Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:268

Pregleda:15542

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 21.6.2016 / 5:41

Tema: Mjesec i ličnost

Pa da u vrijeme kad je pokrenuta cijala priča i ti si imala Ju povratak, što je još jedan od pokazivatelja da si ti 3. polje.Ti si Jupiter koji je to našao 120 sa Merkurom.
U isto vrijeme Sa šalje opoziciju na Mo u Biku koji je tvoja sestra, kao i na Hiron. Vrlo zanimljivo.
Saturn teži istini, koja dolazi po svoje, polako ali sigurno.
Nego kad smo već na temi Mjesec, reci mi gdje su vam biješe Ketu i Rahu?

Skorpija2710bez kartona

Skorpija2710

F / 46 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Uzdiže se na forumu / 126 postovi

Objavljeno: sreda, 22.6.2016 / 0:07

Tema: Mjesec i ličnost

Ja mislim da ce pre biti da naginjem ka astrologiji i istrazivanjima u tom domenu :) Nisam bas bila nesto specificno okrenuta ka principijalnom i nametnutom ucenju i odabiru mojih sto su zeleli da ostvarim ... Radim ono sto volim i8 u tome tesko da odustajem iako desava se da gubim i na velikim stvarima tipa mogla sam mozda i bolju skolu zavrsiti ali se prosto nisam nasla u tome jer me je privuklo sasvim nesto drugo zanat tako reci .. odmalena sam volela da friziram eto to i zavrsih :) Astrologiju isto tako ucim najvise na primerima i pricama kad vidim da se stvari iz prica poklapaju zapazam aspekte koji to i formulisu ... mozda na obrnut nacin ucim ali mislim da pre tako kapiram nego da brdo knjiga uzmem i ucim sve po p s u - ja nisam taj tip i ne bi se snasla u tome ... Kasnije mozda i uzmem uporediti sve i na taj nacin :))) Ja sam presrecna jer ima vas koji nas kroz primere ucite to po meni je najmerodavnije jer tu nema greske :) Hvala Igore :)

Skorpija2710bez kartona

Skorpija2710

F / 46 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Uzdiže se na forumu / 126 postovi

Objavljeno: sreda, 22.6.2016 / 0:23

Tema: Mjesec i ličnost

Smc je u Dvojnoj 4 kuci Device i Vage te naginje istraziti vecim delom upravo ono sto smo i trazili astroloskim objasnjenjima - d0oci do istine o identitetu i sestri ... e sad ono sto mi nije jasno ovde po karti je to da su i smc i jmc u istoj kuci i pod istim znakom s tim da je smc izmedju ve i pl a jmc je na samom vrhu 5 kuce kod fixne zvezde spika .... Venera i Merkur su tu okidaci gledano smc i jmc po stepenima ... nznm sta ti mislis ali kako je to u kuci vage vuce mi na pravdu koja mora biti zadovoljena svega sto se tice ovog slucaja 4 kuca je inace i konacna odluka suda :) sasvim moguce da ce i do toga doci ...

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 22.6.2016 / 3:27

Tema: Mjesec i ličnost

Citiran post

Skorpija2710 je napisao:

Ja mislim da ce pre biti da naginjem ka astrologiji i istrazivanjima u tom domenu :) Nisam bas bila nesto specificno okrenuta ka principijalnom i nametnutom ucenju i odabiru mojih sto su zeleli da ostvarim ... Radim ono sto volim i8 u tome tesko da odustajem iako desava se da gubim i na velikim stvarima tipa mogla sam mozda i bolju skolu zavrsiti ali se prosto nisam nasla u tome jer me je privuklo sasvim nesto drugo zanat tako reci .. odmalena sam volela da friziram eto to i zavrsih :) Astrologiju isto tako ucim najvise na primerima i pricama kad vidim da se stvari iz prica poklapaju zapazam aspekte koji to i formulisu ... mozda na obrnut nacin ucim ali mislim da pre tako kapiram nego da brdo knjiga uzmem i ucim sve po p s u - ja nisam taj tip i ne bi se snasla u tome ... Kasnije mozda i uzmem uporediti sve i na taj nacin :))) Ja sam presrecna jer ima vas koji nas kroz primere ucite to po meni je najmerodavnije jer tu nema greske :) Hvala Igore :)

