Forum / Chill out kutak

Chill out kutak
Chill out kutak

Statistike: 11 teme, 936 poruke

Najnovije teme:Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Aktuelna tema:Dobro jutro

Posljednja poruka:Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

TEMA

Autor teme:Cicimici

Poruke:17

Pregleda:911

<12>

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.8.2017 / 12:10

Tema: Tarot

Citiran post

Cicimici je napisao:

Da li si ikad radila sa numeroloskim tarotom? Ja sam skoro sebi nabavila knjigu i karte i mogu ti reci da su mi dobre.

Pozdrav Cicimici :)

Nisam, ne. Ma ja se držim ovih starih (Rider Waite i Ciganica), kad se izližu samo novi špil i tako godinama i uvijek mislim da se da još nešto novo iz njih naučiti, a pašu mi.
Moguće ti te pašu više od ostalih, pa podijeli s nama kako ide

lalafobez kartona

lalafo

F / 33 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Uzdiže se na forumu / 214 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.8.2017 / 17:02

Tema: Tarot

Ohoho bas me zanimaju kako te funkcionisu

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.8.2017 / 18:35

Tema: Tarot

neki dan sam ih kupila, sastoji se od 36 karata koji su obelezeni brojevima i slikama..ispod svake slike su planete pa tako naprimer karta broj 12 ima sliku sove a obiljezena je planetama Sunce, Mesec i Jupiter..uz karte se dobija i knjiga. Autor je numerolog Nevena Djukic.

sto se tice karata, tacnije ovog numeroloskog tarota, moram priznati da su mi bas sjele, i da mi se u otvaranjima dosta dobro pokazao..doduse pokazao se i tarot..
njega sam neki dan izvlacila za posao ( u inostranstvu ) i secam se glavna karta VI maceva ( kako sam otisla vani tako sam se i vratila ) :)

imala sam i cigancice, i one su bile najbolje, medjutim ofucale su se pa ih ne koristim vise.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 5.9.2017 / 5:56 Izmjenjeno: utorak, 5.9.2017 / 6:10

Tema: Tarot

Citiran post

Cicimici je napisao:

neki dan sam ih kupila, sastoji se od 36 karata koji su obelezeni brojevima i slikama..ispod svake slike su planete pa tako naprimer karta broj 12 ima sliku sove a obiljezena je planetama Sunce, Mesec i Jupiter..uz karte se dobija i knjiga. Autor je numerolog Nevena Djukic.

sto se tice karata, tacnije ovog numeroloskog tarota, moram priznati da su mi bas sjele, i da mi se u otvaranjima dosta dobro pokazao..doduse pokazao se i tarot..
njega sam neki dan izvlacila za posao ( u inostranstvu ) i secam se glavna karta VI maceva ( kako sam otisla vani tako sam se i vratila ) :)

imala sam i cigancice, i one su bile najbolje, medjutim ofucale su se pa ih ne koristim vise.

Pozdrav Cicimici

Ma ja mislim ako ti karte odmah "sjednu" da je to TO. Baš mi je drago da ti pašu Nisam vidjela još te karte, novije nešto? Zanimljivo zvuči, autorica objedinila i astrologiju i numerologiju i karte, super...Vidiš to je isto zanimljivo s kartama, kao i kristal neki kad kupuješ, malo ga uzmeš u ruku i nekako nađeš koji ti je baš posebniji od ostalih. Meni obične karte nisu nikad nešto sjele (iako našla neku sliku s mora prije 30 godina, baš njih nekome otvorila) imam neki špil ali me ne privlači da ih otvaram.
Uvijek se pitam koliko smo objektivni kad sami sebi gledamo, a s druge strane koliko možemo nešto tumačiti ako i svoje iskustvo ne uvažimo u tumačenju...pa u krug Da si poslušala karte, možda ne bi ni otišla da se vratiš razočarana...ali gle, sad si i na terenu potvrdila značenje karte, i to vrijedi
Znaš što me zanima, ti si isto gledala Riderice? Kako se tebi karta Vrag u financijskim pitanjima pokazala? To svakog pitam haha, meni od prvog tumačenja ima negativno značenje, ukazuje na probleme, gubitke, komplikacije ...e a kolegici totalno suprotno značenje ima...nego je najzanimljivije što objema, po povratnim informacijama, točno. Aj ti to sad skuži, dva suprotna značenja, a oba ispravna

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: utorak, 5.9.2017 / 13:38

Tema: Tarot

Citiran post

Lenka je napisao:

