Forum / Tarot

Tarot
Tarot

Statistike: 11 teme, 924 poruke

Najnovije teme:Metoda otvaranja 9 karti

Aktuelna tema:Metoda otvaranja 9 karti

Posljednja poruka:Marc, četvrtak, 4.1.2018 / 13:07

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:146

Pregleda:7052

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 12:12

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Lenka.. Igor je bio prvi kojem sam se usudila obratiti ali je Cicimici bila prva kojoj sam.se usudila povjeriti.. ona je prije ostalih znala da sam bolesna i ostalo sto drugima nisam rekla. Njene rijeci su pokrenule reakciju da se otvorim onda Igoru jer je ona mi napisala da se njemu obrstim on ce mi pomoci.. tako je krenulo.. Cicimici je putokaz moj.. hvala joj sto je prestalo moje lutanje.. onda poslihe Igora si ti mi otvorila vrata... svima hvala od srca.. budite sretni uspijeli ste nedto sto nitko nije...

Hvala i tebi od srca na ukazanom povjerenju.:)

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 12:19

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Ipak sam ja ta koja treba biti zahvalna.. meni je dobro donijelo vase poklonjeno znanje i vrijeme.. meni je bolje.. iskreno. Manje je straha u danima.. i sad se manje bojim..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 13:38

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Lenka.. Igor je bio prvi kojem sam se usudila obratiti ali je Cicimici bila prva kojoj sam.se usudila povjeriti.. ona je prije ostalih znala da sam bolesna i ostalo sto drugima nisam rekla. Njene rijeci su pokrenule reakciju da se otvorim onda Igoru jer je ona mi napisala da se njemu obrstim on ce mi pomoci.. tako je krenulo.. Cicimici je putokaz moj.. hvala joj sto je prestalo moje lutanje.. onda poslihe Igora si ti mi otvorila vrata... svima hvala od srca.. budite sretni uspijeli ste nedto sto nitko nije...

Evo sad imaš još jednu obitelj, Igor nam dodje k'o neka majka (majka je uglavnom ta koja skuplja sve oko sebe, o svemu brine, pazi...zato majka) i curke koje su češće tu, pa tu smo -neki manje neki više, takvi kakvi jesmo, nemamo pojma tko je tko, nitko nikoga ne pozna a opet se svi znaju (ma od nekud mi znamo jedni druge, sve si mislim ). Svatko donese neku novu energiju i pokrene sve zajedno u nekom smijeru, to je to. Baš jutros sam išla nešto obaviti u grad i tako, uvijek promatram ljude, nebo, što već dok hodam... i padne mi na pamet, zamisli kako bi bilo dobro da je normalno kad tako vidiš ili osjetiš da je netko tužan na ulici, samo mu priđeš i zagrliš ga i da je to pod normalno, da tako funkcioniramo...  Zbilja zašto to ne bi bilo normalno? Aaaa kad napisala, evo sjetila se jednog odlicnog videa, probam naći pa okačim. Nisam uspjela naći, uglavnom, prvi dan škole na Tajlandu, klinci tako sjede na podu u jednom redu i kreće zagrljaj prvi drugog... i tako redom sva se djeca izgrle, mene je oduševio takav način, tako se uči važnost drugog i ljubav prema drugom, ako već netko i nema priliku doma, a ono bar u školi. Idem vidjet gdje je Venera, čini se da pojačano radi

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 13:45

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Lenka je napisao:

Evo sad imaš još jednu obitelj, Igor nam dodje k'o neka majka (majka je uglavnom ta koja skuplja sve oko sebe, o svemu brine, pazi...zato majka) i curke koje su češće tu, pa tu smo -neki manje neki više, takvi kakvi jesmo, nemamo pojma tko je tko, nitko nikoga ne pozna a opet se svi znaju (ma od nekud mi znamo jedni druge, sve si mislim ). Svatko donese neku novu energiju i pokrene sve zajedno u nekom smijeru, to je to. Baš jutros sam išla nešto obaviti u grad i tako, uvijek promatram ljude, nebo, što već dok hodam... i padne mi na pamet, zamisli kako bi bilo dobro da je normalno kad tako vidiš ili osjetiš da je netko tužan na ulici, samo mu priđeš i zagrliš ga i da je to pod normalno, da tako funkcioniramo...  Zbilja zašto to ne bi bilo normalno? Aaaa kad napisala, evo sjetila se jednog odlicnog videa, probam naći pa okačim. Nisam uspjela naći, uglavnom, prvi dan škole na Tajlandu, klinci tako sjede na podu u jednom redu i kreće zagrljaj prvi drugog... i tako redom sva se djeca izgrle, mene je oduševio takav način, tako se uči važnost drugog i ljubav prema drugom, ako već netko i nema priliku doma, a ono bar u školi. Idem vidjet gdje je Venera, čini se da pojačano radi

