Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:marko terzic

Poruke:46

Pregleda:2458

marko terzicbez kartona

marko terzic

M / 40 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 72 postovi

Objavljeno: petak, 20.4.2018 / 10:02

Tema: Saturn

Da rođen sam u petak sta znaci taj numerološki kod .... nisam to nista istrazivao .... uglavnom sam se bazirao na ovaj saturn koji je sada u znaku jarca aprethodno je bio u znaku strelca ...kao u mom natalnom horoskopu .... i bas mi je bilo tesko .... sada osjecam neko olaksanje kad je usao u znak jarca .... :)

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: petak, 20.4.2018 / 22:15

Tema: Saturn

Astrologija je preciznija od numerologije ali je numeroloski lakse osobu upoznati.. bar meni. Po onom kako su tvoj bioritam i licni broj ja bih rekla da si ti u zadnje 4 godine prezivio odrastanje i otreznjenje veliko.. zivot ti je odrzao lekciju..

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: petak, 20.4.2018 / 23:40

Tema: Saturn

@marko terzic..Saturn ce ti tek preci preko Meekura Meseca i Venere,zivotni testovi ce tek sad uslede, sve lose veze, bilo ljubavne, prijateljske itd ce da puknu, treba da se melanholije, depresije..jer jedan od najtezih aspekata je ipak Saturn konjukcija Mesec, s tim sto se ovdje mjesec ne oseca dobro

marko terzicbez kartona

marko terzic

M / 40 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 72 postovi

Objavljeno: subota, 21.4.2018 / 10:50

Tema: Saturn

Ne znam sta da ti kazem izgleda da sam ja navikao da se patim kroz zivot pa mi je sve nekako tesko....Znam da je mjesec vrzan za majku a sunce za oca... citao sam dosta o sade satima 7 godina tuge ... meni je npr prosla godina bila teska,tuzna,stresna...Al definitivno osjecam neke promjene na sebi nekako sam zdrelija osoba,sigurniji, samouvjeren...Sta bi mogao ocekivati sada preko natalnog mjeseca evo usao je u znak jarca...kakva su vasa iskustva?

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: subota, 21.4.2018 / 11:06

Tema: Saturn

Citiran post

marko terzic je napisao:

Ne znam sta da ti kazem izgleda da sam ja navikao da se patim kroz zivot pa mi je sve nekako tesko....Znam da je mjesec vrzan za majku a sunce za oca... citao sam dosta o sade satima 7 godina tuge ... meni je npr prosla godina bila teska,tuzna,stresna...Al definitivno osjecam neke promjene na sebi nekako sam zdrelija osoba,sigurniji, samouvjeren...Sta bi mogao ocekivati sada preko natalnog mjeseca evo usao je u znak jarca...kakva su vasa iskustva?

Saturn u JArcu ne bi trebalo da na osobu koja u svom natalu ima 3, 4 licne planete u istom Jarcu svojim lekcijama, testovima izdrzljivosti, razlicitim situacijama koja donose nova prakticna znanja, djeluje " maleficno", jer osobe sa vise licnih planeta u Jarcu u sebi imaju vec izgradjen saturnovski princip, sto znaci da je njima prirodno i normalno da budu odgovorni, pravedni, realni, organizovani, prakticni itd.

Za Jarceve u zadnjih nekoliko godina nije problem Saturn, nego Pluton koji tranzitira znakom od 2008 godine, tj koji rusi sve ustaljene principe, norme, udara na karakter, identitet, tj zavisno kroz koje polje karte prolazi, da bi se iz svega toga rodilo nesto novo, tj da bi se rodio neki sasvim drugaciji pogled na svijet, gdje Pluton osobu tjera na mnogo dubokoumniji, introspektivniji pristup zivotu.

Trenutno JArcem tranzitiraju 3 malefika, Pluton, Saturn i MArs i upravo ovaj period moze da bude podlloga za usvajanje mnogih znanja, koja mogu doci i kroz odredjeni vid borbe, nadmetanja itd.

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: subota, 21.4.2018 / 15:41

Tema: Saturn

Da. Undertaker je precizan i realan. Ima znanje na kojem nmu zavidim.. nisam zavidna osoba ali on je svestran.. kao biblioteka je ali biblioteka koja je ugodna..

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: subota, 21.4.2018 / 19:45

Tema: Saturn

Citiran post

marko terzic je napisao:

Mislim da si dosta precizan... desavaju mi se prilicno cudne stvari ...nekako ih dozivljavam tesko a na kraju ispadne da sam jako sretan ....Problemi,prepirke zivot te baci na dno pa se trudis i boris i odjednom se sve nekako iskristalise i kazes sebi pa ovo nije bilo toliko tesko ..... ali sto se mene tice u zadnje vrijeme nisam bio obradovan nekim sretnim stvarima ... zavrsio sam visoke skole prilicno jednostavno (volim uciti) posao mi je nekako teza strana i dosta me iscrpljuje bas sam nailazio na razne ljude negativne i onda to utice na moj ego i budem jako iscrpljen kad me budalom neko pravi ... kod kuce isto prilicno teske stvari i zamrsene ..al se ja nekako u dubini duse osjecam sretno pored svih problema ...i definitivno ucim dosta lekcija u zivotu ...kad bi taj pluton mogao izaci i osloboditi me .... citao sam dosta imam juzni cvor na 6stepenu skorpije i severni cvor u biku na 6° vremenom kako starim i kako idem prema biku bice mi bolji zivot ...

