Forum / Numerologija

Numerologija
Numerologija

Statistike: 20 teme, 818 poruke

Najnovije teme:Brojevi i zanimanje

Aktuelna tema:Osnove numerologije

Posljednja poruka:Cicimici, nedelja, 25.3.2018 / 15:33

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:305

Pregleda:28879

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 6.12.2016 / 23:10 Izmjenjeno: utorak, 6.12.2016 / 23:30

Tema: Numerološke godine

Isto je i s ovom 257.. isto. Psihopata prikriveni.. i njega je na samoubojstvo nagovarala jer nije mogao da je se rijesi zbog sazaljenja to nije lagao jer je i kod mene sazaljenje izazivala. Cak sam joj i novce davala. Na kraju je doslo do tog da me zlostavljala.. nisam ju prijavila jer sam shvatila da sa njom nesto nije ok. Ma neni je svaki dan novi pocetak vjeruj mi. Moj zivot je zaista kao u pjesmi Tose Proesko.. IGRA BEZ GRANICA kada si rekao da poslije ovog dolazi bolji partner za mene meni je bilo komicno... jer ja poslije ovog ne da ne bih drugog pogledala nego vise nikad ne bih sebe dovela do ove situacije.. posto se bavis astrologijom onda ce ti biti jasno ako ti kazem da je ovo bilo po mene lose jako.. u pitanju je bio moj zivot. Nije sala sad mogu sebi priznati da sam bila na granici a tamo ne on vodio koliko god me bolilo sto me ostavio.. ipak me jednim dijelom spasio. Da smo ostali skupa vjerovatno ne bih dobro zavrsila.. nisam osoba koja se brani a i fizicki me ta dijevojka zlostavljala.. znala sam da je ne smijem pustiti vise nikad u svoj stan jer je u stanju da ispuni svoje prijetnje. Nekad mislim da me ostavio da me zastiti od nje. Jer je bio upoznat sa svim sto.mi je radila i bio je sa mnom na hitnoj i u bolnici vise puta.koliko god da me povrijedio mozda mi je zivot spasio od nje. Ne vise nikad. Mogu voljeti da ali necu. Znas ja nisam kao drugi. Prije nego dozivis nesto jako tesko ili dramaticno.. zivis u nekom skladu i miru.. a onda se desi da u zivot dode nesto sto natjera covjeka da pomisli vauu desava se nesto dobro a onda pocinje horor.. tako je i obrnuto da nakon teskog perioda u zivotu pomislis dalje nema i tu je zid..zid i samo zid onda shvatis da ispred zida ima nesto.. nesto veliko.. jako.. dobro.. neopisivo vrijedno jer zid je odlucio da se to dobro i vrijedno ne izgubi i ne povrijedi samo zato stoji tu i ne mice sa s puta tom necemu dobrom.. ispred zida stojis TI.. ti si to vrijedno.. i onda pocinje razdoblje kad sve sto dotaknes lijecis.. sve sto pogledas cvijeta i poprima boje zivota. To je tebi desilo se.. izborio si se sa zidovima.. i tu gdje sad stojis ti si zid koji cuva ono dobro sto je doslo do zida i ne dozvoljavas da se to dobro izgubi. Koji god si broj ti si savrsen jer si postigao stabilnost.. i puninu koju ti je Stvoritelj namijenio. Svaka iduca osoba u tvom zivotu nacice mir i ljubav a ti mozda i ne jer si ti olicenje ljubavi.. prave iskrene ljubavi...

Nivo: U petoj brzini / 297 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 1:02

Tema: Numerološke godine

Citiran post

angel je napisao:

