Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:1048

Pregleda:49559

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: nedelja, 13.11.2016 / 17:00

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Evo mene sa pitanjem koje sam krivo odradila, jako nejasan horar, pa mislim da mi idealan da se pogledaju i Antiscije. Prvi put radim tako, pa Igore, sve znaš- baci oko i vidi jesam li ja to uopće dobro ukapirala A da, Nada voli, Nada pati, Nada će da „plati“
Pitač: Nada, Pitanje: Zašto mi se javio? Zagreb 08.11.2016. u 08.02
(ovo je bila tajna veza, prije godinu i nešto završila, komunikacija li-la, ona zašutila, on se tu i tamo javljao)
Pa krenimo redom:
1.Ac na 0.03 Strijelca- antiscijski Ac na 29.27 Jarca- tu imamo egzaktnu antisciju sa Marsom na 29.18, u 2.kući u ukliještenom znaku, , kontraantiscije nema- na 29.27 Raka- „prazan prostor“ u 8.kući
2.Dc na 0.03.Blizanca-antiscijski Dc na 29.27 Raka, nema antiscije, kontraantiscija na 29.27 Jarca-pa evo je egzaktna kontra-antiscija sa Dc
-dobro, to je logično da ono što je Ac -uantiscija je Dc-u kontra-antiscija, jer su Ac i Dc u opoziciji
Kako sad to tumačim, Ac u egzatnoj antisciji sa Marsom, Dc u egzaktnoj opoziciji sa Marsom
Pa taj Mars mu dodje kao neki skriveni lik ili razlog oko kojeg se vrte i pitač i i bivši pertner????Ha, jel to tako nekako ide?
Dobro onda, tko je taj Mars ili što je: egzaltiran u Jarcu, u 2. kući u ukliještenom znaku, pa pitač jako puno energije i vremena posvećuje značenju ove situacije, Mars neaspektiran, osim nerelevantnog separacionog kvadrata sa Uranom iz 5.// vladar 12.i 5.kuće
Ako Mars predstavlja nju, onda je ona doživljena kao energična, dinamična, impulzivna, ona bi njega malo imala pod kontrolom...što njemu nikako ne odgovara...ako ovaj Mars predstavlja njega onda je on malo tako divlji, sklon paralelnim vezama, strastven, samovoljan, ljubomoran, što njoj jako smeta- ali Dc je u opoziciji sa tim tajnim karakteristikama Marsa, pa moguće da ga ona samo tako doživljava iliiiii on ne želi da ga ona tako vidi- pa nam eto problema i blokada oko ovoga-to je ujedno i razlog kraja priče...dobro, ali to i dalje ne govori o razlozima njegovog javljanja
Uglavnom, Vladar Ac, Jupiter i vladar Dc, Merkur NISU U ASPEKTU-pa tu zaista nema ničega „živoga“ medju njima više
Jupiter je u Vagi, u Merkurovom triplicitetu, pa ona bar ne pokazuje mržnju nikakvu, tako nekakvo prijateljstvo mlako// u 10.kući čiji je prirodni vladar Mars hmm
Merkur je u Škorpionu, gdje Jupiter nema nikakvo dostojanstvo, pa je njemu svejedno niti ljubavi, niti mržnje, niti prijateljstva// u 12.kući a on bi malo tajnih razgovora, ako može malo slobodnije i seksualnije
Jupiter voli Veneru, Merkur voli Marsa-ona bi ljubav, on bi sex...i opet priči kraj
-ok Vladar Ac, Jupiter na 12.39 Vage-17.21 Riba nema ničega ali je Ic na 18.53, pa antiscija Jupitera pada u 3.kuću uz Ic-što njemu opet može smetati, samo od kuće s njim čavrlja
-vladar Dc, Merkur na 23.18 Škorpije- 6.42 Vodenjaka pada na vrh 3.kuće na 7.40, komunikacije,a valjda njemu tako malo paše čuti se s njom, tko bi ga znao
Dobro, da vidimo polja komunikacije, pada li kakva sjenka od njihovih vladara ili vrhova ...možda to otkrije razloge javljanja, jer je čudno da se javlja ako nema ničega i skroz mu je svejedno-što vidjesmo, što god ona mislila o njemu kao muškarcu, ipak se nada da nije baš skroz niži tip osobe i da joj se samo zbog neke „nemoralne“ ponude ne javlja
-ako vladar Dc baca sjenku na vrh 3., onda i obrnuto ako je sad u glavnoj ulozi 3.kuća, komunikacija, vladar 3. je Saturn na 15.09 Strijelca—na 14.51 Jarca a joj, taman sam se ponadala nema, dobro ni nema osim Plutona na 15.23 pa antiscija vladara 3 i Plutona, ovo je razoran utjecaj na nju, strast što sve ne, pa i kroz komunikaciju samo, ali i točka transformacije- ona pre duboko roni u ovome
-vrh 9. na 8.st Lava-na 22.Bika, u 6. nema ničega, pa bi se reklo nema skrivene namjere, uvijek je on jasan manje-više, vladar Venera na 25.19 Strijelca-na 4.41 Jarca nema ničega... on uopće nije imao ni razloga, ni volje ni snage da se njoj javi, njoj bilo malo milo
tako javio se jer može, Vladar 3. i vladar 9. Saturn i Sunce nisu u aspektu...pa neće više ili bar neće skoro ...joj a toliko analiza da bih zaključila JAVIO JOJ SE JER MOŽE

