Forum / Chill out kutak

Chill out kutak
Chill out kutak

Statistike: 11 teme, 936 poruke

Najnovije teme:Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Aktuelna tema:Dobro jutro

Posljednja poruka:Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

TEMA

Autor teme:Sphinx

Poruke:219

Pregleda:13311

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 11.7.2017 / 12:18

Tema: Dobro jutro

Citiran post

angel je napisao:

Bravo.. sve si tocno rekla sto ja u svojoj glavi cijelo vrijeme mislim.. i sta me muci.. nemam bas sve racune.. ali sam dovoljno platila da mi je sve skupa smucilo mi se. I tocno si rekla.. kakva je to mucka.. i meni se cini da je ovdje po srijedi mito i korupcija.. grozno. Dobro si me uputila.. ipak cu ja prepustiti pravniku da pogleda to.. nema unaprijed novac nikom ma osjecam se kao da me ucijenjuju oboje strane.. a sto je najsmijesnije od svega direktor poduzeca ciji je stan bio vlasnistvo uopce me nije trazio novac kao ove dvije strane.. a za njeg su me upozoravali kao da je on kriminalac i losa osoba. Jos ce ispast da je on jedini posten...

Jesi li što riješila u vezi stana? Ma gle, rizik svakako postoji, pa bi moglo sad sve i ispasti ok, ali nije garancija za poslije da se ne bi okrenulo, znači ova kombinacija nikad mira hoće li se netko dosjetiti da iskoristi nakon 2..3 godine neki dogovor za sebe. Na našim prostorima sve je moguće, pa i da uredno kupiš stan u zgradi, a vlasnik zgrade nije platio svoje, ostaneš bez stana jer je dug na zgradi-bar po primjeru za koji znam.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 12.7.2017 / 0:42

Tema: Dobro jutro

Nisam jos nista.. nazalost a mozda i na radost jer si u pravu.. kakva su vremena sve je moguce. I sama sam se uvijerila. Vec sam jednom prevarena i ne zelim biti ponovno.. otboreno sam rekla agenciji da ni fening necu uplatiti dok banka i notar ne potvrde da su papiri ok. Tesko mi je bilo to reci. Razbolila sam se od stresa. Ja nisam osoba koja voli konflikte.. radije trpim. I sad se jedem iznuzra. Onda pomislim da ce mozda bit sve ok pa se nasmijem kao sad iako sam.maloprije plakala.. postat cu kao vrijeme u Engleskoj hahahaha.. pomislim bit ce mozda sve ok i nasmijem se.. kad je meni bilo sve ok.. hahahaha. Samo mi je jos nada ostala. Sve sto sam u zivotu Lenka pokusala da napravim ili uradim morala sam da se trudim vise nego drugi ljudi.. bude mi tesko ali nekako se osijecam dobro kad uspijem a uspijem gotovo uvijek jer sam svihesna koliko je meni potrebno snage i volje da bilo sto uradim.. osjetim ponos sto nisam odustala nikad.. nemogu ni sad odustati.. ne zelim zavrsiti na ulici. Nemogu pobijeci od svog zivota.. iako je ovakav on je moj zivot.. samo bih vopjela jednom bar jedno probuditi se sa osmijehom a ne suzama.. bar jednom..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.7.2017 / 10:15

Tema: Dobro jutro

Jutro

"Dva su se mala prijatelja klizala po zaleđenom jezeru. Bijaše oblačan i hladan dan. Dječaci su bez straha uživali u klizanju. Led se iznenada prolomio i jedan od njih propade u vodu. Voda ne bijaše duboka, ali se led počeo stezati.
Drugi je dječak otrčao na obalu, dohvatio kamen i pojurio do prijatelja. Svom je snagom razbijao led i uhvativši prijatelja za ruku, izvukao ga iz vode. Kad su stigli vatrogasci i shvatili što se dogodilo, začuđeno su pitali:
“Kako ti je to uspjelo? Kako si mogao tim malim kamenom i slabim rukama razbiti tako debeli led?”
Uto se oglasio neki starac:
“Ja znam kako je uspio!”
“Kako?” – upitali su ga vatrogasci.
Starac je odgovorio:
“Nije bilo nikoga da mu kaže kako je to nemoguće.”

