Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:uvekpozitivna

Poruke:866

Pregleda:79481

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 16:51

Tema: Brak u natalnoj karti

Citiran post

Venerica je napisao:

ma gledala sam ja to sve, opterecivala se, dva braka mi ne ginu :D blizanci na vrhu sedme, Mo u sedmoj, So u Vagi, Me u Vagi...

a od MC-a do Marsa imam Merkur, Pluton, SAturn, Uran, Neptun, da izbacim ove spoljne ostaju Merkur i Saturn, znaci dva braka? :)

Sto ne okacis kartu?

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Uzdiže se na forumu / 181 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 17:30 Izmjenjeno: četvrtak, 14.4.2016 / 17:34

Tema: Brak u natalnoj karti

evo je :)

http://i.imgur.com/ui96np3.gif

samo mi nemoj reci da se necu udati, to bi me dotuklo ustv tako sam pocela i da se interesujem za astrologiju, kad su mi na jednom forumu rekli da se necu ni udati, zamisli kazes Vagi da se nece udati, skandal

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 18:15

Tema: Brak u natalnoj karti

Citiran post

Venerica je napisao:

evo je :)

http://i.imgur.com/ui96np3.gif

samo mi nemoj reci da se necu udati, to bi me dotuklo ustv tako sam pocela i da se interesujem za astrologiju, kad su mi na jednom forumu rekli da se necu ni udati, zamisli kazes Vagi da se nece udati, skandal

Ovo je interesantno.
Od MC-a do Marsa imamo rx. Merkur, koji je vladar DC-a, tako da je i logično što ti se ovaj dečko savršeno uklapa u simboliku 7. polja.
Ovaj dečko se može gledati kroz simboliku 7. polja, ali samo onog dijela koje predstavlja njegov vrh, koji je u Blizancima i kroz planet Merkur u Vagi. Kroz to se ispunjava simbolika jedne ozbiljne veze, ali ostatak u Raku, pa ta veza ne završava brakom, već je bračni partner onaj naredni.

Drugi planet je Saturn. Tvoj 2. ozbiljna veza će definitivno biti brak, time što Sa ima 120 sa Venerom. U većini primjera kada je Saturn prikazan kao ozbiljna veza, ta ozbiljna veza, koja je prikazana Saturnom odvede u brak ili baš mnogo dugu i stabilnu ljubavnu vezu.

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Uzdiže se na forumu / 181 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 18:35

Tema: Brak u natalnoj karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ovo je interesantno.
Od MC-a do Marsa imamo rx. Merkur, koji je vladar DC-a, tako da je i logično što ti se ovaj dečko savršeno uklapa u simboliku 7. polja.
Ovaj dečko se može gledati kroz simboliku 7. polja, ali samo onog dijela koje predstavlja njegov vrh, koji je u Blizancima i kroz planet Merkur u Vagi. Kroz to se ispunjava simbolika jedne ozbiljne veze, ali ostatak u Raku, pa ta veza ne završava brakom, već je bračni partner onaj naredni.

Drugi planet je Saturn. Tvoj 2. ozbiljna veza će definitivno biti brak, time što Sa ima 120 sa Venerom. U većini primjera kada je Saturn prikazan kao ozbiljna veza, ta ozbiljna veza, koja je prikazana Saturnom odvede u brak ili baš mnogo dugu i stabilnu ljubavnu vezu.

Hvala Igore, a zanimljivo je i to sto od vrha sedmog do kraja ima tacno 3,5 stepena, koliko je i trajala veza, u dosta primera sam videla da broj stepeni do kraja znaka ukaze na trajanje veze/braka, ne znam kakva su tvoja iskustva. Znaci ti gledas Saturna kao signifikatora drugog braka, kakav bi bio opis, samo da ne bude neki bas mator ili mnogo kasno brak moze neki profa ili sudija haha. Jos jedno pitanje, izvinjavam se ako smaram, kako ti tumacis rx Merkura, ili uopste retro vladara sedmog polja, kao odlaganje braka ili da se na kraju ne ozvanici? tj ne dodje do braka.