Isto je i s ovom 257.. isto. Psihopata prikriveni.. i njega je na samoubojstvo nagovarala jer nije mogao da je se rijesi zbog sazaljenja to nije lagao jer je i kod mene sazaljenje izazivala. Cak sam joj i novce davala. Na kraju je doslo do tog da me zlostavljala.. nisam ju prijavila jer sam shvatila da sa njom nesto nije ok. Ma neni je svaki dan novi pocetak vjeruj mi. Moj zivot je zaista kao u pjesmi Tose Proesko.. IGRA BEZ GRANICA kada si rekao da poslije ovog dolazi bolji partner za mene meni je bilo komicno... jer ja poslije ovog ne da ne bih drugog pogledala nego vise nikad ne bih sebe dovela do ove situacije.. posto se bavis astrologijom onda ce ti biti jasno ako ti kazem da je ovo bilo po mene lose jako.. u pitanju je bio moj zivot. Nije sala sad mogu sebi priznati da sam bila na granici a tamo ne on vodio koliko god me bolilo sto me ostavio.. ipak me jednim dijelom spasio. Da smo ostali skupa vjerovatno ne bih dobro zavrsila.. nisam osoba koja se brani a i fizicki me ta dijevojka zlostavljala.. znala sam da je ne smijem pustiti vise nikad u svoj stan jer je u stanju da ispuni svoje prijetnje. Nekad mislim da me ostavio da me zastiti od nje. Jer je bio upoznat sa svim sto.mi je radila i bio je sa mnom na hitnoj i u bolnici vise puta.koliko god da me povrijedio mozda mi je zivot spasio od nje. Ne vise nikad. Mogu voljeti da ali necu. Znas ja nisam kao drugi. Prije nego dozivis nesto jako tesko ili dramaticno.. zivis u nekom skladu i miru.. a onda se desi da u zivot dode nesto sto natjera covjeka da pomisli vauu desava se nesto dobro a onda pocinje horor.. tako je i obrnuto da nakon teskog perioda u zivotu pomislis dalje nema i tu je zid..zid i samo zid onda shvatis da ispred zida ima nesto.. nesto veliko.. jako.. dobro.. neopisivo vrijedno jer zid je odlucio da se to dobro i vrijedno ne izgubi i ne povrijedi samo zato stoji tu i ne mice sa s puta tom necemu dobrom.. ispred zida stojis TI.. ti si to vrijedno.. i onda pocinje razdoblje kad sve sto dotaknes lijecis.. sve sto pogledas cvijeta i poprima boje zivota. To je tebi desilo se.. izborio si se sa zidovima.. i tu gdje sad stojis ti si zid koji cuva ono dobro sto je doslo do zida i ne dozvoljavas da se to dobro izgubi. Koji god si broj ti si savrsen jer si postigao stabilnost.. i puninu koju ti je Stvoritelj namijenio. Svaka iduca osoba u tvom zivotu nacice mir i ljubav a ti mozda i ne jer si ti olicenje ljubavi.. prave iskrene ljubavi...

Uh , bas tesko iskustvo si imala sa njima,,ne mogu reci da sam bilo kom tako nesto napravila..niti bi mogla, svesnasam da bi mogla, ali veruj mi moje unutrasnje ja, moje vaspitanje i moja savest mi nikad ne bi to dozvolila...t+mozda sam nesvesno nekog povredila, ali samo tako.Nisam osvetoljubiva..cak i prastam..ali znam kad bih htela mogla pi pakao nekom napraviti samo ako de poigra sa mojim iskrenim osecananjima...ali ne...zivot ima toliko sansi da prebolim. shvatim ko je i sta ..stavim u fioku gde mu je mesto i idem dalje..niko nezasliuzuje da ti upropasti zivot. Zivot je predivan i pun divnih iskustava iz ovoga imas dobru lekciju, zatvori tu pricu i otvorice ti se nova, neko ko zasluzuje tebe kao takvu a 696 ce dobiti isti sta zasluzuje...Glavu gore...pusti da te dobra energija podigne, proslost koci, ma kakva bila...Pogled ispred sebe, osmeh ..i samo napred :)
J a sam resila da stavim tacku na brak,da nikoga ne lazem, ne varam niti bilo sta, a ne bi verovala koliko sam se ja 696 borila za taj brak ..sve sto si ti napisala da si uradila za njega e ja sam za mog muza.Ma ne zelim da mi neko trosi energiju a da smatra da se to podrazumeva...u zivotu su svi odnosi dvosmerni pa i partnerski ..koliko das toliko dobijes,njemu sam se bas predala i sta nista...Zato planiram dovidjenja svako na svoju stranu...bilo je lepo dok je bilo ljubavi sad vise nema, nismo deca...i da Igore vreme je za ozbiljne promene....znam da je tesko..i jedino sam za to kukavica..ali moram, zbog sebe , dete i njega...svima ce biti bolje a ja cu moci da pronadjem svoju srodnu dusu

