Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Sphinx

Poruke:82

Pregleda:5403

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 15:02 Izmjenjeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 15:20

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Strelcica je napisao:

Ne daju mi uput za nigde vec 2god.jer je krv u redu, urinokultura u redu. Tek neki dan sam izmolila jedva moju dr.da mi da uput za infektivno i endokrinologa pa cu otici. Inace, imam helico bakteriju. I da, pa kakva bakterija, sta bi moglo biti u pitanju vise? Ja pijem svasta nesto, propolis, limun bez secera, jedem bokvicu i med, lan. Ali temperatura stoji. Zabrinuta sam. Pojavila se tako sto sam imala jak stres pre toga. Dobila kasalj, blagu nahladu, a par meseci pre toga krv na nos. Pila antibiotike, sve prestalo a temp.ostala,evo vec dve god.

Pa kako ti rekoh od grla pa se spustilo da dole. E sad zbog naglasene Skorpije to je uro-genitalni sustav, ali ako je Ma u 2. kuci, a imaš Mo u Djevici, baš te htjedoh pitati za helico bacteriju?
Znači imaš? ok

Inače prije 2 godine Neptun je bio tu u konjunkciji sa Marsom, pa eto problema.Nešto ti je to došlo infekcijom oralne regije kroz hranu reko bih. E, sada sve se razotkriva kada Saturn napusti Saturn 0 So, tj. za vrijeme i nakon Sa povratka. Ma, do pocetka 4. mjeseca naredne godine ce se to stabilizirati. Ništa se ne brini. Samo eto, uradi jos urino-kulturu, jer postoji mogucnost da je vezano za uro-genitalni trakt, kako na početku rekoh.

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 15:26

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pa kako ti rekoh od grla pa se spustilo da dole. E sad zbog naglasene Skorpije to je uro-genitalni sustav, ali ako je Ma u 2. kuci, a imaš Mo u Djevici, baš te htjedoh pitati za helico bacteriju?
Znači imaš? ok

Inače prije 2 godine Neptun je bio tu u konjunkciji sa Marsom, pa eto problema.Nešto ti je to došlo infekcijom oralne regije kroz hranu reko bih. E, sada sve se razotkriva kada Saturn napusti Saturn 0 So, tj. za vrijeme i nakon Sa povratka. Ma, do pocetka 4. mjeseca naredne godine ce se to stabilizirati. Ništa se ne brini. Samo eto, uradi jos urino-kulturu, jer postoji mogucnost da je vezano za uro-genitalni trakt, kako na početku rekoh.

Rekose da od helico bakterije ne moze temp. I da, od tada me boli takodje u desnoj lopatici, u ramenu, svrbi i kad sam u polozaju da merim temp.gore cela ledja.to takodje traje dve god.sa pojavom temp. A nije to kod mene nesto smrtno?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 17:03

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Strelcica je napisao:

Rekose da od helico bakterije ne moze temp. I da, od tada me boli takodje u desnoj lopatici, u ramenu, svrbi i kad sam u polozaju da merim temp.gore cela ledja.to takodje traje dve god.sa pojavom temp. A nije to kod mene nesto smrtno?

Pa, sad. Znam mnoge, koji imaju helico bakteriju i niko od njih nije ima probleme sa temperaturom. Sad, ja sam po prirodi vrlo obazriv i kada su tvrdnje lječnika u pitanju. Čovjekov oragnizam je nešto mnogo više i veće. Svi procesi u organizmu se nalaze u uzročno-posledičnoj vezi. Tako, može biti i da je heliko bakterija isprovocirala nešto. Ne striktno od heliko bakterije, već da je nešto prouzrokovala.

