Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:398

Pregleda:21536

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 12.10.2016 / 0:40

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Cicimici je napisao:

Od MC do jupitera..kako cu to ako mi je jupiter u 10 polju ...jupiter na 14 stepenu a MC pocinje na 8 stepenu... a od marsa do jupitera ima samo mesec u vodoliji...Sunce u 5 p radi sekstil sa uranom al uran se ne pika..a venera u Sco..u 5 p , vladar 5 ...konjukcija sa Me i trigon sa Ju..e sad, u kojem pravcu gledam to..u smeru kazaljke na satu?..jer su mi Ma i Mo u osmoj kuci..
Drugo kod mene je postojao muskarac kojeg sam ja volela dugo, 4 godine.. pa jos jedan.. nazalost nije bilo nista ozbiljno izmefju nas da bi na kraju prekinuli kontakt..i to je bas ostavilo traga na meni..dosta patnje za obojicom je bilo.ne znam ni sama..

Pa tebi je Ju u 10. polju a ne Ma, znači onda gledaš od MC-a, što znači da ti je prvi taj Jupiter, pa do Marsa. Mars je zadnji. Ovo svakako znači puno prilika za vezu. Ali, obzirom da ti je Ve u Skorpionu, u izgnanstvu i da su ti svi planeti okscidentalno, to ne znači i puno ozbiljnih i dužih veza, daleko od toga. Planeti u padu ili spaljeni planeti vrlo često simboliziraju veze u pokušaju, sad ovisno od slučaja do slučaja.
Hajde kreni ako hoces opisi dosadasnje partner od MC-a do Ma. Da, prvi je Jupiter, da..)

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: sreda, 12.10.2016 / 5:34 Izmjenjeno: sreda, 12.10.2016 / 5:51

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pa tebi je Ju u 10. polju a ne Ma, znači onda gledaš od MC-a, što znači da ti je prvi taj Jupiter, pa do Marsa. Mars je zadnji. Ovo svakako znači puno prilika za vezu. Ali, obzirom da ti je Ve u Skorpionu, u izgnanstvu i da su ti svi planeti okscidentalno, to ne znači i puno ozbiljnih i dužih veza, daleko od toga. Planeti u padu ili spaljeni planeti vrlo često simboliziraju veze u pokušaju, sad ovisno od slučaja do slučaja.
Hajde kreni ako hoces opisi dosadasnje partner od MC-a do Ma. Da, prvi je Jupiter, da..)

Taj prb bio katastrofa..:D..def jeste bilo veza brdo..za prvog samo znam da je kontakt prekinut zbog mesanja trece osobe..on mi je bio tako reci prva oZbiljnija ljubav ali nhe trajalo..samo je mja zaljubljenost trajala 4 godine :D...moram to opisati kad budem kuci za kompjuterom...ne mogu preko telefona..znas sta mi je zanimljivo..svaki natal razvedene osobe koji sam gledala je imao opoziciju sunca i saturna, al svaki ili ima opoziciju sa uranom...dok kod moje prijateljice koja ima los brak a komentarisali smo ga i to se vidi u natalu. Pa sam se pitala al zasto jos trahe..ona u natalu ima saturn u vagi kvadrat venera u jarcu..recepcija :)...jedno drugo vode u sediste..da ne duljim..kad je ja pitam sto se ne razcedes ako ti je toliko lose, dobijem uvek drugi odgovor :)) a Sa joj vladar 12 p i tu joj je i vladar 7 koji je u padu..vara muza samo tako :D..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 12.10.2016 / 12:09

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Cicimici je napisao:

Taj prb bio katastrofa..:D..def jeste bilo veza brdo..za prvog samo znam da je kontakt prekinut zbog mesanja trece osobe..on mi je bio tako reci prva oZbiljnija ljubav ali nhe trajalo..samo je mja zaljubljenost trajala 4 godine :D...moram to opisati kad budem kuci za kompjuterom...ne mogu preko telefona..znas sta mi je zanimljivo..svaki natal razvedene osobe koji sam gledala je imao opoziciju sunca i saturna, al svaki ili ima opoziciju sa uranom...dok kod moje prijateljice koja ima los brak a komentarisali smo ga i to se vidi u natalu. Pa sam se pitala al zasto jos trahe..ona u natalu ima saturn u vagi kvadrat venera u jarcu..recepcija :)...jedno drugo vode u sediste..da ne duljim..kad je ja pitam sto se ne razcedes ako ti je toliko lose, dobijem uvek drugi odgovor :)) a Sa joj vladar 12 p i tu joj je i vladar 7 koji je u padu..vara muza samo tako :D..