a inace imala sam jednu ozbiljniju vezu posle ovoga, mada nije mnogo trajala, godinu dana, i on mi se uklapa u opis sedmog, uklopim ja svakog

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 21:08

Tema: Brak u natalnoj karti

Citiran post

Venerica je napisao:

Hvala Igore, a zanimljivo je i to sto od vrha sedmog do kraja ima tacno 3,5 stepena, koliko je i trajala veza, u dosta primera sam videla da broj stepeni do kraja znaka ukaze na trajanje veze/braka, ne znam kakva su tvoja iskustva. Znaci ti gledas Saturna kao signifikatora drugog braka, kakav bi bio opis, samo da ne bude neki bas mator ili mnogo kasno brak moze neki profa ili sudija haha. Jos jedno pitanje, izvinjavam se ako smaram, kako ti tumacis rx Merkura, ili uopste retro vladara sedmog polja, kao odlaganje braka ili da se na kraju ne ozvanici? tj ne dodje do braka.

a inace imala sam jednu ozbiljniju vezu posle ovoga, mada nije mnogo trajala, godinu dana, i on mi se uklapa u opis sedmog, uklopim ja svakog

Uklopiš ti svakog, ali gle...
Sunce ti aplicira samo Saturnu - 1 partner,
Venera kao planet u kome So ima najviše svog osnovnog dostojanstva aplicira samo Jupiteru - 1 partner.
Od MC-a do Marsa imamo 2 planeta - Ovo potvrđuje da ćeš ti u životu imati dvije velike ljubavi.

E, sad nemoj da se prepadneš budući da si imala 2 veze.:)

On je Me, taj drugi nije Saturn, jer da je Saturn ti bi već bila uveliko u vezi s njime. On je prikazan ovim Plutonom, a to je veza koja je prolazna dok ne dođe ono pravo. Na neki način, suviše si ozbiljno shvatila cijelu tu priču, ali priča u osnovi nije bila stabilna nit na zdravim nogama. Ne kažem, imali ste vas dvoje neku neobičnu povezanost, ali to je nešto duboko karmički, što je definitivno moralo da se završi. Dok ne dođe onaj pravi. Čudi me da je i godinu dana trajalo.

Saturn ti je partner koji dolazi i sa kojim ćeš ostvariti jednu ozbiljnu vezu. I on je sljedeći. :)

Da, ovo sa stupnjevima, imam i ja iskustva. To je tematika koju razrađujem.
Npr. nije ljubavnog karaktera, ali meni je Saturn na 3 stupnja od Ascendenta, što prikazuje moj veći problem sa zdravljem u 3. godini. Onda, budem tu izložio još neke stvari. Ali, o tome na drugom topicu.

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Uzdiže se na forumu / 181 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 21:32 Izmjenjeno: četvrtak, 14.4.2016 / 21:33

Tema: Brak u natalnoj karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Uklopiš ti svakog, ali gle...
Sunce ti aplicira samo Saturnu - 1 partner,
Venera kao planet u kome So ima najviše svog osnovnog dostojanstva aplicira samo Jupiteru - 1 partner.
Od MC-a do Marsa imamo 2 planeta - Ovo potvrđuje da ćeš ti u životu imati dvije velike ljubavi.

E, sad nemoj da se prepadneš budući da si imala 2 veze.:)

On je Me, taj drugi nije Saturn, jer da je Saturn ti bi već bila uveliko u vezi s njime. On je prikazan ovim Plutonom, a to je veza koja je prolazna dok ne dođe ono pravo. Na neki način, suviše si ozbiljno shvatila cijelu tu priču, ali priča u osnovi nije bila stabilna nit na zdravim nogama. Ne kažem, imali ste vas dvoje neku neobičnu povezanost, ali to je nešto duboko karmički, što je definitivno moralo da se završi. Dok ne dođe onaj pravi. Čudi me da je i godinu dana trajalo.

