Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Cicimici

Poruke:313

Pregleda:15926

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 21.4.2017 / 9:52

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Pa ne mogu da objedinim u glavi da ce mi se povecati plata .

Mng mi je to smesno u ovom trenutku

Ajde, vjezbaj najbolje se vjezba na osobnom primjeru.

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: nedelja, 23.4.2017 / 10:15

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ajde, vjezbaj najbolje se vjezba na osobnom primjeru.

Evo, sada sam nasla za shodno da se malo posvetim svojoj karti, i prognozi. Naravno, uvek mi je lakse kada mi pomognes.

Trenutno nemam nijedan tranzit, sem sto je pluton na saturnu, ove brze planete mi ne prave nista, zato mi jeste tesko, zapamticu ovu retrogradnu veneru, i generalno na mene lose uticu venere koje nisu bliske mojoj u devici.
Ceka me novi period, period merkura koji je vladar druge i jedanaeste, i u devici je, ovaj moj merkur je vrlo pronicljiv i planeta je koja mi je najbolje data, ima pravi 60 sa plutonom, 120 sa saturnom, 90 mars, 0 venera, 120 pf. Sve lici na stabilnost u poslu, mada nikad mi nije nestabilnije bilo, ako nece sad, ne znam kada ce biti. Jer sam jos malo u potperiodu venere koja je u devici i koja je napravila dar mar u mom ljubavnom zivotu, a posto mi je vl 10. dala mi je posao koji nije sjajan, ni platezan, pa je ipak bilo neceg, ali ne koliko ja zasluzujem sa ovakvom drugom kucom i sestom.
Saturn mi bije kroz peto polje i donosi odsustvo ljubavi, moram da se naviknem na to sto pre, i progresivni mesec mi je u petom polju, trenutno je egzaktno u kvadratu sa mojom venerom na 24.stepenu. Zanimljivo je da mi je u ovogodisnjem solaru venera na stepenu egzaltacije pl i pada meseca, u devici, kao u natalnoj sto je, cak imam i konjukciju samarsom, pa sve ukazuje na to da ce se staro srusiti i desiti nesto bas novo. Kazu ljubav je sigurna kada su u solaru ve 0 mars, pa jos venera ista kao u natalu.
Inace, do marta 2018.god meni severni cvor staje na asc i to je isto velika promena, do tada je i saturn na mesecu i uranu koji je vladar sedme.
Vise ne postavljam pitanje ni za sebe ni za druge kada ce brak, NEGO DA LI CE BITI IZ JAKE LJUBAVI, jer sam shvatila da je to najredja pojava u prirodi.

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: nedelja, 23.4.2017 / 13:16

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Evo, sada sam nasla za shodno da se malo posvetim svojoj karti, i prognozi. Naravno, uvek mi je lakse kada mi pomognes.

Trenutno nemam nijedan tranzit, sem sto je pluton na saturnu, ove brze planete mi ne prave nista, zato mi jeste tesko, zapamticu ovu retrogradnu veneru, i generalno na mene lose uticu venere koje nisu bliske mojoj u devici.
Ceka me novi period, period merkura koji je vladar druge i jedanaeste, i u devici je, ovaj moj merkur je vrlo pronicljiv i planeta je koja mi je najbolje data, ima pravi 60 sa plutonom, 120 sa saturnom, 90 mars, 0 venera, 120 pf. Sve lici na stabilnost u poslu, mada nikad mi nije nestabilnije bilo, ako nece sad, ne znam kada ce biti. Jer sam jos malo u potperiodu venere koja je u devici i koja je napravila dar mar u mom ljubavnom zivotu, a posto mi je vl 10. dala mi je posao koji nije sjajan, ni platezan, pa je ipak bilo neceg, ali ne koliko ja zasluzujem sa ovakvom drugom kucom i sestom.
Saturn mi bije kroz peto polje i donosi odsustvo ljubavi, moram da se naviknem na to sto pre, i progresivni mesec mi je u petom polju, trenutno je egzaktno u kvadratu sa mojom venerom na 24.stepenu. Zanimljivo je da mi je u ovogodisnjem solaru venera na stepenu egzaltacije pl i pada meseca, u devici, kao u natalnoj sto je, cak imam i konjukciju samarsom, pa sve ukazuje na to da ce se staro srusiti i desiti nesto bas novo. Kazu ljubav je sigurna kada su u solaru ve 0 mars, pa jos venera ista kao u natalu.
Inace, do marta 2018.god meni severni cvor staje na asc i to je isto velika promena, do tada je i saturn na mesecu i uranu koji je vladar sedme.
Vise ne postavljam pitanje ni za sebe ni za druge kada ce brak, NEGO DA LI CE BITI IZ JAKE LJUBAVI, jer sam shvatila da je to najredja pojava u prirodi.

