Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Luna

Poruke:326

Pregleda:26579

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 16:10 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 16:14

Tema: Fortuna - točka sudbine

Formula za nocno rodjenje izracunavanja Fortune, Sunce + ascedent-Mjesec.

U mom slucaju je Sunce 287 , ascedent 259 i Mjesec 139.

Znaci 287 + 259 je 546 - 139 je 407, pa kaze ako konacni zbir prelazi puni krug od 360, onda se od ukupnog broja oduzima toliko, pa je 407 -360 uvijek 47 :) ( 17 stepen Bika).

E sada mozda bi ja trebao da racunam dnevno rodjenje, posto sam rodjen zapravo u zoru, ko ce ga znati :)

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 16:32 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 16:35

Tema: Fortuna - točka sudbine

Ooooooo.... jutarnje rodenje.. bas sam razmisljala kad sam vidjela sat rodenja i mislim ovo je netko tko dobro krije svoj zivot a jako je eksponiran.... 5:25 jutarnje... ljudi koji vide cisto sve.. bez magle na ocima..

Meni je ta vasa Fortuna takoder u Biku na 14.46 u 11 polju.. pojma nema. Ali ako znaci srecu od strane drugih ljudi.. to je istina...

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 17:01 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 17:10

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Butterflies je napisao:

Ooooooo.... jutarnje rodenje.. bas sam razmisljala kad sam vidjela sat rodenja i mislim ovo je netko tko dobro krije svoj zivot a jako je eksponiran.... 5:25 jutarnje... ljudi koji vide cisto sve.. bez magle na ocima..

Meni je ta vasa Fortuna takoder u Biku na 14.46 u 11 polju.. pojma nema. Ali ako znaci srecu od strane drugih ljudi.. to je istina...

Pa dobro, u januaru je u 5.25 rano ipak mrkli mrak, ali cini mi se da se naziru prve siluete jutra :)
Sta radi skorpijjsko rakovska vodena intuicija, u jednoj kratkoj recenici si rekla mnogo toga o meni.

Bez obzira koliko zelim da pobjegnem od guzve, od centra pozornice, da sacuvam svoju intimu ( cak sam i stidljiv) ipak me silom nekako gurnu u gro plan sa nekakvim iluzornim razmisljanjima da se upravo od mene ocekuje da zasjenim sve ostale.

Pa u nekim krugovima gdje dominiraju sujetni ljudi ni kriv ni duzan nisam bas narocito omiljen, vlada neki strah od mene,a mozda i ljubomora ko ce ga znati.

Da, uglavnom vrlo brzo prozmem sustinu, citam ljude i njihove krajnje namjere ko bukvar( pomijesana intuicija sa iskustvom), pa mi sega kada mi ljudi pocnu pricati kako su shvatili nesto sto sam ja zapravo odavno znao :)

U Biku u 11 bi Fortuna trebala da naznaci jednu dobru materijalnu situaciju koja se ostvaruje preko prijateljskih krugova, a moze i beneficije na polju nauke i obrazovanja.
Naravno treba gledati i dispoziciju te kakve aspekte sama Fortuna pravi sa ostalim planetama.
Kod mene je ipak u kvadratu sa Mjeseom ( domovina, sad bi pobjegao, osjecam se ko stranac u gradu u kojejm sam rodjen) i Saturnom, sto bi reklo , " sve u svoje vrijeme" :D

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 17:34

Tema: Fortuna - točka sudbine

Jutarnji ljudi... mislim poslije 5 sati rodeni do 6 sati su ljudi koji su cistih ociju.. a posto si ti u 5:25 znaci od samoga Boga si nadaren raznim darovima i ljude da.. da.. da cites bas doslovno kao otvoren bukvar.. nije bitno koji mijesec u godini. Tvoj sat rodenja ti je dobar.

Ja sam jos kao dijete imala problem s tim da osijetim i jednostavno reagujem na to. Kada si napisao prvi tekst na forumu moj prvi dojam je bio ovaj koji sam gore napisala. Napisala sam samo da si poslozen kako treba. Imas jak karakter.. roden si da odrasli ljudi zaziru od tebe. Nisi im u vidokrugu dokuciv a to zna sujetu da zaboli zato ljubomoru i zavist cesto dozivis s njihove strane.. sreca pa ti to naocigled nista ne znaci..

