Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Luna

Poruke:693

Pregleda:48380

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 16:00

Tema: Sinastrija

Prekid je došao kad si se našla u fazi Venere, koja je kod tebe u sekstilu sa Marsom, koji predstavlja njega, kao tvog partnera, ali separaciono, Venera se odvaja od Marsa. Doalzi do odjvanja.
Takodjer i Saturnov povratak.

0

0

PogledajDobroLoše

ancir13bez kartona

ancir13

F / 38 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Uzdiže se na forumu / 121 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 16:55 Izmjenjeno: petak, 4.3.2016 / 20:06

Tema: Sinastrija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Dobro je ova veza i opstala, koliko je loše predisponirana, po pitanju trajnosti i stabilnosti.

Vidi ovako, kada si ušla u vezu, po Firdariama, bila si u potperiodu Merkura.
Merkur ti je u Blizancima, a inače imaš stelij u Blizancima.
Merkur ti je spaljen, što se vezuje za stare " loše " karmičke događaje.
Profekcija ti je aktiviraka 7. polje i natalnog Marsa, koji je inače i simbol muškaraca u ženskom horoskopu, i gradi 60 sa Venerom vl. ACa u 7. kući.
Što se tranzita tiče Sa 120 Sa, vl. 5. kuce. Zatim, Ne kročio u 5. kuci izgrado 0 sa Ju, zatim Pl na drugom vl. 5. kuce Uranu.

Ovo sve ukazuje na snažnu vezu, punu naboja i zanosa. Baš su vas onako oboje ponele neke neobične emocije. Ipak, ovakvi odnosi nemaju trajnost i stabilnost. Ovo je super dugo trajalo, a razlog je što je vladar 5. kuce Saturn u Škorpiji, neaspektiran, pa još retrogradan. Sa u Skorpiji daje izdržljivost i trajnost, a ako je rx. i neaspektiran, onda je to na kvadrat.
Ipak Sa u Skorpiji donosi i kraj. Ovdje je jos na fiksnoj zvjezdi Agena. Pored toga, drugi vladar 5. polja i suvladar Uran i Jupiter su u recepciji na istom stupnju, što je podrazumijevalo pravljenje kompromisa, zbog kojih je odnos trajao. Drgui suvladar je Ne, koji je 0 Mo, pa si ti svkako imala ružičaste naočale. Očigledno je da ih još nisi ni skinula.

Jeste li prekidali prie? Jesi sumnjala u njegovu vjernost?

Nismo do tada prekinuli i jos bi bili zajedno da ja nisam napravila zez i zato je on sad u braku jer mu je drazi brak zbog braka nego brak iz ljubavi... Vezu nas duboke i snazne emocije i poznavajuci nas oboje bit ce tako cijeli zivot... Kao da nas nesto supi kad se vidimo...

Zato me i zanima postoji li mogucnost obnavljanja veze i kako cu to znati po profekcijama i tranzitima... Jer oboje smo rekli da cemo opet biti zajedno... A drugi puta moze biti samo bolje... ☺
A zanima me i opcenito da znam i nekom drugom gledati jer me astrologija stvarno zanima...

I on ima retro Sa, ali u Vagi...

Nisam sumnjala u njegovu nevjernost jer nisam imala potrebe, bio je prekrasan prema meni... tek pred sam kraj sam pocela sumnjat... Ali me nije ni tad prevario...

Je li moguce da je samo on meni karma ili sam i ja njemu s obzirom da i on ima retro Sa?

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 20:00

Tema: Sinastrija

Citiran post

ancir13 je napisao:

Nismo do tada prekinuli i jos bi bili zajedno da ja nisam napravila zez i zato je on sad u braku jer mu je drazi brak zbog braka nego brak iz ljubavi... Vezu nas duboke i snazne emocije i poznavajuci nas oboje bit ce tako cijeli zivot... Kao da nas nesto supi kad se vidimo...

