Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:1048

Pregleda:49546

tanjacbez kartona

tanjac

F / 40 god.

Vranje

Serbia

Nivo: Nova nada foruma / 15 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 7.11.2016 / 18:34

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Zdravo postovani ,moze li mi neko pomoci u vezi horarnog pitanja?
Hocu li u bliskoj buducnosti naci posao kao medicinska sestra u zemlji ili inostranstvU?

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 7.11.2016 / 23:49

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

tanjac je napisao:

Zdravo postovani ,moze li mi neko pomoci u vezi horarnog pitanja?
Hocu li u bliskoj buducnosti naci posao kao medicinska sestra u zemlji ili inostranstvU?

Pozdrav.
Kazes pomoc. Jel tumacis horar?

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 7.11.2016 / 23:49 Izmjenjeno: utorak, 8.11.2016 / 0:03

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Evo jedan horar na kom sam "vezbala" pa da vidimo koliko sam naucila..Pitanje je postavila moja prijateljica u Sidu,02.11.2016. u 16.44

Da li ce mi se javiti?

http://www.astro.com/cgi/showg...


Asc je u biku,dsc u skorpiji..Ve je u strelcu a Ma u jarcu i ne rade nikakav aspekt.
.Ve je sredistu Ju,njegovom nocnom triplicitetu a u dnevnom triplicitetu sunca,u osmoj kuci,u svom terminu
Negde sam procitala da ako je signifikator jednog od partnera u osmoj kuci,on nije bas nesto zainteresovan ili bar nije zainteresovan za neku ozbiljniju pricu..
Ma je u jarcu,u svojoj egzaltaciji i terminu,u Ve triplicitetu
Ma je u devetoj kuci..da,misli na nju..i to negde procitah,mislim da je Igor to napisao na ovom topicu..takodje So koje moze biti njegov drugi signifikator je u skorpiji u venerinom izgonu.
Gledajuci recepcije rekla bih da je Ma vise zainteresovan za Ve,da ona oseca prema njemu vise prijateljtsvo nego sta drugo...to on prosto oseti(venerin izgon) a i posto je u svojoj eglaltaciji,ima visoko misljenje o sebi..takodje ne rade nikakav aspekt pa mislim da je nece kontaktirati ponovo..
Igore,sta ti mislis?

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 8.11.2016 / 2:35

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Andjela je napisao:

Evo jedan horar na kom sam "vezbala" pa da vidimo koliko sam naucila..Pitanje je postavila moja prijateljica u Sidu,02.11.2016. u 16.44

Da li ce mi se javiti?

http://www.astro.com/cgi/showg...


Asc je u biku,dsc u skorpiji..Ve je u strelcu a Ma u jarcu i ne rade nikakav aspekt.
.Ve je sredistu Ju,njegovom nocnom triplicitetu a u dnevnom triplicitetu sunca,u osmoj kuci,u svom terminu
Negde sam procitala da ako je signifikator jednog od partnera u osmoj kuci,on nije bas nesto zainteresovan ili bar nije zainteresovan za neku ozbiljniju pricu..
Ma je u jarcu,u svojoj egzaltaciji i terminu,u Ve triplicitetu
Ma je u devetoj kuci..da,misli na nju..i to negde procitah,mislim da je Igor to napisao na ovom topicu..takodje So koje moze biti njegov drugi signifikator je u skorpiji u venerinom izgonu.
Gledajuci recepcije rekla bih da je Ma vise zainteresovan za Ve,da ona oseca prema njemu vise prijateljtsvo nego sta drugo...to on prosto oseti(venerin izgon) a i posto je u svojoj eglaltaciji,ima visoko misljenje o sebi..takodje ne rade nikakav aspekt pa mislim da je nece kontaktirati ponovo..
Igore,sta ti mislis?

Sjajno ti ide. Jesi ucila horar negdje?
Samo neke sitne korekcije:
1) Nije od neke važnosti to što je Ve u sjedištu Jupitera, jer Ju u ovom slučaju nije signifikator.
2) To su po recepcijama minorna dostojanstva, tako da..

Za pitanje dal će me pozvati, lično gledam sljedeće:
- Aplikacija izm vl. AC i Mo - vl. DC-a;
- Aplikacija izm. vl 3. kuce i Mo - vl. 9.kuće;
- Aplikacija izm. vl. 9. kuce - vl. AC i Mo;
- Aplikacija izm. vl. 3. kuce i Mo - vl. DC-a;
Narvno i recepcije. Odradi i ovo.