Roden si da budes u centru paznje jer si druzeljubiv po orirodi a tajanstven po dusi.. ono sto je u tebi ne pokazujes nikom a svi te dozivljavaju humanom osobom i veselom. U zadnje mozda dvije ili tri godine mozda zelis oticu iz mijesta u kojem si.. gusi te to okruzenje. Prerastao si tu sredinu. Volis putovati jako. U mislima ti je cijela zemljopisna karta... priroda i zivotinje su ti dragi. .
Cista normalna osoba prema istin takvima...

Ovo za fortunu mislim da ti mogu reci... ne znam koji aspekti te fortune prema kojoj planeti jer ja se ne razumijem u astrologiju.. pokusavam shvatit kad citam vasa objasnjenja i po onome sto mi je jasno i sto sam dozivjela pohvatati sta koji aspekat znaci..

Ovo sad sto mi se trenutno desava u zivotu a vezano je i za materijalno ali i za prijateljstva.. mislim da je to ovo o cemu si napisao i mislim a i sigurna sam da uoravo danas je uknjizeno u gruntovnicu stan na moje ime.. tako da mislim da je to to .. fortuna u 11 polju... bilo bi mi drago da shvatim to kao sto ti znas ali mislim da ja nisam nadarena za tu astrologiju...

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 18:17

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

undertaker je napisao:

Formula za nocno rodjenje izracunavanja Fortune, Sunce + ascedent-Mjesec.

U mom slucaju je Sunce 287 , ascedent 259 i Mjesec 139.

Znaci 287 + 259 je 546 - 139 je 407, pa kaze ako konacni zbir prelazi puni krug od 360, onda se od ukupnog broja oduzima toliko, pa je 407 -360 uvijek 47 :) ( 17 stepen Bika).

E sada mozda bi ja trebao da racunam dnevno rodjenje, posto sam rodjen zapravo u zoru, ko ce ga znati :)

Je, je, tak je, na 17.23 Bika i u karti i po kalkulatoru. Nisam obraćala pažnju da kalkulator nudi dvije opcije u jednoj, nego kako ukucala za noćno, tako očekivala da je ponuđena samo ta opcija. Merkur mi malo vileni , pa treba ga iskoristiti kao izgovor. Ovo i jest za noćno rođenje u Biku... lijepo od tebe što si mi ponudio pokriće za previd Inače, nekad sam negdje pročitala da su ta rođenja teška, u smislu da su ta rođenja prije svitanja neki pokazatelj, ne tako lako života...možda bi se moglo objasniti kao nedostatak svjetla u nekim prvim nastojanjima da shvatimo život ili da moramo spoznati i neki mrak, prije nego nam svane i dobro nas zagrije to Sunčeko..)