Zato me i zanima postoji li mogucnost obnavljanja veze i kako cu to znati po profekcijama i tranzitima... Jer oboje smo rekli da cemo opet biti zajedno...
A zanima me i opcenito da znam i nekom drugom gledati jer me to jako zanima...

I on ima retro Sa, ali u Vagi...

Nisam sumnjala u njegovu nevjernost jer nisam imala potrebe, bio je prekrasan prema meni... tek pred sam kraj sam pocela sumnjat... Ali me nije ni tad prevario...

Jaoj kako to u tvojoj prici lijepo zvuci, pa Mo 0 Ne.:)

No, da pojasnim moje viđenje.

Upoznavanje u periodu Spaljenog Merkura. Spaljeni Merkur je karmički dug, tj. otplata karmičkog duga. Spaljeni Merkur je jedna od najtežih aflikacija, vezano za dogadjaje. On je dao taj prevelik zanos, ili da kazemo ljubav, ali isto tako i odnio.
Jos Spaljeni Merkur je 180 Uran. Uran je drugi vladar 5. kuce. Uran je raskid, opozicija je razdvajanje.

Vladar 5. kuce Saturn je retrogradan u Škorpionu, još neaspektiran. To je još jedna potvrda ogromne ljubavi i zanosa. Opsesija je tu neminovna. Vološ ga možda više i od sebe, al bukvalno...
Saturn u Škorpionu, ako se veže za ljubavne točke na neki način, donosi zanosnu ljubav, koja dugo traje. Naprosto Škorpion je znak najdubljih emocija, Saturn se vezuje za prošle živote. Ta ljubav iz prošlih života je emocionalno jako opipljiva. Ali, ujedno Saturn je i restrikcija, blokada, oduzimanje.
Onda, Mars, Saturnov dispozitor i vladar 7. polja (on kao tvoj partner) se nalazi u separacionom sekstilu sa Venerom. To nam je slika muškarca i žene koji su skupa u odnosu. Još je Venera vladar Ascendenta (ti).
Ali, separaciono - razdvajanje. Aplikaciono bi dalo spajanje, nakon razdvajanja, ali separaciono daje odvajanje.

Raskid je u potperiodu Venere, točno prikazao sliku Venere, koja odlazi od Marsa.
To što se zbio nakon Saturnovog povratka, treba ti biti vrlo jasan signal. Jer Sa povratak donosi prekide, upravo veza, koje su utemeljene na otplati karmičkog duga.

Sad, to što je Sa retrogradan, vraća na staro, ok. E, neaspektiran, pa ima punu slobodu. To daje nadu da vas dvoje možete ponovo izgraditi nekakav odnos. Ali, ne u vidu normalne veze i bračne zajednice.

Mars u Blizancima. on, pa ne bih sad o vjernosi i nevjernosti.:) Ti imaš Ve u Ovnu, koaj je u izgnanstvu. Tipično za Veneru u Ovnu - Kada se zaljubi, onda joj ništa nije važno. Nemoj sebi dozvoliti da pristaneš na nekakva poniženja.

Jeste li živjeli skupa?

0

0

PogledajDobroLoše

ancir13bez kartona

ancir13

F / 38 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Uzdiže se na forumu / 121 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 20:20 Izmjenjeno: petak, 4.3.2016 / 20:41

Tema: Sinastrija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Jaoj kako to u tvojoj prici lijepo zvuci, pa Mo 0 Ne.:)

No, da pojasnim moje viđenje.

Upoznavanje u periodu Spaljenog Merkura. Spaljeni Merkur je karmički dug, tj. otplata karmičkog duga. Spaljeni Merkur je jedna od najtežih aflikacija, vezano za dogadjaje. On je dao taj prevelik zanos, ili da kazemo ljubav, ali isto tako i odnio.
Jos Spaljeni Merkur je 180 Uran. Uran je drugi vladar 5. kuce. Uran je raskid, opozicija je razdvajanje.