Pa gle, tebi stoji neko veliko ucenje u zivotu. Dakle ne stvar u simbolici Marsa, kao sto je frizerski posao, za mene je to umjetnost, ja inace imam 2 lijeve ruke.:))) Već nešto u domenu baš Jupitera, istraživanja, stjecanja viših znanja, duhovnost. Pa onda Me 0 Ur, to su baš stvari koje su atipične za klasicnu nauku. Onda, u Skorpiji dosta temeljito i studiozno.
Tako da tebi stoji ili doktorat, ili nesto poput ovog, duhovnost, NLP, astrologija isl. Neces ti ostati nikako na nivou nekog prosjecnog, standardnog obrazovanja. Tu racunam i faks, pod pretpostavkom da vecina ljudi zavrse faks i zavrse sa ucenjem u svom zivotu istog trena. Ne, tebe ocekuje bas ucenje i ucenje, ali ne u smislu nekakvog bubanja iz knjiga, nego gdje ces dati neki svoj licni pecat, koji ce biti vrlo veliki.
Jupiter ti je vladar ponasanja, pa si ti osoba zeljna znanja i liberalna, ne uklapas se u klišee. Jupiter uvjek teži višem znanju. Još Me 0 Ur, to su stvari koje su revolucionarnog karaktera u odnosu na vrijeme u kom zivis.

Super, tako si uci astrologija, kroz price, kroz praktican rad. Ja jesam procitao dosta knjiga, ali od toga mnogo malo mi je ostalo u svjesti, umu, duši ili kakogod. Jer, ova savremena astrološka literatura je čast izuzecima ali fazon bestselera, sve ili lijepe stvari, ogromni uspjesi, ili tragedije, pa onda kad stanu da obezglavljuju pojam karme, nastane kaos. I sve iz šupljeg u prazno. Zato praksa, jer tu radimo i teoriju prije svega. A, ono što preporučujem svima od knjiga to su W. Lilly ali Bojanov prevod, to je osnova. Prevodi ostalih srednjevekovnih majstora, koje srećemo na netu. Od modernih - Mile Dupor. Lilly i srednji vijek su osnove, onda Imsiragic o transcedentima.Dupor je netko tko se cita uvjek i kad pocnes i kad dosegnes nivo znanja. Izuzetan. Onda od jedne anonimne autorke mi je ostao urezan u svjesti udzbenik, ona je Branka Trikic Glumac, praktikant, i super stvari možeš naći. Znači, ta anonimna autorka je bolja od mase ovih izvikanih i preopširnih. Ma zakon, kod nje stvarno možeš naučiti dosta, a sve onako precizno i koncizno objašnjeno. Volio bih naci ozbiljniju knjigu o Ketu i Rahu, ali tu pratim što pišu Vedski astrolozi. Zapadna interpretacija Ketu i Rahu mi se ni malo ne dopada. Ketu i Rahu se moraju dozivjeti.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 22.6.2016 / 3:32 Izmjenjeno: sreda, 22.6.2016 / 3:34

Tema: Mjesec i ličnost

Citiran post

Skorpija2710 je napisao:

Smc je u Dvojnoj 4 kuci Device i Vage te naginje istraziti vecim delom upravo ono sto smo i trazili astroloskim objasnjenjima - d0oci do istine o identitetu i sestri ... e sad ono sto mi nije jasno ovde po karti je to da su i smc i jmc u istoj kuci i pod istim znakom s tim da je smc izmedju ve i pl a jmc je na samom vrhu 5 kuce kod fixne zvezde spika .... Venera i Merkur su tu okidaci gledano smc i jmc po stepenima ... nznm sta ti mislis ali kako je to u kuci vage vuce mi na pravdu koja mora biti zadovoljena svega sto se tice ovog slucaja 4 kuca je inace i konacna odluka suda :) sasvim moguce da ce i do toga doci ...