U svakom slučaju, kako u prvom postu rekoh, ti imaš aspekte za povišenu temperaturu, na što ukazuje Ma na 0 Riba 90 So, primarno. Uzrok problema je ili upala ili bakterija, a ta dva obično idu skupa. Do kraja prve polovice naredne godine najkasnije će to sa se riješi. Možda sad može biti uslovljeno heliko bakterijom, da se tu nešto zakompliciralo, ali odradi analizu uro-genitalnog sustava, analizu na prisustvo bakterija, u toj regiji.
A, taman posla, nije ništa smrtonosno. Daleko bilo. Ne lupajj.:)))) Imao sam ja u srednjoj skoli, dok sam bio isti problem, ali sjetim se pa ti kazem, sto je bio uzrok.
Reci mi samo zbog ovog Ma u 2. kuci, jesi li radila bris grla i zdrela?

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 18:04

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pa, sad. Znam mnoge, koji imaju helico bakteriju i niko od njih nije ima probleme sa temperaturom. Sad, ja sam po prirodi vrlo obazriv i kada su tvrdnje lječnika u pitanju. Čovjekov oragnizam je nešto mnogo više i veće. Svi procesi u organizmu se nalaze u uzročno-posledičnoj vezi. Tako, može biti i da je heliko bakterija isprovocirala nešto. Ne striktno od heliko bakterije, već da je nešto prouzrokovala.

U svakom slučaju, kako u prvom postu rekoh, ti imaš aspekte za povišenu temperaturu, na što ukazuje Ma na 0 Riba 90 So, primarno. Uzrok problema je ili upala ili bakterija, a ta dva obično idu skupa. Do kraja prve polovice naredne godine najkasnije će to sa se riješi. Možda sad može biti uslovljeno heliko bakterijom, da se tu nešto zakompliciralo, ali odradi analizu uro-genitalnog sustava, analizu na prisustvo bakterija, u toj regiji.
A, taman posla, nije ništa smrtonosno. Daleko bilo. Ne lupajj.:)))) Imao sam ja u srednjoj skoli, dok sam bio isti problem, ali sjetim se pa ti kazem, sto je bio uzrok.
Reci mi samo zbog ovog Ma u 2. kuci, jesi li radila bris grla i zdrela?

Jesam bris nosa, a grla jedva nekako sama, teralo me da povracam, pa nisam smela. Stigli rezultati da je to u redu.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 18:18

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Strelcica je napisao:

Jesam bris nosa, a grla jedva nekako sama, teralo me da povracam, pa nisam smela. Stigli rezultati da je to u redu.

Ništa se ne brini, samo odradi bris grla i ždrela i urino-kulturu. Imao sam i ja problem zbog pseudomonas, bakterije, koja se stvara neadekvatnim lječenjem, a zakačila mi je pluća bila. Ju vladar ponašanja, u 3. kuci, plus S0 -ME 90 Ne. Ali, to naprosto mora da prodje samo od sebe, što bi rekle babe. Ipak, uradi rezultate, posebno urino kulturu.

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 18:35

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ništa se ne brini, samo odradi bris grla i ždrela i urino-kulturu. Imao sam i ja problem zbog pseudomonas, bakterije, koja se stvara neadekvatnim lječenjem, a zakačila mi je pluća bila. Ju vladar ponašanja, u 3. kuci, plus S0 -ME 90 Ne. Ali, to naprosto mora da prodje samo od sebe, što bi rekle babe. Ipak, uradi rezultate, posebno urino kulturu.

Hocu. Uradicu. Hvala ti puno. Samo mi reci, na osnovu natala, kojim bolestima sam sklona, na sta da obratim paznju? Mo je na Deneboli. Me na Juznim skalama, Ur isto na nekoj fix zvezdi. Sa na Antaresu. Imam Sa povratak, So0Sa, a vrh 8p u lavu..da nije srce? Tj na sta sam sve sklona tokom zivota? Hvala od <3

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 19:24

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Strelcica je napisao:

Hocu. Uradicu. Hvala ti puno. Samo mi reci, na osnovu natala, kojim bolestima sam sklona, na sta da obratim paznju? Mo je na Deneboli. Me na Juznim skalama, Ur isto na nekoj fix zvezdi. Sa na Antaresu. Imam Sa povratak, So0Sa, a vrh 8p u lavu..da nije srce? Tj na sta sam sve sklona tokom zivota? Hvala od <3

O tome pricam na topicu - Fiksne zvezde. Prvo gledati planet u znaku u kuci u aspektima.