0

0

PogledajDobroLoše

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 8.11.2016 / 8:07 Izmjenjeno: utorak, 8.11.2016 / 8:08

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Pozdrav svima :). Igore, kako bih uradila chart na pitanje-Zašto mi se javio? (što je trebao, htio)
Da li njega gledam kao Ac? Ac-stanje vladara, 3. kuća...Mjesec separacioni aspekt, Merkura...? Ili kako to gledam? Falaaa

0

0

PogledajDobroLoše

tanjacbez kartona

tanjac

F / 40 god.

Vranje

Serbia

Nivo: Nova nada foruma / 15 postovi

Objavljeno: utorak, 8.11.2016 / 9:30

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pozdrav.
Kazes pomoc. Jel tumacis horar?

Pozdrav Igore i svima na forumu,pogresila sam...nerazumem se dovoljno u horarnu astrologiju...zamolila bih kad bi mi neko odgovorio na horarno pitanje koje sam postavila

0

0

PogledajDobroLoše

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 8.11.2016 / 9:54 Izmjenjeno: utorak, 8.11.2016 / 9:56

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Lenka je napisao:

Pozdrav svima :). Igore, kako bih uradila chart na pitanje-Zašto mi se javio? (što je trebao, htio)
Da li njega gledam kao Ac? Ac-stanje vladara, 3. kuća...Mjesec separacioni aspekt, Merkura...? Ili kako to gledam? Falaaa

Pitač: Nada, Pitanje: Zašto mi se javio? Zagreb 08.11.2016. u 08.02
(ovo je bila tajna veza, prije godinu i nešto završila, komunikacija li-la, ona zašutila, on se tu i tamo javljao)
Ili sam „ubola“ ili sam totalno promašila , obzirom da mi je osoba za koju gledam vrlo bliska, moguće nisam uspjela ostati objektivna, pošto znam njihovu priču. Lakše je kad ne znaš situaciju.
Ako gledam njega kao Ac :
Ac na 0.03-zanimljivo, čini se da ne bih ni trebala dalje gledati , čini se da ni sam nije načisto zašto se njoj javio, možda je trebao razgovor, podršku, da rasvijetli neku situaciju svoju
-Vladar Jupiter na 12.39, -već stupanj na kojem je ukazuje na nejasnoću razloga, tajnovito on to,u 11.,kuća prijatelja, nada i želja...benefik Jupiter u 11.ukazuje na dobre namjere, ali je u Vagi peregriniran-ne zna kako vratiti odnos u prijateljske okvire, nije u prilici zbog prirode njihovog odnosa reći i pokazati prave razloge javljanja, a vrlo lako moguće je bio loše zbog prekida sa drugom (Venera)-dipozitor Venera u 1. u Strijelcu-uzajamna recepcija, iako nema aspekta izmedju Jupitera i Venere, jednako osjećaju jedno za drugo, Venera i Jupiter se vole
-Jupiter je upravo sa Venerom radio zadnji aspekt, ali to nije vidljivo, Ju nema vidljivih separacionih aspekata...u aplikacionom aspektu sa Saturnom u 1.kojeg je napustila Venera-čini mi se da njega muči što je došlo do zahlađenja u njihovom odnosu, razlog ova Venera, nakon Saturna Jupiter ide ka Plutonu, na istom stupnju kao i Saturn, ali u njegovoj 2.u ukliještenom znaku Jarca-do sada mi se pokazalo da je u ljubavnim pitanjima ova 2.kuća, kuća konkretnih situacija ljubavnih-susreta, fizičke razmjene ljubavi...moguće jako krivo, jer je za to predviđena 5. kuća
-Venera je „neprijatelj“ Saturnu-ako Nadu promatramo kao Saturna-stariju,Venera je druga žena, suparnica koja nekako „zna“ za njihov odnos, ili čak i ona sama kao žena koja mu, zbog toga što je medju njima bilo, ne može biti prijateljica, sama je sebi neprijatelj u ovom slučaju ograničava se, sputava, muči, ali Jupiter je Saturnu prijateljski naklonjen, a Veneru voli
-vrh 11.je u Djevici, što ukazuje na diskutabilno prijateljstvo, dispozitor Merkur u Škorpiji u 12.0 Ac, on se nada da je ipak uz njega, da mu je prijateljica, da bar može neka tajna komunikacija, iako osjeća da to nije to više
-Vrh 3.kuće u Vodenjaku, vladar Saturn u 1., tako da mu je zaista trebao razgovor, prijateljski, ozbiljan...od njega je otišla Venera, koja vlada njegovom 6. i 11.kućom a u 1. mu je...probleme, kaos sa ovom Venerom je sam izazvao, moguće čak i zbog nečega što je Nada „rekla“, puno se toga danas „kaže“ putem društvenih mreža, bilo lajkom, bilo objavom, on smatra da nije zaslužio takvu situaciju, jer zaista voli Veneru
-Mjesec je u 3.kući u Vodenjaku, u Saturnovom središtu-da, on zaista treba razgovor
Mjesecev zadnji aspekt je kvadrat sa Suncem iz 12.Škorpion-peregrinirano, vrlo moguće da se bori sam sa sobom, jedno osjeća drugo pokazuje, ali očekuje da ona to nekako sama zaključi, ne može joj reći
Idući aspekt Mjeseca je kvadrat sa Merkurom iz 12., Merkur vladar njegove 7. i 10.može biti da on ima i nekih problema u vezi posla i financija hm

