Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:bubi28

Poruke:325

Pregleda:20525

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 16.12.2016 / 12:04

Tema: Profekcije

Citiran post

Plavicuperak je napisao:

Samo da ‘apdejtujem’ info i Dakle:) firdar Sa, pp Sa, Sa vl.Asc u 7 kuci u Lavu.

Dir.solarnog luka dirMo90Sa (Mo je vl.DC-a)

U solaru Ve istaknuta, vladar sol.Asc Vage, u solarnoj 10 kuci, u istom znaku kao u natalu, u konjukciji sa Sa (natalno ve0sa)
Solarno je istaknut i Ma u Sco, on je u trigonu sa So u Raku (koje se natalno nalazi u 7) potom u trigonu sa Me u Raku (vl.5 kuce u 7, spaljen) i pravi trigon sa vl DC-a Mo u Ribama.

Profekcioni Asc obuhvata od 19 Ovna do 19 Bika (natalno obuhvata trecu kucu i tek koji stepen cetvrte). Natalni Asc u Jarcu je profekcijom dosao na MC. Prof.So u Vagi u natalnoj devetoj, prof Ve0Sa u Sco u natalnoj 9, prof.Ju u lavu u natalnoj sedmoj:), prof Ma u Strelcu na prelazu izmedju 10 i 11 kuce.

Od rodjendana pa naredna cetiri meseca vl.prof. Asc je bio Mars i on jeste bas u tom intervalu aktivirao ljubavnu pricu, tacnije pokusaj iste, ali do realizacije nije doslo iako sam ja bila sva happy i zaljubljena, i ustreptala misleci da je on Taj :), da li zbog toga sto mi je Mars natalno slab (Ma u devici na poc.osme kuce i ne pravi bas neke aspekte, ali cim se promenio vl.prof Asc i nasa komunikacija je zamrla, ujedno u tom intervalu tr Ma u Vodoliji je pravio opoziciju na natalnu Ve0Sa u Lavu :(
(digresija: ako gledamo partnere prikaze od MC do Ma, ovaj se tako fenomenalno uklopio u opis Ju na Algolu :) eto nije bila veza al‘ patim kao i da jeste, bas sam se zatreskala :) no tesim se da sledeci koji dolazi po toj metodi So :)

Ostatak godine je pod vl.Ve (Ve je inace almuten figuris, istaknuta solarno, vl. fir Sa u Lavu u konjukciji sa Ve u 7-oj kuci, ja sam eto odlucila da je ovo godina realizacije trajnijeg odnosa :)

Tranzitni Rahu je u konjukciji sa Ma od decembra, i ne umem ovo da objasnim, mozda kao podrska drugih ljudi, jer se desava u osmoj kuci?

Potom, ako pravilno gledam tranzite Ju u Vagi ce uci u natalnu devetu kuci i pravice (kardinalni) kvadrat na So i Me (iako 9 kuca nema veze sa ljubavnim zivotom s obzirom da je vladar Ve koja se nalazi u sedmoj kuci a njen dispozitor So mozda ima veze? Jupiter nece napraviti egzaktan kvadrat (bice na nekih 2 stepena razlike) pa ce krenuti u retro hod. Kako se to tumaci?

Otprilike u to vreme bice i tr Sa u Strelcu 90 Mo (promenjivi kvadrat, tr Sa dolazi do vrha 12 kuce i potom i on krece u retro hod. Kod mene izgleda nema nista bez muke :)

Takodje kada se budu desavali ovi tranziti prof.Ve0Sa u Sco ce praviti trigon sa natalnim Mo u Ribama i So u Raku. Ima li to neke veze? Ovo jeste vodeni trigon ali me ova Sco zabrinjava, kakvu li ce transformaciju da donese

Sad cu i da lupim, ali prof Ve0Sa u Sco u tom intervalu pravi i konjukciju sa solarnim Ma u Sco, i sve se to desava u natalnom desetom polju.

Dakle u 10 natalnom polju (javnost) (ciji je vl.Mars) imacu prof.Ve0Sa trigon sa natalnim So (7 kuca –partner) i Mo (vl. DC-a u 2 kuci vrednosti) (formirace se I trigon sa Merkurom, ali njega nesto I ne uzimam za ozbiljno jer je spaljen. Prof Ve0Sa ce praviti opoziciju sa natalnim Ju u Biku (4 kuca – poceci/zavrseci) a Ju je sekstilom vezan za So,Mo i Me. Nisam sigurna da li ovo moze da se tumaci kao promena u smislu statusa, casti , karijere…ili ono sto me plasi promena u kuci? Mada licno prizeljkujem promenu na emotivnom planu sve me strah da mi u kuci ne izbiju promene koje ne bi bile tako pozeljne, finansijske npr.

