Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Sphinx

Poruke:82

Pregleda:5402

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: četvrtak, 19.11.2015 / 23:26

Tema: Medicinska astrologija

Mislim da na ovom forumu ne smijemo zanemariti jedan izuzetno vazan aspekt astrologije koji moze biti cak od zivotnog znacaja, zdravlje. Za zdravlje su zaduzene sesta kuca, njen vladar i njegovi aspekti; prva kuca koja predstavlja fizicko tijelo, njen vladar i njegovi aspekti te eventualno planet na Ascendentu. Moje znanje jos seze dotle da je 12 kuca - kuca bolnice, dugih bolesti te mentalnih bolesti. Dalje vas molim za pomoc.

Voljela bih, ako ste zainteresirani da se pozabavimo jednim rm; muskarac je rodjen 15. 09. 1974 a u prilogu je slika njegovog horoskopa.

Ovaj muskarac je imao tumor na malom mozgu; mislim 2012 ili 2013 je imao operaciju (tacno vrijrme operacije bi mozda mogli utvrditi tranzitima?) i tad je utvrdjeno biopsijom da je tumor benigan i odstranjen je. Nakon toga pocinje rapidno da gubi sluh; na desno uho vise uopste ne cuje a na lijevo sve slabije. U ratu je ranjen tri puta i u glavi i danas nosi geler koji mu je unistio vid na lijevom oku..taj geler ce vjerovatno ostati do kraja njegovog zivota ostati tu. Takodjer ima kifozu kicme (kicma mu se krivi u obliku slova S) koja je uznapredovala.
Unatoc svemu, ovo je covjek sa ogromnom energijom; jako puno radi, ne libi se teskih fizickih poslova, stalno je u pokretu.

Trenutni tranzit Jupitera kroz njegovu sestu kucu me jako zabrinjava: postoji vjerovatnoca da je upravo taj Jupter (rast, benigno, tumor) koji je u rx u opoziciji sa So 0* Mo krivac za tumor koji je imao i moze inicirati recidiv, odnosno ponovni rast tumora jer je gubitak sluha u zadnje vrijeme rapidan. Pomozite mi u ovoj analizi molim vas, a i ja cu svakako iznijeti neka svoja skromna zapazanja.
Hvala puno :)

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: četvrtak, 19.11.2015 / 23:27 Izmjenjeno: četvrtak, 19.11.2015 / 23:27

Tema: Medicinska astrologija

Karta se vidi jako slabo pa cu ovdje napisati podatke o rodjenju
15. 09. 1974 18:00 Sarajevo

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: četvrtak, 19.11.2015 / 23:35 Izmjenjeno: petak, 20.11.2015 / 8:30

Tema: Medicinska astrologija

Vec na prvi pogled bode oci umetnuti znak Ovna u prvoj kuci i njegov vladar Mars u svome izgonu, jos u konjukciji sa Plutonom. Ovdje je odmah jasno da sa fizicko tijelo nije u redu, najugrozeniji dio tijela je glava (ovan) a Mars je u Vagi koja vlada donjim dijelom ledja (kifoza se odrazila najvise na lumbalnom dijelu). Jupiter u dvanaestoj kuci donosi boravak u bolnici ili mnogo puta ili dugo jer Jupiter uvijek umnozava, srecom zbog dobrocudnih bolesti (ako uopste postoje takve) odnosno, bolesti koje imaju srecu u nesreci. On je u opoziciji sa So 0* Mo; e sad....Mo aplicira 0* So - muskarac ne vidi na lijevo oko (u rm horoskopu Mo je lijevo a So desno oko). Takodjer ovakav polozaj svjetala nije nikad dobar za zdravlje koliko je meni poznato ali obicno pati dio tijela u kojem se svjetla nalaze; kod njega to nije slucaj.

