Forum / Duhovnost

Duhovnost
Duhovnost

Statistike: 7 teme, 358 poruke

Najnovije teme:Hijerarhija aspekata po Bonatiju u horarnoj

Aktuelna tema:Anđeli

Posljednja poruka:angel, petak, 14.4.2017 / 22:02

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:96

Pregleda:7116

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 22.10.2016 / 22:40

Tema: Partnersko otvaranje - za sve vrste tarota

Citiran post

angel je napisao:

Znam da nas sviju cuva.. ja ti vjeru dozivljavam kao odnos dijete roditelj.. imala sam srecu iako sam rano ostala bez roditelja da uzivam u pravoj obitelji.. gdje tati visis na glavi a on nije ljut.. gdje mama nije po cijeli dan po kafama.. odrastla sam u obitelji gdje su roditelji prvo prijstelji ti pa onda roditelji a tek na kraju ucitelji i ispravljaci.. takav odnos imam.prema Bogu.. nema ljutnje na njeg ali ni ustrucavanja. ON i onako zna sve sto je u meni..

Da, apsolutno i ne smatram ne vjerujem zapravo da nas Bog kaznjava vec samo da nas usmjerava. Jedino drustvo moze da nas kazni, tako što nam kaže radi ovo, radi ono, a sad dal tebi to godi, nije bitno. Bog nikad ne naređuje on te samo usmjerava ka sebi. Onda kad je čovjeku najteže to znači da je drastično pobjegao od sebe i samim tim od Boga.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: nedelja, 23.10.2016 / 22:10

Tema: Partnersko otvaranje - za sve vrste tarota

Meni ti to ovako stoji.. kad bi mi zivot bio lagan izgledalo bi mi da sam bez razloga tu.. ono cisto da popunim prazninu.. ali sa ovim zivotom i ovim nacinom zivljenja mislim da imam svoju ulogu u necemu NJEMU veoma vaznom. Tako da iako mi je tesko neodustajem i necu kleknut nit cu odbacit teret. Ima sve svoju cijenu i nagradu.. a mene iskreno intetesuje sta je moja nagrada. A ako ne bude primjerena ovom trpljenju onda cu bit ljuta... a do tad ok.

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: petak, 4.11.2016 / 21:53

Tema: Partnersko otvaranje - za sve vrste tarota

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Da, apsolutno i ne smatram ne vjerujem zapravo da nas Bog kaznjava vec samo da nas usmjerava. Jedino drustvo moze da nas kazni, tako što nam kaže radi ovo, radi ono, a sad dal tebi to godi, nije bitno. Bog nikad ne naređuje on te samo usmjerava ka sebi. Onda kad je čovjeku najteže to znači da je drastično pobjegao od sebe i samim tim od Boga.

UPUTE OD BOGA

Posted by Admin in Ostalo Ožujak 15, 2013
w1. PRESTANI BRINUTI

Život ti je zadao udarac, a sve što ti radiš jest da sjediš i brineš. Jesi li zaboravio da sam Ja ovdje da bih nosio sav teret za tebe? Ili uživaš u gunđanju prema svakoj sitnici koja ti dođe u život?

2. STAVI NA POPIS

Nešto treba napraviti ili pobrinuti se za nešto. Stavi to na popis. Ne, ne na TVOJ popis. Stavi to na MOJU listu. Neka budem Ja taj koji će se pobrinuti za problem. Ne mogu ti pomoći sve dok to ne predaš Meni. I, premda je Moja lista dugačka, Ja sam na kraju krajeva Bog… Mogu se pobrinuti za bilo što što staviš u Moje ruke. Zapravo, istinu govoreći, brinem o puno stvari o kojima ti uopće ne razmišljaš…

3. VJERUJ MI

Kada si jednom predao Meni svoj teret, prestani pokušavati ponovno ga uzeti natrag. Vjeruj Mi. Imaj vjere da ću brinuti o svim tvojim potrebama, problemima i iskušenjima. Problemi s djecom? Stavi ih na Moj popis. Problem s financijama? Problem s emocionalnim “toboganom”? Za Mene, stavi na Moju listu…

4. OSTAVI PO STRANI

Nemoj se probuditi jednoga jutra i reći:
„ Ha, sada se osjećam puno snažnije, mislim da mogu izaći na kraj s time “…

Zašto misliš da se sada osjećaš jačim? Jednostavno. PREDAO si Mi svoj teret i sada Ja brinem o tome. Ja također obnavljam tvoju snagu i darujem ti mir. Ne znaš li, kada bih ti vratio natrag tvoje probleme ti bi bio ponovno na samom početku? Ostavi svoje probleme sa mnom i zaboravi na njih. Pusti Me da radim Svoj posao.

