Forum / Chill out kutak

Chill out kutak
Chill out kutak

Statistike: 11 teme, 936 poruke

Najnovije teme:Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Aktuelna tema:Dobro jutro

Posljednja poruka:Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:28

Pregleda:1554

<123>

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 2:49

Tema: Moćne misli

Došlo mi je na um, da pokrenemo jednu temu, gdje ćemo dijeliti citate iz programa pozitivne psihologije i književne literature, koji su nam poticajni. Nema ograničenja. Moja skromna želja je da dijelimo one pozitivne, a ne tužne misli. Jer, tuge je suviše oko nas. Ništa nije zabranjeno, ali hajdemo putem pozitivnih misli. Namjerno ne kažem - hajde da probamo, jer nisam duhovni putnik. Većinu stvari u svom životu radim iz ljubavi, i ako nešto radim iz ljubavi, iz srca, onda vjerujem u to. Da, čak se učim tražiti ljubav u stvarima koje su mi se dugo činile običnima.
Zamolio bih korisnicu Crnkosa da postavi divan posta koji je postavila na temi TAROT, jer je njime utjecala da pokrenem ovu temu. Divan post doista.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 2:52

Tema: Moćne misli

Ja ću za početak napisati misao iz knjige ciji je autor Lujza Hej. Knjiga se zove Život. I preporučujem ju svima koji se bave i-ili žele da se bave pozitivnom psihologijom. To je knjiga kojoj se uvijek vraćam. To je knjiga koja je uvijek sa mnom. To je znate jedna od onih rijetkih knjiga sa kojom imam emocionalnu vezu. Kao dijete kad se veže za neku posebnu igračku.

Evo taman za DOBRO JUTRO svima.
VOLIM ŽIVOT
Svakog jutra kad se probudim, preda mnom je predivan dan - dan koji nisam proživeo nikada prije. Ovaj dan donosi posebno iskustvo. Drago mi je što sam živ.
Moje rođenjem stečeno pravo je da živim ispunjenim životom, slobodno. Pružam životu upravo ono što želim da život pruži meni. Drago mi je što sam živ. Volim život!
Lujza L. Hej

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 9:58 Izmjenjeno: subota, 5.11.2016 / 10:02

Tema: Moćne misli

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ja ću za početak napisati misao iz knjige ciji je autor Lujza Hej. Knjiga se zove Život. I preporučujem ju svima koji se bave i-ili žele da se bave pozitivnom psihologijom. To je knjiga kojoj se uvijek vraćam. To je knjiga koja je uvijek sa mnom. To je znate jedna od onih rijetkih knjiga sa kojom imam emocionalnu vezu. Kao dijete kad se veže za neku posebnu igračku.

Evo taman za DOBRO JUTRO svima.
VOLIM ŽIVOT
Svakog jutra kad se probudim, preda mnom je predivan dan - dan koji nisam proživeo nikada prije. Ovaj dan donosi posebno iskustvo. Drago mi je što sam živ.
Moje rođenjem stečeno pravo je da živim ispunjenim životom, slobodno. Pružam životu upravo ono što želim da život pruži meni. Drago mi je što sam živ. Volim život!
Lujza L. Hej

Odlična tema! Blagodarim!
Mislim da ovaj video nije promašio temu...Znamo da je naše tijelo sazdano od, tako, oko 65% vode, a i emocije se vežu uz element vode...Video pokazuje reakciju kristala vode na misli, izgovorene riječi, muziku, slike...
https://www.youtube.com/watch?...

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 13:20

Tema: Moćne misli

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ja ću za početak napisati misao iz knjige ciji je autor Lujza Hej. Knjiga se zove Život. I preporučujem ju svima koji se bave i-ili žele da se bave pozitivnom psihologijom. To je knjiga kojoj se uvijek vraćam. To je knjiga koja je uvijek sa mnom. To je znate jedna od onih rijetkih knjiga sa kojom imam emocionalnu vezu. Kao dijete kad se veže za neku posebnu igračku.

Evo taman za DOBRO JUTRO svima.
VOLIM ŽIVOT
Svakog jutra kad se probudim, preda mnom je predivan dan - dan koji nisam proživeo nikada prije. Ovaj dan donosi posebno iskustvo. Drago mi je što sam živ.
Moje rođenjem stečeno pravo je da živim ispunjenim životom, slobodno. Pružam životu upravo ono što želim da život pruži meni. Drago mi je što sam živ. Volim život!
Lujza L. Hej

ovo je nesto na fazon Zakon privlacnosti - afirmacija

ja znam za ono: Misli postaju stvarnost!