kako nemas ni jedan tranzit..Saturn ti seta kroz peto polje i ima opoziciju sa marsom..kvadrat sa Venerom..mars i venerea vec jesu u kvadratu..ovi kvadrati i opozicije ce jos biti aktuelne jer Saturn ide retro...zato i jest ti losa situacija u ljubavi..

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: nedelja, 23.4.2017 / 15:12

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

Cicimici je napisao:

kako nemas ni jedan tranzit..Saturn ti seta kroz peto polje i ima opoziciju sa marsom..kvadrat sa Venerom..mars i venerea vec jesu u kvadratu..ovi kvadrati i opozicije ce jos biti aktuelne jer Saturn ide retro...zato i jest ti losa situacija u ljubavi..

Pa nemam sada neki egzaktni, na to mislim. Daleko je bas saturn od mog marsa, to vise ne osecam.

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: nedelja, 23.4.2017 / 15:38

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Pa nemam sada neki egzaktni, na to mislim. Daleko je bas saturn od mog marsa, to vise ne osecam.

na koliko ti je mars a na koliko venera?

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: nedelja, 23.4.2017 / 21:14

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

Cicimici je napisao:

na koliko ti je mars a na koliko venera?

Mars na 10.blizanaca, venera na 24.device.

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 24.4.2017 / 12:34

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

vratanca27 je napisao:

Mars na 10.blizanaca, venera na 24.device.

pa eto...Imas kvadrat Ve sa Sa ..zahladjenje u emotivnim odnosima ..i lose generalno za ljubav

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: nedelja, 30.4.2017 / 17:46 Izmjenjeno: nedelja, 30.4.2017 / 18:01

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Negdje sam napisala u nekom postu kako mi se ne svidja što mi Mars ušao u 8.kuću na SMČ 90 trazitni SMČ u 10., pa Me ulazio u 6., ne sjećam se više što je Mo tranzitirao kad ne znam kad sam pisala...i sad, pokliznem se danas i razbijem se samo tako. Sad gledam, tranzitni Mars (glava i lice-udarila jagodičnom kosti) u 8. naravno,dipozitor Merkur u Ovnu u 6. (ruke,šake- povrijedila prst, boli ruka)...Mars brzina silina- pa ja uvijek tako kao vjetar jurcam, Merkur kretanje, al Rx pa ne vidi kud hoda k'o da mu oči na ledjima...Mjesec tranzitni na kraju 8. na natalnom Jupiteru (stopala), ( tranzitni u 12. Rx) pa onda i pod u kući ako idemo odozgo kao za tijelo- vlažno, klizavo- prema 8. -kupaonica, pa natalni Mars u lošem aspektu opozicije ??? Što bi bila simbolika vrata- ovan- ulazak, prvo što stoji na ulazu u neku prostoriju? Pa Me u Ovnu rx-ne ulazi se tako licem kroz zatvorena, Venera- (obrazi, u Ovnu) (Ma u 8. bi bila zatvorena vrata??) :D ...sve u svemu, sad me tek sve boli kad se malo ohladilo...A ovako "izdaleka", da, pad upućuje na neku promjenu. Prvi put sam prije 2 godine, isto klizavo-kiša a ja jurcala niz stepenice i tresnula ledjima i tako do kraja stepenica se vozila...jedino o čemu sam razmišljala hoću li se dignuti više...pa su se neke stvari u glavi itekako presložile, svi oni mali svakodnevni problemi postali su tako nevažni i još manji ...I pad je let

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 30.4.2017 / 19:30

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

Lenka je napisao:

Negdje sam napisala u nekom postu kako mi se ne svidja što mi Mars ušao u 8.kuću na SMČ 90 trazitni SMČ u 10., pa Me ulazio u 6., ne sjećam se više što je Mo tranzitirao kad ne znam kad sam pisala...i sad, pokliznem se danas i razbijem se samo tako. Sad gledam, tranzitni Mars (glava i lice-udarila jagodičnom kosti) u 8. naravno,dipozitor Merkur u Ovnu u 6. (ruke,šake- povrijedila prst, boli ruka)...Mars brzina silina- pa ja uvijek tako kao vjetar jurcam, Merkur kretanje, al Rx pa ne vidi kud hoda k'o da mu oči na ledjima...Mjesec tranzitni na kraju 8. na natalnom Jupiteru (stopala), ( tranzitni u 12. Rx) pa onda i pod u kući ako idemo odozgo kao za tijelo- vlažno, klizavo- prema 8. -kupaonica, pa natalni Mars u lošem aspektu opozicije ??? Što bi bila simbolika vrata- ovan- ulazak, prvo što stoji na ulazu u neku prostoriju? Pa Me u Ovnu rx-ne ulazi se tako licem kroz zatvorena, Venera- (obrazi, u Ovnu) (Ma u 8. bi bila zatvorena vrata??) :D ...sve u svemu, sad me tek sve boli kad se malo ohladilo...A ovako "izdaleka", da, pad upućuje na neku promjenu. Prvi put sam prije 2 godine, isto klizavo-kiša a ja jurcala niz stepenice i tresnula ledjima i tako do kraja stepenica se vozila...jedino o čemu sam razmišljala hoću li se dignuti više...pa su se neke stvari u glavi itekako presložile, svi oni mali svakodnevni problemi postali su tako nevažni i još manji ...I pad je let

Merkur ti je retrogradan kroz 6. kucu.
6. kuca su maleri, pehovi, problemi. .. Ali, oni standardni, svakodnevni koji nam ne ugrožavaju živtot samo nas opasno živciraju nekoliko sati do nekoliko dana.
Merkur je prrirodni vladar 6. kuce, pa moš misliti retrogradan što ć e donijeti. Problem, svakako. Inače u znaku Marsa, koji se raduje u 6 kući. Dok je Mars u 8. kuci u velikoj recepciji sa Merkurom.
Merkur i Mars su refleksi, posebno Merkur u kucama koje ne vide AC , Merkur je oštećen pa eto ti ne vidiš ono šta se zbiva oko tebe, problemi sa refleksima, pa eto i problema sa padom.
Jos ti Ma ne vidi vl. AC--a koji je u 3. kuci.
Sve u svemu - totalni izgubitis. :) Vodi računa, jer Merkur ponavlja stvari. Čuvaj se prehlada i uapala.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 1.5.2017 / 8:06

Tema: Tranziti - teorija i osnove

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Merkur ti je retrogradan kroz 6. kucu.
6. kuca su maleri, pehovi, problemi. .. Ali, oni standardni, svakodnevni koji nam ne ugrožavaju živtot samo nas opasno živciraju nekoliko sati do nekoliko dana.
Merkur je prrirodni vladar 6. kuce, pa moš misliti retrogradan što ć e donijeti. Problem, svakako. Inače u znaku Marsa, koji se raduje u 6 kući. Dok je Mars u 8. kuci u velikoj recepciji sa Merkurom.
Merkur i Mars su refleksi, posebno Merkur u kucama koje ne vide AC , Merkur je oštećen pa eto ti ne vidiš ono šta se zbiva oko tebe, problemi sa refleksima, pa eto i problema sa padom.
Jos ti Ma ne vidi vl. AC--a koji je u 3. kuci.
Sve u svemu - totalni izgubitis. :) Vodi računa, jer Merkur ponavlja stvari. Čuvaj se prehlada i uapala.

Ponavlja ponavlja , ne samo situaciju sličnu toj nekoj -pad, već i situaciju koja je prethodila...( nevezano uz sam dogadjaj, netko iz prošlosti me pokušao kontaktirati, kao i prije tog pada, prije 2 godine) pa obzirom da Mo na Ju na kraju 8.,pa ajmo reći u 9., tranzitni Ju u 12., dispozitor Ve u 5., nekako sam zabrijala da sam imala sreće što sam tresnula glavom o drveni dio vrata a ne o stakleni...možda bih trebala razmisliti (glava) što mi to prošlost "poručuje" i što to nisam shvatila, a trebala sam već do sad.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se