Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:1167

Pregleda:64849

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: utorak, 1.11.2016 / 20:13

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

pošto je ovo tema za brza pitanja i odgovore ja ću postaviti jedno horarno pitanje pa možda dobijem "brzi " odgovor jer godinama već proučavam astrologiju ali nisam baš puno naučila za horar sam samo čula tako da nemam pojma što bi si ja protumačila, tako da vas molim da mi netko od vas protumači a ja ću postaviti samo pitanje bez pravljenja horoskopa : dali ću obnoviti vezu sa muškarcem iz daleke prošlosti ? '

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 1.11.2016 / 21:23

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Citiran post

crnokosa je napisao:

pošto je ovo tema za brza pitanja i odgovore ja ću postaviti jedno horarno pitanje pa možda dobijem "brzi " odgovor jer godinama već proučavam astrologiju ali nisam baš puno naučila za horar sam samo čula tako da nemam pojma što bi si ja protumačila, tako da vas molim da mi netko od vas protumači a ja ću postaviti samo pitanje bez pravljenja horoskopa : dali ću obnoviti vezu sa muškarcem iz daleke prošlosti ? '

Ima li dobrovoljaca?

0

0

PogledajDobroLoše

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.11.2016 / 11:00

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ima li dobrovoljaca?

Probala ,dodajte, oduzmite, popravite..falaa
Pitač.crnokosa
Pitanje:Da li će doći do obnove odnosa sa osobom iz prošlosti?
Mjesto i vrijeme: Zagreb, 03.11.2016. u 10.10

Zašto postavljam podatke a ne chart? Chart se ne vidi dobro, ne vide se stupnjevi na kojima su planete, a važno je zbog određivanja aplikacionih, odnosno separacionih aspekata...pa tko želi tumačiti i vježbati, ukuca podatke i dobije chart.
1)Ac na 21.51 Strijelca, promjenljivi znak, odmah navodim Mjesec u 12.egzaktna aplikaciona konjukcija sa Ac
-vladar Ac, Jupiter u 9.kući, na 11.40 Vage, kardinalnom znaku, peregriniran u padajućoj kući, 3. partnerovoj
2) Dc na 21.51 Blizanaca, promjenljivi znak
-vladar Merkur, spaljeni Merkur, ali Sunce je u 10./4. dok je Me u 11./5. u Škorpiji u sljedujućoj kući, fiksnom znaku, ako ćemo mu u pomoć pozvati dispozitora, ni od njega nikakve koristi Mars u Jarcu egzaltiran, ali bez aplikacionih aspekata
Mars i Jupiter nisu u aspektu//Mars Jupiteru daje lošu recepciju, u znaku Jupiterovog pada// Jupiter Marsu daje lošu recepciju-u znaku Marsovog izgona
3) Mjesec u 12. na samom Ac, na 21.03. rastuća faza
-zadnji aspekt Mjeseca sa Venerom u 12. u Strijelcu
-idući aspkt Mjeseca sa tek sa transcendentnim Rx Uranom u Ovnu, iz 4./10., što će reći Mjesec je u praznom hodu
-Mjesec i Merkur nisu u aspektu//Mjesec u znaku Merkurovog izgona—Merkur u znaku Mjesečevog pada, negativna uzajamna recepcija ne znaš tko kome više zamjera, mrzi bi bilo pretjerano,a sa takvim teškim emocijama veza teško da može biti pokrenuta u dobrom smijeru i bez poteškoća, još Merkur spaljen, pa i što bi mogao ne usudi se zbog nekog teškog iskustva koje ste imali, a i njegove su namjere nejasne, nevidljiv zbog Sunca-moguće i samo nestao a nešto pokušao pokrenuti
4)Venera i Sunce-nikad nisu u aspektu, uzajamna recepcija po triplicitetu i izgonu, što ne daje nadu u obnovu odnosa
Venera u 12./6., u Strijelcu, promjenljivom znaku, odvaja se od konjukcije sa Saturnom-oboje su bili zainteresirani za obnovu odnosa, od nje odlazi Mjesec u prazan hod, u Strijelcu je peregrinirana— znaku Sunčevog tripliciteta, pa ona kao žena tako daje neku slabašnu recepciju njemu kao muškarcu, prijateljski ali bez strasti -u padajućoj kući, promjenljivom znaku, rekla bih da je ova Venera imala priliku obnoviti odnos -tajni odnos, ali zbog vlastitih strahova, nesigurnosti, ograničenja realnih koja postoje ili čak ni ne zna što zapravo želi od njega i da li je to to, samo pustila da stvari ...ne krenu nikuda, ako ne mogu biti drastično drugačije
Sunce u 10./4.u Škorpiji, fiksnom znaku, peregrinirano...u znaku Venerinog izgona-što će reći da bi se ti morala prilagoditi nekoj postojećoj situaciji, prihvatiti neke uvjete, koji se sami po sebi nameću a koje je on nemoćan mijenjati zbog vaše potencijalne veze...tu se ti dosta loše snalaziš, moguće bi mijenjala teško promjenljivo, milom ili silom, zato ti on kao muškarac daje lošu recepciju, ne prihvaća to tako, radije miruje