Nivo: U petoj brzini / 297 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 1:20 Izmjenjeno: sreda, 7.12.2016 / 2:20

Tema: Numerološke godine

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pa sve lijepo piše u tekstu za duhovni broj. Po principima, 30 pripada principu 6-ce. Opet 6-ca..)

hahahham Igore pa sta cu ja sa svim tim 6 -ama, znam da 6 ..vlada venera ..sta to onda znaci ...tolike 6 bas sam zbunjena a o njima nista bre lepo, hahhah..mada moram priznati da je istina sve sto si napisao za neke stvari....Ma mi uzivamo u ljubavi to nam je prvo ..i onoga koga mi volimo..to je kao iz bajke...ali nam treba vremena...Odlucila sam Igore da presecem ..da prestanu lutanja ...da okoncam brak ...motivise me i razume jedan muskarac koji je prosao isto i ima brak iza sebe ..( jos uvek nismo usli u vezu nikakvu ,,,da se razumemo, hahah)
njegov kod je 279 a moj 696 .... mozda cu se konacno smiriti i uraditi pravu stvar :)

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 10:38

Tema: Numerološke godine

696.. ako zelis moj savjet a bilo bi dobro da poslusas sto imam reci.. ne dozvoli da te 279 savjetuje.. vjeruj mi nije ti prijatelj a ni netko tko te moze ispuniti.. posto si jako podlozna utjecaju sa strane zbog 6.. najvece greske ces napraviti vjerujuci onima koji ti daju savjete o tvojim problemima. Ne slusaj one koji su navodni prijatelji...dobro ti je Igor rekao prvo rascisti u trenutnoj vezi pa onda kreni zivjeti.. slazem se sa njim ali bih dodala da iako nisi zadovoljna svojim statuso uradi to ljudski da se ne kajes nakon 3-4 godine jer period u kojem si sad je zadnja emotivna kusnja za 6. Poslusaj me veze i brakovi 6 koji ovaj period prezive idu usponom a ne padom u narednom periodu a oni koji svoje partnere napuste sada nista bolje ne ocekuje naredne tri godine nego jos gora veza ako udu u nju.. a ako i ne udu u vezu predstoji im godina stresa koja dovodi u pitanje sve sto su uradili u godine predhodnoj a nakon nje godina duplo teza i onda godina svodenja svih racuna.. ako se u ovom periodu ponese neodgovorno sve ces platiti za tri godine i onda ces biti na pocetku za koji neces imsti ni volju ni snagu.. ovdje je test tvoja odgovornost prema partneru i obitelji vjeruj mi.. pokusaj sjesti i razmisliti jos o svemu.. ne zrazi da te drugi vole.. nego voli druge... sve ima svoju cijenu.. cak i sloboda.. ona je jeftina ako je ne cijenis.. ostavis sve i rasiris krila vines se u zeljene visine.. sto ce ti ta visina i ta sloboda ako si gore sama a dole netko pati.. ne dozvoli sebi da pogrijesis.. Sjedi i pruzi svom.muzu ono sto zelis sama.. priliku za slobodom. Razgovaraj i pitaj jeli zeli spasiti brak i zadrzati te.. ne ucjenju ga nego pokazi koliki si covjek. Ne postavljaj sebe u prvi plan.. jer svatko je zamjenjiv ali kad se brak rusi jedina cijena prava je u iznosu koji se zove tuga.. gubi se sve sto je vazno.. obitelja.. cak i one svade postanu dobre kad ih vise nema..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 10:45

Tema: Numerološke godine

Citiran post

letisija je napisao:

hahahham Igore pa sta cu ja sa svim tim 6 -ama, znam da 6 ..vlada venera ..sta to onda znaci ...tolike 6 bas sam zbunjena a o njima nista bre lepo, hahhah..mada moram priznati da je istina sve sto si napisao za neke stvari....Ma mi uzivamo u ljubavi to nam je prvo ..i onoga koga mi volimo..to je kao iz bajke...ali nam treba vremena...Odlucila sam Igore da presecem ..da prestanu lutanja ...da okoncam brak ...motivise me i razume jedan muskarac koji je prosao isto i ima brak iza sebe ..( jos uvek nismo usli u vezu nikakvu ,,,da se razumemo, hahah)
njegov kod je 279 a moj 696 .... mozda cu se konacno smiriti i uraditi pravu stvar :)