Sad sam se zapetljala...pomoc molim :D

Edit: saznala sam da je operacija bila u osmom mjesecu 2011.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 20.11.2015 / 13:40 Izmjenjeno: petak, 20.11.2015 / 13:42

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Sphinx je napisao:

Vec na prvi pogled bode oci umetnuti znak Ovna u prvoj kuci i njegov vladar Mars u svome izgonu, jos u konjukciji sa Plutonom. Ovdje je odmah jasno da sa fizicko tijelo nije u redu, najugrozeniji dio tijela je glava (ovan) a Mars je u Vagi koja vlada donjim dijelom ledja (kifoza se odrazila najvise na lumbalnom dijelu). Jupiter u dvanaestoj kuci donosi boravak u bolnici ili mnogo puta ili dugo jer Jupiter uvijek umnozava, srecom zbog dobrocudnih bolesti (ako uopste postoje takve) odnosno, bolesti koje imaju srecu u nesreci. On je u opoziciji sa So 0* Mo; e sad....Mo aplicira 0* So - muskarac ne vidi na lijevo oko (u rm horoskopu Mo je lijevo a So desno oko). Takodjer ovakav polozaj svjetala nije nikad dobar za zdravlje koliko je meni poznato ali obicno pati dio tijela u kojem se svjetla nalaze; kod njega to nije slucaj.

Sad sam se zapetljala...pomoc molim :D

Edit: saznala sam da je operacija bila u osmom mjesecu 2011.

Vidite ovako, Ascedent je na fiksnoj zvjezdi Skeath. U medicinskoj astrologiji je utjecaj fiksnih zvjezda itekako značajan. Stoga, u prilogu evo, neke osnovne simbolike Skeatha.
,,Nepravilno promenljiva zagasito-žuta zvezda, koja se nalazi na levoj Pegazovoj nozi.
Uticaj: prema Ptolomeju, ima Marsovu i Merkurovu prirodu, Sajmonajt ističe Saturn, ostali pisci Saturn i Merkur, dok Alvidas navodi Neptuna u kvadrati sa Saturnom ili Marsom. Prouzrokuje krajnju nesreću, ubistva, samoubistva i davljenje. ,,
P.S. Nemojte ovo da uzimate za bukvalno.

Vladar Ascedenta je Jupiter i njegova viša okatava Neptun. Jupiter jeste u Ribama, di je egzaltiran, ali oštećen retrogradnim hodom, kao i time što je u 12. kući, koja je malefična i najzad lošim aspektom kvadrata sa drugim vladarem Ascedenta, Neptunom.

Pored toga, kada gledamo zdravlje općenito, u obzir uzimamo poziciju 6. astrološke kuće, kao i Svjetala. Evo na šta ovdje nailazimo?
- Stelijum u Djevici, koji je indikator za problematično zdravlje.
Pored toga, u 6. kući imamo - Mjesec koji aplicira Suncu, tzv. Mlad Mjesec, koji nije povoljan za zdravlje, a najjače što ovdje nije još ni Mlad Mjesec, već Mjesec u fazi svog zalaska. Pa sve to 180 Ju u 12. kući takodjer 90 Ne.
Tu je i loš aspekt 2. vladara 6. kuce sa Sa, prirodnim signifikatorom bolesti.

Jednom rečju, obratiti pozornost, ali strogu pozornost na imunološki sustav, predispozicija za veće zdravstvene probleme, koji zahtjevaju bolničko lječenje i kirurške zahvate.
Slabe točke: imunitet, krvna zrnca, krvna slika, unutarnji organi, prije svega jetra i pankreas i urinarni sustav.
Opasnost od pogrešnih dijagnoza i terapija.

P.S. Pitaj što nije jasno. Pokušao sam skratiti što više može.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 20.11.2015 / 15:44 Izmjenjeno: petak, 20.11.2015 / 15:48

Tema: Medicinska astrologija

Da, kako je Ascedent baš glava, pa Skeath, jeste glava problematična. E, sad znak Riba upravlja predjelom hipofize, pa bi tu trebalo napraviti kontrolu.