5. RAZGOVARAJ SA MNOM

Želim da zaboraviš na mnoge stvari. Zaboravi ono što te izluđivalo. Zaboravi brigu i kušnje jer znaš da Ja imam sve pod kontrolom. No, jednu stvar te molim nikada ne zaboravi: molim te nemoj zaboraviti razgovarati sa mnom – ČESTO! Volim te! Želim čuti tvoj glas. Želim biti uključen u sve što se događa u tvome životu. Želim slušati o tvojim prijateljima i obitelji. Molitva je jednostavno razgovor sa mnom…

6. IMAJ VJERE

Odozgo vidim puno stvari koje ti odozdo ne možeš vidjeti. Imaj vjere u Mene da znam što radim. Vjeruj Mi, ne bi želio imati pogled kakav imam Ja. Nastavit ću brinuti o tebi, paziti te, i zadovoljiti tvoje potrebe. Samo Mi trebaš vjerovati. Iako imam mnogo veću zadaću nego ti, čini se da imaš mnogo problema u izvršavanju samo svog jednostavnog dijela. Koliko teško može biti da Mi vjeruješ?

7. DIJELI

U dobi od 2 godine naučio si kako dijeliti. Kada si to zaboravio? To pravilo i sada vrijedi. Dijeli s onima koji su manje sretni od tebe. Dijeli radost s onima kojima je potrebno ohrabrenje. Dijeli smijeh s onima koji se jako dugo nisu nasmijali. Dijeli svoje suze s onima koji su zaboravili kako plakati. Dijeli vjeru s onima koji je nemaju.

8. BUDI STRPLJIV

U samo jednom životu stvorio sam mogućnosti da iskusiš različita iskustva. Rasteš od djeteta do odraslog čovjeka, imaš djecu, mnogo puta mijenjaš poslove, učiš mnogo toga, putuješ na puno mjesta, susrećeš mnogo ljudi, i toliko toga iskusiš. Kako onda možeš biti tako nestrpljiv kada Mi je potrebno malo više vremena od onog što ti očekuješ da bih riješio nešto sa Svoje liste? Vjeruj u Moju točnost, jer je Moje tempiranje savršeno. Samo zato što sam Svemir stvorio u 6 dana, svi misle da Ja uvijek žurim, žurim, žurim. . .

9. BUDI DOBAR

Budi dobar prema drugima, jer i njih volim jednako kao što volim i tebe. Oni se možda ne odijevaju kao ti, možda ne govore kao ti, možda ne žive na način kao što ti živiš, no ipak Ja vas sve volim. Molim vas, pokušajte se slagati zbog Mene. Svakoga sam od vas stvorio različitog u nečem. Bilo bi dosadno kada biste svi bili identični. Molim te, znaj da volim SVAKU tvoju razliku…

10. VOLI SEBE

Tako mnogo volim tebe; kako onda možeš ne voljeti samoga sebe? Stvorio sam te samo iz jednoga razloga – da bi bio voljen i da za uzvrat voliš. Ja sam Bog Ljubavi. Voli Me. Voli svoje susjede, ali voli i sebe. Rastužim se kada vidim tebe kako se ljutiš na sebe kada stvari ne idu kako si ti očekivao. Jako si mi dragocjen…

I NIKADA to ne zaboravi….

Detaljnije o oglasima

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 4.11.2016 / 22:39

Tema: Partnersko otvaranje - za sve vrste tarota

Citiran post

crnokosa je napisao:

UPUTE OD BOGA

Posted by Admin in Ostalo Ožujak 15, 2013
w1. PRESTANI BRINUTI

Život ti je zadao udarac, a sve što ti radiš jest da sjediš i brineš. Jesi li zaboravio da sam Ja ovdje da bih nosio sav teret za tebe? Ili uživaš u gunđanju prema svakoj sitnici koja ti dođe u život?

2. STAVI NA POPIS

Nešto treba napraviti ili pobrinuti se za nešto. Stavi to na popis. Ne, ne na TVOJ popis. Stavi to na MOJU listu. Neka budem Ja taj koji će se pobrinuti za problem. Ne mogu ti pomoći sve dok to ne predaš Meni. I, premda je Moja lista dugačka, Ja sam na kraju krajeva Bog… Mogu se pobrinuti za bilo što što staviš u Moje ruke. Zapravo, istinu govoreći, brinem o puno stvari o kojima ti uopće ne razmišljaš…

3. VJERUJ MI

Kada si jednom predao Meni svoj teret, prestani pokušavati ponovno ga uzeti natrag. Vjeruj Mi. Imaj vjere da ću brinuti o svim tvojim potrebama, problemima i iskušenjima. Problemi s djecom? Stavi ih na Moj popis. Problem s financijama? Problem s emocionalnim “toboganom”? Za Mene, stavi na Moju listu…

