Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Luna

Poruke:693

Pregleda:48378

Nivo: Nova nada foruma / 14 postovi

Objavljeno: nedelja, 21.2.2016 / 17:57 Izmjenjeno: nedelja, 21.2.2016 / 18:06

Tema: Sinastrija

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Zdravo, mania. Navijam za drugog . Sunce u skorpiji je retka vrsta . Gde je tvpj mars, u kom znaku? Imas dosta poklapanja sa drugim momkom. A ovo neciji moon na tvom asc to je vise bitno za njega, mislim on je vise osetljiv prema tebi. Bar po sudecem. Uvek za ainaatriju gledaj kakve aspekte vam prave soon i moon medjusobno. I da li neciji aac pada u tudje maleficno polje. Toliko.

Pa hello :) E za prvog sam onako pitala, nista znacajno...a za drugog hehe i ja navijala, ali on je zauzet tj ozenjen...veza koja je trajala skoro godinu dana i da ne zvucim kao one pacenice sa ozenjenim muskarcima, ali stvarno neki cudan spoj i lep....svesna da ce biti prekinuto, nije vise u gradu itd...tako da nisam lebdela....a da nesto ima, to da....cak sta vise on je bio dosta vise nekako odusevljen mojom pojavom itd...moj mars je drugi stepen bika u osmoj kuci :) u opoziciji sa saturnom i plutonom iz druge kuce, konjukcija sa merkurom u osmoj, trigon sa neptunom u strelcu u cetvrtoj kuci i pravi sextil sa mesecom u ribama u sestoj.....mada i za ovog drugog sam pitala cisto da vidim sta drugi misle, tj sta kaze natal da ne bude da ja umisljam neku povezanost sa njim,a prica je zavrsena hehehe.....moj ASC je na istom stepenu njegovog MC i ima li to nekog znacaja, posto sam negde citalada je MC kao vrhunac necijeg zivota...a mozda lupetam :D pozzzzzzz

p.s. sunce u skorpiji..mmmm...tip je sila jednom recju hehe...i sto sam starija sve vise padam na skorpije, da li znak ili podznak,ali nesto skorpijsko mora da ima, i zanimljivo da takve upoznajem sve vise...a citajuci o slaganju znakova,meni je ASC u devici znaci da bi po tome trebalo da me privlace tipovi koji su znakilipodznak riba...a ja...nikako :)

E jos jedno pitanjce...da li situacija kada je njegov saturn u mojoj 12. kuci u znaku ASC npru devici, kako to vidite...da li to znaci da kroz odnos sa tim tipom treba da prodjem neku lekciju...da li to ima veze sa karmickim susretom....toje muskarac koji meprivlaci na neki nacin, a i ja njega, ali ja imam neku dozu rezervisanosti iz nekog straha nemam pojma..... :D svasta napisah, ali moj ljubavni zivot je sou program posle razvoda...a i ta prica je tek bila za sebe...8 godina i mucenja i opet ljubavi...rodjeni istog dana, samo ja par sati ranije, znaci konjukcije prste hehehe jos jednom drugari pozzzz

0

0

PogledajDobroLoše

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: nedelja, 21.2.2016 / 19:48

Tema: Sinastrija

Citiran post

manija je napisao:

Pa hello :) E za prvog sam onako pitala, nista znacajno...a za drugog hehe i ja navijala, ali on je zauzet tj ozenjen...veza koja je trajala skoro godinu dana i da ne zvucim kao one pacenice sa ozenjenim muskarcima, ali stvarno neki cudan spoj i lep....svesna da ce biti prekinuto, nije vise u gradu itd...tako da nisam lebdela....a da nesto ima, to da....cak sta vise on je bio dosta vise nekako odusevljen mojom pojavom itd...moj mars je drugi stepen bika u osmoj kuci :) u opoziciji sa saturnom i plutonom iz druge kuce, konjukcija sa merkurom u osmoj, trigon sa neptunom u strelcu u cetvrtoj kuci i pravi sextil sa mesecom u ribama u sestoj.....mada i za ovog drugog sam pitala cisto da vidim sta drugi misle, tj sta kaze natal da ne bude da ja umisljam neku povezanost sa njim,a prica je zavrsena hehehe.....moj ASC je na istom stepenu njegovog MC i ima li to nekog znacaja, posto sam negde citalada je MC kao vrhunac necijeg zivota...a mozda lupetam :D pozzzzzzz

p.s. sunce u skorpiji..mmmm...tip je sila jednom recju hehe...i sto sam starija sve vise padam na skorpije, da li znak ili podznak,ali nesto skorpijsko mora da ima, i zanimljivo da takve upoznajem sve vise...a citajuci o slaganju znakova,meni je ASC u devici znaci da bi po tome trebalo da me privlace tipovi koji su znakilipodznak riba...a ja...nikako :)