Što se očiju tiče, da, loš odnos Svjetala, kao i loša postavka Ascedenta i 1. kuce. Ascedent u Ribama, naglašena serija 12, mućenje vida, u kasnijim godinama da se čuva mrene.

Ali,, prije svega imunološki sustav, redovita analiza krvi i tumor makrkera, zatim jetra i pankereas, sekundarno žud i bubrezi sa nadbubrežnom žljezdom.

Sve ostalo što bih ga moglo mučiti prolaznog je karaktera. Npr. digestivni sustav, zatim glavobolja, zatim tlak isl.

Sad, kada Ju tranzitira kroz 6. kucu a Uran, vrijeme je da obrati pozornost na imunitet, al pod obavezno. Eto posjeta nekom alternativnom lječniku bi itekako bila pozivitna.

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: petak, 20.11.2015 / 20:43 Izmjenjeno: petak, 20.11.2015 / 20:44

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Da, kako je Ascedent baš glava, pa Skeath, jeste glava problematična. E, sad znak Riba upravlja predjelom hipofize, pa bi tu trebalo napraviti kontrolu.

Što se očiju tiče, da, loš odnos Svjetala, kao i loša postavka Ascedenta i 1. kuce. Ascedent u Ribama, naglašena serija 12, mućenje vida, u kasnijim godinama da se čuva mrene.

Ali,, prije svega imunološki sustav, redovita analiza krvi i tumor makrkera, zatim jetra i pankereas, sekundarno žud i bubrezi sa nadbubrežnom žljezdom.

Sve ostalo što bih ga moglo mučiti prolaznog je karaktera. Npr. digestivni sustav, zatim glavobolja, zatim tlak isl.

Sad, kada Ju tranzitira kroz 6. kucu a Uran, vrijeme je da obrati pozornost na imunitet, al pod obavezno. Eto posjeta nekom alternativnom lječniku bi itekako bila pozivitna.

Izgleda da on nekako "zna" za imunitet; jede jako mnogo voca, bas mnogo a ima i svoje pcele tako da koristi sve pcelinje preparate pocev od maticne mlijeci.

Nakon operacije je imao vrlo ceste glavobolje i uzimao je homeopatski preparat Arniku koja ga je oslobodila tih glavobolja.

Moze li ovaj tranzit Jupitera potaknuti recidiv tumora?

Sphinxbez kartona

Sphinx

F / 59 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 791 postovi

Objavljeno: petak, 20.11.2015 / 20:59

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Vidite ovako, Ascedent je na fiksnoj zvjezdi Skeath. U medicinskoj astrologiji je utjecaj fiksnih zvjezda itekako značajan. Stoga, u prilogu evo, neke osnovne simbolike Skeatha.
,,Nepravilno promenljiva zagasito-žuta zvezda, koja se nalazi na levoj Pegazovoj nozi.
Uticaj: prema Ptolomeju, ima Marsovu i Merkurovu prirodu, Sajmonajt ističe Saturn, ostali pisci Saturn i Merkur, dok Alvidas navodi Neptuna u kvadrati sa Saturnom ili Marsom. Prouzrokuje krajnju nesreću, ubistva, samoubistva i davljenje. ,,
P.S. Nemojte ovo da uzimate za bukvalno.

Vladar Ascedenta je Jupiter i njegova viša okatava Neptun. Jupiter jeste u Ribama, di je egzaltiran, ali oštećen retrogradnim hodom, kao i time što je u 12. kući, koja je malefična i najzad lošim aspektom kvadrata sa drugim vladarem Ascedenta, Neptunom.

Pored toga, kada gledamo zdravlje općenito, u obzir uzimamo poziciju 6. astrološke kuće, kao i Svjetala. Evo na šta ovdje nailazimo?
- Stelijum u Djevici, koji je indikator za problematično zdravlje.
Pored toga, u 6. kući imamo - Mjesec koji aplicira Suncu, tzv. Mlad Mjesec, koji nije povoljan za zdravlje, a najjače što ovdje nije još ni Mlad Mjesec, već Mjesec u fazi svog zalaska. Pa sve to 180 Ju u 12. kući takodjer 90 Ne.
Tu je i loš aspekt 2. vladara 6. kuce sa Sa, prirodnim signifikatorom bolesti.