Dakle, ako razmisljamo pozitivno, pozitivno ce se i desavati..a ako vam dodje negativna misao, pa samo kazete: hvala vam sto ste dosle ali ja vas ne trebam, otpustavam vas

verujte da ovo radi!

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 14:01

Tema: Moćne misli

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Došlo mi je na um, da pokrenemo jednu temu, gdje ćemo dijeliti citate iz programa pozitivne psihologije i književne literature, koji su nam poticajni. Nema ograničenja. Moja skromna želja je da dijelimo one pozitivne, a ne tužne misli. Jer, tuge je suviše oko nas. Ništa nije zabranjeno, ali hajdemo putem pozitivnih misli. Namjerno ne kažem - hajde da probamo, jer nisam duhovni putnik. Većinu stvari u svom životu radim iz ljubavi, i ako nešto radim iz ljubavi, iz srca, onda vjerujem u to. Da, čak se učim tražiti ljubav u stvarima koje su mi se dugo činile običnima.
Zamolio bih korisnicu Crnkosa da postavi divan posta koji je postavila na temi TAROT, jer je njime utjecala da pokrenem ovu temu. Divan post doista.

UPUTE OD BOGA

Posted by Admin in Ostalo Ožujak 15, 2013
w1. PRESTANI BRINUTI

Život ti je zadao udarac, a sve što ti radiš jest da sjediš i brineš. Jesi li zaboravio da sam Ja ovdje da bih nosio sav teret za tebe? Ili uživaš u gunđanju prema svakoj sitnici koja ti dođe u život?

2. STAVI NA POPIS

Nešto treba napraviti ili pobrinuti se za nešto. Stavi to na popis. Ne, ne na TVOJ popis. Stavi to na MOJU listu. Neka budem Ja taj koji će se pobrinuti za problem. Ne mogu ti pomoći sve dok to ne predaš Meni. I, premda je Moja lista dugačka, Ja sam na kraju krajeva Bog… Mogu se pobrinuti za bilo što što staviš u Moje ruke. Zapravo, istinu govoreći, brinem o puno stvari o kojima ti uopće ne razmišljaš…

3. VJERUJ MI

Kada si jednom predao Meni svoj teret, prestani pokušavati ponovno ga uzeti natrag. Vjeruj Mi. Imaj vjere da ću brinuti o svim tvojim potrebama, problemima i iskušenjima. Problemi s djecom? Stavi ih na Moj popis. Problem s financijama? Problem s emocionalnim “toboganom”? Za Mene, stavi na Moju listu…

4. OSTAVI PO STRANI

Nemoj se probuditi jednoga jutra i reći:
„ Ha, sada se osjećam puno snažnije, mislim da mogu izaći na kraj s time “…

Zašto misliš da se sada osjećaš jačim? Jednostavno. PREDAO si Mi svoj teret i sada Ja brinem o tome. Ja također obnavljam tvoju snagu i darujem ti mir. Ne znaš li, kada bih ti vratio natrag tvoje probleme ti bi bio ponovno na samom početku? Ostavi svoje probleme sa mnom i zaboravi na njih. Pusti Me da radim Svoj posao.

5. RAZGOVARAJ SA MNOM

Želim da zaboraviš na mnoge stvari. Zaboravi ono što te izluđivalo. Zaboravi brigu i kušnje jer znaš da Ja imam sve pod kontrolom. No, jednu stvar te molim nikada ne zaboravi: molim te nemoj zaboraviti razgovarati sa mnom – ČESTO! Volim te! Želim čuti tvoj glas. Želim biti uključen u sve što se događa u tvome životu. Želim slušati o tvojim prijateljima i obitelji. Molitva je jednostavno razgovor sa mnom…

6. IMAJ VJERE

Odozgo vidim puno stvari koje ti odozdo ne možeš vidjeti. Imaj vjere u Mene da znam što radim. Vjeruj Mi, ne bi želio imati pogled kakav imam Ja. Nastavit ću brinuti o tebi, paziti te, i zadovoljiti tvoje potrebe. Samo Mi trebaš vjerovati. Iako imam mnogo veću zadaću nego ti, čini se da imaš mnogo problema u izvršavanju samo svog jednostavnog dijela. Koliko teško može biti da Mi vjeruješ?