Vladar 5. kuce Saturn je retrogradan u Škorpionu, još neaspektiran. To je još jedna potvrda ogromne ljubavi i zanosa. Opsesija je tu neminovna. Vološ ga možda više i od sebe, al bukvalno...
Saturn u Škorpionu, ako se veže za ljubavne točke na neki način, donosi zanosnu ljubav, koja dugo traje. Naprosto Škorpion je znak najdubljih emocija, Saturn se vezuje za prošle živote. Ta ljubav iz prošlih života je emocionalno jako opipljiva. Ali, ujedno Saturn je i restrikcija, blokada, oduzimanje.
Onda, Mars, Saturnov dispozitor i vladar 7. polja (on kao tvoj partner) se nalazi u separacionom sekstilu sa Venerom. To nam je slika muškarca i žene koji su skupa u odnosu. Još je Venera vladar Ascendenta (ti).
Ali, separaciono - razdvajanje. Aplikaciono bi dalo spajanje, nakon razdvajanja, ali separaciono daje odvajanje.

Raskid je u potperiodu Venere, točno prikazao sliku Venere, koja odlazi od Marsa.
To što se zbio nakon Saturnovog povratka, treba ti biti vrlo jasan signal. Jer Sa povratak donosi prekide, upravo veza, koje su utemeljene na otplati karmičkog duga.

Sad, to što je Sa retrogradan, vraća na staro, ok. E, neaspektiran, pa ima punu slobodu. To daje nadu da vas dvoje možete ponovo izgraditi nekakav odnos. Ali, ne u vidu normalne veze i bračne zajednice.

Mars u Blizancima. on, pa ne bih sad o vjernosi i nevjernosti.:) Ti imaš Ve u Ovnu, koaj je u izgnanstvu. Tipično za Veneru u Ovnu - Kada se zaljubi, onda joj ništa nije važno. Nemoj sebi dozvoliti da pristaneš na nekakva poniženja.

Jeste li živjeli skupa?

"Zivjeli" smo skupa mjesec i pol...

Istina je sve to i dobro si napisao videnje...
Da, lijepo zvuci, ali znam da je tako jer se to vidi i na njemu... Istina, previse ga volim i dala bih sve da mogu vratit vrijeme...

Jedino sto je on bio taj koji je pobjegao a ne ja jer moja Ve u Ovnu govori suprotno...

Njemu je vidljiv razvod pa se nikad ne zna... Zato me i zanimaju mogucnosti... Jer ipak je u pitanju i nasa slobodna volja, zar ne?

A meni se vidi brak? Jer koliko sam gledala, vidim nesto za 4 godine... A i kod njega sam tako vidjela razvod... Ako sam uopce dobro vidjela...
Imam osjecaj zbog svega ovoga da za mene nema sanse s obzirom na Neptun i moje osjecaje i na to da mu se nadam... Naravno, bez ponizenja...

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 21:57

Tema: Sinastrija

Citiran post

ancir13 je napisao:

"Zivjeli" smo skupa mjesec i pol...

Istina je sve to i dobro si napisao videnje...
Da, lijepo zvuci, ali znam da je tako jer se to vidi i na njemu... Istina, previse ga volim i dala bih sve da mogu vratit vrijeme...

Jedino sto je on bio taj koji je pobjegao a ne ja jer moja Ve u Ovnu govori suprotno...

Njemu je vidljiv razvod pa se nikad ne zna... Zato me i zanimaju mogucnosti... Jer ipak je u pitanju i nasa slobodna volja, zar ne?

A meni se vidi brak? Jer koliko sam gledala, vidim nesto za 4 godine... A i kod njega sam tako vidjela razvod... Ako sam uopce dobro vidjela...
Imam osjecaj zbog svega ovoga da za mene nema sanse s obzirom na Neptun i moje osjecaje i na to da mu se nadam... Naravno, bez ponizenja...

