Forum / Duhovnost

Duhovnost
Duhovnost

Statistike: 7 teme, 358 poruke

Najnovije teme:Hijerarhija aspekata po Bonatiju u horarnoj

Aktuelna tema:Anđeli

Posljednja poruka:angel, petak, 14.4.2017 / 22:02

TEMA

Autor teme:Lenka

Poruke:54

Pregleda:5448

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.4.2017 / 10:14

Tema: Anđeli

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Meni kroz pjesme, jel mi cijeli dan gori muzika. Imam tu privilegiju da radim, a da mi u pozadini ide muzika.:) I kroz riječi od pjesama, dobijam poruke. Kako se sad to odigra, kako skuzim da je poruka? Npr. mislim o nekoj situaciji i onda cujem rijeci pjesme koja ju opisuje. I obrnuto. Cujem rijeci i onda me zaintrigiraju i te rijeci sjajno opisuju situaciju koja slijedi.

E, da, ni meni kroz brojeve ne dolaze poruke, obično kroz neke sitnice koje odudaraju od atmosfere neke situacije, to uvijek prepoznam kao znak, nekad kroz snove...a, sad, baš ovaj post jučer, onako iz čista mira se sjetila posta u kojem netko spominje upravo ove brojeve i s nekom mišlju da to trebam zakačiti, kao da je poruka za nekog...

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.4.2017 / 10:16

Tema: Anđeli

Citiran post

Cicimici je napisao:

da li ste ikada poslali poruku Univerzumu da vam da znak u vezi vase neke nedoumice..naprimer zelite znati da li je nesto vredelo nekog rizika itd..meni to uvek radi :))

Da, uvijek radi

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.4.2017 / 10:19

Tema: Anđeli

Citiran post

angel je napisao:

Pozdrav i tebi Lenka... drago mi je da si ponovno tu.

Istina je za 333..... 11:11. To i jesu pokazatelji prisustva nekog tko nas stiti a to su najcesce angeli koji su tu da bi nas izveli na pravi put ako smo u stanju zalutalosti ili izgubljenosti i stanju kad ne znamo izborit se sa svojom slabostima... prije par mjeseci su mi se brojevi ponavljali ali nisam mogla odgonetnuti njihovo znacenje.. i Igor mi je pomogao. Sjecam se da je rekao za par brojeva da je to pokazatelj promjena koje ce bit pozitivne a manifestirat ce se promjenom koja ce bit u periodu koji dolazi.. te promjene su vec u naznakama. Sad ih vec mogu raspoznati i jesu romjene koje obecavaju dobro.. tako da te promjene mogu povezati sa tvojim tumacenjem mog hivota u buducnosti..

Hvala Angel! I meni je drago da si još tu i da napreduješ i boriš se kao lav da prevladaš poteškoće...Ma sve ih "prebij"

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.4.2017 / 10:28

Tema: Anđeli

Citiran post

angel je napisao:

Da i pjesme imaju neki cudan put kroz nasu psihu ali najvise kroz nasu dusu jer su to izrazene emocije i stanja ljudske psihe i osjecaja satkane kroz stihove... kako muzika je povezana sa energijom i svaki ton ima svoju frekvenciju a stihovi imaju snagu da nase emocije iznesu u materijalizaciju onda se nekad nesvjesno susretnemo sa nasim odrazom nas samih i nasih svijesnih dozivljaja sa nesvjesnom projekcijom onog tko je ispjevao ili ispisao nas ili nase dozivljaje... prilikom takvog osjecaja koje sam dozivjela umojoj psihi je bilo pitanja kako se desi da netko tko nije ni u mom vidokrugu tako tocno opjeva moj dio mene koji i sama krijem od sebe...

Istina! Muzika je univerzalni jezik duše...Baš ću sad ispričati nešto, vezano uz to. Naime, bila sam u Indiji i sad tako kroz neku situaciju, otpjevat će nam jedna draga ženica, Indijka, nešto. Pjeva ona tako, ne trebam ni reći da riječ jednu ne razumijem, ali ...ona pjeva a meni suza suzu stiže. Pa bilo je i smijeha na moj račun, naravno što mi je da plačem a nemam pojma o čemu ona to. Tako kad završila, objasni nam da je to tužna ljubavna pjesma, srce uvijek razumije.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.4.2017 / 13:07

Tema: Anđeli

Citiran post

Lenka je napisao:

Istina! Muzika je univerzalni jezik duše...Baš ću sad ispričati nešto, vezano uz to. Naime, bila sam u Indiji i sad tako kroz neku situaciju, otpjevat će nam jedna draga ženica, Indijka, nešto. Pjeva ona tako, ne trebam ni reći da riječ jednu ne razumijem, ali ...ona pjeva a meni suza suzu stiže. Pa bilo je i smijeha na moj račun, naravno što mi je da plačem a nemam pojma o čemu ona to. Tako kad završila, objasni nam da je to tužna ljubavna pjesma, srce uvijek razumije.

