Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:398

Pregleda:21538

Nivo: Uzdiže se na forumu / 241 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 0:26 Izmjenjeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 0:28

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Sve u svemu i pomoćna metoda potvrđuje jednog baš značajnog partnera u tvom životu. Sve se još sasvim uklapa uz Ve u Skorpiji.

Ne razumijem što hoćeš reći. Možeš li pojasniti?
Ali veza s Jupiterom je kratko trajala i to je praktički moja prva veza, a ako kažeš da ova pomoćna metoda potvrđuje jednog baš značajnog partnera, je li to da se onda bivši momak vraća? Ako još imamo u vidu da je Jupiter stacionirano retrogradan.
Mislim, ja sam imala opoziciju tranzitnog Urana i Mjeseca, a Ur još kvadrirao osu Ac/Dc I eto što je prekinuo vezu. A kako je i njegov Mjesec u Vagi, kao i moj, znači da je i on trpio tu opoziciju s Uranom. U sinastriji su nam Mjeseci u konjunkciji...
Samo, što spomenu Ve u Škorpionu? Misliš kao dispozitora Vage ili to da je u izgonu pa eto, ljubavi nigdje?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 14:01

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Capricorn je napisao:

Ne razumijem što hoćeš reći. Možeš li pojasniti?
Ali veza s Jupiterom je kratko trajala i to je praktički moja prva veza, a ako kažeš da ova pomoćna metoda potvrđuje jednog baš značajnog partnera, je li to da se onda bivši momak vraća? Ako još imamo u vidu da je Jupiter stacionirano retrogradan.
Mislim, ja sam imala opoziciju tranzitnog Urana i Mjeseca, a Ur još kvadrirao osu Ac/Dc I eto što je prekinuo vezu. A kako je i njegov Mjesec u Vagi, kao i moj, znači da je i on trpio tu opoziciju s Uranom. U sinastriji su nam Mjeseci u konjunkciji...
Samo, što spomenu Ve u Škorpionu? Misliš kao dispozitora Vage ili to da je u izgonu pa eto, ljubavi nigdje?

Pa vidi, planeti koji su u aspektima sa So simboliziraju baš značajne partnere, duge veze, koje baš traju, kao i zajednički život. Sad, naravno sve ovisi o dostojanstvima. Neće planet u sjedištu i u padu biti isti, dati vezu koja ima podjednaki intenzitet, ali svakako je to ozbiljnija priča.
Tebi tek dolazi ono pravo. Sa ovim liom ili nekim drugim, to će vrijeme pokazati.

Nivo: Uzdiže se na forumu / 241 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 16:06 Izmjenjeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 16:25

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pa vidi, planeti koji su u aspektima sa So simboliziraju baš značajne partnere, duge veze, koje baš traju, kao i zajednički život. Sad, naravno sve ovisi o dostojanstvima. Neće planet u sjedištu i u padu biti isti, dati vezu koja ima podjednaki intenzitet, ali svakako je to ozbiljnija priča.
Tebi tek dolazi ono pravo. Sa ovim liom ili nekim drugim, to će vrijeme pokazati.

Ja se sad osjećam tako glupo, da budem iskrena. Opisala sam sve planete od MC-a do Ma i bivšeg momka koji je Ju tisuću posto, a ti kažeš da nisi siguran je li on. :( Mislim, prvi put kad smo gledali i kad sam ja pitala je li to on, tvoje riječi su bile "Da, to je on, druga osoba je logično prikazana drugim planetom."
Znam da planeti u aspektima sa So daju značajne partnere. Znači, kod mene je to stacionarno retrogradni Jupiter. Kako je u 3. kući u Djevici, tu je u padu, od aspekata radi samo 120 Ur, Ne i Sj. čvor. Ovaj njegov trigon sa Ur, baš ide da ima veze s izumima, znanošću, što je bivši momak.
Merkur, kao vladar Djevice i dispozitor tog mog Ju se nalazi u 5. kući u Strijelcu, u izgonu, ali taj isti Me je u konjunkciji sa Marsom, mada je tu orbis malo više od 6* u aplikaciji, a Mars je u 6. kući u Strijelcu i oba rade 90 na Ju - kod kvadrata između Me i Ju je orbis 0*45' u separaciji, a kod Ma i Ju orbis oko 7* u separaciji.
Znači, rezime- Me je u Djevici u egzaltaciji, a Ju u padu, ali kako je Me u Strijelcu tu je u izgonu, pa ga vadi Mars koji je u konjunkciji s njim. Pozitivno je da su i Me i Ma u recepciji sa Ju, ali Me ne daje dobru recepciju Ju, dok Ma jest?? Uglavnom, Ju daje dobru recepciju Marsu, je li tako?

