Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:bubi28

Poruke:325

Pregleda:20530

bubi28bez kartona

bubi28

37 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 907 postovi

Objavljeno: sreda, 15.6.2016 / 20:18

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Kako tumačiti profekciju.
Od 27. Vodenjaka što je pred kraj 5. polja do 27. Riba što je 0 DC.

Prvo gledamo samo ta područja koja obuhvaća profekcija. Prvo gledamo što znače kuće koje aktivira, sam znak koji obuhvaća i planete ako ih ima.
Evo kako?
Na 27. Vodenjaka kroz 5. polje. 5. polje je polje ljubavnih odnosa.
27. 28. 29. i 30. stupanj su završni stupnjevi. Ovo obuhvaca 5. polje. U simbolici 5. polja nekakav završetak. Ova pozicija nije dobra za trudnocu, jer tu može doći do svakojakih komplikacija. Što se ljubavnih odnosa tiče donosi završetke. Još znak Vodenjaka upravlja rastancima, rastavama, razvodima isl.
Vidjeti kakav je Saturn, pa Uran, to će nam dati približniju sliku.
Onda profekcija kroz znak Ribe obuhvaća cijelo 6. polje što govori da će radna aktivnost biti pojačana. Također upozorava da se obrati pozornost na zdravlje, posebno na problem koji aspektira vladar 6. polja, to su Jupiter i Neptun.

Ju 90 Mo,Ur 90 Ju,Ur 60 Ma.
Pl 60 Ne
Ne 180 Ve.

Hocu da krenem na Hrono ishranu smeta mi nadutost,to je ja mislim sto se tice zdravlja problemi sa varenjem.Ti ces bolje da vidis po ovim aspektima sta jos to moze da donese.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 15.6.2016 / 20:24

Tema: Profekcije

Citiran post

bubi28 je napisao:

Ju 90 Mo,Ur 90 Ju,Ur 60 Ma.
Pl 60 Ne
Ne 180 Ve.

Hocu da krenem na Hrono ishranu smeta mi nadutost,to je ja mislim sto se tice zdravlja problemi sa varenjem.Ti ces bolje da vidis po ovim aspektima sta jos to moze da donese.

Jupiter je u Ribama a to ukazuje na glavu, grudni dio, srce. Tu se prekontroliraj za svaki slučaj. Što prije to tebi lakše i jednostavnije.
Mo 90 Ju, a Mo je 0 Sa 0 Ur, pa to ne psihička napetost. Kad kažem grudi ovo se ne odnosti na dojke vec na organe za disanje. Jesi imala do sada probleme sa njima? Imaš natalnu podložnost alergijama, koje dolaze kao posljedica mentalne napetosti.
Ipak Pl 60 Ne donosi zaštitu. Ništa ti nije strašno ovo.

Reci mi na koliko kog znaka je Ne i u kojoj kuci?

bubi28bez kartona

bubi28

37 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 907 postovi

Objavljeno: sreda, 15.6.2016 / 20:27

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Jupiter je u Ribama a to ukazuje na glavu, grudni dio, srce. Tu se prekontroliraj za svaki slučaj. Što prije to tebi lakše i jednostavnije.
Mo 90 Ju, a Mo je 0 Sa 0 Ur, pa to ne psihička napetost. Kad kažem grudi ovo se ne odnosti na dojke vec na organe za disanje. Jesi imala do sada probleme sa njima? Imaš natalnu podložnost alergijama, koje dolaze kao posljedica mentalne napetosti.
Ipak Pl 60 Ne donosi zaštitu. Ništa ti nije strašno ovo.

Reci mi na koliko kog znaka je Ne i u kojoj kuci?

Bravo IGore.Skoro svaki dan me boli glava.Sinoc sam mislila da cu da riknem kako me je probolo u grudima i ledjima,mislila sam nfrakt.
imala sam bronhitis vremenom,cak su mi rekli da imam bronhijalnu astmu mada nemam neke siptome.

