Forum / Horoskop

Horoskop
Horoskop

Statistike: 10 teme, 1249 poruke

Najnovije teme:Solarni horoskop

Aktuelna tema:Ljubavni odnosi - 5. kuća i 8. kuća horoskopa

Posljednja poruka:Ivy775, utorak, 17.5.2022 / 17:41

TEMA

Autor teme:Sphinx

Poruke:599

Pregleda:34188

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 0:20

Tema: Solarni horoskop

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Jaoj nema na cemu. :) Još jednom čestitke za rodjendan.

Ajoj, vrlo lako se može desiti da joj se omakne s faksom. Ali, nikako... Ima baš pokazatelje da ga završi uz odredjeni trud, napor, tenzije, razmišljanja. Da počne da radi, to idealno, ali kako bi se rastjeretila. A, dečko, ma prekid jedne veze, pošto već jeste u vezi i ulazak u drugu vezu. Sad, kako je Me, koji je vl. 5. kuce u solaru i rx.st.hodu, ne mogu da tvrdim al moglo bi bit sa nekim iz prošlosti.:) tj. sa bivšim dečkom. Ljubavni status its complicated dokle god Ju ne izadje iz Djevice, a pazi još Sa u 7. polju. Ovo je nekakva dosta jaka veza.
Pa, ok s obzirom da je tek prije 15 dana ušla u vezu (pazi tek sad to registriram) ta veza se računa, kao da je počela u ovoj solarnoj godini. Ja idem i do 52 dana unazad. Ali, prekid te veze i drugi dečko. Ta druga veza onako dosta jaka i snažna.

Pa ja sam joj govorila da pocne sa nekim freelance poslovima, moze da pomaze meni u modnom studiu, mnogo opcija tu ima.

Ah, nadam se da ce emotivno sve biti ok...inace ona ne funkcionira ako emotivno nije ok, nista nije ok, ni fax, nista.

Hvala ti Igi. Izborit ce se ona, tvrdoglavi i ambiciozni Jarac je to sa otkacenom Venerom u Vodoliji :D

Hvala jos jednom....
<3

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 0:49 Izmjenjeno: četvrtak, 31.12.2015 / 0:53

Tema: Solarni horoskop

Citiran post

Sphinx je napisao:

Pa ja sam joj govorila da pocne sa nekim freelance poslovima, moze da pomaze meni u modnom studiu, mnogo opcija tu ima.

Ah, nadam se da ce emotivno sve biti ok...inace ona ne funkcionira ako emotivno nije ok, nista nije ok, ni fax, nista.

Hvala ti Igi. Izborit ce se ona, tvrdoglavi i ambiciozni Jarac je to sa otkacenom Venerom u Vodoliji :D

Hvala jos jednom....
<3

Solarni Sa, vl. MC-a u 7. kuci 60 Venera u 10. kuci, definitivno super za posao. Ve u Vodenjaku, a u direkcijama Ur 60 Ju (dispozitor Sa) pa su oba u polusekstilu sa Sa. E, tu uzimam u obzir polusekstil, kada sa obe strane ima po 30 egzaktno. Vodenjak - Uran ukazuje na freelacne poslovne varijante, ali ovo i kod mame bi bio neki vid slobodnog rada, kreativnog izražavanja isl.

Ma ljubav će biti super.

Što se faksa tiče.
Vladar 9. polja je Saturn, ali ovdje imamo aktivaciju Mo 90 Ma 90 Me, pa još kroz godišnju profekciju 9. polje i Sa, pa još kroz direkcije Mo 90 So, što spaja 3. i 4. polje, kao i 8. u kom se So nalazi - počeci i krajevi odnosno krajevi. Pa, onda u tranzitima generacijski aspekt Sa 90 Sa, pa Ju 180 Sa.
Vidi, ako želi da promjeni faks u periodu od narednih oko godinu i pol dana bi joj bilo idealno i to bi bilo definitivno ono pravo. Dakle, ako se dvoji nek dobro sjedne i razmisli, jer ova godina joj je prelomna po tom pitanju i imat će uspjeha.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 0:57