Da, to kad budes za lap topom, bas ako ti se da i kolko ti se da obavezno opisi tog decka koji je prikazan Jupiterom i 10. kuci.
Da, So 180 ili 90 Sa ili 0 Sa je bas zastupljen u kartama gdje je doslo do rastave. Imam primjer loseg recepcijskog So 180 Sa, ali ne vezuje se za brak, vec za posao osobe. Bas budem postavio taj natal.
Ne volim kad na bilo koji nacin vidim Ve u dodiru sa Sa. To je po meni slika zene koja trpi, koja osjeca nedostatak samopouzdanja pa u partneru vidi podrsku i potporu. Tu definitivno treba poraditi na razvoju samopouzdanja.

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.11.2016 / 0:41

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Posto ne mogu na vezbaonicu hajde da se pozabavim mojim natalom..moze li neko da mi pomogne pliz?

Evo karte

http://www.astro.com/tmpd/cgmb...


Gledam ove mnogobrojne aspekte So pa mi nesto bas nije jasno..

Kontam da je ova konjukcija So i Me moj sadasnji brak,cak smo koliko vidim jedno kod drugog u sredistu,So u devici,Me u lavu..ne svidja mi se sto je je So u devici u Ve padu..sta to znaci?

Sta je sa ostalim aspektimma?
Nisam imala puno ozbiljnih veza pre muza,vise par avanturica i jednu ozbiljniju vezu,koja doduse nije dugo trajala(svega 6 meseci) ali bila sam jakoo zaljubljena i mlada.Nije ni on bio ravnodusan ali eto,nekako bzv smo se "rastali"
Sa bi odgovarao opisu tog mog bivseg,onako i tada je bio ozbiljan,vredan,uspesan..So60Sa-mozda je to taj..

Ali ko je ovaj Ma,boze me oprosti? So120Ma

Ima i inkonjukcija JU,sa tim sto je Ju vodoliji, u petoj kuci i u trigonu je sa Ve iz vage

Ima li koga da mi pomogne?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.11.2016 / 1:38

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Andjela je napisao:

Posto ne mogu na vezbaonicu hajde da se pozabavim mojim natalom..moze li neko da mi pomogne pliz?

Evo karte

http://www.astro.com/tmpd/cgmb...


Gledam ove mnogobrojne aspekte So pa mi nesto bas nije jasno..

Kontam da je ova konjukcija So i Me moj sadasnji brak,cak smo koliko vidim jedno kod drugog u sredistu,So u devici,Me u lavu..ne svidja mi se sto je je So u devici u Ve padu..sta to znaci?

Sta je sa ostalim aspektimma?
Nisam imala puno ozbiljnih veza pre muza,vise par avanturica i jednu ozbiljniju vezu,koja doduse nije dugo trajala(svega 6 meseci) ali bila sam jakoo zaljubljena i mlada.Nije ni on bio ravnodusan ali eto,nekako bzv smo se "rastali"
Sa bi odgovarao opisu tog mog bivseg,onako i tada je bio ozbiljan,vredan,uspesan..So60Sa-mozda je to taj..

Ali ko je ovaj Ma,boze me oprosti? So120Ma

Ima i inkonjukcija JU,sa tim sto je Ju vodoliji, u petoj kuci i u trigonu je sa Ve iz vage

Ima li koga da mi pomogne?

Kroz ovu tehniku se gledaju samo značajni partneri, duge veze i brakovi, zajednice.
So se nalazi u dvojnom znaku pa to inicira na više od jedne ozbiljne veze i-ili zajednice. Ali, So je u padajućoj 12. kući pa se teško pokrećeš u emotivnom smislu, sporo se vezuješ, teško se razdvajaš.
So ima aspekte sa Ma, Sa i Me.
Ma je u izgnanstvu plus je u separacijskom aspektu. Kolko je trajala ta ozbiljna veza prije braka.
Sa je u izgnanstvu, ali aplikacijski aspekt, jos Sa u 10. kući (promjena društvenog statusa).. To bi bio suprug.
Onda nakon supruga dolazi ljubav koja je u simbolici Me u Lavu. Mada, kako Me ide ka 12. kući ta priča počinje u tajnosti.
Inkonjunkcije u ovoj tehnici zanemari.