4. OSTAVI PO STRANI

Nemoj se probuditi jednoga jutra i reći:
„ Ha, sada se osjećam puno snažnije, mislim da mogu izaći na kraj s time “…

Zašto misliš da se sada osjećaš jačim? Jednostavno. PREDAO si Mi svoj teret i sada Ja brinem o tome. Ja također obnavljam tvoju snagu i darujem ti mir. Ne znaš li, kada bih ti vratio natrag tvoje probleme ti bi bio ponovno na samom početku? Ostavi svoje probleme sa mnom i zaboravi na njih. Pusti Me da radim Svoj posao.

5. RAZGOVARAJ SA MNOM

Želim da zaboraviš na mnoge stvari. Zaboravi ono što te izluđivalo. Zaboravi brigu i kušnje jer znaš da Ja imam sve pod kontrolom. No, jednu stvar te molim nikada ne zaboravi: molim te nemoj zaboraviti razgovarati sa mnom – ČESTO! Volim te! Želim čuti tvoj glas. Želim biti uključen u sve što se događa u tvome životu. Želim slušati o tvojim prijateljima i obitelji. Molitva je jednostavno razgovor sa mnom…

6. IMAJ VJERE

Odozgo vidim puno stvari koje ti odozdo ne možeš vidjeti. Imaj vjere u Mene da znam što radim. Vjeruj Mi, ne bi želio imati pogled kakav imam Ja. Nastavit ću brinuti o tebi, paziti te, i zadovoljiti tvoje potrebe. Samo Mi trebaš vjerovati. Iako imam mnogo veću zadaću nego ti, čini se da imaš mnogo problema u izvršavanju samo svog jednostavnog dijela. Koliko teško može biti da Mi vjeruješ?

7. DIJELI

U dobi od 2 godine naučio si kako dijeliti. Kada si to zaboravio? To pravilo i sada vrijedi. Dijeli s onima koji su manje sretni od tebe. Dijeli radost s onima kojima je potrebno ohrabrenje. Dijeli smijeh s onima koji se jako dugo nisu nasmijali. Dijeli svoje suze s onima koji su zaboravili kako plakati. Dijeli vjeru s onima koji je nemaju.

8. BUDI STRPLJIV

U samo jednom životu stvorio sam mogućnosti da iskusiš različita iskustva. Rasteš od djeteta do odraslog čovjeka, imaš djecu, mnogo puta mijenjaš poslove, učiš mnogo toga, putuješ na puno mjesta, susrećeš mnogo ljudi, i toliko toga iskusiš. Kako onda možeš biti tako nestrpljiv kada Mi je potrebno malo više vremena od onog što ti očekuješ da bih riješio nešto sa Svoje liste? Vjeruj u Moju točnost, jer je Moje tempiranje savršeno. Samo zato što sam Svemir stvorio u 6 dana, svi misle da Ja uvijek žurim, žurim, žurim. . .

9. BUDI DOBAR

Budi dobar prema drugima, jer i njih volim jednako kao što volim i tebe. Oni se možda ne odijevaju kao ti, možda ne govore kao ti, možda ne žive na način kao što ti živiš, no ipak Ja vas sve volim. Molim vas, pokušajte se slagati zbog Mene. Svakoga sam od vas stvorio različitog u nečem. Bilo bi dosadno kada biste svi bili identični. Molim te, znaj da volim SVAKU tvoju razliku…

10. VOLI SEBE

Tako mnogo volim tebe; kako onda možeš ne voljeti samoga sebe? Stvorio sam te samo iz jednoga razloga – da bi bio voljen i da za uzvrat voliš. Ja sam Bog Ljubavi. Voli Me. Voli svoje susjede, ali voli i sebe. Rastužim se kada vidim tebe kako se ljutiš na sebe kada stvari ne idu kako si ti očekivao. Jako si mi dragocjen…

I NIKADA to ne zaboravi….

Detaljnije o oglasima

Sjajno rečeno. Došlo mi na um da pokrenemo topic sa afirmacijama i citatima iz knjiga koje su vam drage. Evo ako zelis ti. Da kačimo kad god stignemo, to je predivno. Jel se slažete? Tko se slaže?

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: petak, 4.11.2016 / 22:53

Tema: Partnersko otvaranje - za sve vrste tarota

Slažem se Igore, ti otvori topic ,pa da krenemo !

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 4.11.2016 / 22:56

Tema: Partnersko otvaranje - za sve vrste tarota

Citiran post

crnokosa je napisao:

Slažem se Igore, ti otvori topic ,pa da krenemo !

Hocu.:)

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se