Bruno Ferero

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.7.2017 / 10:34

Tema: Dobro jutro

Suze si mi na oci donijela ali suze od radosti.. smijem se i toplo mi je.. vratila si me u 1985 januar.. moj fokzor mi je tu pricu ispricao dok sam.lezala u bolnici. Doktor Protic.. od srece mi je vruce.. kako mala prica veliku pouku pruza.. to je prica koja me tjerala da ne odustanem od svog zivota cak i kad su doktori govorili da je kraj.. moji roditelji su odudtali i gledsli me kao da je kraj... ja nisam.. ovo je prelijepa prica.. hvala ti za ove trenutke srece..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.7.2017 / 21:10

Tema: Dobro jutro

Citiran post

angel je napisao:

Suze si mi na oci donijela ali suze od radosti.. smijem se i toplo mi je.. vratila si me u 1985 januar.. moj fokzor mi je tu pricu ispricao dok sam.lezala u bolnici. Doktor Protic.. od srece mi je vruce.. kako mala prica veliku pouku pruza.. to je prica koja me tjerala da ne odustanem od svog zivota cak i kad su doktori govorili da je kraj.. moji roditelji su odudtali i gledsli me kao da je kraj... ja nisam.. ovo je prelijepa prica.. hvala ti za ove trenutke srece..

Ma pa vidiš, od svih priča ovu zakačim. Ja slučajno, ali ti je nisi slučajno pročitala. Tako mi je šogorica znala reći " Ja ne mogu vjerovati, nismo se čule danima i ti mi sad ovo pišeš a upravo o tome razmišljam i pitam se što da radim u vezi toga" ...e pa, tko traži neki odgovor, neki znak, dobije ga "slučajno", naleti na njega, čuje neke ljude u prolazu kako pričaju o nečemu, a baš to nešto je i odgovor koji osoba možda danima traži...Tako to ide sa "slučajnostima"

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.7.2017 / 21:34

Tema: Dobro jutro

To si dobro rekla. Tebi slucajno a meni namije jeno.. bilo mi je potrebno ponovno pricanje te price.. mucim se mijesecima. Jutros to procitam.i shvatim .. ha nisam nikad odustala.. ja uvijek vijerujem u moguce.. ja to mogu. Nema veze koliko boli. Ta bol i patnja oolemenjuje i cisti. Dobro si rekla. Neko ciscenje je u pitanju. Pokusat cu ti objasnito o cemu cijeli dan razmisljam poslije ove price.

Bila sam Lenka na raskrsnici gdje je bilo odustati od svega i postati lutalica.. napustiti sve sto gradim godinana.. oslobodit se ovog tereta.. biti kao vecina.. kao da je i nsjmanji napor postao najveci.. istina je ovo sce.. postala sam kukavica.. bojim se nobog dana.. novog zivota.. bojim se odbaciti beskorisnog dijela mene. Navikla sam na ogranicenja na prepreke na neodobravanje... zato sto sam bolesna.. zato sto he svaki napor po mene opasan... zsto sto me zale.. zato sto nemogu gledsti da se trudim a lakse je da to odrade drugi za mene.. Sazaljenje he to sve.. to nikad nisam voljela. Ja se borim protiv tog...

Mizda moj zivot stoji na rubu a mozda na vratima kojih se ne trebam plasiti.. sta mi se moze desiti sto vec nije.. nema vise ni u meni sto polomljeno nije.. nemoze bolhdti sto vec boljelo nije.. moze samo podsijetit na to.. u pravu si.. prica je slucajna ali nije slucajno procitana.. hvala ti.. i znas upravu si moj natal je zanimljiv.. jutros sam trazila tu zvijezdu Sirijus i nheno znacenje.. pokusavam uvi...