Pozdrav Cicimici

Ma ja mislim ako ti karte odmah "sjednu" da je to TO. Baš mi je drago da ti pašu Nisam vidjela još te karte, novije nešto? Zanimljivo zvuči, autorica objedinila i astrologiju i numerologiju i karte, super...Vidiš to je isto zanimljivo s kartama, kao i kristal neki kad kupuješ, malo ga uzmeš u ruku i nekako nađeš koji ti je baš posebniji od ostalih. Meni obične karte nisu nikad nešto sjele (iako našla neku sliku s mora prije 30 godina, baš njih nekome otvorila) imam neki špil ali me ne privlači da ih otvaram.
Uvijek se pitam koliko smo objektivni kad sami sebi gledamo, a s druge strane koliko možemo nešto tumačiti ako i svoje iskustvo ne uvažimo u tumačenju...pa u krug Da si poslušala karte, možda ne bi ni otišla da se vratiš razočarana...ali gle, sad si i na terenu potvrdila značenje karte, i to vrijedi
Znaš što me zanima, ti si isto gledala Riderice? Kako se tebi karta Vrag u financijskim pitanjima pokazala? To svakog pitam haha, meni od prvog tumačenja ima negativno značenje, ukazuje na probleme, gubitke, komplikacije ...e a kolegici totalno suprotno značenje ima...nego je najzanimljivije što objema, po povratnim informacijama, točno. Aj ti to sad skuži, dva suprotna značenja, a oba ispravna

vidis nisam nikad sebi otvarala po pitanju finansija tarot karte pa tako i ne znam znacenje. Sad kad ti kazes da je drugoj osobi karta Djavo super po financijama, palo mi na pamet da joj nije to mozda zivotna karta..astroloski vladaju planete Pluton Venera i znak Jarca..pa verovatno to mora i u natalu imati naglaseno pa joj iz tog razloga odgovara

sto se tice mojih karata, nadjoh na internetu da su ove numeroloski tarot ustvari Lenormand karte, jer svaki naziv karte je isti, simbolika ista, znacenje isto, samo sto je na mojim dopisana i planeta..inace knjigu i karte je objavila Nevena Djukic. Nebitno, meni su izuzetno sjele. Ipak mi je trebalo vremena napocetku da naucim koja je kakva karta pa ih tako sad vec pri otvaranju znam procitati intuitivno bez gledanje u opis karata. Sledece na tapeti su cigancice..i one mi bas odgovaraju, njih sam si izvlacila kad god bi bila u nekom problemu..i pogadjale mi..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 7.9.2017 / 9:42

Tema: Tarot

Citiran post

Cicimici je napisao:

vidis nisam nikad sebi otvarala po pitanju finansija tarot karte pa tako i ne znam znacenje. Sad kad ti kazes da je drugoj osobi karta Djavo super po financijama, palo mi na pamet da joj nije to mozda zivotna karta..astroloski vladaju planete Pluton Venera i znak Jarca..pa verovatno to mora i u natalu imati naglaseno pa joj iz tog razloga odgovara

sto se tice mojih karata, nadjoh na internetu da su ove numeroloski tarot ustvari Lenormand karte, jer svaki naziv karte je isti, simbolika ista, znacenje isto, samo sto je na mojim dopisana i planeta..inace knjigu i karte je objavila Nevena Djukic. Nebitno, meni su izuzetno sjele. Ipak mi je trebalo vremena napocetku da naucim koja je kakva karta pa ih tako sad vec pri otvaranju znam procitati intuitivno bez gledanje u opis karata. Sledece na tapeti su cigancice..i one mi bas odgovaraju, njih sam si izvlacila kad god bi bila u nekom problemu..i pogadjale mi..

Jutroo

E ma prije su meni naglašeni Venera, Pluton i znak Jarca, ali mi karta nikako ne znači pozitivno, njoj naglašen Mars, Venera, pa Djevica i Škorpion mislim, ali ni ona nije materijalist, totalno suprotno, tako da...nemam pojma zašto to tako

E pa da Lenormandice imaju u sebi i neke dijelove običnih karata sa dodacima, ali nemaju astro simboliku, koliko se sjećam, Ma neka su one tebi sjele, budeš ti to brzo sve povezala u vezi značenja, ne sumnjam uopće . Znaš kako si ja mislim i nije toliko do alata, koliko je do nas , do truda koji ulažeš, pa i do intuicije...

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: četvrtak, 7.9.2017 / 11:29

Tema: Tarot

Citiran post

Lenka je napisao:

Jutroo

E ma prije su meni naglašeni Venera, Pluton i znak Jarca, ali mi karta nikako ne znači pozitivno, njoj naglašen Mars, Venera, pa Djevica i Škorpion mislim, ali ni ona nije materijalist, totalno suprotno, tako da...nemam pojma zašto to tako

E pa da Lenormandice imaju u sebi i neke dijelove običnih karata sa dodacima, ali nemaju astro simboliku, koliko se sjećam, Ma neka su one tebi sjele, budeš ti to brzo sve povezala u vezi značenja, ne sumnjam uopće . Znaš kako si ja mislim i nije toliko do alata, koliko je do nas , do truda koji ulažeš, pa i do intuicije...

pa je od intuicije, bitno je kad karte otvoris da intuitivno znas odgovor..
:)

<12>
  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se