Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Luna

Poruke:326

Pregleda:26580

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: nedelja, 11.2.2018 / 20:49

Tema: Fortuna - točka sudbine

Da.. Juventus.. moj dugogodisnji najdrazi klub.. ja jednostavno volim borce.. a kad dodu na tron. Izgube mi car.. onda su mi kao i politicari.. ne biraju sredstvo da bi ostali na vrhu.. a tako je i u sportu.. zalosno. Tko koliko ima toliko dugo bude na vrhu.. nazalost. Barca je to bas najljepsi nogomet.. ja to volim. Lijep protok lopte.. akcije sa dodavanjem. Istcavanja. .. volim nogomet.

Precizno kiruski dijagnosticirano.. nacionalizam je proizvod pokitickih interesa a vijera s tim nema i ne bi trebalo da ima ikakvu dodirnu tocku. Vijera je slobodan izbor i opredijeljenje a u mom slucaju je to urodeno. Potijecem iz loze koja je dala dva biskupa u povijesti.. ali neovisno o tom ja vijeru pokusavam praktikovat svojim zivotom. Nije vijera pripovijedanje.. to ne. Vijera je zivljenje onog sto je ispravno.. humano.. ljudski..

Bojim se reci da imas bas upecatljivo lice s tim tamnim pogledom. A nije pogleda vec i nacin gledanja kad vagas rijeci koje izgovaras.. to je ono sto ljude okupira kad te posmatraju..

Imas li bol u desnoj nozi ikad donji dio oko stopala

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: nedelja, 11.2.2018 / 21:06

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Butterflies je napisao:

Da.. Juventus.. moj dugogodisnji najdrazi klub.. ja jednostavno volim borce.. a kad dodu na tron. Izgube mi car.. onda su mi kao i politicari.. ne biraju sredstvo da bi ostali na vrhu.. a tako je i u sportu.. zalosno. Tko koliko ima toliko dugo bude na vrhu.. nazalost. Barca je to bas najljepsi nogomet.. ja to volim. Lijep protok lopte.. akcije sa dodavanjem. Istcavanja. .. volim nogomet.

Precizno kiruski dijagnosticirano.. nacionalizam je proizvod pokitickih interesa a vijera s tim nema i ne bi trebalo da ima ikakvu dodirnu tocku. Vijera je slobodan izbor i opredijeljenje a u mom slucaju je to urodeno. Potijecem iz loze koja je dala dva biskupa u povijesti.. ali neovisno o tom ja vijeru pokusavam praktikovat svojim zivotom. Nije vijera pripovijedanje.. to ne. Vijera je zivljenje onog sto je ispravno.. humano.. ljudski..

Bojim se reci da imas bas upecatljivo lice s tim tamnim pogledom. A nije pogleda vec i nacin gledanja kad vagas rijeci koje izgovaras.. to je ono sto ljude okupira kad te posmatraju..

Imas li bol u desnoj nozi ikad donji dio oko stopala

Hehe, Juventus je uvijek bio na tronu, cini mi se 33 puta prvaci Italije( najtrofejniji) pa ih vodeci se tom logokom da najbolji ujedno postaju i dosadni, niko ne bi volio :)

Ako uzmes u obzir eru npr " moralnog" Berluskonija i AC Milana, sto se tice " gazenja preko mrtvih", Juve je za njih moralna vertikala :)

Za Barsu se slazem, ali je pitanje sta ce biti nakon ere Mesija i Inijeste, do prije 10tak godina im je Valensija znala dati po 5 komada.

Nacionalizam je vrlo blizak religijoznoscu, posto se nacije kao takve formiraju tek u 19 vijeku,a religijski identitet je kroz istoriju bio usko vezan za " politicki" pripadajuci identitet, pa se prelascima na krscanstvo paganskih naroda u stvari priznavala apsolutna lojalnost prema Vatikanu ili Vizantu, prelascima na Islam apsolutna lojalnost i poniznost prema otomanskom Sultanu koji je bio vjerski halifa svih sunitskih muslimana.

Znaci religija i vjera nikada ne mogu biti isto, pa sam unikatni izvor Biblije i Kurana( bilo koje religijske knjige), ne mogu u svojooj dogmaticnosti i iskljucivosti dopustiti covjeku da svoj um razvija mimo njih,a bez sirenja uma covjek ne moze biti blize " visoj svijesti"

U fizici posrtoji dokazani zakon o odrzanju energije, sto znaci da energija nema svoj pocetak i svoj kraj, ona traje u vremenu, a nasa dusa predstavlja neku vrstu energije ( kazu da tezi 21 gram) i upravo ono sto dusa kroz svoj put u jednoj materijalnoj inkarnaciji( materija i duh su uvijek povezani) privuce sebi,a i ponudi drugima, nosi u nastavak vjecnosti, kada se materija neograniceno puta obnovi i istruhne :)

Mnogo sam misticniji i " opakiji" kada sutim, i kada sam u masi, nego kada udjem u konverzaciju sa bilo kim.