Ne na 5`15 Jarca u 4 kuci.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 15.6.2016 / 20:42

Tema: Profekcije

Citiran post

bubi28 je napisao:

Bravo IGore.Skoro svaki dan me boli glava.Sinoc sam mislila da cu da riknem kako me je probolo u grudima i ledjima,mislila sam nfrakt.
imala sam bronhitis vremenom,cak su mi rekli da imam bronhijalnu astmu mada nemam neke siptome.

Ne na 5`15 Jarca u 4 kuci.

Pa vidi,
organi za disanje:
- Spaljeni Merkur, jos u Blizancima,
- Puna 3. kuca, gdje je Mo afliciran 0 Sa, srecom separaciono pa ide ka Ur, ovo je bas problem koji dolazi kao posljedica mentalne napetosti,
- Vladar 6. kuce Ju u Ribama - grudi, ali Ribe i Neptun utječu na dišne puteve.

Ma nije ti astma, ovo je bronhitis ili alergijski rinitis, prekontroliraj to. Imaš podložnost na alergije, pa onda to stvori problem, koji dijeluje kao astma.

Ne u Jacu u 4. kuci, pa svakako bi trebalo da povedeš računa o onome od čega su bolovali u tvojoj porodici a tiče se glave, grudi i srca. Mo 0 Ur, pa vladari 5. kuce (srce, infarkt miokarda, kardio sustav) su spojeni sa Mo u 3. kuci koja je 12. od 4.
Jel imao netko srčana oboljenja, jel netko u porodici umro od infarkta ili nečeg što se tiče kardio-vaskularnog sustava?

bubi28bez kartona

bubi28

37 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 907 postovi

Objavljeno: sreda, 15.6.2016 / 20:48

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pa vidi,
organi za disanje:
- Spaljeni Merkur, jos u Blizancima,
- Puna 3. kuca, gdje je Mo afliciran 0 Sa, srecom separaciono pa ide ka Ur, ovo je bas problem koji dolazi kao posljedica mentalne napetosti,
- Vladar 6. kuce Ju u Ribama - grudi, ali Ribe i Neptun utječu na dišne puteve.

Ma nije ti astma, ovo je bronhitis ili alergijski rinitis, prekontroliraj to. Imaš podložnost na alergije, pa onda to stvori problem, koji dijeluje kao astma.

Ne u Jacu u 4. kuci, pa svakako bi trebalo da povedeš računa o onome od čega su bolovali u tvojoj porodici a tiče se glave, grudi i srca. Mo 0 Ur, pa vladari 5. kuce (srce, infarkt miokarda, kardio sustav) su spojeni sa Mo u 3. kuci koja je 12. od 4.
Jel imao netko srčana oboljenja, jel netko u porodici umro od infarkta ili nečeg što se tiče kardio-vaskularnog sustava?

Da ja znam nije niko,uglavnom od secera ili od neke druge bolesti,od starosti.Mada mama mi ima probleama sa venam oseoporozom,ali to joj se pogorsalo od kad je slomila kuk i treba to da operise a to je isto deo kardiovaskularne bolesti.Eh,sta znam sad,ne mogu da se stim jos nekog.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 15.6.2016 / 21:04

Tema: Profekcije

Citiran post

bubi28 je napisao:

Da ja znam nije niko,uglavnom od secera ili od neke druge bolesti,od starosti.Mada mama mi ima probleama sa venam oseoporozom,ali to joj se pogorsalo od kad je slomila kuk i treba to da operise a to je isto deo kardiovaskularne bolesti.Eh,sta znam sad,ne mogu da se stim jos nekog.

Sorry, ja sam se prebrojao, kad namam chart pred sobom, već sve iz glave. Mislio sam da ti je Vodenjak vrh 6. kuce, a tebi je vrh 6. kuce u Ribama.

Ajmo ponovo.
Slabe točke su:
Vrh 6. kuce u Ribama - vladar Ju u Ribama u 6. kuci - glava, grudi i srce.
Sad ćemo da približimo sliku:
- Jupiter u Ribama radi 90 sa Mo i Ur iz 3. kuće plus spaljeni Merkur, pa su to organi za disanje, bolesti poput bronhitisa, alergijskog rinitisa, uopćeno podložnost alergijama je velika, tjekom života.