Ok, ovo stvarno uzmi s rezervom, jer ne pratim ništa osim mojih promisljanja dok gledam kartu, subjektivno, sa Me koji malo žmirka znači...koliko točno, a sad ćemo reći a poslije o tome razmišljati. Paaa, poigrajmo se
-Asc na 19.09 Strijelca, merkurov termin, vagin stupanj...u prvoj kući imamo dva gospodara, Jupitera, koji je smješten u 5. u Venerinom domicilu, pa sad, kad bih pretjerivala, rekla bih- s radošću smješten u korijenu nekih nogica, i koliko god odlazio, opet se tu vraća ili obeća sebi ili obeća Veneri da će se ponovo vratiti, a da bi se vratio, mora otići...no, ovog Jupitera pokreću i Mjesec i Sunce svojim očekivanjima, On jest spoznao Saturna na teži način i zapamtio je njegove lekcije, tu su one negdje kao hladnoća kojom se braniš od previše svega ili kao sjećanje...od ostanka...Iako ga i Venera i Mjesec primaju u svoje sjedište i egzaltaciju, on je u njihovom domu samo na proputovanju, s istim onim obećanjem o ponovnom susretu i dojmom koji im ostavlja, da nekuda ili nekome ide...ali aplikacionog aspekta nema, ide zbog sebe, jer još traži „svoju ljubav“ iz ljubavi odlazeći, da je takvu nađe kad se vrati. Sunce i Mjesec se ne vide, pa kad je tako, Pluton povezan i s jednim s drugim, nudi promjene, Pluton kao završetak i novi početak, kao transormaciju puno teže podnosi Sunce, baš je u znaku njegova pada. Mjesec u Sunčevom domicilu, Sunce u Mjesečevom izgonu, Saturnovom domicilu, nadohvat ruke Saturnu...meni i opet na pamet pada neka karmička ljubav oko koje se sve vrti, upisana negdje u sjećanje koje mijenja oblike tijela ali ne blijedi. Toliko se raširi o Jupiteru da Saturna ne navela kao 2.gospodara 1., pa i prirodnog vladara 1., ali i 8. A kako to s 8., očinje u Raku, pa imamo uklijeteni znak Lava, pa završava Djevicom...pa njegovi „vladari“, Mjesec unutra, Sunce i Merkur u 1., k tome i Saturn nešto znači valjda. Ako ćemo 8.tumačiti kao kuću pomoći drugih da kroz njih izađe iz ove zatvorene kutije i Mjesec i Saturn, onda bi ta „pomoć“, došla Saturnu od Plutona „te „razarajuće“ energije, kako sam negdje rekla- tog raja i pakla kroz koji se pročisti duša, pa što je kamen i stijena za njega, smrvi ih tek tako...Mjesecu od Jupitera.
Ako ne stanem, od ovoga će ispasti prava drama i smak svijeta haha .. uglavnom...sve je to super, dosadno ti biti ne može sve i da hoćeš

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 18:26

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Butterflies je napisao:

Jutarnji ljudi... mislim poslije 5 sati rodeni do 6 sati su ljudi koji su cistih ociju.. a posto si ti u 5:25 znaci od samoga Boga si nadaren raznim darovima i ljude da.. da.. da cites bas doslovno kao otvoren bukvar.. nije bitno koji mijesec u godini. Tvoj sat rodenja ti je dobar.

Ja sam jos kao dijete imala problem s tim da osijetim i jednostavno reagujem na to. Kada si napisao prvi tekst na forumu moj prvi dojam je bio ovaj koji sam gore napisala. Napisala sam samo da si poslozen kako treba. Imas jak karakter.. roden si da odrasli ljudi zaziru od tebe. Nisi im u vidokrugu dokuciv a to zna sujetu da zaboli zato ljubomoru i zavist cesto dozivis s njihove strane.. sreca pa ti to naocigled nista ne znaci..

Roden si da budes u centru paznje jer si druzeljubiv po orirodi a tajanstven po dusi.. ono sto je u tebi ne pokazujes nikom a svi te dozivljavaju humanom osobom i veselom. U zadnje mozda dvije ili tri godine mozda zelis oticu iz mijesta u kojem si.. gusi te to okruzenje. Prerastao si tu sredinu. Volis putovati jako. U mislima ti je cijela zemljopisna karta... priroda i zivotinje su ti dragi. .
Cista normalna osoba prema istin takvima...

Ovo za fortunu mislim da ti mogu reci... ne znam koji aspekti te fortune prema kojoj planeti jer ja se ne razumijem u astrologiju.. pokusavam shvatit kad citam vasa objasnjenja i po onome sto mi je jasno i sto sam dozivjela pohvatati sta koji aspekat znaci..

Ovo sad sto mi se trenutno desava u zivotu a vezano je i za materijalno ali i za prijateljstva.. mislim da je to ovo o cemu si napisao i mislim a i sigurna sam da uoravo danas je uknjizeno u gruntovnicu stan na moje ime.. tako da mislim da je to to .. fortuna u 11 polju... bilo bi mi drago da shvatim to kao sto ti znas ali mislim da ja nisam nadarena za tu astrologiju...

Hehe, vjeruj mi da tebi ne treba astrologija da bi baratala analizama ljudskih karaktera i psiha jer ti i ovako ( ne znam kako :D) to ide jako dobro, ostah bez rijeci, svaka cast.