Tebi je Ascedent u Jarcu, vladar je Sa u 11. kuci 0 So u Strijelcu kao i Ur u Strijelcu 90 Mo u Djevici - Suviše se brineš za zdravlje, bez razloga. Nemoj. Asc Jarac, stelij u Strijelcu di je njegov vladar - koštani sistem, ovo su predispozicije za degenerativni artritis, osteoporzu i slično, ali, zdravim načinom žviosta sve se to da riješiti, preduprijediti.

Vladar 6. kuce So u Skorpiji zajedno sa Me u Skorpiji i Pl, urogenitalni-sistem. Ali, opet ne brini se, ništa nije strašno, izuzev što ti možeš da ispaničiš.

Pored toga - Mo 90 Ur u 12. pa naglašena 11. kuca - variranje pritiska (tlak), od stresa.

Mjesec u Djevici - želudac, pa eto i heliko-bakterije, što ti je došlo isključivo kao posljedica stresa.

Jednom rečju, naglašeni promjenljivi znaci, zatim Mo 90 Ur - stresna stanja, koja uzrokuju psiho-somatske tegobe. Mo u Djevici - želudac, Strijelac i naglašena serija 11 - varijarajuci pritisak. Ovo vezano za koštani sustav sve se da riješiti. Dobra vitalnost, al na nervnoj bazi, može doći do problema, zato stop nervozi.:)

Nivo: Nova nada foruma / 13 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 22:45

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

O tome pricam na topicu - Fiksne zvezde. Prvo gledati planet u znaku u kuci u aspektima.

Tebi je Ascedent u Jarcu, vladar je Sa u 11. kuci 0 So u Strijelcu kao i Ur u Strijelcu 90 Mo u Djevici - Suviše se brineš za zdravlje, bez razloga. Nemoj. Asc Jarac, stelij u Strijelcu di je njegov vladar - koštani sistem, ovo su predispozicije za degenerativni artritis, osteoporzu i slično, ali, zdravim načinom žviosta sve se to da riješiti, preduprijediti.

Vladar 6. kuce So u Skorpiji zajedno sa Me u Skorpiji i Pl, urogenitalni-sistem. Ali, opet ne brini se, ništa nije strašno, izuzev što ti možeš da ispaničiš.

Pored toga - Mo 90 Ur u 12. pa naglašena 11. kuca - variranje pritiska (tlak), od stresa.

Mjesec u Djevici - želudac, pa eto i heliko-bakterije, što ti je došlo isključivo kao posljedica stresa.

Jednom rečju, naglašeni promjenljivi znaci, zatim Mo 90 Ur - stresna stanja, koja uzrokuju psiho-somatske tegobe. Mo u Djevici - želudac, Strijelac i naglašena serija 11 - varijarajuci pritisak. Ovo vezano za koštani sustav sve se da riješiti. Dobra vitalnost, al na nervnoj bazi, može doći do problema, zato stop nervozi.:)

Tacno tako. :) Hvala ti puno. :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.11.2015 / 23:09

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Strelcica je napisao:

Tacno tako. :) Hvala ti puno. :)

Nema na cemu, samo pozitivno i hrabro.:)

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: petak, 4.12.2015 / 20:04

Tema: Medicinska astrologija

Jel moze neko da mi pomogne?
Postavila sam vec pitanje ali niko nije odgovorio :(
Jako mi je vazno,mooolim vas...evo opet cu ostaviti podatke:
Muskarac 15.03.1975. Novi Sad
Da nije u pitanju regija glave,oci..tako nekako?

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se