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.7.2017 / 22:06

Tema: Dobro jutro

Citiran post

angel je napisao:

To si dobro rekla. Tebi slucajno a meni namije jeno.. bilo mi je potrebno ponovno pricanje te price.. mucim se mijesecima. Jutros to procitam.i shvatim .. ha nisam nikad odustala.. ja uvijek vijerujem u moguce.. ja to mogu. Nema veze koliko boli. Ta bol i patnja oolemenjuje i cisti. Dobro si rekla. Neko ciscenje je u pitanju. Pokusat cu ti objasnito o cemu cijeli dan razmisljam poslije ove price.

Bila sam Lenka na raskrsnici gdje je bilo odustati od svega i postati lutalica.. napustiti sve sto gradim godinana.. oslobodit se ovog tereta.. biti kao vecina.. kao da je i nsjmanji napor postao najveci.. istina je ovo sce.. postala sam kukavica.. bojim se nobog dana.. novog zivota.. bojim se odbaciti beskorisnog dijela mene. Navikla sam na ogranicenja na prepreke na neodobravanje... zato sto sam bolesna.. zato sto he svaki napor po mene opasan... zsto sto me zale.. zato sto nemogu gledsti da se trudim a lakse je da to odrade drugi za mene.. Sazaljenje he to sve.. to nikad nisam voljela. Ja se borim protiv tog...

Mizda moj zivot stoji na rubu a mozda na vratima kojih se ne trebam plasiti.. sta mi se moze desiti sto vec nije.. nema vise ni u meni sto polomljeno nije.. nemoze bolhdti sto vec boljelo nije.. moze samo podsijetit na to.. u pravu si.. prica je slucajna ali nije slucajno procitana.. hvala ti.. i znas upravu si moj natal je zanimljiv.. jutros sam trazila tu zvijezdu Sirijus i nheno znacenje.. pokusavam uvi...

Svi se mi bojimo, to budi sigurna. Ljudi su zbunjeni i ne znaju kako reagirati ti to vidiš i to te isto boli, ali vidi ljudi su zbunjeni i kad su u blizini neke npr filmske zvijezde isto ne znaju kako reagirati, jer nemaju to iskustvo, pa se boje i ispasti smiješni. Nekako mislim da to sažaljenje zapravo prije moze biti ona situacija kad čovjek sam sebe zapita bi li se on znao nositi sa nekim zdravstvenim problemom, bi li se bojao ili se trudio dati najbolje od sebe. Koliko god mi jesmo upućeni jedni na druge, većinu vremena provodimo razmišljajući o sebi, smirujuću svoje unutarnje nemire, strahove, budeći nade...Nedavno sam srela pa dobrog poznanika koji je prebolio tesku bolest, i koliko sam god iskreno htjela reći jaako mi je drago da si je sredio, nekako sam bila zbunjena trebam li dirati to mozda ne zeli o tome, mozda bi mu smetalo...nije to sažaljenje, nego se zapravo pitaš koliko je sad tvoja briga u njegovoj priči uopće važna, pa prešutiš, jednostavno nekad nisi siguran što reći i kako reagirati
Što se zvijezde Sirius tice na tvom Ascendentu, inače najsjajnina zvijezda na nebu, donosi uspjeh, slavu, čast ali kad je uz Ascendent donosi i znatna otežanja ali i dalje isto, samo uz puno veća otežanja i neugodnosti.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: četvrtak, 13.7.2017 / 22:24 Izmjenjeno: četvrtak, 13.7.2017 / 22:29

Tema: Dobro jutro

Da to je i pisalo za tu zvijezdu.. pokusavam uciti.. volim to. Istina je da cijeli zivot imam otezanja zbog krhkog zdravlja.. ali meni tek ponekad padne na pamet hej pa ti si bolesna..
U vezi tog da se ljudi tesko snadu u necijoj blizini si upravu.. ja to tek sad mislim da je to. Mozda me ne sazaljevaju bas svi nego se mozda ne snalaze u datom momentu a mene to pogodi. Ja to ne pokazem ali me boli. Napravim se da ne primjecujem jer mi je zao tih koji su mojoj blizini vidim da im bude tesko i neugodno. Nakon nekog vremena opuste se jer ja ne dozvolim da primjete da sam ja primjetila njihovu nelagodu.