I da li se npr kod .prof.Ve0Sa u Sco trigon natalno So u Raku gledaju recepcije?

Sad sam svasta nabacala…jer me zbunjuju i opozicija i trigoni….:)

Sjajno ti ide analiza.
Rahu 0 Ma, to donosi zaljubljenost. Ako krenemo od toga da su Ma muškarci u ženskom horoskopu. Ali, tebi je Ma u 8. kuci ne vidi Ascendent pa uz Rahu-a donosi idealiziranje.
Da gledaju se recepcije, ali sekundarno. U ovom slucaju se akcent stavlja na aspekt. Aspekt je saga koja pokrece.
Kako te zbunjuju opozicije i trigoni?

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: subota, 17.12.2016 / 0:09

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Sjajno ti ide analiza.
Rahu 0 Ma, to donosi zaljubljenost. Ako krenemo od toga da su Ma muškarci u ženskom horoskopu. Ali, tebi je Ma u 8. kuci ne vidi Ascendent pa uz Rahu-a donosi idealiziranje.
Da gledaju se recepcije, ali sekundarno. U ovom slucaju se akcent stavlja na aspekt. Aspekt je saga koja pokrece.
Kako te zbunjuju opozicije i trigoni?

E pa hvala za podstrek:)

Kako ja vidim trigon je ok aspekt, protocan, ovde je rec o vodenom trigonu, emocije u fokusu, planete (prof Ve0Sa u Sco u 10-oj natalnoj i So u Raku u 7-oj) se nalaze u ugaonim kucama, koje ukazuju na akciju.

Prof Ve0Sa u Sco pravi opoziciju sa Ju u Biku u 4-oj, fiksni znaci u opet ugaonim kucama, potrebno je znakove nepromenjivog kvaliteta pokrenuti na akciju :) a onda imam i tr Saturn 90 Mo u Ribama, kvadrat promenjivog kvaliteta, a taj kvalitet jeste potreban radi menjanja starih formi, mada verujem da donosi i nervozu, i dispozitor obe planete je Jupiter ;) i kako god naletim na Jupija, koji je meni licno drag :) ali on je Algolu i znam da zna nekada da bude nezgodan :)

(nevezano za profekcije cim je tr Ju zakoracio u 9 kucu dva dana nakon sto Merkur krene u svoj retro hod „gura“ me na jednu radionicu koja se eto bavi nekim duhovnim tehnikama , pa eto simbolike tr Ju kroz 9.kucu-kucu viseg saznanja :) i aktivirane prof.ose 3/9 :)

Eh, htedoh reci da primetih da mi se ovaj Jupi pojavljuje nicim izazvan :) a da bi se nesto probilo u svet konkretnog i prakticnog potreban je kardinalni kvalitet, i onda opet dolutam do Jupija jer se on nalazi u 4 kuci, kardinalnoj, Mesecevoj, a Mo je vladar DC-a, Ju egzaltira Mo, Ju je u znaku prakticnog i materijalistickog Bika. ... vl.kuce je Venera, koja je ujedno i vl.prof. Asc…

I tako sve se vrti oko toga ima li pomaka na emotivnom planu? Trigoni su super, ali daju tromost, a ova opozicija i kvadrati mozda mogu da poguraju stvar...:) Dakle, koliko zelim da budem koncizna postajem sve vise konfuzna :)i nisam sigurna da ispravno rezonujem, da ne bi bilo u stilu...sto je babi to joj se i snilo...:)))

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 17.12.2016 / 2:07

Tema: Profekcije

Citiran post

Plavicuperak je napisao:

E pa hvala za podstrek:)

Kako ja vidim trigon je ok aspekt, protocan, ovde je rec o vodenom trigonu, emocije u fokusu, planete (prof Ve0Sa u Sco u 10-oj natalnoj i So u Raku u 7-oj) se nalaze u ugaonim kucama, koje ukazuju na akciju.