Tema: Solarni horoskop

Još joj je Saturn Almuten Figuris, a u solaru ima Me 0 Me 90 Ma. Me je u Jarcu, u Saturnovom znaku, a Me upravlja mentalnim procesima i učenjem, na izlasku iz 9. kuce (faks) i ulasku u 10. kucu (rezultati od faksa, status).
Vidi ovo - U natalu ima Ma i Me u 9. polju, dva planeta 2 faksa, ali Me sve daje puta 2.:) Pa još je Me vladar Ascedenta, što bi simboliziralo 3. faks. Tako da, ako ima dvojbi još po tom pitanju, nikad, ali apsolutno nikad nije kasno. Bolje zakasniti u donošenju prave odluke, nego cijeli život na ledjima nositi krivu odluku.
U svakom slučaju ova godina joj je prelomna po pitanju faksa i konačni scor - USPJEH.:)
Sretno!:)

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 1:06

Tema: Solarni horoskop

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Solarni Sa, vl. MC-a u 7. kuci 60 Venera u 10. kuci, definitivno super za posao. Ve u Vodenjaku, a u direkcijama Ur 60 Ju (dispozitor Sa) pa su oba u polusekstilu sa Sa. E, tu uzimam u obzir polusekstil, kada sa obe strane ima po 30 egzaktno. Vodenjak - Uran ukazuje na freelacne poslovne varijante, ali ovo i kod mame bi bio neki vid slobodnog rada, kreativnog izražavanja isl.

Ma ljubav će biti super.

Što se faksa tiče.
Vladar 9. polja je Saturn, ali ovdje imamo aktivaciju Mo 90 Ma 90 Me, pa još kroz godišnju profekciju 9. polje i Sa, pa još kroz direkcije Mo 90 So, što spaja 3. i 4. polje, kao i 8. u kom se So nalazi - počeci i krajevi odnosno krajevi. Pa, onda u tranzitima generacijski aspekt Sa 90 Sa, pa Ju 180 Sa.
Vidi, ako želi da promjeni faks u periodu od narednih oko godinu i pol dana bi joj bilo idealno i to bi bilo definitivno ono pravo. Dakle, ako se dvoji nek dobro sjedne i razmisli, jer ova godina joj je prelomna po tom pitanju i imat će uspjeha.

Hvala Igi, sve joj kopiram i ona cita, sve shvata vrlo ozbiljno i mnogo ti se zahvaljuje.

Njoj je trenutno najvaznije da je ljubav super :D

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 1:20

Tema: Solarni horoskop

Citiran post

Sphinx je napisao:

Hvala Igi, sve joj kopiram i ona cita, sve shvata vrlo ozbiljno i mnogo ti se zahvaljuje.

Njoj je trenutno najvaznije da je ljubav super :D

Da, da...
Pa rekoh ti, kako se tek prije 15 dana zbio dogadjaj, to je već ova solarna godina, do 52 dana prag tolerancije. Plus, što koristim metodu Firdaria, koja oslikava period do 9. mjeseca njezine 21. godine, a to je 2017.?
Od druge polovice 19. do 9.mj.21. godine.
To oslikava prekid koji se dogodio i novu vezu. Ok sve super.
Ali, godišnji solar, koji radi Me 0 Me 90 Ma, pa onda u direkcijama Mo 90 So, pa onda u tranzitima Ju u 5. 180 Sa, pa poslije 120 Me i Ma.
Da, dogodio se taj novi, drugi. Ali, još jedan se pojavljuje do narednog rodjendana. Meni zbog srx. Merkura na Merkuru, vl. 5. kuce i jakog Sa, sve govori da je osoba iz prošlosti. Jel u kontaktu sa tim dečkom?:) Mada opet može to biti i netko novi. Tu je kad je Merkur naglašen (daje sve puta 2) vrlo teško uočiti, jer, Merkur daje sve puta 2, kao i kad je Saturn, jer Saturn daje sve što je karmičko, pa se recimo može dogoditi da umjesto stare osobe dodje nova s kojom je naglašen karmički odnos.
Na njenom ljubavnom planu nije naglašen Saturn u ovom periodu. Ali, je zato Merkur. Prvo u periodu Merkura, pa potperiod Mo koji sa Me radi 90 gdje je uključen i Ma, pa su u Jarcu, Saturnovom znaku, pa bome profekcija aktivira 9. polje. To je osoba s faksa. Sve u svemu vidi se i prekid, vidi se i nova veza, ali vidi se i još jedna nova veza, a vrlo lako je da ta druga nova veza, može biti obnova stare ili nova karmička ljubav. Ma očekuje ju vrlo buran ljubavni period. Super je njoj to, u ovim godinama.:) Ne brini. Što bi ona da ima mir.:) ahahahahahahaha