7. DIJELI

U dobi od 2 godine naučio si kako dijeliti. Kada si to zaboravio? To pravilo i sada vrijedi. Dijeli s onima koji su manje sretni od tebe. Dijeli radost s onima kojima je potrebno ohrabrenje. Dijeli smijeh s onima koji se jako dugo nisu nasmijali. Dijeli svoje suze s onima koji su zaboravili kako plakati. Dijeli vjeru s onima koji je nemaju.

8. BUDI STRPLJIV

U samo jednom životu stvorio sam mogućnosti da iskusiš različita iskustva. Rasteš od djeteta do odraslog čovjeka, imaš djecu, mnogo puta mijenjaš poslove, učiš mnogo toga, putuješ na puno mjesta, susrećeš mnogo ljudi, i toliko toga iskusiš. Kako onda možeš biti tako nestrpljiv kada Mi je potrebno malo više vremena od onog što ti očekuješ da bih riješio nešto sa Svoje liste? Vjeruj u Moju točnost, jer je Moje tempiranje savršeno. Samo zato što sam Svemir stvorio u 6 dana, svi misle da Ja uvijek žurim, žurim, žurim. . .

9. BUDI DOBAR

Budi dobar prema drugima, jer i njih volim jednako kao što volim i tebe. Oni se možda ne odijevaju kao ti, možda ne govore kao ti, možda ne žive na način kao što ti živiš, no ipak Ja vas sve volim. Molim vas, pokušajte se slagati zbog Mene. Svakoga sam od vas stvorio različitog u nečem. Bilo bi dosadno kada biste svi bili identični. Molim te, znaj da volim SVAKU tvoju razliku…

10. VOLI SEBE

Tako mnogo volim tebe; kako onda možeš ne voljeti samoga sebe? Stvorio sam te samo iz jednoga razloga – da bi bio voljen i da za uzvrat voliš. Ja sam Bog Ljubavi. Voli Me. Voli svoje susjede, ali voli i sebe. Rastužim se kada vidim tebe kako se ljutiš na sebe kada stvari ne idu kako si ti očekivao. Jako si mi dragocjen…

I NIKADA to ne zaboravi….

Detaljnije o oglasima

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 5.11.2016 / 20:48

Tema: Moćne misli

Divni postovi, cure. Zvat cu vas cure, jer ste neovisno o broju godina sve cure. Covjek je mlad dokle se osjeca mladim.

Evo jos jedne predivne misli iz Lujzine knjige ZIVOT.

Bezbedan (Siguran) sam, to je samo promjena
Ono što vjerujemo postaje naša istina. Što više imamo povjerenja u život, život je tu da nas podrži.
Sve mostove prelazim s radošću i s lakoćom. Ono "staro" se pretvara u predivna nova iskustva. Moj život je sve bolji i bolji.

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: nedelja, 6.11.2016 / 17:06 Izmjenjeno: nedelja, 6.11.2016 / 17:21

Tema: Moćne misli

'' Što god mislite, Svemir na vaše misli odgovara neka tako bude. Kakve god mislite imate, pazite mogle bi se i ostvariti. Kada vam dođe negativna misao, odmah se sjetite afirmacije da Svemir odgovara neka tako bude i mjenjate fokus. Zaista djeluje.''

Pozitivno misliti znači i privlačiti pozitivne manifestacije. Pozitivne misli vam donose zdravlje. Rađe ću misliti pozitivno nego li negativno. Radi sebe ću misliti pozitivno jer znam da će meni biti bolje.

Sve što radite, radite sa ljubavlju i očekujte pozitivne rezultate. Kada radite nešto sa ljubavlju, kada volite ono što radite, tada je uspjeh zagarantiran. Sa ljubavlju dolazi novac, zdravlje, partner, prijatelji. Ljubav otvara sva vrata.

Svaki dan recite Bogu: Divan si. Što više govorite, to vam Bog više daje da gledate čuda njegove ljubavi. Ljubav je lijek za sve.

Zahvalnost je ključ ostvarenja svih ciljeva. Jer što se više zahvaljujete na onome što imate dat će vam se još više. Ako ste nezahvalni oduzet će vam se i ono što imate. Svaki dan zahvaljujte i osjetite duboko u sebi zahvalnost.