So je u Jarcu u 6. kući s tim trigonom na Ju, te radi još 0 Ur, Ne i Sj. čvor te 90 MC. Kako je meni Ma vladar i MC-a i 5. kuće, bi li ovo bilo da ću imati poslovnih veza s tim mojim partnerom ili da će mi on naći posao?

Dispozitor So je Sa u 7. kući u Vodenjaku, znači u sjedištu. Nema problematičnih aspekata, radi 60 MC i ima Mo 90 Sa, ali ovdje me buni taj kvadrat jer je Sa u Vagi (Mjesec mi je u Vagi u 4. kući) u egzaltaciji.
No, aspekt Mo 90 Sa označava neku tegobu vezanu za partnerski odnos, mada je orbis više od 8* u aplikaciji.
Kako je Fortuna u Vagi, i So radi 90 na nju, a Sa 120 na Fortunu, to ipak znači da će moj partnerski odnos, brak, biti uspješan?

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 16:21

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Pa ti se razumijes dobro u astrologiju.... ako ti i bivsi bude tajs kojim ces imati dobar brak onda nije bivsi nego buduci na odmoru... sala nemoj se ljutiti. I bivsi su ljudi.. nije bitno koliko su dugo bivsi bitno je da su zivi.. nadam se ds ces biti sretna ..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 18:12

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Capricorn je napisao:

Ja se sad osjećam tako glupo, da budem iskrena. Opisala sam sve planete od MC-a do Ma i bivšeg momka koji je Ju tisuću posto, a ti kažeš da nisi siguran je li on. :( Mislim, prvi put kad smo gledali i kad sam ja pitala je li to on, tvoje riječi su bile "Da, to je on, druga osoba je logično prikazana drugim planetom."
Znam da planeti u aspektima sa So daju značajne partnere. Znači, kod mene je to stacionarno retrogradni Jupiter. Kako je u 3. kući u Djevici, tu je u padu, od aspekata radi samo 120 Ur, Ne i Sj. čvor. Ovaj njegov trigon sa Ur, baš ide da ima veze s izumima, znanošću, što je bivši momak.
Merkur, kao vladar Djevice i dispozitor tog mog Ju se nalazi u 5. kući u Strijelcu, u izgonu, ali taj isti Me je u konjunkciji sa Marsom, mada je tu orbis malo više od 6* u aplikaciji, a Mars je u 6. kući u Strijelcu i oba rade 90 na Ju - kod kvadrata između Me i Ju je orbis 0*45' u separaciji, a kod Ma i Ju orbis oko 7* u separaciji.
Znači, rezime- Me je u Djevici u egzaltaciji, a Ju u padu, ali kako je Me u Strijelcu tu je u izgonu, pa ga vadi Mars koji je u konjunkciji s njim. Pozitivno je da su i Me i Ma u recepciji sa Ju, ali Me ne daje dobru recepciju Ju, dok Ma jest?? Uglavnom, Ju daje dobru recepciju Marsu, je li tako?

So je u Jarcu u 6. kući s tim trigonom na Ju, te radi još 0 Ur, Ne i Sj. čvor te 90 MC. Kako je meni Ma vladar i MC-a i 5. kuće, bi li ovo bilo da ću imati poslovnih veza s tim mojim partnerom ili da će mi on naći posao?

Dispozitor So je Sa u 7. kući u Vodenjaku, znači u sjedištu. Nema problematičnih aspekata, radi 60 MC i ima Mo 90 Sa, ali ovdje me buni taj kvadrat jer je Sa u Vagi (Mjesec mi je u Vagi u 4. kući) u egzaltaciji.
No, aspekt Mo 90 Sa označava neku tegobu vezanu za partnerski odnos, mada je orbis više od 8* u aplikaciji.
Kako je Fortuna u Vagi, i So radi 90 na nju, a Sa 120 na Fortunu, to ipak znači da će moj partnerski odnos, brak, biti uspješan?