Daj ne prećeruj.:) Al jeste znaš i sama moj Mo u Vodenjaku partilno 0 Jupiter voli da skuplja ljude, u Vodenjaku, pa to je jedna ideja, ili bolje rečeno skup ideja. Kao sekta ahahhahahahahaah:) (šala je u pitanju za sektu) ...
Zagrljaj je neophodna stvar, obzirom da tako jedni drugima prenosimo energiju, samim tim što želimo nekog zagrliti mi smo pozitivno orijentirani, pa kako god da se osjecali mi mu prenosimo pozitivnu energiju.
Ne zelim da se hvalim, ali uvijek kad idem ulicom, uvijek pomognem, prosjacima, ljudima koji su u nevolji. To je za mene najnormalnije. Isto tako su i meni ljudi pomagali kada bih (a to se nije tako rijetko događalo) ostajao bez novca za autobusku kartu. To je bio period 2012.-2014.godine, kad mi Sa isao 0 Ketu pa kroz 12. polje, pa se svakojaki cirkusi događali.
Pruži drugom ljubav, ako ju želiš osjetiti. Moja deviza.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 13:59

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Daj ne prećeruj.:) Al jeste znaš i sama moj Mo u Vodenjaku partilno 0 Jupiter voli da skuplja ljude, u Vodenjaku, pa to je jedna ideja, ili bolje rečeno skup ideja. Kao sekta ahahhahahahahaah:) (šala je u pitanju za sektu) ...
Zagrljaj je neophodna stvar, obzirom da tako jedni drugima prenosimo energiju, samim tim što želimo nekog zagrliti mi smo pozitivno orijentirani, pa kako god da se osjecali mi mu prenosimo pozitivnu energiju.
Ne zelim da se hvalim, ali uvijek kad idem ulicom, uvijek pomognem, prosjacima, ljudima koji su u nevolji. To je za mene najnormalnije. Isto tako su i meni ljudi pomagali kada bih (a to se nije tako rijetko događalo) ostajao bez novca za autobusku kartu. To je bio period 2012.-2014.godine, kad mi Sa isao 0 Ketu pa kroz 12. polje, pa se svakojaki cirkusi događali.
Pruži drugom ljubav, ako ju želiš osjetiti. Moja deviza.

Aj aj mora se malo i prećerivat Ma pod normalno da nekom pomogneš, tebi sitnica, nekom možda jako puno znači, to nikad ne znaš. Haha, sad se sjetila kad bila cura, pa idem iz Zg kući i fali mi, ne znam jedan dinar za vlak,( u tramvaju se studensti švercaju, bar tada )..i tako čekam tramvaj i dolazi neka curica, oko 15-ak godina Romkinja, pita me jel imam što sitno a ja tako izvalim da nemam, jel ima ona, meni fali za vlak i ona mi dala dinar ali koja je smiješna situacija bila, da smo obje prasnule u smijeh.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 14:04

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Lenka je napisao:

Aj aj mora se malo i prećerivat Ma pod normalno da nekom pomogneš, tebi sitnica, nekom možda jako puno znači, to nikad ne znaš. Haha, sad se sjetila kad bila cura, pa idem iz Zg kući i fali mi, ne znam jedan dinar za vlak,( u tramvaju se studensti švercaju, bar tada )..i tako čekam tramvaj i dolazi neka curica, oko 15-ak godina Romkinja, pita me jel imam što sitno a ja tako izvalim da nemam, jel ima ona, meni fali za vlak i ona mi dala dinar ali koja je smiješna situacija bila, da smo obje prasnule u smijeh.