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 1:28 Izmjenjeno: četvrtak, 31.12.2015 / 1:30

Tema: Solarni horoskop

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Da, da...
Pa rekoh ti, kako se tek prije 15 dana zbio dogadjaj, to je već ova solarna godina, do 52 dana prag tolerancije. Plus, što koristim metodu Firdaria, koja oslikava period do 9. mjeseca njezine 21. godine, a to je 2017.?
Od druge polovice 19. do 9.mj.21. godine.
To oslikava prekid koji se dogodio i novu vezu. Ok sve super.
Ali, godišnji solar, koji radi Me 0 Me 90 Ma, pa onda u direkcijama Mo 90 So, pa onda u tranzitima Ju u 5. 180 Sa, pa poslije 120 Me i Ma.
Da, dogodio se taj novi, drugi. Ali, još jedan se pojavljuje do narednog rodjendana. Meni zbog srx. Merkura na Merkuru, vl. 5. kuce i jakog Sa, sve govori da je osoba iz prošlosti. Jel u kontaktu sa tim dečkom?:) Mada opet može to biti i netko novi. Tu je kad je Merkur naglašen (daje sve puta 2) vrlo teško uočiti, jer, Merkur daje sve puta 2, kao i kad je Saturn, jer Saturn daje sve što je karmičko, pa se recimo može dogoditi da umjesto stare osobe dodje nova s kojom je naglašen karmički odnos.
Na njenom ljubavnom planu nije naglašen Saturn u ovom periodu. Ali, je zato Merkur. Prvo u periodu Merkura, pa potperiod Mo koji sa Me radi 90 gdje je uključen i Ma, pa su u Jarcu, Saturnovom znaku, pa bome profekcija aktivira 9. polje. To je osoba s faksa. Sve u svemu vidi se i prekid, vidi se i nova veza, ali vidi se i još jedna nova veza, a vrlo lako je da ta druga nova veza, može biti obnova stare ili nova karmička ljubav. Ma očekuje ju vrlo buran ljubavni period. Super je njoj to, u ovim godinama.:) Ne brini. Što bi ona da ima mir.:) ahahahahahahaha

Ahahahahahhahahahhhhhah

Ma imala je vezu sa jednom karizmaticnom skorpijom, inace su joj skoro sve simpatije bili skorpioni i ona se bas jako veze za taj znak. Sa njim je imala cudan odnos, mozda je cak i neka karma bila u pitanju nemam ti pojma, uglavnom bila je luda zbog njega jako dugo. Sad je ovaj decko sa njenog faksa, studira Historiju, cini se vrlo pristojan i fin, jako je pazi za sada...ona odmah vise uci i raspolozenija je.
Ma ne znam sta da ti kazem, to za promjenu faksa, upisala je to jer je zeljela a i astroloski joj onako bas dobro lezi zbog sveg tog u Jarcu pa jos u devetoj...sad nesto govorii za anglistiku, mislim sto ce joj to, vrijedi joj ko kurs engleskog koji zavrsi za 6 mjeseci a koji vec govori savrseno...pise poeziju na engleskom...
Ima strasan dar za jezike, jedno vrijeme je bila luda za japanskim jezikom, to su bile euforije ali nismo nista uspjeli jer nismo mogli naci profesoricu japanskog u Sarajevu. Sad je spopao latinski.

Ne bih voljela da se pomiri sa onom skorpijom, sa njim je bila bas nesretna. A da, vidjaju se ponekad....izlaze na ista mjesta i tako...jednom su kaze setali onako drugarski, ona se sva raspamecena vratila kuci.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 14:45 Izmjenjeno: četvrtak, 31.12.2015 / 14:51

Tema: Solarni horoskop

Citiran post

Sphinx je napisao:

Ahahahahahhahahahhhhhah

Ma imala je vezu sa jednom karizmaticnom skorpijom, inace su joj skoro sve simpatije bili skorpioni i ona se bas jako veze za taj znak. Sa njim je imala cudan odnos, mozda je cak i neka karma bila u pitanju nemam ti pojma, uglavnom bila je luda zbog njega jako dugo. Sad je ovaj decko sa njenog faksa, studira Historiju, cini se vrlo pristojan i fin, jako je pazi za sada...ona odmah vise uci i raspolozenija je.
Ma ne znam sta da ti kazem, to za promjenu faksa, upisala je to jer je zeljela a i astroloski joj onako bas dobro lezi zbog sveg tog u Jarcu pa jos u devetoj...sad nesto govorii za anglistiku, mislim sto ce joj to, vrijedi joj ko kurs engleskog koji zavrsi za 6 mjeseci a koji vec govori savrseno...pise poeziju na engleskom...
Ima strasan dar za jezike, jedno vrijeme je bila luda za japanskim jezikom, to su bile euforije ali nismo nista uspjeli jer nismo mogli naci profesoricu japanskog u Sarajevu. Sad je spopao latinski.