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 13.11.2016 / 17:56

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Lenka je napisao:

Evo mene sa pitanjem koje sam krivo odradila, jako nejasan horar, pa mislim da mi idealan da se pogledaju i Antiscije. Prvi put radim tako, pa Igore, sve znaš- baci oko i vidi jesam li ja to uopće dobro ukapirala A da, Nada voli, Nada pati, Nada će da „plati“
Pitač: Nada, Pitanje: Zašto mi se javio? Zagreb 08.11.2016. u 08.02
(ovo je bila tajna veza, prije godinu i nešto završila, komunikacija li-la, ona zašutila, on se tu i tamo javljao)
Pa krenimo redom:
1.Ac na 0.03 Strijelca- antiscijski Ac na 29.27 Jarca- tu imamo egzaktnu antisciju sa Marsom na 29.18, u 2.kući u ukliještenom znaku, , kontraantiscije nema- na 29.27 Raka- „prazan prostor“ u 8.kući
2.Dc na 0.03.Blizanca-antiscijski Dc na 29.27 Raka, nema antiscije, kontraantiscija na 29.27 Jarca-pa evo je egzaktna kontra-antiscija sa Dc
-dobro, to je logično da ono što je Ac -uantiscija je Dc-u kontra-antiscija, jer su Ac i Dc u opoziciji
Kako sad to tumačim, Ac u egzatnoj antisciji sa Marsom, Dc u egzaktnoj opoziciji sa Marsom
Pa taj Mars mu dodje kao neki skriveni lik ili razlog oko kojeg se vrte i pitač i i bivši pertner????Ha, jel to tako nekako ide?
Dobro onda, tko je taj Mars ili što je: egzaltiran u Jarcu, u 2. kući u ukliještenom znaku, pa pitač jako puno energije i vremena posvećuje značenju ove situacije, Mars neaspektiran, osim nerelevantnog separacionog kvadrata sa Uranom iz 5.// vladar 12.i 5.kuće
Ako Mars predstavlja nju, onda je ona doživljena kao energična, dinamična, impulzivna, ona bi njega malo imala pod kontrolom...što njemu nikako ne odgovara...ako ovaj Mars predstavlja njega onda je on malo tako divlji, sklon paralelnim vezama, strastven, samovoljan, ljubomoran, što njoj jako smeta- ali Dc je u opoziciji sa tim tajnim karakteristikama Marsa, pa moguće da ga ona samo tako doživljava iliiiii on ne želi da ga ona tako vidi- pa nam eto problema i blokada oko ovoga-to je ujedno i razlog kraja priče...dobro, ali to i dalje ne govori o razlozima njegovog javljanja
Uglavnom, Vladar Ac, Jupiter i vladar Dc, Merkur NISU U ASPEKTU-pa tu zaista nema ničega „živoga“ medju njima više
Jupiter je u Vagi, u Merkurovom triplicitetu, pa ona bar ne pokazuje mržnju nikakvu, tako nekakvo prijateljstvo mlako// u 10.kući čiji je prirodni vladar Mars hmm
Merkur je u Škorpionu, gdje Jupiter nema nikakvo dostojanstvo, pa je njemu svejedno niti ljubavi, niti mržnje, niti prijateljstva// u 12.kući a on bi malo tajnih razgovora, ako može malo slobodnije i seksualnije
Jupiter voli Veneru, Merkur voli Marsa-ona bi ljubav, on bi sex...i opet priči kraj
-ok Vladar Ac, Jupiter na 12.39 Vage-17.21 Riba nema ničega ali je Ic na 18.53, pa antiscija Jupitera pada u 3.kuću uz Ic-što njemu opet može smetati, samo od kuće s njim čavrlja
-vladar Dc, Merkur na 23.18 Škorpije- 6.42 Vodenjaka pada na vrh 3.kuće na 7.40, komunikacije,a valjda njemu tako malo paše čuti se s njom, tko bi ga znao
Dobro, da vidimo polja komunikacije, pada li kakva sjenka od njihovih vladara ili vrhova ...možda to otkrije razloge javljanja, jer je čudno da se javlja ako nema ničega i skroz mu je svejedno-što vidjesmo, što god ona mislila o njemu kao muškarcu, ipak se nada da nije baš skroz niži tip osobe i da joj se samo zbog neke „nemoralne“ ponude ne javlja
-ako vladar Dc baca sjenku na vrh 3., onda i obrnuto ako je sad u glavnoj ulozi 3.kuća, komunikacija, vladar 3. je Saturn na 15.09 Strijelca—na 14.51 Jarca a joj, taman sam se ponadala nema, dobro ni nema osim Plutona na 15.23 pa antiscija vladara 3 i Plutona, ovo je razoran utjecaj na nju, strast što sve ne, pa i kroz komunikaciju samo, ali i točka transformacije- ona pre duboko roni u ovome
-vrh 9. na 8.st Lava-na 22.Bika, u 6. nema ničega, pa bi se reklo nema skrivene namjere, uvijek je on jasan manje-više, vladar Venera na 25.19 Strijelca-na 4.41 Jarca nema ničega... on uopće nije imao ni razloga, ni volje ni snage da se njoj javi, njoj bilo malo milo
tako javio se jer može, Vladar 3. i vladar 9. Saturn i Sunce nisu u aspektu...pa neće više ili bar neće skoro ...joj a toliko analiza da bih zaključila JAVIO JOJ SE JER MOŽE