Dobro je da imas Mars u Skorpiji koji sextilom podrzava taj stelijum u Jarcu, sto ti daje dodatnu energiju i volju da savladas sve prepreke na benefican nacin.
Nevezano za cvorove znak Jarca predstavlja kraj ciklusa jednog a pocetak ciklusa novoga Ega, onog koji nije okrenut iskljucivo podmirenju svojih licnih potreba, nego kroz stalne textove istrajnosti, izdrzljivosti ( SAturn je veliku ucitelj) Jarac vremenom ( SAturn) stice prakticno znanje koje ce kasnije na odgovoran nacin plasirati razlicitim vecim ili manjim drustvenim grupama, jer JArac je prirodni vladar MCa( 10 kuce), tj prirodni autoritet koji snosi odgovornost za stanje u drustvu, za razliku npr od jednog Lava koji je takodjer ambiciozan znak, ali koji se bori iskljucivo da bi stvorio svoje "kraljevstvo" u kojem bi sve podredio sebi.5 kuca je osobna, 10 neosobna i to je npr razlika izmedju liderstva jednoga LAva i jednog Jarca.

PA je nekako logicno da je sukladno cinjenici da JArac slobodno volju dostize kasnije, posto je on ta izlazna kapija koja predstavlja pocetak novog Ega, da Jarcevi imaju sve vise srece sto su stariji i da puni kapacitet dozivljavaju tek tamo iza 35te godine zivota.

Sto se tice cvorova,Juzni predstavlja neku vrstu karme koja govori sta nam dusa donosi iz " proslosti"( reinkarnacija) pa bi JMC u Skorpiji osobi dao usadjenu sklonost ali i nesvjesnu naviku da se oslanja na tudju imovinu tj da uvijek ima neke posrednike i pomoc u svojim prakticnim materijalistickim akcijama,a li u ovoj inkarnaciji zbog znaka Bika takva osoba mora da nauci da se sama bori za ono sto zeli da posjeduje, bez icije pomoci, jer Skorpija kaze " nase",a Bik " Moje"

Mnogim osobama je tesko da se otrgnu od energije JMCa i da se prilagode "novonastaloj " situacij tj SMCu, jer se dusa u proslosti navikla na odredjene principe uz koje je jedino mogla da bude "efikasna".

Pluton iz Jarca izlazi 2023 g, tj za 5 godina, ali je vec prosao polovinu znaka, sto znaci da Jarcevima njegova energija vise nije toliko "strana", tj drugim rijecima su je " prekucali", pa ce i tu vremenom da bude sve bolje i lakse.

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: subota, 21.4.2018 / 19:54

Tema: Saturn

Citiran post

Butterflies je napisao:

Da. Undertaker je precizan i realan. Ima znanje na kojem nmu zavidim.. nisam zavidna osoba ali on je svestran.. kao biblioteka je ali biblioteka koja je ugodna..

Hehe, hvala ti, mada ne mislim da posjedujem neko posebno veliko znanje na planu astrologije cisto jer se radi ne o pravoj nego o pseudo nauci koja nije kadar da u 100% slucajeva dokaze svoje hipoteze, pa mi je uvijek nekako bilo smijesno da sebe neko naziva astrologom

marko terzicbez kartona

marko terzic

M / 40 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 72 postovi

Objavljeno: subota, 21.4.2018 / 20:20

Tema: Saturn

Bas fino objasnjeno svaka cast...mislim da mi je pluton na 7°Jarca valjda je to malo proslo pa mee pustio da disem ....A sto se mog stelijuma tice i uopste nekog uspjeha i ega zajedno sa saturnom bitan mi je neki setalit tj neka osoba za uspjeh preko koje cu na neki nacin imati malo drugaciji zivot a saturn mi je u natalu u sedmom polju u znaku strelca (brak) a 9kuca naglasena stelijumom (visokim obrazovanjem sto sam ostvario) i inostranstvom .... e sada sve se nekako poklapalo zato me i ova astrologija pocela interesovati ....Saturn tranzitira znakom jarca vraca u proslost javljaju se osobe iz proslosti,inostranstvo...visoko obrazovanje ponuda za posao u inostranstvu preko osobe iz proslosti ...sve se to nekako podudara al sse u zadnje vrijeme taj moj odlazak prolongira vec 2 puta za redom ....al sve nekako cudno uvjek neka prepreka za odlazak...pa me sad jos vise sve ovo interesuje :)

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: subota, 21.4.2018 / 21:11 Izmjenjeno: subota, 21.4.2018 / 21:13

Tema: Saturn

Nema na cemu.. samo sam iskrena.. sto se tice nauke i 100% .. nista nije sigurno 100% pa ni smrt..
E sad ono sto sam ja dozivjela i prosla to mi u astrologiji je zacrtano ali da sam mogla birati nisam. Zivot jednostavno se sastoji od prilika ali i neprilika samo je vazno prihvatiti to sa hladnom glavom. Tvoje znanje je fascinantno.. volim znanje pa bilo ono o fiziki ili o astrologiji ili matematici .. medicini bitno mi je da je znanje.. tesko mi je nekad naci sagovornika koji moze pratiti me ili koji je meni interesantan.. ali mi nije tesko razgovarati i sa nekim tkog interesuje opste znanje...

Naprimer prije neki dan sam se sijetila tebe jer je bio prilog na tv o nogometu i to Talijanska liga . Crno bijeli na tapeti..
Sijetila sam se sto si napisao za njihove klubove a to je nazalost istina....

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se