Ne bih voljela da se pomiri sa onom skorpijom, sa njim je bila bas nesretna. A da, vidjaju se ponekad....izlaze na ista mjesta i tako...jednom su kaze setali onako drugarski, ona se sva raspamecena vratila kuci.

Stvarno je multitalentovana. Posebno sve što je u domenu historije i historijskog njoj odgovara super.

Jer, 9. kuca je u Jarcu, pa tu je Me i Ma, pa je Saturn u 11. kuci. Takodjer i Uran i Neptun u 9. kuci. Historija umjetnosti, zbog Ve u 10. kuci, kao i zbog Mo u 12. kuci i Ne u 9. kuci, buduci da su za mene Ribe, 12. kuca i Neptun podjednako relevantni za umjetnost kao i Venera, Vaga, 5. polje. Onda, arheologija je duboka povjest, pa eto 12. kuce i Neptuna, nečeg što još dublje ide od Saturna. Mo, kao vlaadar 3. polja 90 Me, ali i konjunkcija Me 0 Ma u 9. polju kao stvorena za strane jezike, i kako je to sve u Jarcu, eto nam ga latinski ili neki drugi baš stari jezik, koji ima baš duboku historiju. :)
Što god da izabere neće promašiti.

A, što se ljubavi tiče, tu ćeš još ona da bira. Mlada je, čitav život je pred njom.:)

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 14:50

Tema: Solarni horoskop

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Stvarno je multitalentovana. Posebno sve što je u domenu historije i historijskog njoj odgovara super.

Jer, 9. kuca je u Jarcu, pa tu je Me i Ma, pa je Saturn u 11. kuci. Takodjer i Uran i Neptun u 9. kuci. Historija umjetnosti, zbog Ve u 10. kuci, kao i zbog Mo u 12. kuci i Ne u 9. kuci, buduci da su za mene Ribe, 12. kuca i Neptun podjednako relevantni za umjetnost kao i Venera, Vaga, 5. polje. Onda, arheologija je duboka povjest, pa eto 12. kuce i Neptuna, nečeg što još dublje ide od Saturna. Mo, kao vlaadar 3. polja 90 Me, ali i konjunkcija Me 0 Ma u 9. polju kao stvorena za strane jezike, i kako je to sve u Jarcu, eto nam ga latinski ili neki drugi baš stari jezik, koji ima baš duboku historiju. :)
Što god da izabere neće promašiti.

A, što se ljubavi tiče, tu ćeš još ona da bira. Mlada je, čitav život je pred njom.:)

Neka bira. Pazljivo :)

I neka se skoluje naravno...to je prioritet.

Hvala Igore :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 31.12.2015 / 15:43

Tema: Solarni horoskop

Citiran post

Sphinx je napisao:

Neka bira. Pazljivo :)

I neka se skoluje naravno...to je prioritet.

Hvala Igore :)

Pa sa Me 0 Ma u Jarcu vrlo je inteligentna. Koči nju ojsetljivost Mo 90 Me 90 Ma, ali ako uzmemo u obzir to što su Me i Ma u Jarcu u 9. kuci, pa So u Jarcu, ona je ovako vrlo promišljena.:)

WhiteDragonbez kartona

WhiteDragon

F / 43 god.

Banja Luka

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 516 postovi

Objavljeno: petak, 1.1.2016 / 12:23

Tema: Solarni horoskop

Igor je sve sjajno objasnio, pa sam uzivala citajuci, nema tu sta da se doda, nakon sto majstor kaze svoje :) Svako dobro mladoj dami, vidim da je vrlo zanimljiva licnost, uostalom, kako kazu ne pada iver daleko od klade, zanimljiva majka,sirokih interesovanja, takva i kcerka :)

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se