Pa samo eto da presječete na vrijeme i kad volite da volite do kraja.:)

Nivo: U petoj brzini / 297 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 12:04

Tema: Numerološke godine

Citiran post

angel je napisao:

696.. ako zelis moj savjet a bilo bi dobro da poslusas sto imam reci.. ne dozvoli da te 279 savjetuje.. vjeruj mi nije ti prijatelj a ni netko tko te moze ispuniti.. posto si jako podlozna utjecaju sa strane zbog 6.. najvece greske ces napraviti vjerujuci onima koji ti daju savjete o tvojim problemima. Ne slusaj one koji su navodni prijatelji...dobro ti je Igor rekao prvo rascisti u trenutnoj vezi pa onda kreni zivjeti.. slazem se sa njim ali bih dodala da iako nisi zadovoljna svojim statuso uradi to ljudski da se ne kajes nakon 3-4 godine jer period u kojem si sad je zadnja emotivna kusnja za 6. Poslusaj me veze i brakovi 6 koji ovaj period prezive idu usponom a ne padom u narednom periodu a oni koji svoje partnere napuste sada nista bolje ne ocekuje naredne tri godine nego jos gora veza ako udu u nju.. a ako i ne udu u vezu predstoji im godina stresa koja dovodi u pitanje sve sto su uradili u godine predhodnoj a nakon nje godina duplo teza i onda godina svodenja svih racuna.. ako se u ovom periodu ponese neodgovorno sve ces platiti za tri godine i onda ces biti na pocetku za koji neces imsti ni volju ni snagu.. ovdje je test tvoja odgovornost prema partneru i obitelji vjeruj mi.. pokusaj sjesti i razmisliti jos o svemu.. ne zrazi da te drugi vole.. nego voli druge... sve ima svoju cijenu.. cak i sloboda.. ona je jeftina ako je ne cijenis.. ostavis sve i rasiris krila vines se u zeljene visine.. sto ce ti ta visina i ta sloboda ako si gore sama a dole netko pati.. ne dozvoli sebi da pogrijesis.. Sjedi i pruzi svom.muzu ono sto zelis sama.. priliku za slobodom. Razgovaraj i pitaj jeli zeli spasiti brak i zadrzati te.. ne ucjenju ga nego pokazi koliki si covjek. Ne postavljaj sebe u prvi plan.. jer svatko je zamjenjiv ali kad se brak rusi jedina cijena prava je u iznosu koji se zove tuga.. gubi se sve sto je vazno.. obitelja.. cak i one svade postanu dobre kad ih vise nema..

Draga ..verovala ti ili ne, ja sam ta koja se borila za ovaj brak, pricala milion puta...sve uradila ali bukvalno sve da ostanem u njemu, do pre 2 god..nikad nisam pomislila na nekog drugoga ....Ništa nije uradio da se stvari promene ali bukvalno nista, jedno inertno ponasanje, pasivno agresivno, odlican glumac, glumi zrtvu...ja sam njemu samo trofej koji voli na neki nacin koji ja ne razumem, jednostavno ja nisam srecan a sad ni on.
Udajom za njega kao da mi je neko odsekao krila, depresija, brak bez energije, ogroman uticaj njegovuh roditelja koji su nam ravili pakao, ...svaka bi ga ostavila na jedan..opet ponavljam moje vaspitanje nije dozvolilo da ga odmah ostavim, dete i resila sam da opstanem i da se borim...Mogla bi roman da napisem, ali ne zelim ni da se vise secam...Mislis da je svestan toga ..NE... svaka moja zrtva se podrazumeva ...a kad ga podsetim ..kaze uh da....stvarno si u pravu.i to traje jedan dan..Cak i dete na jedan perfidan nacin okrece od mene ,samo sto joj ne kaze da je on nju rodio....Necu to da vise sebi dozvolim...kraj..koliko god imas lose iskustvo sa 696 ..evo ti moje iskustvo ,koje sam ti samo delic napisala..Svako zasluzuje da oproba svoju srecu...i da izadje iz zone komfora..jer je ovo sve sto sam ja radila i cuvala brak..bilo upravo to...cist kukavičluk...Da li ce mi biti isto ili gore ..iskreno nije ni vazno... jer da sedim i da posmatram zivot mi ne pada na pamet...sve su to skole i lekcije.. od ovoga sto sam ja prosla ne moze gore...a kod mog muza je 358 ...pa ti vidi...uzas
A sto se toce 279 ...nista me ne savetuje ..naprotiv, zna da moram sama doneti odluke, mi nismo u vezi ...ali je neko ko mi prija,da li cemo biti videcemo..istu energiju imamo, puno pricamo, dosta se kapiramo.... vreme ce pokazati ...i ako budem bila snjim , potrudicu se da bude korektno ako vreme pokaze mozda i bude javno...ali sve to ce vreme pokazati.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 13:18