Vidi ovako, ne mogu uvijek sve da upratim što pišete. Nikad ti nisam tvrdio i dobro se sjećam da sam ti rekao da ti ne mogu tvrditi da će to biti on, i dobro se sjećam da sam ti rekao da je za takva pitanja potrebno pogledati i sinastriju i predikcije kad je odnos krenuo, kad ste se upoznali, kad je počelo nešto više. Zatim, horar... To je jedna vrlo kompleksna analiza, i zahtjeva gledanje. Za takva pitanja mi se obrati na savjetnički profil. Ovako stvarno neću da urušavam sebe i tvrdim nešto što nisam vidio po svim parametrima, ovdje mnogo toga ulazi u igru. Ako hoćeš da znaš jel to baš ta osoba.
Inače, po planetu si ga super opisala. To je skroz točno. Ajd, sad vidi dal je planet koji predstavlja njega bio aktivan u svim predikcijama, kad ste se upoznali. Eto to ti mogu dati kao savjet.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 18:16 Izmjenjeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 18:44

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

angel je napisao:

Pa ti se razumijes dobro u astrologiju.... ako ti i bivsi bude tajs kojim ces imati dobar brak onda nije bivsi nego buduci na odmoru... sala nemoj se ljutiti. I bivsi su ljudi.. nije bitno koliko su dugo bivsi bitno je da su zivi.. nadam se ds ces biti sretna ..

Super si rekla.
Odrediti osobu, točnije dal je bivši, to sam napisao , da zahtjeva jednu vrlo kompleksnu analizu.

Nivo: Uzdiže se na forumu / 241 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 19:12 Izmjenjeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 19:17

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Vidi ovako, ne mogu uvijek sve da upratim što pišete. Nikad ti nisam tvrdio i dobro se sjećam da sam ti rekao da ti ne mogu tvrditi da će to biti on, i dobro se sjećam da sam ti rekao da je za takva pitanja potrebno pogledati i sinastriju i predikcije kad je odnos krenuo, kad ste se upoznali, kad je počelo nešto više. Zatim, horar... To je jedna vrlo kompleksna analiza, i zahtjeva gledanje. Za takva pitanja mi se obrati na savjetnički profil. Ovako stvarno neću da urušavam sebe i tvrdim nešto što nisam vidio po svim parametrima, ovdje mnogo toga ulazi u igru. Ako hoćeš da znaš jel to baš ta osoba.
Inače, po planetu si ga super opisala. To je skroz točno. Ajd, sad vidi dal je planet koji predstavlja njega bio aktivan u svim predikcijama, kad ste se upoznali. Eto to ti mogu dati kao savjet.

Ja sam zahvalna na trudu koji ulažeš u forum, ali sam već nekad napisala da se ne mogu javiti na savjetnički profil, jer imam 2.666 kredita, znači nedovoljno, a niti imam Paypal i ostale gluposti za internet kupovinu. Tako da mogu samo vježbati, a i mislim da mi je korisnije da učim, ne da mi ti sve serviraš.

Draga Angel, hvala na lijepim riječima..ma ne znam, više nisam sigurna ni u što pošto se ovdje dešavaju zbunjoze za moj mozak.
Mislim da mogu biti dovoljno sigurna da je to on, jer em što mi je prva veza, em osobno smatram da je bitna činjenica da je Ju stacionarno RETROGRADAN, a znamo da se retrogradne planete vraćaju, odnosno da je to prošlost. I hvala što si dao pohvalu da sam super opisala planetu Jupiter. :)