Za sada nemam nikakvih bolova u desnoj nozi :)

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 12.2.2018 / 10:47

Tema: Fortuna - točka sudbine

Berluskoni je trenutno cak losa kopija samog sebe.. covijek koji vise nije ono sto je bio.. ni u onom izdanju nije bio ok a tek u ovom. Boze sacuvaj..

Ja nevolim bahatost u sportu.. a to se nekako najvise primjeti kad se domognu vrha.. nije da mi nije drago sto su dobri.. ali nekako mi sad su u toj druzini kako bih se moglo nazvati vladara zelenim terenom.. a ja volim kad se bore da do tog terena dodu.. napetost.. neizvijesnost dali ce uspihet.. to je nesto sto me interesuje. A ovako mi je dosadno.. znam da mogu pobijedit.. da imaju dobre igrace.. klasicna igra i drzanje svog terena.. ma daj mi nesto sto ce me natjerat da reklamu mrzim a ne da he cekam kao spas.

Citanje vijerskih knjiga je za one slobodne a ne za ukalupljene.. ni u jednoj koju sam ja procitala ne pise da se mora drzati njihovog propovijedanja.. nego svoje savijesti.. a sad savijest se razvija u odgoju.. da li su nam roditelji savijesni idgajatelji to nas pokaze kad odrastemo i dobijemo toliko zeljeni prostor za iskazivanje svoje osobnosti..
Upravu si kad povlacis paralelu u vijersko-politickom porobljavanju..
Radi lakseg upravljanja neuke mase podijelili su ljude.. ne narod.. nego ljude.. ono malo pametnih i otvorenih sto se izdvajaju proglase za nepodobne.. za crne ovce.. a ljudi su samo cistih ociju.. vide i osijete sto je ispravno..

Imam srecu da zivim u sredini gdje su ljudi.. svih viheroispovihesti.. u mom ulazu su svi za mene isti.. sa svima sam ok. Neki dan mi je cukica izasla u nisam je mogla ja ici traziti ali su se stanari odmah pokrenuli i isli cak do crkve i do skole da je traze a moja cukica je bila u ulazu samo je izasla skroz u potkrovlje.. mala je jos i nije znala saci niz stepenice. Ja imam srecu da zivim medu ljudima.. nije vijera to sto covijeka cini covijekom.. covijek je ono sto mu je dusa..

Dobro je da te ne boli noga.. ali te zato dusa zulja ili srce. Hihihihihi

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: četvrtak, 15.2.2018 / 16:41 Izmjenjeno: četvrtak, 15.2.2018 / 16:42

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Butterflies je napisao:

Berluskoni je trenutno cak losa kopija samog sebe.. covijek koji vise nije ono sto je bio.. ni u onom izdanju nije bio ok a tek u ovom. Boze sacuvaj..

Ja nevolim bahatost u sportu.. a to se nekako najvise primjeti kad se domognu vrha.. nije da mi nije drago sto su dobri.. ali nekako mi sad su u toj druzini kako bih se moglo nazvati vladara zelenim terenom.. a ja volim kad se bore da do tog terena dodu.. napetost.. neizvijesnost dali ce uspihet.. to je nesto sto me interesuje. A ovako mi je dosadno.. znam da mogu pobijedit.. da imaju dobre igrace.. klasicna igra i drzanje svog terena.. ma daj mi nesto sto ce me natjerat da reklamu mrzim a ne da he cekam kao spas.

Citanje vijerskih knjiga je za one slobodne a ne za ukalupljene.. ni u jednoj koju sam ja procitala ne pise da se mora drzati njihovog propovijedanja.. nego svoje savijesti.. a sad savijest se razvija u odgoju.. da li su nam roditelji savijesni idgajatelji to nas pokaze kad odrastemo i dobijemo toliko zeljeni prostor za iskazivanje svoje osobnosti..
Upravu si kad povlacis paralelu u vijersko-politickom porobljavanju..
Radi lakseg upravljanja neuke mase podijelili su ljude.. ne narod.. nego ljude.. ono malo pametnih i otvorenih sto se izdvajaju proglase za nepodobne.. za crne ovce.. a ljudi su samo cistih ociju.. vide i osijete sto je ispravno..