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.11.2016 / 4:06

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

ja sad tek vidim da su sve teme u vezi horarne zakljucane..steta..meni su puno pomogle..

neki dan citam od Jovane Gajic Lucic za opis muza, tj prvi egzaktni aspekt Sunca u natalu opisuje muza,. Medjutim ona je uzela primer da ta osoba ima Pl u aspektu sa Sunce pa je onda napisala da on moze imati nesto u znaku Skorpije: Sunce, Mesec ili Asc u Sco, pa cak i Pl na Asc :)

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.11.2016 / 15:22

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Kroz ovu tehniku se gledaju samo značajni partneri, duge veze i brakovi, zajednice.
So se nalazi u dvojnom znaku pa to inicira na više od jedne ozbiljne veze i-ili zajednice. Ali, So je u padajućoj 12. kući pa se teško pokrećeš u emotivnom smislu, sporo se vezuješ, teško se razdvajaš.
So ima aspekte sa Ma, Sa i Me.
Ma je u izgnanstvu plus je u separacijskom aspektu. Kolko je trajala ta ozbiljna veza prije braka.
Sa je u izgnanstvu, ali aplikacijski aspekt, jos Sa u 10. kući (promjena društvenog statusa).. To bi bio suprug.
Onda nakon supruga dolazi ljubav koja je u simbolici Me u Lavu. Mada, kako Me ide ka 12. kući ta priča počinje u tajnosti.
Inkonjunkcije u ovoj tehnici zanemari.

U pravu sI Igore,jesam malo teska po po pitanju emocija..To je jadan od razloga rada na onoj sinastriji prosli mesec jer sam sama sebi bila neprepoznatljiva..

Da,ta veza pre braka je trajala sest meseci,posle je bilo pokusaja pomirenja dva puta ali nije uspelo...dugo nisam mogla da se vezem ni za koga drugog..

A sta to znaci da je Sa,moj muz,u izgnanstvu..da cemo se rastati?
Ne zelim to

Malo me plasi sve ovo,taj Me..mislim, po karakteristikama Merkura jako podseca na onog iz sinastrije ali znam da je to nemoguce..Ima li to nekakve veze sa ovim kvadratom So i Ne?Ili eto lupetam

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.11.2016 / 17:32

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Andjela je napisao:

U pravu sI Igore,jesam malo teska po po pitanju emocija..To je jadan od razloga rada na onoj sinastriji prosli mesec jer sam sama sebi bila neprepoznatljiva..

Da,ta veza pre braka je trajala sest meseci,posle je bilo pokusaja pomirenja dva puta ali nije uspelo...dugo nisam mogla da se vezem ni za koga drugog..

A sta to znaci da je Sa,moj muz,u izgnanstvu..da cemo se rastati?
Ne zelim to

Malo me plasi sve ovo,taj Me..mislim, po karakteristikama Merkura jako podseca na onog iz sinastrije ali znam da je to nemoguce..Ima li to nekakve veze sa ovim kvadratom So i Ne?Ili eto lupetam

Mars je u Biku u izgnanstvu pa eto, ne da se naprosto.
Sa u Raku nezadovoljstvo u braku, ali još će potrajati jer je aplikacijski aspekt i Sa je u 10. kući gdje uz borbu stvari traju.
Sačekaj da ti dođe ovaj Me u Lavu::)
A ti si vec pitala za nekog jel tako?

Nivo: U blagom usponu / 97 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 28.11.2016 / 21:47

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Mars je u Biku u izgnanstvu pa eto, ne da se naprosto.
Sa u Raku nezadovoljstvo u braku, ali još će potrajati jer je aplikacijski aspekt i Sa je u 10. kući gdje uz borbu stvari traju.
Sačekaj da ti dođe ovaj Me u Lavu::)
A ti si vec pitala za nekog jel tako?

Uh jesam..secas se da smo radili sinastriju prosli mesec..ona moja platonska ljubav
Zamolila bih te nesto..taj covek se pojavio u mom zivotu u martu prosle godine..ima li kakvih direkcija u mom natalu,kako da kazem,u vezi toga..
Mii fizicki nismo nikada bili zajedno,da bismo ga mogli svrstati u znacajne partnere,ako tako gledamo, ali on je promenio moj zivot na vise nivoa tako da ako on nije znacajan,ne znam ko bi mogao da bude..
Mozes li da pogleda,molim te..ja to ne umem.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 29.11.2016 / 3:55

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Andjela je napisao:

Uh jesam..secas se da smo radili sinastriju prosli mesec..ona moja platonska ljubav
Zamolila bih te nesto..taj covek se pojavio u mom zivotu u martu prosle godine..ima li kakvih direkcija u mom natalu,kako da kazem,u vezi toga..
Mii fizicki nismo nikada bili zajedno,da bismo ga mogli svrstati u znacajne partnere,ako tako gledamo, ali on je promenio moj zivot na vise nivoa tako da ako on nije znacajan,ne znam ko bi mogao da bude..
Mozes li da pogleda,molim te..ja to ne umem.

Za gledanje mi se javi na savjetnički profil.
Hoćeš malo da vjezbas?

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se