Forum / Numerologija

Numerologija
Numerologija

Statistike: 20 teme, 818 poruke

Najnovije teme:Brojevi i zanimanje

Aktuelna tema:Osnove numerologije

Posljednja poruka:Cicimici, nedelja, 25.3.2018 / 15:33

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:305

Pregleda:28889

nena123bez kartona

nena123

F / 52 god.

Beograd

Serbia

Nivo: U petoj brzini / 273 postovi

Objavljeno: petak, 9.9.2016 / 19:25

Tema: Numerološke godine

Citiran post

bubi28 je napisao:

hvala draga puno,samo po redu kzem i ja..e jel mogu u pp da ti posaljem ime i prezime pa da mi vidis tu karmicku?

Ma naravno.

Nivo: U petoj brzini / 297 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 2:44

Tema: Numerološke godine

Numerologija je feonomenalna , čini mi se da više može reći od astrologije ,mislim nekako konkretnije, spajanjem misim da daje preciznije tumačenje. Sad sam sebi izracunala kod i iznenadila se ..moj kod je 696..
Sta se iz ovok mog koda vidi. ili krije ....hvala vam

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 2:57

Tema: Numerološke godine

Citiran post

letisija je napisao:

Numerologija je feonomenalna , čini mi se da više može reći od astrologije ,mislim nekako konkretnije, spajanjem misim da daje preciznije tumačenje. Sad sam sebi izracunala kod i iznenadila se ..moj kod je 696..
Sta se iz ovok mog koda vidi. ili krije ....hvala vam

Primarno se bavim astrologijom, ali se aktivno bavim i numerologijom, dobio sam neke spoznaje iz Numerologije, možete pročitati na Ocultu moje tekstove. Pa mnogi kažu da je Numerologija preciznija. Ono što bih osobno izdvojio jeste da Numerologija služi razvoju intuicije. U astrologiji imaš chart, u tarotu karte, a u Numerologiji brojeve i to je to, pa eto prostora intuiciji još više.

Nivo: U petoj brzini / 297 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 3:08

Tema: Numerološke godine

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Primarno se bavim astrologijom, ali se aktivno bavim i numerologijom, dobio sam neke spoznaje iz Numerologije, možete pročitati na Ocultu moje tekstove. Pa mnogi kažu da je Numerologija preciznija. Ono što bih osobno izdvojio jeste da Numerologija služi razvoju intuicije. U astrologiji imaš chart, u tarotu karte, a u Numerologiji brojeve i to je to, pa eto prostora intuiciji još više.

Da, ima smisla .... a moj kod 696...sta bi mogao reci...citajuci sve sta pise ove šestice su vrlo diskutabilne :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 3:16

Tema: Numerološke godine

Citiran post

letisija je napisao:

Da, ima smisla .... a moj kod 696...sta bi mogao reci...citajuci sve sta pise ove šestice su vrlo diskutabilne :)

Ajde volio bih da vidim tvoje mišljenje o Šesticama, toliko sam Vam pažnje posvetio u tekstovima. Inspirativne ste mi.:)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 3:19

Tema: Numerološke godine

Ako netko zna voljeti to su Šestice.:) Pročitaj o duhovnom broju, moj novi tekst, pa onda to iskombiniraj sa ostalima.:)

Nivo: U petoj brzini / 297 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 3:43

Tema: Numerološke godine

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ako netko zna voljeti to su Šestice.:) Pročitaj o duhovnom broju, moj novi tekst, pa onda to iskombiniraj sa ostalima.:)