U meni je neka cudna mixtura otvorenosti i povucenosti, a u fizickom smislu neka mjesavina ozbiljnosti, hladnoce i naivne djecacke bezbriznosti i neiskvarenosti, pa sve zavisi na kakav tip ljudi naletim, ali ce me svi oni uociti i zapaziti medju 1000 ljudi.

Imam Pl na Mc 90 So u 1, pa ne volim svjetla pozornice, kad masa bulji u mene osjecam se jako ruzno,a u manjim grupama i jedan na jedan sam opusteniji mnogo.
Onda taj mix izmedju Sunca( ego) u JArcu i ascedenta ( kako osubu vide drugi) u Strijelcu nuje bas lagan, jer se od takve osobe uvijek ocekuje da dize atmosferu drustva (jos meni Mo u Lavu) , da se smije, sto vrlo cesto i radim, ali sam ja mnogo sustinski dubokoumniji, duhovniji i ozbiljniji od nacina kojim se predstravljam

TAcno da mastam o nekakvoj ruzicastoj planeti, u kojoj su svi sretni, u kojoj se ljudi druze, putuju, vole, bave sportom, prirodom, u kojoj nema ratova, kriminala, mada vizuelno i sam nekada djelujem kao ugladjeni krimos :D

Tebi je dispozitor Fortune Ve u Sco, pa citav taj stelijem moze naglasavati neke pravne presude ili parnice koje tebi idu u prilog,a posto je Ve u Sco "slaba" onda ta podrska prijatelja ne mora da bude jasno vidljiva, ali ne i neucinkovita.

lalafobez kartona

lalafo

F / 33 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Uzdiže se na forumu / 214 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 18:52 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 19:03

Tema: Fortuna - točka sudbine

Mogu mogu, znaci ja bi te bas onako "drmnula" hahahah gledajuci te tvoje standarde gledajuci po sinastriji onako na blic..29.1.1991.10:15 pa mi reci sta mislis da li bih mogla " pokriti te tvoje standarde"?

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 19:35 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 19:37

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Lenka je napisao:

Je, je, tak je, na 17.23 Bika i u karti i po kalkulatoru. Nisam obraćala pažnju da kalkulator nudi dvije opcije u jednoj, nego kako ukucala za noćno, tako očekivala da je ponuđena samo ta opcija. Merkur mi malo vileni , pa treba ga iskoristiti kao izgovor. Ovo i jest za noćno rođenje u Biku... lijepo od tebe što si mi ponudio pokriće za previd Inače, nekad sam negdje pročitala da su ta rođenja teška, u smislu da su ta rođenja prije svitanja neki pokazatelj, ne tako lako života...možda bi se moglo objasniti kao nedostatak svjetla u nekim prvim nastojanjima da shvatimo život ili da moramo spoznati i neki mrak, prije nego nam svane i dobro nas zagrije to Sunčeko..)