Tema: Numerološke godine

Sve sto uradis.. uradi zbog sebe i svojeg dijeteta.. nemoj zbog muskarca.. ako i prekines brak ucini to na lijep nacin. Dobra si osoba i nemoj da od sebe napravis nesto sto drugi zele. Sve bas sve podnijet mozes osim kajanja da si mogla bolje. Bez obzira na moje iskustvo sa 696 ja sam korektna jer i moja mama je bila 6 a otac 5. Znam koliko su koje zrtvovali se.. i znam sto su 6 zato i kazem da si dobra osoba. Tvoj muz je 8 i nije mu lako.. gore mu je nego tebi.. on nije sretan sa sobom..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 14:04 Izmjenjeno: sreda, 7.12.2016 / 14:04

Tema: Numerološke godine

Citiran post

angel je napisao:

Sve sto uradis.. uradi zbog sebe i svojeg dijeteta.. nemoj zbog muskarca.. ako i prekines brak ucini to na lijep nacin. Dobra si osoba i nemoj da od sebe napravis nesto sto drugi zele. Sve bas sve podnijet mozes osim kajanja da si mogla bolje. Bez obzira na moje iskustvo sa 696 ja sam korektna jer i moja mama je bila 6 a otac 5. Znam koliko su koje zrtvovali se.. i znam sto su 6 zato i kazem da si dobra osoba. Tvoj muz je 8 i nije mu lako.. gore mu je nego tebi.. on nije sretan sa sobom..

Da, da.... Žrtvovanje se vezuje za 6 i 12. 6-ca je 12 u ogledalu. Ako ima više 6-ca onda se vibracija 6-ce penje ka vibraciji 12-ce, poprima osobine 12-ce.
8-ca je simbol patnje, koju osoba drži duboko zakopanu u sebi i koja ju razara. Obožavam 8-ce zbog svoje smirenosti i mocnog stava, ali iza toga se krije najveca patnja ovog svjeta.
5-ca je Venerijanski princip, ljudi koji su srdačni, predusretljivi, kreativni, koji teže ka ostvarenju jedne sveukupne estetike, kako na sebi, tako u sebi, tako i oko sebe.

Sve sto uradis.. uradi zbog sebe i svojeg dijeteta.. nemoj zbog muskarca..
-Angel, Upravo tako, ali baš tako, kako si rekla.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 16:05 Izmjenjeno: sreda, 7.12.2016 / 16:13