Nemojte gledati u prošlost i stalno analizirati. Krenite prema naprijed. Kada jednom krenete, nećete se moći zaustaviti. Kopanjem po prošlosti, dovodite prošlost u sadašnjost. I ponovo sve patnje proživljavate, a bez razloga. Bitan je sadašnji trenutak i sadašnji osjećaj, jer nemojte zaboravati emocije vibriraju i privlače.

Uvijek dobijete ono kako vibrirate. Uvijek ćete privući ono što je na vašoj vibraciji. Ne možete privući novac ako niste na vibraciji novca. Morate osjećati prije nego nešto dobite. Sve je u vama. Na vama je hoćete li se osjećati dobro ili loše.

Kada dođu negativne emocije, prihvatite ih. Ako se jedan dan loše osjećate, nemojte se kriviti radi toga. To je normalno. Normalno je da dođe kontrast, da vam se plače, da ste sjetni. To je dio rasta ili procesa.

Iskreirajte pozitivne ljude i šaljite im ljubav. Pohvalite svoje prijatelje, djecu, partnere. Učite druge kako da budu pozitivni. Utječite pozitivno jedni na druge.

Kada vam dođe negativna misao, prihvatite je i zahvalite se i pustite. Počnite razmišljati o nečemu što vam odgovara. Razmišljajte i vizualizirajte kako putujete na Maldive. Mi biramo misli i vibraciju. Mi smo odgovorni.

Dokle god vam je bitno što drugi misle o vama, oni vas posjeduju. Drugo mišljenje je nebitno, zato jer ta osoba gleda iz svoje realnosti i svojim očima i svojom vibracijom.To je samo mišljenje, koje vas može slomiti ako se poistovjetite sa tim mišljenjem i ako ga prihvatite kao svoje vjerovanje. Ljudi će uvijek misliti i pričati od drugima, zato što bolje ne znaju. Ali zato im vi svojim primjerom pokažite kako se živi. Nemojte govoriti samo živite i ponašajte se prema drugima kako želite da se oni ponašaju prema vama.

U zivotu dobijas ono sto imas hrabrosti traziti.

Najveći neprijatelj čovjeka je njegov um. Sve kreće od misli, mi prvo promislimo i onda kreću reakcije tijela. Sve je u glavi i kada savladamo taj um i kada ga smirimo onda zaista krećemo živjeti.

Do sukoba između partnera dolazi zbog vaše i njegove niske vibracije. Sve što želite reći možete reći iz izvora ljubavi i sa osmjehom. Uvijek možete rješiti stvari sa mirom. Kada vam partner digne tlak, rađe otiđite tada u šetnju, meditirajte, šaljite mu ljubav i tek tada sa njim razgovarajte. Vidjet ćete drugačiju sliku.

Sve što radite sebi radite. Druge osobe nemaju veze sa vama. Ako patite, patite vi u svojoj glavi. Patnja ne postoji. Bol sami sebi nanosite. Druge osobe su nebitne, one utječu na vas onoliko koliko im vi dopustite. Vi u jednom danu možete odlučiti krenuti dalje bez partnera. Sve je na vama. U jednom danu možete prekrižiti prošlost. Bitan je sadašnji trenutak

Pozitivnim stavom možete razoružati svakoga. Možete obarati visine. Pozitivni stav vam daje samopouzdanje. Čim pozitivno zračite odmah dobivate i pozitivne događaje.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 6.11.2016 / 17:55

Tema: Moćne misli

ZIVOT ME PODRŽAVA
Kada pratite zakone života, život vam pruža beskrajnu podršku.
Život me je stvorio da bih bio ispunjen. Imam povjerenja u život i život je uz mene na svakom koraku. Bezbedan sam.

Iz knjige Život, Lujza L. Hej

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 8.11.2016 / 22:40

Tema: Moćne misli

Taman sam se razmišljao što da postavim. Svašta sam pročitaoo ovih dana. Sve od Lujze Hej i od Dr. Vejner. Mnogo toga i sad na fb-u naletim na nešto malo drugačije. Ali, super, mnogo istine rečeno u jednom tekstu.

