Mo nema dobru povezanost sa svojim dispozitorom, niti očekuje da on ispuni njegove težnje, onako kako je Mjesecu potrebno, Jupiter je taj prema čijoj energiji teži, prirodnije nego prema energiji Saturna, (dipozitorom svog dispozitora) od kojeg je i tako na odlasku. Tim bolje što je Jupiter u znaku Mjesečeve egzaltacije, a pošto Mjesec te svoje „želje“ usmjerava iz znaka vatrenog, Jupiteru, koji pozna i vatru i vodu, a još je i PF uz njega, kako ne bi odgovarao ovom Mjesecu iz Lava, pa ako je i u zemljanom znaku, ima dodir po elementu sa Mjesečevim dispozitorom. A i da nema, kakva je to zemlja bez bar malo vode ili vatre, makar u dubini...ili nafte
Je, da bih riječ rekla za pravednost , za privlačnost vjerujem na riječ...kad god probam vidjeti za nečiji izgled, završim sa „trećim kamenčićem od Sunca“ sa kojeg se smješkala njegova duša u plavičasti sumrak...a pa onda više ni ne pokušavam, samo vjerujem na riječ

No, u kvadratu , ne sekstilu. Neću prepravljati gore u tekstu, trebat ću nekad podsjetnik kako je išlo zbog nekih aspekata

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: subota, 10.2.2018 / 2:07

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Lenka je napisao:

Aaa, pa ovdje prava fešta u međuvremenu

Baš bih trebala objasniti?? ,...i tako fokus nije na njima, uvijek je negdje... između. Misliš zašto sam van pravila tumačila? Jednostavno takav treutak, bez namjere da budem precizna, u okvirima pravila, čak i bez namjere da budem van njih...bez ikakve namjere ,osim da uživam u trenutku hahaha, kako sam radila, tako je i ispalo. Dopustim si nekad takve momente, dobro je to . Ok, Mjesec je u aplikacionom sekstilu sa Jupiterom, to bi mi reklo o nekoj prilici, jedinoj koju vidim, za izlazak iz te kutijice u kojoj jest, a malo zatvoren, nebitno što je on i dalje tamo gdje jest u odnosu na trajanje...A obzirom da Mo nema dobru povezanost sa svojim dispozitorom, niti očekuje da on ispuni njegove težnje, onako kako je Mjesecu potrebno, Jupiter je taj prema čijoj energiji teži, prirodnije nego prema energiji Saturna, (dipozitorom svog dispozitora) od kojeg je i tako na odlasku. Tim bolje što je Jupiter u znaku Mjesečeve egzaltacije, a pošto Mjesec te svoje „želje“ usmjerava iz znaka vatrenog, Jupiteru, koji pozna i vatru i vodu, a još je i PF uz njega, kako ne bi odgovarao ovom Mjesecu iz Lava, pa ako je i u zemljanom znaku, ima dodir po elementu sa Mjesečevim dispozitorom. A i da nema, kakva je to zemlja bez bar malo vode ili vatre, makar u dubini...ili nafte
Je, da bih riječ rekla za pravednost , za privlačnost vjerujem na riječ...kad god probam vidjeti za nečiji izgled, završim sa „trećim kamenčićem od Sunca“ sa kojeg se smješkala njegova duša u plavičasti sumrak...a pa onda više ni ne pokušavam, samo vjerujem na riječ

Hehe, a nisu mi Jupiter i Mjesec u aplikacionom sextilu nego u kvadratu :) I vidi Mjesec u Lavu Sunce u Jarcu jer ga Saturn recepcijom dovodi u Lava, tik pored Mjeseca, ali ne valja opet jer mi je onda Mjesec spaljen :D Saturn mi recepcijom ide u Jarca u 1 polje i podržava Jupitera u Biku. Kako ono kažu vatra je topla i suha a zemlja hladna i suha, pa ih povezuje suhoća, tako da ti kvadrati izmedju zemljanih i vatrenih znakova i nisu toliko strasni. Voda je hladna i vlažna i sa zemljom je povezuje hladnoća. Zrak je topao i vlažan i sa zemljom ga ne povezuje ništa, sa vatrom ga povezuje toplota, Isto tako vodu sa vatrom ne povezuje ništa. Nego šta misliš o uticaju Lilitha u karti, meni je na 23 Bika u 5 polju?

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: subota, 10.2.2018 / 4:56 Izmjenjeno: subota, 10.2.2018 / 5:02

Tema: Fortuna - točka sudbine

Super da ste se sijetili tih uspijesno namjestenih borbi... ali niste shvatili poentu onog sto je bitno....
Nije bio od mase cirkusanata u sarenim odorama.. nije imao ekipu za izazivanje.. nije bio nicija zaledina a niti je trebao zaledinu.. covijek koji je znao da je tu da zabavi masu.... a masa za dorucak treba hljeba i igara.. treba da se nahrani... Eto to je poenta.. a napisano je jer me prije pominjanja undertakena citanje teksta podsijetilo na samo bezazleno hvalisanje i natijecanje tko ce u gomili biti veci baja sa vecom dvosmislenosti u rijecniku...

A to za izgled lica sam sigurna da je nasmijano gotovo uvijek. Osim kad krene mozdana masinerija punom snagom radit.. onda to lice kao i kod lava sakriva i pridno odaje utisak hladnokrvnosti.. nedodirljivosti.. Lav.. ispod te kraljevske poze i slike srce koje ima ima toplinu.. samo ne za sviju..

Grobar. Partizan uh. Sad bi moj prijatelj ministar imao sto za reci jer Zeljo je za nase klince ove generacije bio neprikosnoven i slicice sa Zeljinim nogometasima su se lijepile po friziderima a mame bi ludile od tog jer je frizider izgledao kao sa nekog otpada..... a posto sam ja tatin sin iako sa kikicama na glavi meni je Hajduk u krvi..

Nisam nikad sazivala derneke a ni skupove.. ja sam netko tko je to gledao sa strane. Imala sam sliku ali sreca ne i dozivljaj.. da sam dernecila mozda bih bila manje osijetljiva ali ovako jos uvijek me moze iznenaditi neka glupost. Jos uvijek odrastam. Mozda sam zato u prednosti i zivot mi je jos kao u dijeteta zanimljiv. Kao da sam tinejder...ali sa ozbiljniscu....

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: subota, 10.2.2018 / 18:06

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

undertaker je napisao:

Hehe, a nisu mi Jupiter i Mjesec u aplikacionom sextilu nego u kvadratu :) I vidi Mjesec u Lavu Sunce u Jarcu jer ga Saturn recepcijom dovodi u Lava, tik pored Mjeseca, ali ne valja opet jer mi je onda Mjesec spaljen :D Saturn mi recepcijom ide u Jarca u 1 polje i podržava Jupitera u Biku. Kako ono kažu vatra je topla i suha a zemlja hladna i suha, pa ih povezuje suhoća, tako da ti kvadrati izmedju zemljanih i vatrenih znakova i nisu toliko strasni. Voda je hladna i vlažna i sa zemljom je povezuje hladnoća. Zrak je topao i vlažan i sa zemljom ga ne povezuje ništa, sa vatrom ga povezuje toplota, Isto tako vodu sa vatrom ne povezuje ništa. Nego šta misliš o uticaju Lilitha u karti, meni je na 23 Bika u 5 polju?

Lilith ti maltene na Algolu :D

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se