Prof Ve0Sa u Sco pravi opoziciju sa Ju u Biku u 4-oj, fiksni znaci u opet ugaonim kucama, potrebno je znakove nepromenjivog kvaliteta pokrenuti na akciju :) a onda imam i tr Saturn 90 Mo u Ribama, kvadrat promenjivog kvaliteta, a taj kvalitet jeste potreban radi menjanja starih formi, mada verujem da donosi i nervozu, i dispozitor obe planete je Jupiter ;) i kako god naletim na Jupija, koji je meni licno drag :) ali on je Algolu i znam da zna nekada da bude nezgodan :)

(nevezano za profekcije cim je tr Ju zakoracio u 9 kucu dva dana nakon sto Merkur krene u svoj retro hod „gura“ me na jednu radionicu koja se eto bavi nekim duhovnim tehnikama , pa eto simbolike tr Ju kroz 9.kucu-kucu viseg saznanja :) i aktivirane prof.ose 3/9 :)

Eh, htedoh reci da primetih da mi se ovaj Jupi pojavljuje nicim izazvan :) a da bi se nesto probilo u svet konkretnog i prakticnog potreban je kardinalni kvalitet, i onda opet dolutam do Jupija jer se on nalazi u 4 kuci, kardinalnoj, Mesecevoj, a Mo je vladar DC-a, Ju egzaltira Mo, Ju je u znaku prakticnog i materijalistickog Bika. ... vl.kuce je Venera, koja je ujedno i vl.prof. Asc…

I tako sve se vrti oko toga ima li pomaka na emotivnom planu? Trigoni su super, ali daju tromost, a ova opozicija i kvadrati mozda mogu da poguraju stvar...:) Dakle, koliko zelim da budem koncizna postajem sve vise konfuzna :)i nisam sigurna da ispravno rezonujem, da ne bi bilo u stilu...sto je babi to joj se i snilo...:)))

Pa dobro jesu trigoni malo tromost, al ne sad nešto radikalno. Kvadrat daje borbu, opozicija itekako dobra za ljubavna pitanja.
Napiši sad opći osvrt, ukratko i budi realna.:)

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: subota, 17.12.2016 / 22:07

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pa dobro jesu trigoni malo tromost, al ne sad nešto radikalno. Kvadrat daje borbu, opozicija itekako dobra za ljubavna pitanja.
Napiši sad opći osvrt, ukratko i budi realna.:)

Ajde da probam ukratko sintezu da napravim :)

Dakle u profekciji aktivna treca kuca od 19 ovna do 19 bika, vl.Ma i Ve. Iako se treca kuca (nuzno) ne vezuje za ljubavna partnerstva, s obzirom na vladare i istaknutost Ve i Ma u solaru, kao i da je fir.period aktivirao to pitanje tumacicu u tom kontekstu s tim da akcenat stavljam na entitet Ve0Sa.

Prof.Ve0Sa u Sco u vodenom trigonu sa So i Mo ukazuje na protocnost, odnosno lako iskazivanje emocija.

Prof Ve0Sa u Sco u opoziciji sa Ju u Biku, aktivna osa 4/10, neka promena sledi. Ju vlada 2 i 11 kucom. Eto mi materijalizacije zelja :) jos mi tranzitni Ju u Vagi (zakon) seta kroz 9 polje.

Jos nesto, solarni MC je natalni DC (Rak) a solarni IC je u Jarcu. Vaga vl.solarnog Asc, a Ovan na DC, vladar Mars u Sco. Kardinalni znaci bi ukazali na akciju ali nece ici nista lako jer tr Sa kvadrira Mo :)

Eto ne umem krace :) i ne znam zasto ali imam utisak da sam nesto propustila da uocim :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 18.12.2016 / 1:32 Izmjenjeno: nedelja, 18.12.2016 / 1:35

Tema: Profekcije

Citiran post

Plavicuperak je napisao:

Ajde da probam ukratko sintezu da napravim :)

Dakle u profekciji aktivna treca kuca od 19 ovna do 19 bika, vl.Ma i Ve. Iako se treca kuca (nuzno) ne vezuje za ljubavna partnerstva, s obzirom na vladare i istaknutost Ve i Ma u solaru, kao i da je fir.period aktivirao to pitanje tumacicu u tom kontekstu s tim da akcenat stavljam na entitet Ve0Sa.

Prof.Ve0Sa u Sco u vodenom trigonu sa So i Mo ukazuje na protocnost, odnosno lako iskazivanje emocija.

Prof Ve0Sa u Sco u opoziciji sa Ju u Biku, aktivna osa 4/10, neka promena sledi. Ju vlada 2 i 11 kucom. Eto mi materijalizacije zelja :) jos mi tranzitni Ju u Vagi (zakon) seta kroz 9 polje.