INTERESANTNO..,bas evo citam tekstove, po ovome setice su sto se tice ljubavi tumace na razne nacine, od preljubnice ..sto mi je prvo upalo u oci a ja imam dve sestice...ljubav na prvom mestu u svemu do kraju ...one ne mogu da kalkulisu u ljubavi..ne zele..lepe, privlace paznju nekim svojim sarmom, izgledom,,,samim tim sto im je ljubav na prvom mestu..one su okrenuti i kreativnosti, umetnosti...sve sto mogu pokazati da su ljubavju stvorile...
Za sebe mogu reci da mislim da još uvek nikog nisam volela onako kako se opisuju i ocekuje da voli jedna 6 ..imam problem u pokazivanju emocije ..ali na tome uspesno radim zadnje 2 god....ne znam svuda pise ljubav ...a ja je nigde ne vidim...mogu reci da bi u prevaru usla samo zbog emotivne neispunjenosti i nedostaka dovojno ljubavi...ali ukoliko se pokaze da je to vredno ostavljanja stalnog partnera ..odmah bi to i uradila..inace ne volim prevare u vezama ...svasta bih mogla napisati...dve setice...nije lako partneru samnom...jer cim nema paznje..ja se na nepaznju necu naviknutu vec cu potraziti paznju na drugom mestu, vrlo jednostavno.Zasto bi neko u zivotu morao da se navikava na nesto sto mu ne prija i cini ga nesrecnim..pa i da je u braku..brak je divna stvar ,dok si u njemu srecan i prosperiras u svakom smisli..po meni brak treba da se obnavlja na svakih pet godina...hahahh..sve bi bilo drugacije..ne bi se opustili ,ušli u rutine... svašta bih mogla da napisem o ljubavi i odnosima...ipak ja imam dve 6 , hahha :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 4:59 Izmjenjeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 5:00

Tema: Numerološke godine

Citiran post

letisija je napisao:

INTERESANTNO..,bas evo citam tekstove, po ovome setice su sto se tice ljubavi tumace na razne nacine, od preljubnice ..sto mi je prvo upalo u oci a ja imam dve sestice...ljubav na prvom mestu u svemu do kraju ...one ne mogu da kalkulisu u ljubavi..ne zele..lepe, privlace paznju nekim svojim sarmom, izgledom,,,samim tim sto im je ljubav na prvom mestu..one su okrenuti i kreativnosti, umetnosti...sve sto mogu pokazati da su ljubavju stvorile...
Za sebe mogu reci da mislim da još uvek nikog nisam volela onako kako se opisuju i ocekuje da voli jedna 6 ..imam problem u pokazivanju emocije ..ali na tome uspesno radim zadnje 2 god....ne znam svuda pise ljubav ...a ja je nigde ne vidim...mogu reci da bi u prevaru usla samo zbog emotivne neispunjenosti i nedostaka dovojno ljubavi...ali ukoliko se pokaze da je to vredno ostavljanja stalnog partnera ..odmah bi to i uradila..inace ne volim prevare u vezama ...svasta bih mogla napisati...dve setice...nije lako partneru samnom...jer cim nema paznje..ja se na nepaznju necu naviknutu vec cu potraziti paznju na drugom mestu, vrlo jednostavno.Zasto bi neko u zivotu morao da se navikava na nesto sto mu ne prija i cini ga nesrecnim..pa i da je u braku..brak je divna stvar ,dok si u njemu srecan i prosperiras u svakom smisli..po meni brak treba da se obnavlja na svakih pet godina...hahahh..sve bi bilo drugacije..ne bi se opustili ,ušli u rutine... svašta bih mogla da napisem o ljubavi i odnosima...ipak ja imam dve 6 , hahha :)

Pa vidi koji ti je duhovni broj najprije, a bome imali smo priliku ovdje da vidimo uživo tvoju preveliku ljubav. ahahahahahah Šestica kad prođe ima problem da prizna.:))))) Malo ste teški u ispoljavanju ojsećaja, to definitivno::) Rođeni glumci.:) Ali kužim vas, brakovi su vam katastrofalni, a vi se jadni žrtvujete. Nema žrtvovanja. Lekcija za sve šestice je - Postaviti granice.:)

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 16:31

Tema: Numerološke godine

Moj bivsi decko je 696 a ja sam 235. Sve sto je napisala ova 696 je istina.. i pohvala na iskrenosti. Sve sto mogu reci je da ne poznajete istinsku vrijednost onih koji vas vole. Nazalost.. zivot vas zavodi svojim ljepotama koje na kraju produ a ostanete u vjecnoj potrazi za emocionalnim ispunjenjem.. u starosti zalite za vremenom koje je proslo i okrecete se prirodi i zivotinhama.. svrha vaseg zivota he da naucite dijeliti emocije i a ne iskoristavati neciju ljubav.. inace ste divni ljudi i prijatelji ali nedovoljno dobri emotivni psrtneri.. svrha zivota je ne zazaliti za ucinjenim.. moj savjet je nauciti cijeniti i postovati da bi ste bili voljeni i emotivno ispunjeni. Onda zivot necete protraciti u potragi za onim sto imate kraj sebe jer na kraju sve se svede da ocima gledate a dusom zivite... svi smo samo ljudska bica...