E jos jedno pitanjce...da li situacija kada je njegov saturn u mojoj 12. kuci u znaku ASC npru devici, kako to vidite...da li to znaci da kroz odnos sa tim tipom treba da prodjem neku lekciju...da li to ima veze sa karmickim susretom....toje muskarac koji meprivlaci na neki nacin, a i ja njega, ali ja imam neku dozu rezervisanosti iz nekog straha nemam pojma..... :D svasta napisah, ali moj ljubavni zivot je sou program posle razvoda...a i ta prica je tek bila za sebe...8 godina i mucenja i opet ljubavi...rodjeni istog dana, samo ja par sati ranije, znaci konjukcije prste hehehe jos jednom drugari pozzzz

Asc na stepenu mc, to je veza preko posla, karijere, meni je to takva logika.
Ne, to ne gledam znak/podznak pa kako se slazu, znam dosta ljudi rodjenih istog dana koji se ne mogu gledati ocima. Sta god da je zena u znaku/podznaku, ne znam da li moze odoleti skorpiji , malo se salim, ali u neku ruku, skorpija znak/podznak je covek koji budi znatizelju, dok zene skorpije ne uzivaju tu impresiju .
Kako asc devici leze ribe, to ne razumem? Pa devicama leze bikovi i jarcevi,ako gledamo tako. A ribama rakovi i skorpije. No, nema veze.
To poslednje nije dovoljno sto ste napisali za odgovor, saturn nije dovoljan pokazatelj u sinastriji, ali kada asc pada u 12 vise mislim da je obmana, tajna po sredi.
Pozdrav

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Nova nada foruma / 14 postovi

Objavljeno: nedelja, 21.2.2016 / 21:01 Izmjenjeno: nedelja, 21.2.2016 / 21:01

Tema: Sinastrija

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Asc na stepenu mc, to je veza preko posla, karijere, meni je to takva logika.
Ne, to ne gledam znak/podznak pa kako se slazu, znam dosta ljudi rodjenih istog dana koji se ne mogu gledati ocima. Sta god da je zena u znaku/podznaku, ne znam da li moze odoleti skorpiji , malo se salim, ali u neku ruku, skorpija znak/podznak je covek koji budi znatizelju, dok zene skorpije ne uzivaju tu impresiju .
Kako asc devici leze ribe, to ne razumem? Pa devicama leze bikovi i jarcevi,ako gledamo tako. A ribama rakovi i skorpije. No, nema veze.
To poslednje nije dovoljno sto ste napisali za odgovor, saturn nije dovoljan pokazatelj u sinastriji, ali kada asc pada u 12 vise mislim da je obmana, tajna po sredi.
Pozdrav

Da i jeste veza preko posla....bila :) a kao da smo i ziveli zajedno, nekako sam se ponekad osecala kao da sam mu zena, cak je on vise puta to izgovorio kako oseca tako i kako ga to u stvari plasilo, znaci nije to bila neka bas opustena varijanta bez obaveze...e sad moja venera je na kraju njegove seste kuce, jedan stepen do vrha sedme pa da li se ta situacija moze gledati kao "brak"....po malo gledam sinastriju, ali tek sam na pocetku, jos uvek nisam gledala aspekte planeta vec koja planeta u koju kucu pada, interesantno, ali uglavnm to na primerima koji su mi poznati.....

A ovo saturn u 12. jeste tajna :)

0

0

PogledajDobroLoše

ancir13bez kartona

ancir13

F / 38 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Uzdiže se na forumu / 121 postovi

Objavljeno: nedelja, 21.2.2016 / 22:52 Izmjenjeno: četvrtak, 25.2.2016 / 0:13

Tema: Sinastrija

Htjela bih zamoliti nekoga za tumacenje polja braka i djece za ovu sinastriju... Kakve su mogucnosti po tom pitanju? Hvala!

Muskarac je izvan

[IMG]http://i67.tinypic.com/efoxnq....

S obzirom da se kod zene u 2. kuci nalazi jmc a u to polje pada njegov Jupiter, to predstavlja karmu? On je njoj nekada bio ucitelj? Drugih aspekata za karmicku vezu ne vidim tako da ne znam koliko ovo vrijedi...

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 29.2.2016 / 17:22

Tema: Sinastrija

Citiran post

ancir13 je napisao:

Htjela bih zamoliti nekoga za tumacenje polja braka i djece za ovu sinastriju... Kakve su mogucnosti po tom pitanju? Hvala!

Muskarac je izvan

[IMG]http://i67.tinypic.com/efoxnq....

S obzirom da se kod zene u 2. kuci nalazi jmc a u to polje pada njegov Jupiter, to predstavlja karmu? On je njoj nekada bio ucitelj? Drugih aspekata za karmicku vezu ne vidim tako da ne znam koliko ovo vrijedi...

Vladar njegovog AC-a u tvojoj 5. kuci, vladar tvog AC-a Ve 0 Llilith 180 njegovi Ma 180 Sa.
Ovo moze trajati neko vrijeme al prekid je neminovan.
Jeste li uopce u vezi?