Jos nesto, solarni MC je natalni DC (Rak) a solarni IC je u Jarcu. Vaga vl.solarnog Asc, a Ovan na DC, vladar Mars u Sco. Kardinalni znaci bi ukazali na akciju ali nece ici nista lako jer tr Sa kvadrira Mo :)

Eto ne umem krace :) i ne znam zasto ali imam utisak da sam nesto propustila da uocim :)

Ma sjajno si ti to tehnički, respect! Nego, ajde reci što će ti donijeti konkretno.:)

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: nedelja, 18.12.2016 / 23:26

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ma sjajno si ti to tehnički, respect! Nego, ajde reci što će ti donijeti konkretno.:)

:)))

1. Donosi transformaciju kroz opsesivnu zaljubljenost zbog koje cu ‘’glavu da izgubim’’? :)
2. Donosi promenu vezanu za posao? (osa 3/9 komunikacija/papirologija + 10 kuca)
3. Finansijski gubitak?
4. 1 i 2 i 3? :)))

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 19.12.2016 / 3:07

Tema: Profekcije

Citiran post

Plavicuperak je napisao:

:)))

1. Donosi transformaciju kroz opsesivnu zaljubljenost zbog koje cu ‘’glavu da izgubim’’? :)
2. Donosi promenu vezanu za posao? (osa 3/9 komunikacija/papirologija + 10 kuca)
3. Finansijski gubitak?
4. 1 i 2 i 3? :)))

Super.
Zaljubeljnost svakako. Ali, sad kolko ćeš se ti u to upustiti ovisi isključivo o tebi. Jer, nisi takav tip. Nećeš ti tek tako lako opsesivno pasi.:)
Poslovna promjena uz više akcije, i to na bolje. Reci mi jel imaš neki sudski spor ili riješavanje nekakvog zakonskog pitanja?
Zašto misliš financijski gubitak. Ajd to obrazloži posebno.

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 19.12.2016 / 22:37

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Super.
Zaljubeljnost svakako. Ali, sad kolko ćeš se ti u to upustiti ovisi isključivo o tebi. Jer, nisi takav tip. Nećeš ti tek tako lako opsesivno pasi.:)
Poslovna promjena uz više akcije, i to na bolje. Reci mi jel imaš neki sudski spor ili riješavanje nekakvog zakonskog pitanja?
Zašto misliš financijski gubitak. Ajd to obrazloži posebno.

Pa u pravu si, nisam lako padajuci opsesivni tip :) ne mogu ni na forumu da se pravim da jesam, ‘’provaljena sam’’ :) ali bi bilo lepo da se konacno lepo i srecno i bericetno zaljubim :)

Nemam direktno ja, vec roditelji, mama vodi spor u vezi nasledjene nekretnine godinama koja je u inostranstvu po sadasnjim granicama :) I mozda je to prof.Ve0Sa u Sco (nasledjena nekretnina) opozicija Ju u Biku resavanje tog pitanja?

A i tata ima spor vezan za neka penziona primanja i to me vuce na fin.gubitak.
Solarni Ma u Sco u drugoj solarnoj kuci (a u natalnoj desetoj) je u gotovo egzaktnoj opoziciji sa natalnim Ju u Biku. Jupiter povezujem sa novcem, a i ovaj Mars mi naginje ka tome.

Mars dolazi iz moje osme kuce (a njegove pete koja je sekundarna kuca koja predstavlja drzavu?) a Ju po sistemu derivatnih kuca vlada njegovom 8 i 11 kucom, a tr Ju u Vagi po tom istom sistemu seta njegovom 6 kucom. Ne svidja mi se nimalo.
Pri tome ovaj solarni Ma pravi vodene trigone sa Me (koji je vladar njegove 2 kuce, a koji je spaljen, pravi i trigon sa Mo (njegovim dispozitorom). A opet ovaj Mo je u kvadratu sa tr Sa I rasteze stvari.
Ovaj solarni Ma u Sco mi izgleda kao tih i osvetoljubiv kao da ce sve da oduva, pri tome ne znam da li je to uopste ispravno da se gleda taj isti Ma koji ce da napravi konjukciju sa prof Ve0Sa I onda svi zajedno opoziciju na Ju. E to mi se tek ne svidja.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 20.12.2016 / 2:24

Tema: Profekcije

Citiran post

Plavicuperak je napisao:

Pa u pravu si, nisam lako padajuci opsesivni tip :) ne mogu ni na forumu da se pravim da jesam, ‘’provaljena sam’’ :) ali bi bilo lepo da se konacno lepo i srecno i bericetno zaljubim :)

Nemam direktno ja, vec roditelji, mama vodi spor u vezi nasledjene nekretnine godinama koja je u inostranstvu po sadasnjim granicama :) I mozda je to prof.Ve0Sa u Sco (nasledjena nekretnina) opozicija Ju u Biku resavanje tog pitanja?