Jednom rečju, obratiti pozornost, ali strogu pozornost na imunološki sustav, predispozicija za veće zdravstvene probleme, koji zahtjevaju bolničko lječenje i kirurške zahvate.
Slabe točke: imunitet, krvna zrnca, krvna slika, unutarnji organi, prije svega jetra i pankreas i urinarni sustav.
Opasnost od pogrešnih dijagnoza i terapija.

P.S. Pitaj što nije jasno. Pokušao sam skratiti što više može.

Sad sam pogledala tranzite u osmom mjesecu 2011 i nasla da je Saturn tranzitirao njegovog Merkura, Uran je bio 180* sa Marsom i Plutonom (konjukcijom koja mi se bas nikako ne svidja u njegovom horoskopu).

Odnos Jupitera i Neptuna - jasno
Polozaj Jupitera takodjer jasno
Drugi vladar seste kuce - to se odnosi na Merkur?
Pa jos vladalac njegovog Sunca i steliuma a Sunce vladalac seste kuce...mislim da mi je i ovo prilicno jasno

Koliko Uran, vladar 12te kuce ima uticaja na njegovo zdravstveno stanje obzirom da je 90* sa Saturnom? Postoji li mogucnost recimo, mozdanog udara u kasnijim godinama?


Hvala Igore. Bilo bi lijepo kad bi se jos neko ukljucio u ovu analizu; mozda je neko od forumasa vec imao pred sobom slican horoskop sa slicnom dijagnozom?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 21.11.2015 / 0:59

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

Sphinx je napisao:

Sad sam pogledala tranzite u osmom mjesecu 2011 i nasla da je Saturn tranzitirao njegovog Merkura, Uran je bio 180* sa Marsom i Plutonom (konjukcijom koja mi se bas nikako ne svidja u njegovom horoskopu).

Odnos Jupitera i Neptuna - jasno
Polozaj Jupitera takodjer jasno
Drugi vladar seste kuce - to se odnosi na Merkur?
Pa jos vladalac njegovog Sunca i steliuma a Sunce vladalac seste kuce...mislim da mi je i ovo prilicno jasno

Koliko Uran, vladar 12te kuce ima uticaja na njegovo zdravstveno stanje obzirom da je 90* sa Saturnom? Postoji li mogucnost recimo, mozdanog udara u kasnijim godinama?


Hvala Igore. Bilo bi lijepo kad bi se jos neko ukljucio u ovu analizu; mozda je neko od forumasa vec imao pred sobom slican horoskop sa slicnom dijagnozom?

Iskreno meni je preširok orbis da bih rekao da je Sa 90 Ur.
Da, nisam rekao ni to da je Saturn, prirodni signifikator bolesti u znaku Raka, na mjestu svog izgona.

Evo kodova za kancer:

- Mjesec u zalazećoj fazi, još nije Mlad.
- Mlesec u zalazečoj fazi pa još u 6. kući - Loše je ako se Mjesec nadje u 6. kući.
- Ascedent na Skeatu - destruktivizam.
- Jupiter u 12. kući retrogradan i loše aspektiran. - Dobro aspektiran Ju u 12. kući daje zaštitu natusu, a loše aspektiran probleme sa dugim kroničnim bolestima.
- Jupiter u 12. kući 90 Neptun, oba su vladara Ascedenta - Inače Neptun je jako loš kada govorimo o težim oboljenjima.
- Sunce, izvor života, vitalnost na 22.stupnju Djevice - 22.stupanj spada u red kritičnih stupnjeva, i kako kaže Mile Dupor - 22.STUPANJ : Ubiti ili biti ubijen. (ne shvaćati bukvalno, loš po zdravlje).
- Loše postavljeno Sunce vladar 6. kuće - zdravlje.
- Saturn, prirodni signifikator kroničnih bolesti u znaku svog izgnanstva.
- Saturn prirodni signifikator kroničnih bolesti u kvadratu sa Merkurom, dispozitorom Sunca i drugim vladarem 6. kuće- zdravlje.
- Mars,vladar 8.kuce - bolesti na koje se ne može utjecati na posljenjem stupnju i to Djevice.