0

0

PogledajDobroLoše

SvilenaBubicabez kartona

SvilenaBubica

F / 39 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Novajlija na forumu / 2 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.11.2016 / 11:35

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Poštovani, moze li mi neko odgovoriti na jedno horarno pitanje?
Zanima me da li cu dobiti posao na koji sam aplicirala danas?
Hvala puno unapred na odgovoru

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.11.2016 / 12:35

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Citiran post

SvilenaBubica je napisao:

Poštovani, moze li mi neko odgovoriti na jedno horarno pitanje?
Zanima me da li cu dobiti posao na koji sam aplicirala danas?
Hvala puno unapred na odgovoru

Možeš li pitanje prebaciti samo u HORARNA ASTROLOGIJA - Vježbaonica?

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.11.2016 / 12:39 Izmjenjeno: četvrtak, 3.11.2016 / 12:40

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

lenka ,lenka, lenka puno , puno hvala na ovako preciznom odgovoru ali zašto ne želi ništa mijenjati ovaj muškarac, zašto se ne želi malo potruditi iako ima prepreka ,dali on uopće nešto osjeća u ovoj vezi u vezi mene , dali da ja pokrenem situaciju ????'' ne znam kako postaviti svoje pitanje, tako je teško ovo definirati , nešto želi a ne pokrene se ...što da radim da bi bila sretna s njim?Molim vas lenka da mi to još pogledate ili možda i netko drugi!Hvala, hvala,hvala!

0

0

PogledajDobroLoše

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.11.2016 / 18:13

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Citiran post

crnokosa je napisao:

lenka ,lenka, lenka puno , puno hvala na ovako preciznom odgovoru ali zašto ne želi ništa mijenjati ovaj muškarac, zašto se ne želi malo potruditi iako ima prepreka ,dali on uopće nešto osjeća u ovoj vezi u vezi mene , dali da ja pokrenem situaciju ????'' ne znam kako postaviti svoje pitanje, tako je teško ovo definirati , nešto želi a ne pokrene se ...što da radim da bi bila sretna s njim?Molim vas lenka da mi to još pogledate ili možda i netko drugi!Hvala, hvala,hvala!

E pa sad bi malo mogla nešto i da kažeš o tom odnosu. Ima kontakta -nema, oženjeni, slobodni...razišli se u svadji..u ljubavi...Pa malo vidi od početka pravila za horar, malo probaj povezati...pretpostavljam da si došla s nama učiti malo horarnu, pa polako korak po korak :)

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.11.2016 / 18:18

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Citiran post

Lenka je napisao:

Probala ,dodajte, oduzmite, popravite..falaa
Pitač.crnokosa
Pitanje:Da li će doći do obnove odnosa sa osobom iz prošlosti?
Mjesto i vrijeme: Zagreb, 03.11.2016. u 10.10