0

0

PogledajDobroLoše

ancir13bez kartona

ancir13

F / 38 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Uzdiže se na forumu / 121 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 29.2.2016 / 17:51 Izmjenjeno: ponedeljak, 29.2.2016 / 22:30

Tema: Sinastrija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Vladar njegovog AC-a u tvojoj 5. kuci, vladar tvog AC-a Ve 0 Llilith 180 njegovi Ma 180 Sa.
Ovo moze trajati neko vrijeme al prekid je neminovan.
Jeste li uopce u vezi?

Bili smo jako dugo, vise nismo, ali postoji mogucnost opet... Zato me zanima kakva je situacija pa pokusavam doci do saznanja kada bi to moglo biti gledajuci tranzite... Krajem godine So ce mu biti na 0. stupnju...
Ali njegov Me je u mom 4. polju, tocnije na kraju 4. polja...

S obzirom da imamo Sunce 120 i 135 Pluton, ne donosi li to srecu? I jos njegovo So 60 moja Ve, a moja Ve 120 njegov Ur sto ukazuje na kvalitetan odnos i to da nam nebi bilo dosadno... Moja Ve 180 njegov Pl i njegov Pl 90 moja Ve pokazuju veliku ljubav a na vjecnu ljubav pokazuje i Ne 60 Pl i obrnuto...

Zasto je prekid neminovan? Znaci nema sanse da obnovimo vezu? Jos uvijek se volimo, jeli to vidljivo? Moj Sa 60 njegova Ve, moj Mo 60 njegovo So i njegov Mo 120 moj Mo? A moj Sa je 60 njegova Ve...
Nase Ve su 90, ali to znaci da postoji velika i jaka privlacnost, ali i moguci problemi u potrebama ljubavi?

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 1.3.2016 / 2:15

Tema: Sinastrija

Citiran post

ancir13 je napisao:

Bili smo jako dugo, vise nismo, ali postoji mogucnost opet... Zato me zanima kakva je situacija pa pokusavam doci do saznanja kada bi to moglo biti gledajuci tranzite... Krajem godine So ce mu biti na 0. stupnju...
Ali njegov Me je u mom 4. polju, tocnije na kraju 4. polja...

S obzirom da imamo Sunce 120 i 135 Pluton, ne donosi li to srecu? I jos njegovo So 60 moja Ve, a moja Ve 120 njegov Ur sto ukazuje na kvalitetan odnos i to da nam nebi bilo dosadno... Moja Ve 180 njegov Pl i njegov Pl 90 moja Ve pokazuju veliku ljubav a na vjecnu ljubav pokazuje i Ne 60 Pl i obrnuto...

Zasto je prekid neminovan? Znaci nema sanse da obnovimo vezu? Jos uvijek se volimo, jeli to vidljivo? Moj Sa 60 njegova Ve, moj Mo 60 njegovo So i njegov Mo 120 moj Mo? A moj Sa je 60 njegova Ve...
Nase Ve su 90, ali to znaci da postoji velika i jaka privlacnost, ali i moguci problemi u potrebama ljubavi?

Opozicija je aspekt razdvajanja. Na ovoj karti ti se nista ne vidi. Hajde molim te okaci ponovo chart, gdje cemo moci vidjeti stupnjeve. Najbolje pojedinacno, posebno tvoj posebno njegov, posto nema druge opcije. Okaci tako pa cemo redom.:)

0

0

PogledajDobroLoše

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: utorak, 1.3.2016 / 15:30

Tema: Sinastrija

Evo, moj momak i ja. Sto kaze Igor karmicki odnos sigurno, 2008. Njegov asc na mom neptunu, kaze mi jedan astrolog da ga ne vidim jasno.

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 1.3.2016 / 15:56

Tema: Sinastrija

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Evo, moj momak i ja. Sto kaze Igor karmicki odnos sigurno, 2008. Njegov asc na mom neptunu, kaze mi jedan astrolog da ga ne vidim jasno.

Mars 0 Fortuna, kad pukne, pukne.
Ne 0 Mo. Po nekim astrolizima, a dijelim misljenje, Neptun je mnogo jaci nosilac otplate karmickog duga od Saturna.

Aj okaci da vidimo stupnjeve. Da sagledamo aspekte.

Stavi pojedinacno chart.

0

0

PogledajDobroLoše

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: utorak, 1.3.2016 / 16:34

Tema: Sinastrija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Mars 0 Fortuna, kad pukne, pukne.
Ne 0 Mo. Po nekim astrolizima, a dijelim misljenje, Neptun je mnogo jaci nosilac otplate karmickog duga od Saturna.

Aj okaci da vidimo stupnjeve. Da sagledamo aspekte.

Stavi pojedinacno chart.

on

0

0

PogledajDobroLoše
  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se