Meni je zanimljivo to sto vl. 3. kuce - komunikacije, Saturn, ide u 1. polje. To znaci da se on njoj vec javio. Porukom ili pozivom? Al da kazemo to se vec dogodilo.
Gledajuci posljednju separaciju Mo to je bilo Mo 90 So, So je u 12. kuci. Interesantno Sa u 1. kuci, So u Sc u 12. kuci, sto znaci da su karmicki snazno povezani, da naprosto postoji snazna obostrana potreba da budu jedno s drugim jos uvijek.
Mo salje losu recepciju So. Tako, Nada je ta koja ide protiv svojih osjecaja i emocija.
Mo ide ka Me, pa za 2 jedinice vremena komunikacija,unutar 2 mjeseca, ali opet nategnuto, jer Mo je 90 Me.

Sjajno si uradila analizu. Ali sto se ANTISCIJA i KONTRAANTISCIJA tiče, osobno gledam samo ako ih ima u aspektu između signifikatora.
Budem okačio još danas o ovim aspektima. Evo spremam post, da svima bude jasno.
Antiscije u natalu gledam između planeta, dok sam prema uglovima rezerviran .

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Iskusan forumaš / 593 postovi

Objavljeno: nedelja, 13.11.2016 / 18:00

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Blaza je napisao:

ti si sunce u 4oj u škorpionu,vladar 9e je mars u 6oj u vodenjaku..saturn je u 4oj u strijelcu,,mjesec u desetoj u ovnu
e sad,,mjesec aplicira marsu trigonom..ali prije toga ima kvadratnu aplikaciju sa venerom,vladarom desete

Igore,,dobar primjer...ako u obzir uzimamo i veneru,kao vladara desete kuće tada je to potvrdan odgovor
ali ako ne gledamo desetu još,nego samo devetu kuću kao inozemstvo,,tada venera ometa marsa da ona uopće ode van

Što kažeš?

ajd igore baci oko na tanjac pitanje i moj odgovor,,još nisam završila

0

0

PogledajDobroLoše

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: nedelja, 13.11.2016 / 18:00

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Meni je zanimljivo to sto vl. 3. kuce - komunikacije, Saturn, ide u 1. polje. To znaci da se on njoj vec javio. Porukom ili pozivom? Al da kazemo to se vec dogodilo.
Gledajuci posljednju separaciju Mo to je bilo Mo 90 So, So je u 12. kuci. Interesantno Sa u 1. kuci, So u Sc u 12. kuci, sto znaci da su karmicki snazno povezani, da naprosto postoji snazna obostrana potreba da budu jedno s drugim jos uvijek.
Mo salje losu recepciju So. Tako, Nada je ta koja ide protiv svojih osjecaja i emocija.
Mo ide ka Me, pa za 2 jedinice vremena komunikacija,unutar 2 mjeseca, ali opet nategnuto, jer Mo je 90 Me.

Sjajno si uradila analizu. Ali sto se ANTISCIJA i KONTRAANTISCIJA tiče, osobno gledam samo ako ih ima u aspektu između signifikatora.
Budem okačio još danas o ovim aspektima. Evo spremam post, da svima bude jasno.
Antiscije u natalu gledam između planeta, dok sam prema uglovima rezerviran .