Spašava:
- Jupiter recepcija Neptun - borba sa kolko-tolko pozitivnim ishodom.
- Mars 120 Saturn - Samo zbog trigona, jer Sa je u izgnanstvu, a plus se Sa nalazi u znaku Ma pada.


Slabe točke:
- Ju u Ribama u 12. kuci - imunitet, autoimune, maligne bolesti, 90 Ne, drugi signifikator 12. kuce.
- Signifikatori serije 12. Sa i Ne, loše postavljeni - opet podloćnost autoimunim bolestima.
- Naglašena 12. kuća - jetra, plus jetrom vlada i 5. kuća, vladar 5. kkuće Mo 180 Ju u 12. kući, opet jetra.
- Ne u 9. kući, loš Ju - pankreas, pa samim tim i šećer mora kontrolirati.
- Stelijum u Djevici - unutarnji organi, u šta spadaju i jetra i pankreas.
- Skeath 0 AC, pa Ovan, loš Mars - glava, još naglašena 12. kuća, nešto vezano za mozak.

Rezime, slabe točke: imunitet, podložnost autoimunim i malignim oboljenjima, zatim unutarnji organi sa akcentom na jetru, pankreas, slezenu, a kako je u pitanju pankreas, eto ga i problem sa šećerom. Zatim, glava, dio mozga, najveroatnije hipofiza.

Terapija:
Ju 90 Ne, naglašena 12. kuća, stelij u Djevici - Loša prgonoza bolesti, loša terapija, usmjeriti se pod hitno na alternativu, ali pod hitno.

Prognostika:
Neptun ušao u 12. kucu, odakle će napasti Ju, aktivirati Ju 180 So 0 Mo, zatim Saturn u Strijelcu ide ka Ne, odakle će aktivirati Ne 90 Ju. Zatim, Ju u Vagi aktivira stelij u 7. polju.
Nalazi se u periodu Sunca, a od 41.godine ulazi u potperiod Merkura, čime se u potpunosti aktivira 6.polje, ali i 12. jer je So 0 Mo 180 Ju u 12., dok će Merkur aktivirati Me 90 Sa.

Arapska točka kancera i težih oboljenja na 25 Strijelca u 9. kuci, dispozitor Ju u T kvadratu Ju-Ve-Ne u 9.kuci.

Sve u svemu, velika podložnost na autoimune bolesti, kancerogena oboljenja, maligne bolesti, lječnici ne mogu dati adekvatnu prognozu, obavezan rad na imunološkom sustavu cijeli život, gdje se stvari drastično mogu promjeniti. Da posebno obrati pozornost na period do oko 45. godine života. Neophodna posjeta dobrom bioenergičaru.

nena123bez kartona

nena123

F / 52 god.

Beograd

Serbia

Nivo: U petoj brzini / 273 postovi

Objavljeno: nedelja, 22.11.2015 / 11:14

Tema: Medicinska astrologija

Da li mozete da mi pomognete imam problem sa kicmom i panicnim strahovima. Da li me ceka operacija kicme. Rodjena sam 17.09.1971 u 19 i 15 u Beogradu.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 22.11.2015 / 13:54

Tema: Medicinska astrologija

Citiran post

nena123 je napisao:

Da li mozete da mi pomognete imam problem sa kicmom i panicnim strahovima. Da li me ceka operacija kicme. Rodjena sam 17.09.1971 u 19 i 15 u Beogradu.

Jel ima dobrovoljaca, da ne pocinjem prvi?

Što kod Gospodje Nene ili Gospodjice, ukazuje na probleme sa kičmom, a što na panične napade?

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se