Nivo: U petoj brzini / 297 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 5.12.2016 / 17:29

Tema: Numerološke godine

Citiran post

angel je napisao:

Moj bivsi decko je 696 a ja sam 235. Sve sto je napisala ova 696 je istina.. i pohvala na iskrenosti. Sve sto mogu reci je da ne poznajete istinsku vrijednost onih koji vas vole. Nazalost.. zivot vas zavodi svojim ljepotama koje na kraju produ a ostanete u vjecnoj potrazi za emocionalnim ispunjenjem.. u starosti zalite za vremenom koje je proslo i okrecete se prirodi i zivotinhama.. svrha vaseg zivota he da naucite dijeliti emocije i a ne iskoristavati neciju ljubav.. inace ste divni ljudi i prijatelji ali nedovoljno dobri emotivni psrtneri.. svrha zivota je ne zazaliti za ucinjenim.. moj savjet je nauciti cijeniti i postovati da bi ste bili voljeni i emotivno ispunjeni. Onda zivot necete protraciti u potragi za onim sto imate kraj sebe jer na kraju sve se svede da ocima gledate a dusom zivite... svi smo samo ljudska bica...

Znaš da sam više puta pročitala sta si napisala, i samo jedno ..istina , sve istina..predivno si definisala i opisala upravo sa cime se, da kazem mi 696 borimo....
Ja imam utisak da stalno trazim pravu ljubav ..da nikad nije to, to...tesko pokazjum emocije, a kad bi neko usao u moje bice , ne bi verovao kakve su to emocije, protkane osecanjima koji bi svaki covek voleo da neko oseca prema njemu. Ali znam niko nije vidovit, i mi delujemo hladni, arogantni ....a ja prva mrzim emotivne invalide i bas ih stalno kritikujem.Lepo si rekla ovo ne vazi za prijatelje , porodicu ...ovakvo tesko otvaranje je samp prema partneru. Dok si mladji najlepse ti je dok te neko osvaja i dok ima tih leptirica u stomaku...to je to sto bi 6-e volela da tako bude do kraja zivota i naravno kad krene tok veze njoj vise nije interesantno i ona ide dalje. Ima još jedna bitna stvar 6-e se boje povredjivanja , svi se bojimo ali one posebno jer su preemotivne ,ozbiljno propate ali to niko,nikad ne sazna . Kad je sretnete u fazi patnje 6-e najbolje izleda, nasmejana , raspolozena ...to sto je rekao Igor odlicni glumci..da, jer ne zele da niko vidi njiho bol. Ali samo zbog jedne stvari da upravo ne bi bili zloupotrebljeni i izmanipulisani zato sto su pokazali sta ih je povredilo. Negde je to i lose iskustvo..koje su zapamtili i nije im se svideo osecaj toga i to je jednostavno zapisano kao kod.
Bitna stvar za sve koji su u vezama sa 696..vrlo jednostavno..a to sad mogu da kazem sa ovolikim iskustvom i ispitivajuci i analizirajuci sebe. Mnogo je vazno kava je osoba JE pored 696 , ako ume da pokazuje emocije , i ima strpljenja...otvorice najlepsu ljubav na svetu.. dRUGA STVAR ..696 su u stalnom izazovu jer i privlace druge a i vole izazove. Mozda ce zvucati cudno , njima treba negde osoba koja je posesivna koja je stalno tu ,ali koja to dobro radi da negde ostavi malo prostora da se ne osecaju ugušeno, jer kad okupirate 696 svojom paznjom i ljubavlju i ne opustate se ..ona ce do kraja ostati sa vama.... Samo da se ne shvati pogrešno ,tad 696 iz sebe izvlači najbolje ono sto ni sanjali niste da mozete dobiti i videti..Ko ne voli lucidnost, neobičnost, ljubav ko iz bajki...Da nebo nije granica u životu nego mi sami, bolje da ne ulazi u vezu sa 696...Da, priznajem jako komplikovani ..... 696 :)

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se