Često mi se stranke žale kako ih neko ignoriše a onda uglavnom krivicu za to pokušavaju da pronadju u sebi. Muče se,preispituju, pate....naravno da uvek pokušam da ih utešim i dam neki dobar savet da to lakše prebrode....Malopre sam naletela na tekst jednog psihologa baš na tu temu....ko su osobe koje ignorišu druge....Verujem da će ovo mnoge zanimati i da će im otvoriti oči.
Ljubi vas Zakira,pročitajte obavezno
IGNORISANJE JE ODLIKA SLABIH
Svako od nas se našao u prilici da ga neko ignoriše ili pak da to isto nekome priredi. Glagol ignorisati (odomaćen kod nas) potiče od lat. reči ignorantia koja znači neznanje, neznalaštvo. Kada, kao što vidite, ignoranciju prevedemo na srpski jezik, možemo da je posmatramo i razložnije, a ne samo emotivno kako se obično reaguje u takvim situacijama. Da li je koren (svih) zala u neznanju? Odgovor je da je uglavnom tako. Iz neznanja ne proističe ništa dobro. A neznanje, pored gluposti, a međusobno su povezani, je veoma prisutno.
Najčešće osoba biva pogođena kada je ignoriše neko za koga ta osoba emotivno mari odnosno prema kojoj gaji osećanja,pa i prijateljska ne samo ljubavna.Najčešće su ta osećanja vrlo intimne prirode. Dakle, najveća ranjivost se pojavljuje u bliskim emotivnim odnosima. Bliskost i ranjivost idu ruku pod ruku. A to je jedno od naših najvećih bogatstava, da smo sposobni da budemo bliski, a kada smo bliski onda smo i ranjivi, jer smo otvoreni. Međutim, nužno je da uvek brinemo za sebe.
Plemenit čovek drugima čini isto ono što misli da i treba da dobije od drugih. Naglasak i jeste na činjenju tj. davanju kao polaznom. To zapamtite, naročito kada čujete žalopojke od „nevoljenih“. Nevoljeni često nemaju ništa da ponude, daju. Oni uzimaju. Ako im se pruži prilika. I u svakom scenariju su paćenici koji ni za šta ne preuzimaju odgovornost. Ponajmanje za sopstveni život. A ko ne drži do sebe, ne drži ni do drugih....
Možda će vam moja izjava da je ignorisanje veliki zločin zvučati preuveličano, ali dozvolite da vam objasnim. Zreli ljudi ne ignorišu druge ljude, pogotove one koji su im emotivno važni, zato što su svesni da potiranje potreba drugog ljudskog bića znači njihovo negiranje. Negiranje njihovog sopstva. Ne treba da tražite krivca u sebi ako dođete u priliku da vas neko ignoriše, onako, iz čistog mira, hira. U ignorantima je problem...Teško je onima koji idu kroz život kao emotivni bogalji.... Teško..... Oni su za žaljenje..... Ali to nipošto ne znači da treba da budete trpeljivi prema ignorisanju. Jer, vi zaslužujete samo najbolje za sebe. Uvek prvo dajte, pre nego što tražite, jer niko nije bogom dan da sebe postavlja u centar svemira.
Ignorante jedostavno treba preskočiti
Ignoranti vape za pažnjom, ali to iskazuju na pogrešan način. Ne upadajte u paukovu mrežu. Kao što rekoh, preskočite ili je pokidajte. Oprostite im, jer ne znaju šta čine. Okrenite glavu na drugu stranu. Osim ako ste po profesiji psihoterapeut.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: subota, 12.11.2016 / 21:03 Izmjenjeno: subota, 12.11.2016 / 21:05

Tema: Moćne misli

Hello samo da izrazim svoje zadovoljstvo koje mi je pricinilo jedno veliko a malo zadovoljstvo.. uspijesno sam obavila renoviranje stana koje je zapocelo zadnji dan moje stare hodine zivota i zavrsilo danas cezvrtog dana mojeg rodendana.. sretna sam sto mi je uspijelo ostvariti zamisljenom. Sano sto mi je omakelo se jer sam planirala renovirati samo kuhinu a renovirala sam dnevni boravak... kuhinu i hodnik.. omaklo mi se..


Ovo je bilo apro po pozitivnih misli.. i ksd vam misli nisu bas pozitivne nemoj te dozvoliti da mirujete.. radite i stvarate.. pozitivne misli docice i kad vidite postignuto....

<123>
  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se