Forum / Chill out kutak

Chill out kutak
Chill out kutak

Statistike: 11 teme, 936 poruke

Najnovije teme:Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Aktuelna tema:Dobro jutro

Posljednja poruka:Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

TEMA

Autor teme:Sphinx

Poruke:219

Pregleda:13317

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 5.9.2017 / 5:37

Tema: Dobro jutro

Citiran post

Butterflies je napisao:

Jos uvijek sam Angel bez krila.. zemljom puzim a po nebu bih da letim... sada zelim biti kao leptir.. pun boja.. pun ljepote.. uvijek sam se divila leptirima a najvise sam ih se bojala. Jer su njezni i cim ih dodirnes povrijedis ih.. boja la sam se da ih moj pogled ne povrijedi.. a oni tako u svojoj ljepoti lete ... zive.. velicanstveni.
Pokusavam pohvatat konce i zelim da budem sretna.. da se radujem jutru.. nema veze koliko je bolno moje jutro ja mu se zelim radovati.. sijetila sam se Lenka tebe na moru kad sam bila.. na tren sam dozivjela da sam kao dijete i da me nije briga sta ljudi oko mene misle nit sto me gledaju.. bila sam slobodna.. na par minuta kao da nisam bila u svom tijelu.

Stojala sam u moru a ispod dubina.. noge ne dodiruju nista.. samo neka lakoca. Kao da nisam u sebi.. kao da je moja dusa skinula oklop tereta koji me mrvi svaki sekund.. smijala sam se a nisam mogla reci sta osijecam.. zivjela sam svaki dan za borbu.. da ne posrnem.. da ne odustanem.. da pobijedim.. sad zelim zivjeti.. shvatila sam da je moj zivot bio samo borba.. borba jer sam ja tako birala zbog straha.. mislila sam da ako vec mora bit nesto lose... daj da to odmah desi se i da se uhvatim u kostac s tim.. brze ce proci.. i tako sam cim osijetim nesto da mi zivot sprema ja se okretala prema tom i isla u susret tom sa iscekivanjem najgoreg.. spremna na sve varijante i svaki ishod.. sad vidim da nemoram juriti svoje demone sami ce dovi a u meduvremenu mogu i odmoriti..

I da profil pod imenom Angel moram ponovno aktivirati ali sam zaboravila lozinku... toliko o stresu..

Eeee , to si ti Angel

Počinješ ti sve više pisati k'o neki pravi pisac. Kad sam krenula čitati, kao da neku knjigu počinjem...Vidiš kako se polako ta bol formira u ono nešto što treba izaći van, podijeliti , a lagano ide , samo od sebe. Neki dan sam slušala Srđana Roju i zakačila mi se njegova rečenica "Ako imate neki talent, od kud vam pravo da ga zadržite za sebe" (tako nekako)...Ha, ima smisla?

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: utorak, 5.9.2017 / 20:35 Izmjenjeno: sreda, 6.9.2017 / 23:59

Tema: Dobro jutro

Ima smisla... ja sam oduvijek pisala ali sakrivala da drugi ne vide.. kao da ce mi uzeti dusu.. mojje osijecaje. Nekad sam novce zaradivala pisuci jer vecina ne voli uciti i to na papir prenijeti. Pisala sam maturalne radove za srednjoskolce. Njima je to bilo dosadno i bezveze jer se yrazi da se procita strucna literatura pa onda odredena maturalna tema i obradi. Glupo za reci ali cak i profesor elektrotehnike je zna reci ucenicima da me pozdrave.. hahahaha.. jedne prilike mi je sam rekao da su moji radovi prepoznatljivi her su precizni i do te mijere dobro odradeni da je njega stid sto mora ocijeniti moje znanje u tudu svijedodbu.. meni su tad novci bili potrebni a imala sam samo znanje.. samo to mi zivot nije jos oduzeo.. koliko sam strucnih knjiga procitala i iz kojih oblasti tesko mogu naci sugovornika koji bi mi bio interesantan bas.. volim inteligentne osobe.. koje mi mogu pomoci da prosirim svoju malu inteligenciju.. moja deviza je... sto vise pametnih oko mene i u mom vidokrugu vece su mi sanse da jos nesto naucim .. za mene je znanje bogatstvo.. jedino pravo koje nikad ne propadne.. sinoc sam o tebi Lenka razmisljala i htjela sam napisat jednu sitnicu koja me podsijetila na tebe...

Dobro si kroz tarot opisala mene.. sve. Sijetila sam se dijetinjstva i naglog odrastanja. Porodicna karma.. ovo sto cu sad napisati sinoc sam pomislila a onda sam se tebe sijetila.. pomislila sam da ne bih svoj zivot ni sudbinu mijenjala ni za ciju.. rodena sam da otplatim dug i placam ga.. tako i treba. Bog me stiti bas.. i od mene same.. dobro si mi rekla kad si mi pogledala natalnu kartu.. Bog me stiti.. osijecam da mi se nesto sprema.. osijecam Lenka.. ponovno mi po treci put u zivot dolazi nest.. ne znam sta ali osijecam da taj ponovni period dolazi... sinoc sam to osijetila... i pomislim .. ne ne boj se sta god da je od Boga je...