Venera u Ovnu nikad ne bjezi, ona trci ka partneru.:) Kad se Venera u Ovnu zatreska to je ludilo:) Iskreno ne bih mogao bit sa osobom, koja ima Ve u Ovnu. To je za moju Ve u Djevici previše ljubavi i strasti.:) Ako oćeš iskreno - gušenje. Ali, zato ako je Mars u nekom aktivnom znaku onda je cool totalno.:)

Pa gle ovo. Vaš odnos bi se mogao ladno tumačiti kroz 7. polje. Tj. ja sam se u tumačenju dotakao 7. polja. Prema nekim astrolozima 7. polje su i sve duže veze od 5 godina.
Zatim 7 . polje je svaki zajednički zivot.
Papirološki brak je kombinacija 7. i 10. polja, a zajednički život je 7. polje.
Mada, ja za veze u razmatranje ravnopravno uzimam i 7. polje.
Vidiš ovdje imamo spoj vl. AC i vl. DC kroz aspekt sekstila. Tako da... Jel ti ovo jasno? Pa da pređemo na 9. polje.:)
Jel ovo prva ozbiljna ljubav?

0

0

PogledajDobroLoše

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 22:02

Tema: Sinastrija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Hahhahahaha - Daj prvo izađi iz ove jedne.:)

A, to koliko brakova, koliko veza. Što misliš, koliko to danas u 21. stoljeću pije vodu?
Inače po TA papirološki brak se gleda kroz 10. kuću u smislu promjene društvenog statusa. To je neophodno uzeti u razmatranje.
Meni je vladar MC-a Spaljeni Merkur, pa eto nema mi papirološkog braka. Kao što sam opreisan totalno od papirologije i javnih priznanja.
Lična mi istekla još jesenas, kao i pasoš, a ja ih još nisam izvadio.
Onda, završio sam više škola i kurseva, nijednu diplomu nisam uzeo.
Ma izgubio sam i diplomu iz srednje. Dal ću dočekati diplomu faksa. Ispada imam samo osnovnu. Ahahahahahhahaha

U svakom veku ljudi zive razlicito da ima logike.

Ja nemam to papirce iz osnovne . Gora sam.

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 22:06

Tema: Sinastrija

Citiran post

vratanca27 je napisao:

U svakom veku ljudi zive razlicito da ima logike.

Ja nemam to papirce iz osnovne . Gora sam.

Meni je u starom stanu.:) Za osnovnu zapravo ne znam ni dal imam.:) hahahahahaha
Mo 0 Ju u Vodenjaku u 3. kuci - užasava se papirologije. Pa još vl. MC-a Spaljeni Merkur. Uran u 1. kuci. Tu mi Sa nije odigrao ulogu. Saturn je prvi vladar 3. kuce. Zapravo je. Uvjek kad trebam podici diplomu, masa komplikacija, strašnoooooooooo.

0

0

PogledajDobroLoše

Bubich33bez kartona

Bubich33

F / 42 god.

Croatia

Nivo: Nova nada foruma / 24 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 22:22

Tema: Sinastrija

Igore sto mislis n ovu sunastriju?
Veza je bila tajnog karaktera...ja u braku..puna 12k moja. Prekid bio 14.01...nismo u kontaktu
Vanjski je muskarac.

0

0

PogledajDobroLoše

ancir13bez kartona

ancir13

F / 38 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Uzdiže se na forumu / 121 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 22:59 Izmjenjeno: petak, 4.3.2016 / 23:14

Tema: Sinastrija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Venera u Ovnu nikad ne bjezi, ona trci ka partneru.:) Kad se Venera u Ovnu zatreska to je ludilo:) Iskreno ne bih mogao bit sa osobom, koja ima Ve u Ovnu. To je za moju Ve u Djevici previše ljubavi i strasti.:) Ako oćeš iskreno - gušenje. Ali, zato ako je Mars u nekom aktivnom znaku onda je cool totalno.:)

Pa gle ovo. Vaš odnos bi se mogao ladno tumačiti kroz 7. polje. Tj. ja sam se u tumačenju dotakao 7. polja. Prema nekim astrolozima 7. polje su i sve duže veze od 5 godina.
Zatim 7 . polje je svaki zajednički zivot.
Papirološki brak je kombinacija 7. i 10. polja, a zajednički život je 7. polje.
Mada, ja za veze u razmatranje ravnopravno uzimam i 7. polje.
Vidiš ovdje imamo spoj vl. AC i vl. DC kroz aspekt sekstila. Tako da... Jel ti ovo jasno? Pa da pređemo na 9. polje.:)
Jel ovo prva ozbiljna ljubav?