Ne znam na koje predikcije misliš sve, ali imala sam u direkcijama, direkciju Ve na natalni Mars, koji je vladar moje 5. kuće, a imam tu direkciju i ovu godinu.
U firdarijama sam bila u periodu Jupiter, potperiod So, a u jednom firdar kalkulatoru sam već u potperiodu Venere, a u drugom ću biti u potperiodu Ve za 3 tjedna, pa ne znam koji je točan.
Mada, meni se bivši momak počeo javljati sad prošli tjedan, javio se i danas, a prošlo je jako mnogo otkako se nismo čuli. Znam da tranzitna Ve ulazi u retrogradnu sjenku 30.1., a u retrogradni hod baš 4.3. dok iz retro sjenke izlazi 18.5., a Ju kreće retrogradno već 6.2. Te 2 stavke su mi ovdje jako bitne.
U tranzitima kad smo se upoznali tranzitni Ju je radio 0 na moj natalni Ju, mada je to malo veći orbis, 6*. potom 90 Ma i 90 Me, 60 AC...Ima još tih aspekata, ali su veći orbisi. Mislim da je ovdje bitno da je tranzitni Ju bio retrogradan.
Tranzitni Sa je radio 0 Ma, orbis 7*, 0 Me i 90 Ju.
Tr. Sj. čvor 90 Ma, 60 Pl i 60 AC.
Tr. Južni čvor 90 Ma, 120 Pl i 120 AC.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 19:19

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Oprosti sto se javljam za bodove ali imam ja nesto malo vise od 2000 ako mogu da ti to dam pa da nekako to pomogneti..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 19:34

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

Capricorn je napisao:

Ja sam zahvalna na trudu koji ulažeš u forum, ali sam već nekad napisala da se ne mogu javiti na savjetnički profil, jer imam 2.666 kredita, znači nedovoljno, a niti imam Paypal i ostale gluposti za internet kupovinu. Tako da mogu samo vježbati, a i mislim da mi je korisnije da učim, ne da mi ti sve serviraš.

Draga Angel, hvala na lijepim riječima..ma ne znam, više nisam sigurna ni u što pošto se ovdje dešavaju zbunjoze za moj mozak.
Mislim da mogu biti dovoljno sigurna da je to on, jer em što mi je prva veza, em osobno smatram da je bitna činjenica da je Ju stacionarno RETROGRADAN, a znamo da se retrogradne planete vraćaju, odnosno da je to prošlost. I hvala što si dao pohvalu da sam super opisala planetu Jupiter. :)

Ne znam na koje predikcije misliš sve, ali imala sam u direkcijama, direkciju Ve na natalni Mars, koji je vladar moje 5. kuće, a imam tu direkciju i ovu godinu.
U firdarijama sam bila u periodu Jupiter, potperiod So, a u jednom firdar kalkulatoru sam već u potperiodu Venere, a u drugom ću biti u potperiodu Ve za 3 tjedna, pa ne znam koji je točan.
Mada, meni se bivši momak počeo javljati sad prošli tjedan, javio se i danas, a prošlo je jako mnogo otkako se nismo čuli. Znam da tranzitna Ve ulazi u retrogradnu sjenku 30.1., a u retrogradni hod baš 4.3. dok iz retro sjenke izlazi 18.5., a Ju kreće retrogradno već 6.2. Te 2 stavke su mi ovdje jako bitne.
U tranzitima kad smo se upoznali tranzitni Ju je radio 0 na moj natalni Ju, mada je to malo veći orbis, 6*. potom 90 Ma i 90 Me, 60 AC...Ima još tih aspekata, ali su veći orbisi. Mislim da je ovdje bitno da je tranzitni Ju bio retrogradan.
Tranzitni Sa je radio 0 Ma, orbis 7*, 0 Me i 90 Ju.
Tr. Sj. čvor 90 Ma, 60 Pl i 60 AC.
Tr. Južni čvor 90 Ma, 120 Pl i 120 AC.

Dakle, shvatite forum, kao mjesto gdje se razmjenjuju iskustva, uci.. To je barem moje djelovanje na forumu.
Od preditkivnih metoda je poželjno uzeti sve. Kolko ste dugo uopce bili u toj vezi skupa? Aspekti sa SO ukazuju baš na ozbiljne veze, koji imaju određen intenzitet. Sad, ako je aflikacija u pitanju, to može biti i nešto što traje neobavezno, kao tajna veza, ali npr. traje godinama. Pažljivo sa time.

Nivo: Uzdiže se na forumu / 241 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 23.1.2017 / 19:54

Tema: Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i brakovi.

Citiran post

angel je napisao:

Oprosti sto se javljam za bodove ali imam ja nesto malo vise od 2000 ako mogu da ti to dam pa da nekako to pomogneti..

Bojim se da mi to nije dovoljno, ali hvala na ponudi. Zlatna si. :)

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se