A i tata ima spor vezan za neka penziona primanja i to me vuce na fin.gubitak.
Solarni Ma u Sco u drugoj solarnoj kuci (a u natalnoj desetoj) je u gotovo egzaktnoj opoziciji sa natalnim Ju u Biku. Jupiter povezujem sa novcem, a i ovaj Mars mi naginje ka tome.

Mars dolazi iz moje osme kuce (a njegove pete koja je sekundarna kuca koja predstavlja drzavu?) a Ju po sistemu derivatnih kuca vlada njegovom 8 i 11 kucom, a tr Ju u Vagi po tom istom sistemu seta njegovom 6 kucom. Ne svidja mi se nimalo.
Pri tome ovaj solarni Ma pravi vodene trigone sa Me (koji je vladar njegove 2 kuce, a koji je spaljen, pravi i trigon sa Mo (njegovim dispozitorom). A opet ovaj Mo je u kvadratu sa tr Sa I rasteze stvari.
Ovaj solarni Ma u Sco mi izgleda kao tih i osvetoljubiv kao da ce sve da oduva, pri tome ne znam da li je to uopste ispravno da se gleda taj isti Ma koji ce da napravi konjukciju sa prof Ve0Sa I onda svi zajedno opoziciju na Ju. E to mi se tek ne svidja.

Šuti znaš kako je meni sa Ve u Djevici.:)
E super ti ide. Jesmo ovo već jednom gledali? Pa vidi opozicija nije nužno loše, to ako su solidna dostojanstva može označiti pozitivan ishod, ali ne onako kako bi trebalo biti.
Država nije 8. kuća, to bi bila 5. od 4. 5. kuca nema veze sa državom. Državne institucije su 10. kuća. To bi mu onda bio tvoj Ascendent i 1. kuća.
Venera 180 Jupiter, ipak su u pitanju dva benefika i to aludira na kako tako povoljan ishod. Sad, Saturn je u igri. Vidi orbise, vidi što je bliže čemu. Venera je Jupiterov dispozitor. Pođi logikom Jupiter je uspjeh, ali oponira svog dispozitora Veneru koja je mali uspjeh, pa na taj način uspješan je ishod, samo ne onako kako bi trebalo. Kakvi su orbisi ove opozicije, opiši ju.

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: utorak, 20.12.2016 / 23:16

Tema: Profekcije

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Šuti znaš kako je meni sa Ve u Djevici.:)
E super ti ide. Jesmo ovo već jednom gledali? Pa vidi opozicija nije nužno loše, to ako su solidna dostojanstva može označiti pozitivan ishod, ali ne onako kako bi trebalo biti.
Država nije 8. kuća, to bi bila 5. od 4. 5. kuca nema veze sa državom. Državne institucije su 10. kuća. To bi mu onda bio tvoj Ascendent i 1. kuća.
Venera 180 Jupiter, ipak su u pitanju dva benefika i to aludira na kako tako povoljan ishod. Sad, Saturn je u igri. Vidi orbise, vidi što je bliže čemu. Venera je Jupiterov dispozitor. Pođi logikom Jupiter je uspjeh, ali oponira svog dispozitora Veneru koja je mali uspjeh, pa na taj način uspješan je ishod, samo ne onako kako bi trebalo. Kakvi su orbisi ove opozicije, opiši ju.

Nije ti lako ni malo :) Sve, ama bas sve razumem :)

Gledali jesmo na horanoj za nasledje a na tranzitima cini mi se za ovo drugo.

Onda moj Asc obuhvata 3 znaka ;) Jarac, Vodolija i oko 5,6 stepeni Riba. Saturn, dakle prednjaci ;) Eh on je natalno u izgonu, a je l’ mu nesto snage daje to sto je ugaon u svom sektoru, doduse okcidentalan je, i u terminu je Ju.

Ako sam te dobro razumela gledam orbise prof.Ve0Sa180Ju? Do vremena kada se prof Ve doklacka do opozicije sa Ju doci ce na cca 24.1Sco, a Sa cca 27.04 Sco. Ovde sam se pogubila :) Ispada li da ce Sa prvi da napravi opoziciju?

Ju je na Algolu 25‘, peregrin,u Mesecevoj kuci, u svom sektoru, orijentalan, hm, relativno ok :)

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se