Tema: Numerološke godine

Ja jos od dijetinjsta osjetim ljude i mogu osjetiti iznutra kakvi su.. sve si tocno rekao i za 6..i 8.. i 5.. voljela bih da svi mogu biti iznutra kao ja jer ono sto sam iznutra to se vidi na mojoj vanjstini. Ne mogu podnijeti da sam iznutra drugacija od vanjske slike mene... moji postupci su u skladu sa mojim srcem.. dusom i mozgom. Moja neuropsihijatrica je izjavila da su rijetki oni koji uspiju da im je mozak jacin od tijela a kod mene je to slucaj hvala Bogu. Moja dusa je moje ogledalo.. mozak moze gospodariti mojim tijelom ali nikad necu dozvoliti da se otme kontroli ni srce ni mozak.. moja dusa upravlja svime.. samo.ona je vjecnai nju nikom ne dam. Nju sam od Boga dobila i Njemu cu da je vratim ... cistu sam je dobila i cisto cu je vratiti. Svaka udata ili ozenjena osoba treba upoznati osobu s kojom je u braku pa tek onda traziti sto zeli od te osobe.. 8 je potrebno razumjeti i prihvatiti jer kad ih se ne osuduje i ne pritisce onda uspiju steci povjerenje u partnera i uz pravog parnera koji ih razumije oni prozive oslobode se i nesto su najbolje sto se moze imati kraj sebe. Jer oni kad odrade svoju tesku zadacu su nagradeni prvo od zivota... zao mi je sto sve vise ljudi postaju nezainteresovani za dio sebe koji daju i koji uzmu od drugih.. ja nikad ne bih ostavila svog partnera ma kakav god bio. Nije lako ostaviti i otici.. ne to su jaki ljudi koji to ucinu.. ali su jos jaci oni koji ostanu i pomognu partneru da sebe upozna.. sebe izgradi.. sebe popravi.. najjaci nikad ne odustaju jer najveca radost je pruziti ruku onom koji je izgubljen. Ne traziti placu jer placen si zivotom vec..

Mozda je i greska kod mene ali ja mislim da je bolje jedno dobro dijelo uradeno kako treba nego 15 dijela ucinjenih do pola.. zivot se sastoji od nasih dijela a njih treba odraditi kakobtreba a ne zapoceti i kad se umoris odustati i krenuti novo dijelo raditi.. prode zivot u pokusajima i nista ostvarenom kakobtreba i do kraja. Tesko je biti istrajan ali isplati se na kraju zbog sebe i dosljednosti..

Nivo: U petoj brzini / 297 postovi

Objavljeno: sreda, 7.12.2016 / 18:55

Tema: Numerološke godine

Citiran post

angel je napisao:

Sve sto uradis.. uradi zbog sebe i svojeg dijeteta.. nemoj zbog muskarca.. ako i prekines brak ucini to na lijep nacin. Dobra si osoba i nemoj da od sebe napravis nesto sto drugi zele. Sve bas sve podnijet mozes osim kajanja da si mogla bolje. Bez obzira na moje iskustvo sa 696 ja sam korektna jer i moja mama je bila 6 a otac 5. Znam koliko su koje zrtvovali se.. i znam sto su 6 zato i kazem da si dobra osoba. Tvoj muz je 8 i nije mu lako.. gore mu je nego tebi.. on nije sretan sa sobom..

Hvala na savetima i predanosti..ali moram jednu stvar reci..ja iz braka prvenstveno izlazim zbog sebe, tu sam odluku donela pre ulaska bili kog muskarca u moj zivot... da se pojavio neko ko mi prija u svakom smislu za sada jeste ,i nas dvoje smo vrlo slicni misim na 279....on je svoj brak preseko ,bas zato sto je prestao da voli i poceo je da je vara....ali je imao hrabrosti to da uradi još pre 9, 10 god.....mi smo ko deca bili zajedno ,de i nismo se videli 27 god...zato nam je komunikacija vrlo otvorena i sve znamo jedno o drugom...mi smo skoro sve rekli jednom drugom....Kao sto znamo niko nije savrsen ni ja ,ni on ..niti bilo ko...da mi neko tad uradio numeroligiju sa mojim muzem 358 ..verovatno bi rekao vi necete izdrzari ni dva dana ..a izdrzali smo 19 god ...zahvaljujuci meni.......Volela bih da ovo uspe ali ce mnoge stvari pokazati da li ce......A prvi je Igor rekao da hoce. prvo kao tajno ali ce vremenom postajati ozbiljnije ...ako se seca ....
Velika zabulda to svi znaju da ja trazim savrsenost...cak sto vise me iritiraju ljudi koji su skloni tome...samo sam sad zrelija i znam sta mogu da tolerisem i prihvatim a sta ne , jer znam koliko i mene tolerisu....i još jedna bitna stvar...parovi se najnanje rzvode zbog prevara....postoje mnogo veci razlozi zbog cega se razvode a najmanje je to.....hvala duso divna siii..

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se