Prekrasna priča ja sam ju imao čast čuti.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.4.2017 / 14:38 Izmjenjeno: četvrtak, 13.4.2017 / 14:42

Tema: Anđeli

Lenka.. sad upravo placem... ovo sto si napisala o pjesmi... to se i meni desilo.. i sad sam se sjetilo tog. Ja inace slusala sam jako puno glazbu... i vozeci se sa bratom i njegovom obitelji u autu stavila sam slusalice i na internetu listala pjesme.. listajuci naisla sam na neki mix pjesama i pustila.. u auto su bili jos bratova supruga i dijeca. Klinci su slusali svoju omiljenu pjesmu ,,Zena za sva vremena,, slusajuci na slusalice pijesme redom na prve rijeci te pjesme uhvatila me jeza i pocela sam plakati.. pjesma je bila na grckom jeziku. Ja neznam ni jednu jedinu rijec grckog jezika.. plakala sam. Bilo me stid brata. Smijali su mi se i pitali sto mi je. Ja sam iskljucila slusalice da i oni cuju pijesmu. Njima nije bila ni interesantna. Nakon godinu i par mjeseci cujem tu istu melodiju prepjevanu na srpski jezik i tekst koji je napisala Marina Tucakovic.. ista melodija al tekst mog trenutnog pakla.. nisam ni do pola pijesme izdrzala.. plakala sam. Od tad tu pjesmu kad god cujem placem. Pjesma je na grckom i pjeva je Antonio Ramos i zove se Lene. Ne znam zbog cega ali uvijek su me doticale teske pjesme...

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: petak, 14.4.2017 / 9:24 Izmjenjeno: petak, 14.4.2017 / 9:30

Tema: Anđeli

Citiran post

angel je napisao:

Lenka.. sad upravo placem... ovo sto si napisala o pjesmi... to se i meni desilo.. i sad sam se sjetilo tog. Ja inace slusala sam jako puno glazbu... i vozeci se sa bratom i njegovom obitelji u autu stavila sam slusalice i na internetu listala pjesme.. listajuci naisla sam na neki mix pjesama i pustila.. u auto su bili jos bratova supruga i dijeca. Klinci su slusali svoju omiljenu pjesmu ,,Zena za sva vremena,, slusajuci na slusalice pijesme redom na prve rijeci te pjesme uhvatila me jeza i pocela sam plakati.. pjesma je bila na grckom jeziku. Ja neznam ni jednu jedinu rijec grckog jezika.. plakala sam. Bilo me stid brata. Smijali su mi se i pitali sto mi je. Ja sam iskljucila slusalice da i oni cuju pijesmu. Njima nije bila ni interesantna. Nakon godinu i par mjeseci cujem tu istu melodiju prepjevanu na srpski jezik i tekst koji je napisala Marina Tucakovic.. ista melodija al tekst mog trenutnog pakla.. nisam ni do pola pijesme izdrzala.. plakala sam. Od tad tu pjesmu kad god cujem placem. Pjesma je na grckom i pjeva je Antonio Ramos i zove se Lene. Ne znam zbog cega ali uvijek su me doticale teske pjesme...

Da, pa dotakne taj neki teški škorpionski dio u nama valjda...Ima tako nekih pjesama koje jednostavno "prepoznaš". Davnih dana, kad sam prvi put čula pjesmu "Maslina je neobrana" ja se naplakala kao velika, a veze nemam sa Dalmacijom, ni maslinom ni kamenom.. I dan danas, ako negdje čujem tu pjesmu, nema veze jesam li vani, kod kuće, bez suza ne prodje...i taaako Tko bi ga znao zašto.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: petak, 14.4.2017 / 9:29

Tema: Anđeli

Da.. ja neznam ni danas ni jednu rijec grckog jezika ali ta ista pjesma u izcedbi Ace Lekusa je opisala sva desavanja koja su se desila meni u zadnjih dvije godine.. pjesma ocobjeku koji vara i kojeg unatoc tom i dalje volibta oyoba cak i kad zdravlje zbog njega izgubi da mu rekne da ga voli.... zalosno ali mi se to desilo.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: petak, 14.4.2017 / 9:35

Tema: Anđeli

Citiran post

angel je napisao:

Da.. ja neznam ni danas ni jednu rijec grckog jezika ali ta ista pjesma u izcedbi Ace Lekusa je opisala sva desavanja koja su se desila meni u zadnjih dvije godine.. pjesma ocobjeku koji vara i kojeg unatoc tom i dalje volibta oyoba cak i kad zdravlje zbog njega izgubi da mu rekne da ga voli.... zalosno ali mi se to desilo.

Eto, svatko nadje neku svoju "poruku Univerzuma", kad najviše treba, ako ništa da olakša suzama to teško što nosi u sebi. Zanimljivo je to sve, kad sam prolazila jedan težak period- karmička ljubav- kako sam ja što proživljavala, tako sam nalazila tekstove Dee Davidas, kao da po meni piše točno sve što prolazim. Naravno da djevojka nema pojma ni da postojim, ali tako se sve posložilo, da sam nalazila odgovore danima na sve što me zbunjivalo i moram reći, puno mi je toga rasvijetlilo.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: petak, 14.4.2017 / 9:42

Tema: Anđeli

E to je mene zaprepastilo.. ja sam se sokirala natekst ovo pijesme.. jucer dok sam pisala tu na ocultu o pijesmi.. slusam tekst druge pjesme i muka me uhvati.. da covjek moze izabrati kraj svile nesto sto ni nalik svili nije i jos opravdanje dato u vezi izbora. Hladna jeza me prosla tijelom...

Uglavnom kad netkom tamo dosadi svila ode u jeftinu sobu tu su najskuplji snovi.. i tu recenicu sam cula pfije godinu i pol dana. Kad sam rekla pa sad imas priliku da me se rijesis rekao je ni za zivu glavu i stisnuo uz sebe.. nakon tri i pol mjeseca me ostavio... zbog jeftine sobe u kojoj vise ne nalazi najskuplje snove..

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se