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 7.9.2017 / 9:49

Tema: Dobro jutro

Citiran post

Butterflies je napisao:

Ima smisla... ja sam oduvijek pisala ali sakrivala da drugi ne vide.. kao da ce mi uzeti dusu.. mojje osijecaje. Nekad sam novce zaradivala pisuci jer vecina ne voli uciti i to na papir prenijeti. Pisala sam maturalne radove za srednjoskolce. Njima je to bilo dosadno i bezveze jer se yrazi da se procita strucna literatura pa onda odredena maturalna tema i obradi. Glupo za reci ali cak i profesor elektrotehnike je zna reci ucenicima da me pozdrave.. hahahaha.. jedne prilike mi je sam rekao da su moji radovi prepoznatljivi her su precizni i do te mijere dobro odradeni da je njega stid sto mora ocijeniti moje znanje u tudu svijedodbu.. meni su tad novci bili potrebni a imala sam samo znanje.. samo to mi zivot nije jos oduzeo.. koliko sam strucnih knjiga procitala i iz kojih oblasti tesko mogu naci sugovornika koji bi mi bio interesantan bas.. volim inteligentne osobe.. koje mi mogu pomoci da prosirim svoju malu inteligenciju.. moja deviza je... sto vise pametnih oko mene i u mom vidokrugu vece su mi sanse da jos nesto naucim .. za mene je znanje bogatstvo.. jedino pravo koje nikad ne propadne.. sinoc sam o tebi Lenka razmisljala i htjela sam napisat jednu sitnicu koja me podsijetila na tebe...

Dobro si kroz tarot opisala mene.. sve. Sijetila sam se dijetinjstva i naglog odrastanja. Porodicna karma.. ovo sto cu sad napisati sinoc sam pomislila a onda sam se tebe sijetila.. pomislila sam da ne bih svoj zivot ni sudbinu mijenjala ni za ciju.. rodena sam da otplatim dug i placam ga.. tako i treba. Bog me stiti bas.. i od mene same.. dobro si mi rekla kad si mi pogledala natalnu kartu.. Bog me stiti.. osijecam da mi se nesto sprema.. osijecam Lenka.. ponovno mi po treci put u zivot dolazi nest.. ne znam sta ali osijecam da taj ponovni period dolazi... sinoc sam to osijetila... i pomislim .. ne ne boj se sta god da je od Boga je...

Jutrićko

Velike promjene se uvijek dugo prije osjete, pa i kroz nemire, kroz sve ove neke situacije koje su se kod tebe intenzivirale. A Jupiter samo što nije ušao u naš znak...pa da vidimo što će iz vreće poklončića izvući. Hoće li neku očekivanu nagradu ili nešto što nas baš i neće oduševiti ...ali ovo si savršeno rekla--" Ne boj se, sta god da je od Boga je..." Upravo tako!

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: petak, 8.9.2017 / 9:41

Tema: Dobro jutro

Jutro...

Kad osijetim toliku energiju koju nemogu iskontrolisati i koju nemogu protumaciti uhvati me strah.. pokusavam onda strah kontrolisati i usmijerit to sve u nesto ppzitivno u nesto sto se moze iskoristiti uglavnom rad i samo rad do iznemoglosti. Kroz svoj zivot sam naucila posto imam cudan mozak koji nikad bas nikad ne miruje uvijek je u pogonu i misli.. ja ti moram stalno nesto radit i stalno bit fokusirana na rad.. jedino tako mogu mozak kontrolisati da se ne vraca i ne razmislja o proslosti o buducnosti o tom sta je moglo da se desi i sta ce biti.. zelim se prepustiti onom sto je Onaj gore odlucio za mene.. Sta god da je ne moze biti vec nevideno posto mi se ponavlja a u skoli sam bila odlican dak.. nemogu padti vise nego sam pala... kakav god da je taj Jupiter bolje mu je da mi izvuce dobro jer sam ja Saturn i ne odustajem nikad.... hihihihihihi

Nivo: Nova nada foruma / 15 postovi

Objavljeno: subota, 4.11.2017 / 16:42

Tema: Dobro jutro

https://www.ocultu.com/sh/news... - poslala sam poruku ali nikakvih kredita nema....

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: subota, 4.11.2017 / 17:44 Izmjenjeno: subota, 4.11.2017 / 17:44

Tema: Dobro jutro

zato sto je forum davno prestao raditi..glavni administrator nije vise..samo mi koji eto nekad udju na forum al pri krepavanju je generalno, nazalost

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: subota, 4.11.2017 / 20:40

Tema: Dobro jutro

Citiran post

Cicimici je napisao:

zato sto je forum davno prestao raditi..glavni administrator nije vise..samo mi koji eto nekad udju na forum al pri krepavanju je generalno, nazalost

Lijepo te vidjeti Cicimici :) Glavni admin je i dalje isti, samo smo više usmjereni svi skupa na neke druge obaveze, pa istina, u nedostatku vremena, forum je malo zanemaren. :)

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: subota, 4.11.2017 / 22:20

Tema: Dobro jutro

steta :) ovdje smo najvise naucili o astrologiji, numerologiji itd ..volela bih da opet bude kao prije :)

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: nedelja, 5.11.2017 / 10:33

Tema: Dobro jutro

Citiran post

Cicimici je napisao:

steta :) ovdje smo najvise naucili o astrologiji, numerologiji itd ..volela bih da opet bude kao prije :)

:)

vratanca27bez kartona

vratanca27

F / 33 god.

Kragujevac

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 734 postovi

Objavljeno: nedelja, 5.11.2017 / 14:52

Tema: Dobro jutro

I meni nedostaje forum. Imamo li bese temu progresivnog meseca, sada mi je to veoma bitno, nmg da je pronadjem?

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se