To za tvog poznanika si u pravu i dobro si reagovala ako nisi izustila u vezi bolesti ista. Ja se osijecam lose kada me pitaju kako sam ili ono jao kako mi je drago sto si dobro.. to me isto uzruja a i tesko mi bude.. jer sama recenica odvaja me od drugih.. pokazuje da nisam kao drugi..

Nitko tko je bolestan ne voli o tom da razgovara.. meni nije tesko ako je osoba ok. I potrudim se objasniti kako to funkcionise.. da se manje boje i ustrucavaju. Ali ono znatizeljno ispitivanje me pogodi i to odmah u korijenu sasijecem. To nedozvoljavam.

Bolesnom covijeku treba da bolest zaboravi..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: petak, 14.7.2017 / 7:01

Tema: Dobro jutro

Citiran post

angel je napisao:

Da to je i pisalo za tu zvijezdu.. pokusavam uciti.. volim to. Istina je da cijeli zivot imam otezanja zbog krhkog zdravlja.. ali meni tek ponekad padne na pamet hej pa ti si bolesna..
U vezi tog da se ljudi tesko snadu u necijoj blizini si upravu.. ja to tek sad mislim da je to. Mozda me ne sazaljevaju bas svi nego se mozda ne snalaze u datom momentu a mene to pogodi. Ja to ne pokazem ali me boli. Napravim se da ne primjecujem jer mi je zao tih koji su mojoj blizini vidim da im bude tesko i neugodno. Nakon nekog vremena opuste se jer ja ne dozvolim da primjete da sam ja primjetila njihovu nelagodu.

To za tvog poznanika si u pravu i dobro si reagovala ako nisi izustila u vezi bolesti ista. Ja se osijecam lose kada me pitaju kako sam ili ono jao kako mi je drago sto si dobro.. to me isto uzruja a i tesko mi bude.. jer sama recenica odvaja me od drugih.. pokazuje da nisam kao drugi..

Nitko tko je bolestan ne voli o tom da razgovara.. meni nije tesko ako je osoba ok. I potrudim se objasniti kako to funkcionise.. da se manje boje i ustrucavaju. Ali ono znatizeljno ispitivanje me pogodi i to odmah u korijenu sasijecem. To nedozvoljavam.

Bolesnom covijeku treba da bolest zaboravi..

Po sebi sudim da ljudi "vide" kod drugih ljudi ono najbitnije- njihovu energiju. Pa to što nekom neugodno može biti baš ta nečija borba između toga da stane da ti kaze onako od srca bravo curo tvoja me snaga oduševljava ili da samo prođe i pravi se da ne primjećuje jer ne zna da li bi tebe povrijedilo da išta kaže, mislim da je to razlog nelagodi koju primjećuješ kod drugih. Samo nastavi pisati, možda ćeš pustiti na neko vrijeme da odstoji, pa kad s vremenskim odmakom pročitaš što si pisala, možda odlučiš da je vrijeme da to podijeliš sa drugima.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: petak, 14.7.2017 / 7:50

Tema: Dobro jutro

Pa znas Lenka ja sam iskrena a osijecam da si ti neka dusa koja razumije i bez da vidi i bez da joj se rekne.. ja cu ipak tebi priznat ono sto mene zaboli kad mi ljudi iskazu da mi se dive.. ja sam se kao dijete razbolila mozda svojojm greskom.. iskreno.. dozivjela sam da se naglo prehladim i evo me sad bolesna sam. Moja greska nisam se pazila. Tesko mi je zbog tog jer osijecam da sam pogrijesila ja i osihetim nekad da mi se dive a ja pogrijesila i sad trpim.. isto je i sa emocijama.. osijecam da sam pustila srcu da pogrijesi pa sad patim. Pustila sam da zavolim onog tko nije mogao voljeti me onako kako janjeg volim. Opet moja greska.. i sto je jos tuznije ja i dalje volim tog covijeka nakon svega.. i onda se radtuzim na sebe ne na njeg.. na sebe kako sebi mogu to dopustiti.. ja svaku gresku u svom zivotu sam skupo platila.. napravila sam dvije.. jedna me kostala zdravlja a druga srca.. tako ja to dozivljavam.. mozda me neces razumijeti ali ja tako osijecam se.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se