- Jupiter je u 6. kuci pa je to i stomak, a drugi vladar Neptun u 4. kuci (hrana koju unosimo, trbuh) tako da organi za varenje, moraš baš ići sa laganom hranom. Ovaj aspekt ukazuje i na trovanje hranom. Savjetuje se što laganija ishrana, npr. Hrono, mada bih ja preporučio Veganstvo. :) Plus Mo u Strijelcu to su crijeva, a 4. kuca koja je stomak je u Jarcu pa je tu Ne, pa je Sa u Strijelcu, pa metabolizam.

- Ne u 4. kuci (nasljedne bolesti) pa jos Ju 90 Mo (porodica, nasljedni faktor) dakle treba obratiti pozornost na genetske bolesti, al ne kako sam rekao u vezi kardo sustava, vec u simbolici Jarca i Satutrna što je koštani sustav, kod tebe zbog Sa u Strijelcu to su donji dio leđa, butine, noge, stopala. Mo 0 Sa, jos 90 Ju, to umije dati osteoporozu,degenrativne promjene, artrtiis isl.

- Ju u Ribama - grudi, Mo su grudi 0 Sa, pa trebaš redovito kontrolirati dojke. Znači kreni odmah. Mada nije prikazan neki veći problem tu, jer Mo odlazi od Sa.


Sveskupa, tvoje slabe točke su - organi za disanje (bolesti poput bronhitisa, alergijskog rinitisa, nije astma, astma bi jedino mogla doći ako bi baš ignorirala problem, prekontroliraj alergije obavezno) stomak, tj. organi za varenje, želudac i crijeva, mada imaš predispozicije za trovanje hranom, zatim koštani sustav naslijedno, više problem sa donjim dijelom nego sa gornjim (bolesti poput osteoporoze, degenerativnog artrtirisa isl.) trebaš kontrolirati dojke, ali nije prikazan veći problem, opet može doći ali ako baš ignoriraš. U kasnijim godinama zbog Mo 0 Ur stoji varirajuči tlak i šećer, ali ništa strašno. Najviše obratiti pažnju na bolest u simbolici Merkura koji je spaljen i vladar 12. kuce, a to su organi za disanje i noge, tj. dio od kukova mada akcenat na noge.

bubi28bez kartona

bubi28

37 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 907 postovi

Objavljeno: četvrtak, 16.6.2016 / 11:48

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Sorry, ja sam se prebrojao, kad namam chart pred sobom, već sve iz glave. Mislio sam da ti je Vodenjak vrh 6. kuce, a tebi je vrh 6. kuce u Ribama.

Ajmo ponovo.
Slabe točke su:
Vrh 6. kuce u Ribama - vladar Ju u Ribama u 6. kuci - glava, grudi i srce.
Sad ćemo da približimo sliku:
- Jupiter u Ribama radi 90 sa Mo i Ur iz 3. kuće plus spaljeni Merkur, pa su to organi za disanje, bolesti poput bronhitisa, alergijskog rinitisa, uopćeno podložnost alergijama je velika, tjekom života.

- Jupiter je u 6. kuci pa je to i stomak, a drugi vladar Neptun u 4. kuci (hrana koju unosimo, trbuh) tako da organi za varenje, moraš baš ići sa laganom hranom. Ovaj aspekt ukazuje i na trovanje hranom. Savjetuje se što laganija ishrana, npr. Hrono, mada bih ja preporučio Veganstvo. :) Plus Mo u Strijelcu to su crijeva, a 4. kuca koja je stomak je u Jarcu pa je tu Ne, pa je Sa u Strijelcu, pa metabolizam.

- Ne u 4. kuci (nasljedne bolesti) pa jos Ju 90 Mo (porodica, nasljedni faktor) dakle treba obratiti pozornost na genetske bolesti, al ne kako sam rekao u vezi kardo sustava, vec u simbolici Jarca i Satutrna što je koštani sustav, kod tebe zbog Sa u Strijelcu to su donji dio leđa, butine, noge, stopala. Mo 0 Sa, jos 90 Ju, to umije dati osteoporozu,degenrativne promjene, artrtiis isl.