Ahahahah, genijalna situacija.
Za mene je logično pomoći.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 15:09

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Boze sveti.. to je pjubav.. to je ono cisto u covjeku. Ja ne jedem ali volim kuhati pa druge zovnuti na rucak ili odnijeti.. uzivam gledati kad drugi jedu.. strasno volim kad mogu pomoci.. to me cini laganom kao perce.. zamislite situaciju koja je sramotna za ovo doba.. idete na snimanje glave koje se ceka i po 4-6 mjeseci i onda vam doktor sredi preko reda da odete i naravno nosite novce koje vam brat daje jer ne zeli da vam ista fali.. cuvate ih i ne trosite jer znate koliko radi da bi moga sve priustiti svojoj dijeci i onima koje voli.. dodete u bolnicu i obavite snimak.. doktor ocita snimak i iz nekog pukog sazaljenja jer vas poznaju doktor pride sestri koja je zaduzena za placanje i papirologiju kaze da se to prebaci u poseban protokol.. hitni slucajevi ne placaju taj snimak.. izlazite i susrecete situaciju gdje mladi roditelji trebaju platiti isti snimak za bolesno dijete od mozda 3-4 godine i natavno obrnuta situacija nitko nema razumijevanja za njih i njihovo dijete.. osjecaj grozan u zeludci ti ljudi se razlikuju samp sto ono stoje na svojim nogama i prema njima nemaju sazaljenje.. nego ih jos sikaniraju.. novci su poneseni da se plati taj snimak i bilo bi ih grijeh vratiti a znsti da su mogli pomoci tom dijetetu i ljudima.. kada su novci bili pruzeni preko pulta za placanje njihovog racuna kojo je isti i kosta 400 maraka.. sestra je suteci uzela novce ali je promijenila ponasanje prema onom tko je dao te novce.. grozan ponasanjej.. ali ja se lihepo i cisto osjecam

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 15:10

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Boze sveti.. to je pjubav.. to je ono cisto u covjeku. Ja ne jedem ali volim kuhati pa druge zovnuti na rucak ili odnijeti.. uzivam gledati kad drugi jedu.. strasno volim kad mogu pomoci.. to me cini laganom kao perce.. zamislite situaciju koja je sramotna za ovo doba.. idete na snimanje glave koje se ceka i po 4-6 mjeseci i onda vam doktor sredi preko reda da odete i naravno nosite novce koje vam brat daje jer ne zeli da vam ista fali.. cuvate ih i ne trosite jer znate koliko radi da bi moga sve priustiti svojoj dijeci i onima koje voli.. dodete u bolnicu i obavite snimak.. doktor ocita snimak i iz nekog pukog sazaljenja jer vas poznaju doktor pride sestri koja je zaduzena za placanje i papirologiju kaze da se to prebaci u poseban protokol.. hitni slucajevi ne placaju taj snimak.. izlazite i susrecete situaciju gdje mladi roditelji trebaju platiti isti snimak za bolesno dijete od mozda 3-4 godine i natavno obrnuta situacija nitko nema razumijevanja za njih i njihovo dijete.. osjecaj grozan u zeludci ti ljudi se razlikuju samp sto ono stoje na svojim nogama i prema njima nemaju sazaljenje.. nego ih jos sikaniraju.. novci su poneseni da se plati taj snimak i bilo bi ih grijeh vratiti a znsti da su mogli pomoci tom dijetetu i ljudima.. kada su novci bili pruzeni preko pulta za placanje njihovog racuna kojo je isti i kosta 400 maraka.. sestra je suteci uzela novce ali je promijenila ponasanje prema onom tko je dao te novce.. grozan ponasanjej.. ali ja se lihepo i cisto osjecam

Ima svakakvih ljudi. Al sto kazu manjina mijenja svijet. Tako za neki bolji zivot kako nas individualno, tako i za bolji zivot na Planeti, neophodno je da svhatimo to da smo svi rođeni dobri i da sirimo tu dobrotu svugdje oko nas.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 16:39

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Divno je biti manjina u svijetu gdje vecina predstavlja ono sto se ne moze nazvati dobrim..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 20:47

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Divno je biti manjina u svijetu gdje vecina predstavlja ono sto se ne moze nazvati dobrim..

Kad smo fokusirani na pozitivno u sebi, tada vidimo daleko bolje i ono pozitivno u drugima. A, mnogo je toga pozitivnog.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se