Zašto postavljam podatke a ne chart? Chart se ne vidi dobro, ne vide se stupnjevi na kojima su planete, a važno je zbog određivanja aplikacionih, odnosno separacionih aspekata...pa tko želi tumačiti i vježbati, ukuca podatke i dobije chart.
1)Ac na 21.51 Strijelca, promjenljivi znak, odmah navodim Mjesec u 12.egzaktna aplikaciona konjukcija sa Ac
-vladar Ac, Jupiter u 9.kući, na 11.40 Vage, kardinalnom znaku, peregriniran u padajućoj kući, 3. partnerovoj
2) Dc na 21.51 Blizanaca, promjenljivi znak
-vladar Merkur, spaljeni Merkur, ali Sunce je u 10./4. dok je Me u 11./5. u Škorpiji u sljedujućoj kući, fiksnom znaku, ako ćemo mu u pomoć pozvati dispozitora, ni od njega nikakve koristi Mars u Jarcu egzaltiran, ali bez aplikacionih aspekata
Mars i Jupiter nisu u aspektu//Mars Jupiteru daje lošu recepciju, u znaku Jupiterovog pada// Jupiter Marsu daje lošu recepciju-u znaku Marsovog izgona
3) Mjesec u 12. na samom Ac, na 21.03. rastuća faza
-zadnji aspekt Mjeseca sa Venerom u 12. u Strijelcu
-idući aspkt Mjeseca sa tek sa transcendentnim Rx Uranom u Ovnu, iz 4./10., što će reći Mjesec je u praznom hodu
-Mjesec i Merkur nisu u aspektu//Mjesec u znaku Merkurovog izgona—Merkur u znaku Mjesečevog pada, negativna uzajamna recepcija ne znaš tko kome više zamjera, mrzi bi bilo pretjerano,a sa takvim teškim emocijama veza teško da može biti pokrenuta u dobrom smijeru i bez poteškoća, još Merkur spaljen, pa i što bi mogao ne usudi se zbog nekog teškog iskustva koje ste imali, a i njegove su namjere nejasne, nevidljiv zbog Sunca-moguće i samo nestao a nešto pokušao pokrenuti
4)Venera i Sunce-nikad nisu u aspektu, uzajamna recepcija po triplicitetu i izgonu, što ne daje nadu u obnovu odnosa
Venera u 12./6., u Strijelcu, promjenljivom znaku, odvaja se od konjukcije sa Saturnom-oboje su bili zainteresirani za obnovu odnosa, od nje odlazi Mjesec u prazan hod, u Strijelcu je peregrinirana— znaku Sunčevog tripliciteta, pa ona kao žena tako daje neku slabašnu recepciju njemu kao muškarcu, prijateljski ali bez strasti -u padajućoj kući, promjenljivom znaku, rekla bih da je ova Venera imala priliku obnoviti odnos -tajni odnos, ali zbog vlastitih strahova, nesigurnosti, ograničenja realnih koja postoje ili čak ni ne zna što zapravo želi od njega i da li je to to, samo pustila da stvari ...ne krenu nikuda, ako ne mogu biti drastično drugačije
Sunce u 10./4.u Škorpiji, fiksnom znaku, peregrinirano...u znaku Venerinog izgona-što će reći da bi se ti morala prilagoditi nekoj postojećoj situaciji, prihvatiti neke uvjete, koji se sami po sebi nameću a koje je on nemoćan mijenjati zbog vaše potencijalne veze...tu se ti dosta loše snalaziš, moguće bi mijenjala teško promjenljivo, milom ili silom, zato ti on kao muškarac daje lošu recepciju, ne prihvaća to tako, radije miruje

Fenomenalna analiza Lenka.
Ve i Mo sljedeci ide ka Ju. Ve i Ju imaju recepciju, ali PH Mo, pa aspekt otišao.
U najbolju ruku ovo je situacija koja visi u zraku, a ne koristi se niti dio. Mada ne vidim mogucnost ozbiljne veze.
Potrebno je da ona kaze, jer PITANJE je u horarnoj prvo i osnovno.:)

0

0

PogledajDobroLoše

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.11.2016 / 18:27

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Fenomenalna analiza Lenka.
Ve i Mo sljedeci ide ka Ju. Ve i Ju imaju recepciju, ali PH Mo, pa aspekt otišao.
U najbolju ruku ovo je situacija koja visi u zraku, a ne koristi se niti dio. Mada ne vidim mogucnost ozbiljne veze.
Potrebno je da ona kaze, jer PITANJE je u horarnoj prvo i osnovno.:)

Hvalaa! Obzirom da je Me vladar 7.pa spaljen, nekako u zadnje vrijeme gledam samo kad se pogodi da je Me vladar 7. pa računam da ću nešto previdjeti :). Ona je emotivno blokirana puno, al pošto Mjesec PH pa sad ne znam jel ona stvarno želi nešto s njim..a ni on nešto ne pokazuje jasno što bi, pa stoji sve, da.

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 3.11.2016 / 18:41

Tema: Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Citiran post

Lenka je napisao:

Hvalaa! Obzirom da je Me vladar 7.pa spaljen, nekako u zadnje vrijeme gledam samo kad se pogodi da je Me vladar 7. pa računam da ću nešto previdjeti :). Ona je emotivno blokirana puno, al pošto Mjesec PH pa sad ne znam jel ona stvarno želi nešto s njim..a ni on nešto ne pokazuje jasno što bi, pa stoji sve, da.

Upravo to.
Ovo je slika totalnog odsustva akcije. Ništa se ne dešava. Sve je kako je i bilo. Ako nisu skupa, onda on ne želi ništa. Ma i Ju loša recepcija - nemogućnost da se emotivno usaglase. Cim je obostrana losa recepcija između signiikatora to ukazuje na zanos jednog, a na neželju dugog, ili eventualno nemogucnost da izrazi svoje osjecaje.
Obostrana losa recepcija vrlo cesto simbolizira da je jedan snažno zaljubljen a u stvari nema tu nikakve ljubavi, već samo zanosa. To su stare karmičke emocije koje doživljavaju svoju transformaciju. I obično je kod jednog zanos, a kod drugoh odbijanje.
Mjesec je u praznom hodu. To naglašava osjećaje kod pitača. Mo je još u 12. kući, to je baš baš slika zanosa. Pa znaš po tebi bliskim ljudima , onoj susjedi ili rodici što joj stalno Mo u 12. kuci?:)

0

0

PogledajDobroLoše
  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se