Rahu (Juzni Cvor) teznje u ovom zivotu. U 4. kuci, tvoj zadatak je otkriti nešto vezano za porodicu, za simboliku 4. kuće. 4. kuca, kao ishod sudskog postupka je pod vladavinom Me u Sk, koji je 0 Ur, pa jos to u 7. kuci, to je njena 7. kuca, ona ce biti zatecena svim tim. Dispozitor Ketu je Venera drugi vladar 4. kuce.
Vidis 4.kuca ima dva vladara, prostire se kroz 2 znaka. 2 znak Vaga je pun planeta, pa eto to pokazuje da ti dolazis do znacajnih otkrica u 2. polovici zivota. Drugi vladar Ve 0 Rahu, super. Pozitivan ishod. Sad Rahu donosi i prijevare, laži i obmane, kojih će biti. Al kako je sa Ve koja je u svom sjedistu on joj daje jos vecu moc..:) Samo se smiri i polako. Inače sud je 9. polje pod vladavinom Jupitera u 1. polju, pa ti prica sa sudom bukvalno dolazi brzo i lako, sto bi se reklo dolazi ti na noge.
Nešto značajno će inicirati da krene sudski postupak.Same ce se okolnosti tako skockati.

Skorpija2710bez kartona

Skorpija2710

F / 46 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Uzdiže se na forumu / 126 postovi

Objavljeno: sreda, 22.6.2016 / 11:41 Izmjenjeno: sreda, 22.6.2016 / 11:45

Tema: Mjesec i ličnost

Huhhh najezih se :)))) <3 svakako cu propratiti sve aspekte u vezi toga kad bude krenulo :)))) Jer tako receno ovaj deo istrazivanja me zaista smiri u smislu znam sta mogu ocekivati i ko sto ti kazes smirenije ulazim u proces :) Inace sam ko termpirana bomba :) ovo mi dodje ko terapija :) Zaboravih napomenuti sto provuklo se sad zakljuckom kako i kazes vaznost 9 kuce to je ujedno ono st smo i svo ovo vreme pokusali otkriti vezano za asc druge :) Mnogo toga je bilo u pretragama prosto sam svaki poznati segment morala razraditi i sagledati ne bi li sto spremnija usla u proces dalji :) 9 kuca daje i mnoga saznanja :)))) :D Ujedno i ucenje kroz rad sto se vec evo nekoliko god unazad i odrazava :) kostantnim uvidom i pracenjem situacije i svega sto se toga i tih pitanja tice :))

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 22.6.2016 / 16:23

Tema: Mjesec i ličnost

Citiran post

Skorpija2710 je napisao:

Huhhh najezih se :)))) <3 svakako cu propratiti sve aspekte u vezi toga kad bude krenulo :)))) Jer tako receno ovaj deo istrazivanja me zaista smiri u smislu znam sta mogu ocekivati i ko sto ti kazes smirenije ulazim u proces :) Inace sam ko termpirana bomba :) ovo mi dodje ko terapija :) Zaboravih napomenuti sto provuklo se sad zakljuckom kako i kazes vaznost 9 kuce to je ujedno ono st smo i svo ovo vreme pokusali otkriti vezano za asc druge :) Mnogo toga je bilo u pretragama prosto sam svaki poznati segment morala razraditi i sagledati ne bi li sto spremnija usla u proces dalji :) 9 kuca daje i mnoga saznanja :)))) :D Ujedno i ucenje kroz rad sto se vec evo nekoliko god unazad i odrazava :) kostantnim uvidom i pracenjem situacije i svega sto se toga i tih pitanja tice :))

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 11:41

Tema: Mjesec i ličnost

Moze mi neko pomoci da uradim analizu? Evo zanimljive karte, vazduh dominantan ocigledno, ali zasto nije to vidljivo kod ovog coveka u stvarnosti.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 17:15

Tema: Mjesec i ličnost

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Moze mi neko pomoci da uradim analizu? Evo zanimljive karte, vazduh dominantan ocigledno, ali zasto nije to vidljivo kod ovog coveka u stvarnosti.

Po kom parametru nije vidljivo? Što je tebi onako upečatljivo u ovoj karti?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 17:18

Tema: Mjesec i ličnost

Njemu su samo Luminari i Ascendent u vazdušnim znacima.
Plus So je na 29. stupnju Vodenjaka.
Jel mislis na intelekt? Merkur je u padu u Ribama.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se