Saturn ti je partner koji dolazi i sa kojim ćeš ostvariti jednu ozbiljnu vezu. I on je sljedeći. :)

Da, ovo sa stupnjevima, imam i ja iskustva. To je tematika koju razrađujem.
Npr. nije ljubavnog karaktera, ali meni je Saturn na 3 stupnja od Ascendenta, što prikazuje moj veći problem sa zdravljem u 3. godini. Onda, budem tu izložio još neke stvari. Ali, o tome na drugom topicu.

jao u pravu si za tu karmu, cak imamo u sinastriji Mo0Pl, njegov Mesec, i u numerologiji su mi rekli da smo velika karma, u to se ne razumem, al tako su mi tumacili ali ja se u zivotu toliko nisam zaljubila majke mi, ja sam mislila da cu se udati za njega, i evo jos me smara a ima novu devojku, skot. nadam se da cu imati jos jednu, posto je ovo def bila velika ljubav, i strast a smuvali smo se kad mi je Jupiter prelazio preko Meseca..

daaa moguce to za Saturna i stepene, pa ja sam se jedva rodila, tj moja mama je imala uzasno tezak porodjaj, karlicni, pa su joj debili zasili gazu unutra zamalo nije umrla od sepse, a ja imam Sa ravno na ASC. ima logike.

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 21:34

Tema: Brak u natalnoj karti

Citiran post

Venerica je napisao:

jao u pravu si za tu karmu, cak imamo u sinastriji Mo0Pl, njegov Mesec, i u numerologiji su mi rekli da smo velika karma, u to se ne razumem, al tako su mi tumacili ali ja se u zivotu toliko nisam zaljubila majke mi, ja sam mislila da cu se udati za njega, i evo jos me smara a ima novu devojku, skot. nadam se da cu imati jos jednu, posto je ovo def bila velika ljubav, i strast a smuvali smo se kad mi je Jupiter prelazio preko Meseca..

daaa moguce to za Saturna i stepene, pa ja sam se jedva rodila, tj moja mama je imala uzasno tezak porodjaj, karlicni, pa su joj debili zasili gazu unutra zamalo nije umrla od sepse, a ja imam Sa ravno na ASC. ima logike.

Jel to pricas za ovog drugog od godinu dana?

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Uzdiže se na forumu / 181 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 21:44

Tema: Brak u natalnoj karti

da, za ovog drugog, a da jos jedan uporedni aspekt - moj Mesec na njegovom DSC :)

a on mi se recimo uklapa i po izgledu u tu simboliku sedmog, pazi mladji 4 godine, a izgleda bar 10 god starije bez zezanja (me60sa), plav, visok 204cm (blizanci, vaga), jaako sarmantan i duhovit, lep, gradj inzenjer... nisam pametna

0

0

PogledajDobroLoše

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 21:49

Tema: Brak u natalnoj karti

Citiran post

Venerica je napisao:

da, za ovog drugog, a da jos jedan uporedni aspekt - moj Mesec na njegovom DSC :)

a on mi se recimo uklapa i po izgledu u tu simboliku sedmog, pazi mladji 4 godine, a izgleda bar 10 god starije bez zezanja (me60sa), plav, visok 204cm (blizanci, vaga), jaako sarmantan i duhovit, lep, gradj inzenjer... nisam pametna

Da, da... Sad uvodim i ono što ja koristim izvan ovog što nalaže tradicionalna praksa.
U ljubavnim tumačenjima - Lični planeti su duge veze, dok su transcedentalni planeti veze, koje su tu da popune prostor. Te veze nisu duge, ali one su stare karmičke veze, gdje je ostalo još malo da se otplati karmički dug. Eto, u tvom slučaju bili ste skupa svega oko godinu dana.
To da si mislila da ćeš se udati za njega to je opsesija koju nosi Pluton, a ti nisi opsesivna ličnost. Svi mi padnemo u takve faze kroz neko od životnih polja.

A gdje ti je Saturn na koliko od AC-a?

0

0

PogledajDobroLoše

Nivo: Uzdiže se na forumu / 181 postovi

Objavljeno: četvrtak, 14.4.2016 / 21:54

Tema: Brak u natalnoj karti

e super sad mi je lakse, mogu da se pripremim za tog sudbinskog - saturna a kako se to gleda dal ce da dodje do braka ili ce da bude samo duga veza?

ASC mi je na 26,28 Strelca, Saturn na 26,55. a Uran na 27,24

0

0

PogledajDobroLoše
  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se