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: utorak, 8.11.2016 / 12:05

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Sjajno ti ide. Jesi ucila horar negdje?
Samo neke sitne korekcije:
1) Nije od neke važnosti to što je Ve u sjedištu Jupitera, jer Ju u ovom slučaju nije signifikator.
2) To su po recepcijama minorna dostojanstva, tako da..

Za pitanje dal će me pozvati, lično gledam sljedeće:
- Aplikacija izm vl. AC i Mo - vl. DC-a;
- Aplikacija izm. vl 3. kuce i Mo - vl. 9.kuće;
- Aplikacija izm. vl. 9. kuce - vl. AC i Mo;
- Aplikacija izm. vl. 3. kuce i Mo - vl. DC-a;
Narvno i recepcije. Odradi i ovo.

Hvala Igore,sama ucim..citam,vezbam i tako..

-Ve,kao vladar Asc je u konjukciji sa Mo..Posto je to i njen drugi signifikator,mogla bih reci da Ve i Mo zele isto ali posto je Mo u strelcu,u licu,jako slabom dostojanstvu,ispade da je njoj prakticno svejedno..ne razumem zasto je i postavila pitanje ali posto je Mo u 7 kuci,koja je pod njegovom vladavinom znaci ipak podsvesno zeli da ostvare kontakt

-Mo i Dsc-Ma je u izgonu Mo,opet njemu nesto "smeta" tu jel?

Da prostis jel ja dobro koristim oznake za planete???
meni je Mo-Mesec a Ma-Mars..jel tako?Ispravite me ako nije dobro..malo sam pogubljena jelte

-Hajd dalje..Vladar 3.kuce-Mesec,jer je treca kuca u raku..evo gore sam napisala recepcije..

-Sa,vladar 9.kuce je u jarcu (gde je u u svom sredistu) u 7kuci, u konjiukciji sa Ve,vladarom Asc i u konjukciji sa Mo,znaci u pravu sam ona ipak zeli da je on pozove a 'vamo se "femka"???

-vl.3kuce Mo i vl.9kuce Sa takodje u konjukciji..eto,ispade da i on zeli jel tako ali zbog necega nece i nije,jer imam povratnu informaciju,nije proslo dosta vremena ali dogovor je bio da je zove tih dana kad je postavila pitanje..

Ocigledno da on oseca da ona nije sigurna da li zaista zeli da bude nesto izmedju nih,iako mu se svidja nece je ni zvati..tako sam joj rekla ali eto malo sam zbunjena od silnih konjukcija i zelja da opet nisam bas sigurna..

Jesam li bila u pravu ili ima neke sanse jos uvek..ja dalje ne umem..to skupljanje svetlosti i sl. ne razumem..

Igore?

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 8.11.2016 / 12:16

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Lenka je napisao:

Pitač: Nada, Pitanje: Zašto mi se javio? Zagreb 08.11.2016. u 08.02
(ovo je bila tajna veza, prije godinu i nešto završila, komunikacija li-la, ona zašutila, on se tu i tamo javljao)
Ili sam „ubola“ ili sam totalno promašila , obzirom da mi je osoba za koju gledam vrlo bliska, moguće nisam uspjela ostati objektivna, pošto znam njihovu priču. Lakše je kad ne znaš situaciju.
Ako gledam njega kao Ac :
Ac na 0.03-zanimljivo, čini se da ne bih ni trebala dalje gledati , čini se da ni sam nije načisto zašto se njoj javio, možda je trebao razgovor, podršku, da rasvijetli neku situaciju svoju
-Vladar Jupiter na 12.39, -već stupanj na kojem je ukazuje na nejasnoću razloga, tajnovito on to,u 11.,kuća prijatelja, nada i želja...benefik Jupiter u 11.ukazuje na dobre namjere, ali je u Vagi peregriniran-ne zna kako vratiti odnos u prijateljske okvire, nije u prilici zbog prirode njihovog odnosa reći i pokazati prave razloge javljanja, a vrlo lako moguće je bio loše zbog prekida sa drugom (Venera)-dipozitor Venera u 1. u Strijelcu-uzajamna recepcija, iako nema aspekta izmedju Jupitera i Venere, jednako osjećaju jedno za drugo, Venera i Jupiter se vole
-Jupiter je upravo sa Venerom radio zadnji aspekt, ali to nije vidljivo, Ju nema vidljivih separacionih aspekata...u aplikacionom aspektu sa Saturnom u 1.kojeg je napustila Venera-čini mi se da njega muči što je došlo do zahlađenja u njihovom odnosu, razlog ova Venera, nakon Saturna Jupiter ide ka Plutonu, na istom stupnju kao i Saturn, ali u njegovoj 2.u ukliještenom znaku Jarca-do sada mi se pokazalo da je u ljubavnim pitanjima ova 2.kuća, kuća konkretnih situacija ljubavnih-susreta, fizičke razmjene ljubavi...moguće jako krivo, jer je za to predviđena 5. kuća
-Venera je „neprijatelj“ Saturnu-ako Nadu promatramo kao Saturna-stariju,Venera je druga žena, suparnica koja nekako „zna“ za njihov odnos, ili čak i ona sama kao žena koja mu, zbog toga što je medju njima bilo, ne može biti prijateljica, sama je sebi neprijatelj u ovom slučaju ograničava se, sputava, muči, ali Jupiter je Saturnu prijateljski naklonjen, a Veneru voli
-vrh 11.je u Djevici, što ukazuje na diskutabilno prijateljstvo, dispozitor Merkur u Škorpiji u 12.0 Ac, on se nada da je ipak uz njega, da mu je prijateljica, da bar može neka tajna komunikacija, iako osjeća da to nije to više
-Vrh 3.kuće u Vodenjaku, vladar Saturn u 1., tako da mu je zaista trebao razgovor, prijateljski, ozbiljan...od njega je otišla Venera, koja vlada njegovom 6. i 11.kućom a u 1. mu je...probleme, kaos sa ovom Venerom je sam izazvao, moguće čak i zbog nečega što je Nada „rekla“, puno se toga danas „kaže“ putem društvenih mreža, bilo lajkom, bilo objavom, on smatra da nije zaslužio takvu situaciju, jer zaista voli Veneru
-Mjesec je u 3.kući u Vodenjaku, u Saturnovom središtu-da, on zaista treba razgovor
Mjesecev zadnji aspekt je kvadrat sa Suncem iz 12.Škorpion-peregrinirano, vrlo moguće da se bori sam sa sobom, jedno osjeća drugo pokazuje, ali očekuje da ona to nekako sama zaključi, ne može joj reći
Idući aspekt Mjeseca je kvadrat sa Merkurom iz 12., Merkur vladar njegove 7. i 10.može biti da on ima i nekih problema u vezi posla i financija hm

Sjajno proanalizirano, Lenka.
Sigurno si im otvorila do sad mnogo horar.a.
Odavno nisam vidio da se neki horar otvorio nejasnije.
Vidi ovo, AC na dijelu od 28. do 3. stupnja, prilično nejasno.
Onda vl. DC-a, Me izasao iz spaljenosti 0 AC po orbisu, ali kako nije u istom znaku kao i AC po meni vise pripada 12. kuci, skriveno.
Javio joj se a da nije niti sam svjestan zašto, da se vide naravno. Nije siguran da li zeli, da li ne zeli. A nije niti ona.
U ovom odnosu je potrebno da raskrste u svojim mislima jedno sa drugim. Ali, bude to islo brzo.
Veliki pozdrav za Nadu:)

0

0

PogledajDobroLoše

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 8.11.2016 / 13:57 Izmjenjeno: utorak, 8.11.2016 / 13:57

Tema: Horarna astrologija - Vježbaonica

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Sjajno proanalizirano, Lenka.
Sigurno si im otvorila do sad mnogo horar.a.
Odavno nisam vidio da se neki horar otvorio nejasnije.
Vidi ovo, AC na dijelu od 28. do 3. stupnja, prilično nejasno.
Onda vl. DC-a, Me izasao iz spaljenosti 0 AC po orbisu, ali kako nije u istom znaku kao i AC po meni vise pripada 12. kuci, skriveno.
Javio joj se a da nije niti sam svjestan zašto, da se vide naravno. Nije siguran da li zeli, da li ne zeli. A nije niti ona.
U ovom odnosu je potrebno da raskrste u svojim mislima jedno sa drugim. Ali, bude to islo brzo.
Veliki pozdrav za Nadu:)

E, pa znaš ti Nadu, daa , hvala, prenijet ću joj . Nego ne znam jesam li uopće dobro postavila horar, nisam gledala odnos Ac i Dc, njihovih vladara, već sam njemu dodijelila Ac...pa 3.kuća..e to ne znam jesam ..Nego što god da sam kome dodijelila, stvari ostaju "iza vela", a opet jasne kao dan

0

0

PogledajDobroLoše
  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se