Da, jasno mi je da smo imali strastvenu vezu i da nas oboje jos drzi...

Mozemo na 9. polje...
Vladar 7. u 9. kod mene... Zato mozda i mislim da je to njegov povratak...

A sto bih trebala gledati sto se tranzita i profekcija tice za obnavljanje veze? Mozda je to kod njega vidljivo? Znaci da se i kod njega nasa veza gleda kroz 7. polje, sto znaci da mu je ovaj brak u 9. polju i moguce da razvoda nema... Jer ja sam mu bila jako bitna u zivotu i znam da ga to boli... A njegovo Sunce na Dc ukazuje na tu vaznost...

Bas ti hvala... Po tome necu nikad nikog nac... A i nisam ja bila tip koji je gusio, prije je to bio on koji je bio puno vise osjecajniji od mene... A aktivna sam uvijek bila po pitanju svega... Uvijek sam ga na sve poticala... Uz njega sam uvijek bila vedra i vesela... I sad sam, ali ne na isti nacin, ovo me osamutilo...

Da, prva ozbiljna ljubav koju sam vidjela drugacije nego sto se odigrala i zbog toga patim i zato bih voljela znati sve kako bih mogla rijesiti to sama sa sobom na koji god nacin jer ce me ovi osjecaji unistit...

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 4.3.2016 / 23:27

Tema: Sinastrija

Citiran post

ancir13 je napisao:

Da, jasno mi je da smo imali strastvenu vezu i da nas oboje jos drzi...

Mozemo na 9. polje...
Vladar 7. u 9. kod mene... Zato mozda i mislim da je to njegov povratak...

A sto bih trebala gledati sto se tranzita i profekcija tice za obnavljanje veze? Mozda je to kod njega vidljivo? Znaci da se i kod njega nasa veza gleda kroz 7. polje, sto znaci da mu je ovaj brak u 9. polju i moguce da razvoda nema... Jer ja sam mu bila jako bitna u zivotu i znam da ga to boli... A njegovo Sunce na Dc ukazuje na tu vaznost...

Bas ti hvala... Po tome necu nikad nikog nac... A i nisam ja bila tip koji je gusio, prije je to bio on koji je bio puno vise osjecajniji od mene... A aktivna sam uvijek bila po pitanju svega... Uvijek sam ga na sve poticala... Uz njega sam uvijek bila vedra i vesela... I sad sam, ali ne na isti nacin, ovo me osamutilo...

Da, prva ozbiljna ljubav koju sam vidjela drugacije nego sto se odigrala i zbog toga patim i zato bih voljela znati sve kako bih mogla rijesiti to sama sa sobom na koji god nacin jer ce me ovi osjecaji unistit...

Ma ne kazem bukvalno. Ne sjecam se di ti je Mjesec. To se gleda cijeli natal. Ja sam usporedjivao sa mojom frigidnom Ve u Djevici. ahahahaaha
Oba su metaforicki.
Ali Venera u Ovnu kad se zaljubi puca od ljubavi, ljubav je N1.:) Ok, sve ovisi o ostalim aspektima, medjuim ti imas Ve 60 Ma, cime je Marsovska energija jos jaca. Da to je to da si ga uvjek na sve poticala.
Pa dobro sad necemo mjesiti tko je osjecajniji, svatko je osjecajan na neki svoj nacin.:) Al Venera u Ovnu bas zagrize.
Eto sve ovo sto si napisala da si bila uz njega vedra, vesela, da te je osamutilo, to je Venera u Ovnu.:)

0

0

PogledajDobroLoše
  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se