- Ju u Ribama - grudi, Mo su grudi 0 Sa, pa trebaš redovito kontrolirati dojke. Znači kreni odmah. Mada nije prikazan neki veći problem tu, jer Mo odlazi od Sa.


Sveskupa, tvoje slabe točke su - organi za disanje (bolesti poput bronhitisa, alergijskog rinitisa, nije astma, astma bi jedino mogla doći ako bi baš ignorirala problem, prekontroliraj alergije obavezno) stomak, tj. organi za varenje, želudac i crijeva, mada imaš predispozicije za trovanje hranom, zatim koštani sustav naslijedno, više problem sa donjim dijelom nego sa gornjim (bolesti poput osteoporoze, degenerativnog artrtirisa isl.) trebaš kontrolirati dojke, ali nije prikazan veći problem, opet može doći ali ako baš ignoriraš. U kasnijim godinama zbog Mo 0 Ur stoji varirajuči tlak i šećer, ali ništa strašno. Najviše obratiti pažnju na bolest u simbolici Merkura koji je spaljen i vladar 12. kuce, a to su organi za disanje i noge, tj. dio od kukova mada akcenat na noge.

Odlicno si ovo obrazlozio,hvala ti.
Bas kako si i rekao,stomak,creva,zeludac...vise puta sam se trovala hranom posebno ribom pa je vise i ne jedem sem tunjevine ponekad i to bas ako moram,za Badnji dan ili Veliki petak.

Donji deo ledja boli,u poslednje vreme bas valjda i od ucestalog sedenja.Kad sam u ciklusu imam problema sa bolom u nogama ,stopalima i prstima na nogama sto retko koja zena ima obicno sve boli stomak a mene naopako :)

Sto se tice dojki mama mi j pre 25 god operisala beningi tumor na dojci i hvala Bogu vise se nije vracao.

Astmu su mi rekli da imam kad sam bas bila debela,ugojila sam se naglo skoro 20 kila i nisam mogla da disem,mislim da je to bilo zbog dijafragme a ne zbog astme.

pritisak mi je nizak i ne mogu bez kafe :)

Dok sam pevala mnogo sam stajala na nogama u stiklama pa su pocele i vene ali proslo je srecom.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 16.6.2016 / 16:02

Tema: Profekcije

Citiran post

bubi28 je napisao:

Odlicno si ovo obrazlozio,hvala ti.
Bas kako si i rekao,stomak,creva,zeludac...vise puta sam se trovala hranom posebno ribom pa je vise i ne jedem sem tunjevine ponekad i to bas ako moram,za Badnji dan ili Veliki petak.

Donji deo ledja boli,u poslednje vreme bas valjda i od ucestalog sedenja.Kad sam u ciklusu imam problema sa bolom u nogama ,stopalima i prstima na nogama sto retko koja zena ima obicno sve boli stomak a mene naopako :)

Sto se tice dojki mama mi j pre 25 god operisala beningi tumor na dojci i hvala Bogu vise se nije vracao.

Astmu su mi rekli da imam kad sam bas bila debela,ugojila sam se naglo skoro 20 kila i nisam mogla da disem,mislim da je to bilo zbog dijafragme a ne zbog astme.

pritisak mi je nizak i ne mogu bez kafe :)

Dok sam pevala mnogo sam stajala na nogama u stiklama pa su pocele i vene ali proslo je srecom.

Vise fizicke aktivnosti za pocetak, to ti ja kazem koji se uopce ne krecem ahahahaha...

bubi28bez kartona

bubi28

37 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 907 postovi

Objavljeno: četvrtak, 16.6.2016 / 17:03 Izmjenjeno: četvrtak, 16.6.2016 / 17:03

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Vise fizicke aktivnosti za pocetak, to ti ja kazem koji se uopce ne krecem ahahahaha...

a evo kanim se ali nikako da krenem hahhah.Reci mi za profekciono So sta ono donosi?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 16.6.2016 / 18:46

Tema: Profekcije

Citiran post

bubi28 je napisao:

a evo kanim se ali nikako da krenem hahhah.Reci mi za profekciono So sta ono donosi?

Profekciono So? Ne razumijem? Pa profekcija ti ne obuhvaca So?
Mislis da se radi profekciono So?

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se