Ok, ovo stvarno uzmi s rezervom, jer ne pratim ništa osim mojih promisljanja dok gledam kartu, subjektivno, sa Me koji malo žmirka znači...koliko točno, a sad ćemo reći a poslije o tome razmišljati. Paaa, poigrajmo se
-Asc na 19.09 Strijelca, merkurov termin, vagin stupanj...u prvoj kući imamo dva gospodara, Jupitera, koji je smješten u 5. u Venerinom domicilu, pa sad, kad bih pretjerivala, rekla bih- s radošću smješten u korijenu nekih nogica, i koliko god odlazio, opet se tu vraća ili obeća sebi ili obeća Veneri da će se ponovo vratiti, a da bi se vratio, mora otići...no, ovog Jupitera pokreću i Mjesec i Sunce svojim očekivanjima, On jest spoznao Saturna na teži način i zapamtio je njegove lekcije, tu su one negdje kao hladnoća kojom se braniš od previše svega ili kao sjećanje...od ostanka...Iako ga i Venera i Mjesec primaju u svoje sjedište i egzaltaciju, on je u njihovom domu samo na proputovanju, s istim onim obećanjem o ponovnom susretu i dojmom koji im ostavlja, da nekuda ili nekome ide...ali aplikacionog aspekta nema, ide zbog sebe, jer još traži „svoju ljubav“ iz ljubavi odlazeći, da je takvu nađe kad se vrati. Sunce i Mjesec se ne vide, pa kad je tako, Pluton povezan i s jednim s drugim, nudi promjene, Pluton kao završetak i novi početak, kao transormaciju puno teže podnosi Sunce, baš je u znaku njegova pada. Mjesec u Sunčevom domicilu, Sunce u Mjesečevom izgonu, Saturnovom domicilu, nadohvat ruke Saturnu...meni i opet na pamet pada neka karmička ljubav oko koje se sve vrti, upisana negdje u sjećanje koje mijenja oblike tijela ali ne blijedi. Toliko se raširi o Jupiteru da Saturna ne navela kao 2.gospodara 1., pa i prirodnog vladara 1., ali i 8. A kako to s 8., očinje u Raku, pa imamo uklijeteni znak Lava, pa završava Djevicom...pa njegovi „vladari“, Mjesec unutra, Sunce i Merkur u 1., k tome i Saturn nešto znači valjda. Ako ćemo 8.tumačiti kao kuću pomoći drugih da kroz njih izađe iz ove zatvorene kutije i Mjesec i Saturn, onda bi ta „pomoć“, došla Saturnu od Plutona „te „razarajuće“ energije, kako sam negdje rekla- tog raja i pakla kroz koji se pročisti duša, pa što je kamen i stijena za njega, smrvi ih tek tako...Mjesecu od Jupitera.
Ako ne stanem, od ovoga će ispasti prava drama i smak svijeta haha .. uglavnom...sve je to super, dosadno ti biti ne može sve i da hoćeš

Hehehe, hvala, hvala na ovoj duporovskoj igrokaznoj analizi :D

SAmo ne kontam ovo "nekih nogica", daj naznaci kakvih :D

I ne kontam kako Mjesec prima Jupitera u sjediste( pa nije mi Mjesec u Raku pa da ga vodi u egzaltaciju,a da Mjesec ide u svoju egzaltaciju :)), mozda mislis na triplicitet Jupitera kojeg Mjesec vodi u LAva?

I Ac i Mo mi na VAginom stepenu, pa nek mi neko kaze da nisam privlacan a i pravedan , haha :D

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 19:58 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 19:59

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

lalafo je napisao:

Mogu mogu, znaci ja bi te bas onako "drmnula" hahahah gledajuci te tvoje standarde gledajuci po sinastriji onako na blic..29.1.1991.10:15 pa mi reci sta mislis da li bih mogla " pokriti te tvoje standarde"?

A mogli bi biti neki partneri onako u masti, sto bi rekli " na nevidjeno", posto ti je vladar 7me Venera u Vodoliji ( internet i masta mogu svasta :D) u konjukciji sa mojom Ve i sextilu sa mojim Ma, ali vrijeme ne bi radilo za nas, posto moj Saturn opozicionira tvoje Sunce,a pa bi i takva vrsta partnerstva slabila jer ti Mo izlazi separacijom iz opozicije sa mojjim Suncem.

Ac u Ovnu, dispozitor Ma u Blizancu ( energija koja se trosi pricom i samo pricom u kvadratu sa mojim vladarem 5( ljubav) bi donijela more nesuglasica itd.
Moglo bi se o ovome jos, samo nemam toliko vremena , jbg imamo i moj Ur u 11( sloboda) kvadrat tvoje Sunce ( ego) :D

lalafobez kartona

lalafo

F / 33 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Uzdiže se na forumu / 214 postovi

Objavljeno: petak, 9.2.2018 / 20:25 Izmjenjeno: petak, 9.2.2018 / 20:29

Tema: Fortuna - točka sudbine

Moja je Ve takodje u Ribama nije u Vodoliji, a vladar mog Suncanog znaka je Sa bas kao i tvog moj Sa je u konj sa tvojim So,a ja i muz smo puni opozicija u nasoj sinastriji pa super funkcionisemo maltene sve planete su nam u opoziciji osim Ju i Sa

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se