Kako ti to meni fino odgovoriš, ma nalupetala sam se za antiscije , nisam nikad radila pa rekoh da probam tu naći Nadinom srcu lijeka-kako stvari stoje niti horar jasan niti ja uspijevam da ga protumačim ni po drugi put, već i Svemir šalje znake-dosta Nado, ne prećeruj. Hvala tebi!

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 13.11.2016 / 18:49

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Lenka je napisao:

Kako ti to meni fino odgovoriš, ma nalupetala sam se za antiscije , nisam nikad radila pa rekoh da probam tu naći Nadinom srcu lijeka-kako stvari stoje niti horar jasan niti ja uspijevam da ga protumačim ni po drugi put, već i Svemir šalje znake-dosta Nado, ne prećeruj. Hvala tebi!

Ma sjajno si uradila.
Eno ga topic o ANTISCIJAMA. Podesi ih u programu. Ja mislim da ima na astro.com

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Novajlija na forumu / 2 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 14.11.2016 / 18:29

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Cao Igore
Molim te pogledaj kada cu poceti da radim,i koji posao ce biti u pitanu..?
06.09.1979, 14:50,Zemun,Srbija.Sada zivim u NY.Hvala unapred!

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 14.11.2016 / 18:36

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Magdalena101 je napisao:

Cao Igore
Molim te pogledaj kada cu poceti da radim,i koji posao ce biti u pitanu..?
06.09.1979, 14:50,Zemun,Srbija.Sada zivim u NY.Hvala unapred!

Ima li dobrovoljaca?

0

0

PogledajDobroLoše

Radmila47bez kartona

Radmila47

F / 68 god.

San Marino

Nivo: U petoj brzini / 473 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 14.11.2016 / 19:09

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Igore, postavila sam pitanje pre nekoliko dana, rekao si mi da sacekam jer su neki prije mene, sada postavljaju nova pitanja, da li mozes da mi odgovoris na pitanje

Da li novi advokat kojeg sam iznajmila uspeti da resi spor neisplacenih penzija za moju mamu? i kada?

0

0

PogledajDobroLoše

tanjacbez kartona

tanjac

F / 40 god.

Vranje

Serbia

Nivo: Nova nada foruma / 15 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 14.11.2016 / 22:29

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Blaza je napisao:

ajd igore baci oko na tanjac pitanje i moj odgovor,,još nisam završila

Please Igore

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 15.11.2016 / 2:42

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Ako netko hoce da mi postavi pitanje, može to učiniti na profil savjetnika. Evo ga pored.:)

1

0

PogledajDobroLoše
  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se