Imam srecu da zivim u sredini gdje su ljudi.. svih viheroispovihesti.. u mom ulazu su svi za mene isti.. sa svima sam ok. Neki dan mi je cukica izasla u nisam je mogla ja ici traziti ali su se stanari odmah pokrenuli i isli cak do crkve i do skole da je traze a moja cukica je bila u ulazu samo je izasla skroz u potkrovlje.. mala je jos i nije znala saci niz stepenice. Ja imam srecu da zivim medu ljudima.. nije vijera to sto covijeka cini covijekom.. covijek je ono sto mu je dusa..

Dobro je da te ne boli noga.. ali te zato dusa zulja ili srce. Hihihihihi

Spominjem Berluskonija iz razloga sto se Juventus godinama " tereti" za finansijsku nadmoc i uticaj na talijanske sudije, imajuci u vidu vlasnistvo porodice ANJELI( Fiat) nad " starom damom, cime se zapravo zaboravlja da su razliciti poslovni i mafijaski magnati vodili i druge talijanske klubove( sjetimo se npr Moratija i Intera)

Hajde da uzmemo u obzir da kremu evropskog fudbala cini nekih 20tak, 30 klubova, koji slicnim metodama ostvaruju dominaciju u svojim ligama, pa onda nije sramota u jednom takvom rivalitetu navijati za Juventus.

Sto se tice religija, ne bi se slozio da u monoteistickim spisama nema uslovljavanja , koje je istini za srecu dosta suptilno, pa religijske dogme u svojoj iskljucivosti i dogmama ne prihvataju nikakvu kritiku i licnu analizu zansovanu na sirenju uma i spoznaje svakoga od nas, tj ili podrzavas u cjelosti ono sto pise u Bibliji ili Kuranu, ili si optuzen da si ateista, tj monoteisticke religije su uveliko "privatizirale" Boga, ne dozvoljavajuci covjeku kao zasebnoj individui da sam pokusa introspekcijom i prikupljanjem znanja da se priblizi " visoj svijeti" koju kao obicno smrtno bicce zapravo ne moze do kraja ni spoznati, ali religije imaju odgovor na sve, od cinjenice da je "zemlja ravna poloca", da se " Sunce okrece oko zemlje" itd :D

Sustina vezana za " vjeru" sadrzi svojevrsni poaradox, tj covjek da bi iskreno vjerovao, on u neku ruku mora i da sumnja, i da citav zivot trazi odgovore u koje nikako da bi bio vjernik ne bi smio da bude siguran, jer ako si siguran u nesto, ako nesto 100% znas,pa to podrzavas, onda ti nisi Vjernik, ti si onda Sljedbenik ;)

Nista od ovoga ne bi predstavljalo problem, da prvi konvertiti, tj oni koji su prihvatali nove religije nisu na taj nacin ostvarivali ciljeve materijalne i egzistencijalne prirode, tim prije sto je u to vrijeme ogroman procenat populacije bio nepismen, pa je malo ko mogao licnim analizama i prosudbama utvrditi validnost tih textova, ali vec nakon 2, 3 koljena bi potomci uvjetovani glupavom tradicijom bez pogovora fatalisticki kao " mrtvo slovo" na papiru slijepo branili ono sto su njihovi preci prihvatali iz sasvim drugih razloga.

Sto se tice zuljanja srca i duse, u danasnjem vremenu laznih vrijednosti, licemjerstva i nemorala, dusa i srce ne zuljaju samo one koji ih nikada nisu imali :D

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: četvrtak, 15.2.2018 / 17:21

Tema: Fortuna - točka sudbine

Covijece koji mozak imas.. zadovoljstvo mi je citati.. bez imalo ustezanja iznosis cinjenice.. istinite cinjenice.. upravo zbog navedenih razloga meni je vecina tih klubova kao ves masina ali za prlji novac.. e sad da je to tocno jeste ali volim nogomet i sinoc dok je Ronaldo izvodio penal koji je dosuden iz ne znam kojeg razloga.. bilo mi je zao PSG-a... iako kad ih se izgaga skupa su teski preko milijardu eura.. nisu za zaljenje ali lopta je okrugla..

Vijerovanje i sumnja idu skupa jer i zlo i dobro idu u paru.. svako vijerovanje bespogovorno je lazno i ja mislim da je to cisto ulagivanje Stvoritelju.. nemogu reci da sam od onih koji slihede taj trend prenosenja s koljena na koljeno.. ja to nisam. Moj deda je bio pismen covijek.. u familiji imam svestenika koji prakticira astrologiju.. zavrsio je Isusovacku bogosloviju u Zagrebu.. to mu ne smeta da ima izbor kako ce svoje vrijeme trositi.. u crkvenim spisima cak se navodi da je jedan Papa bavio se astrologijom.. cak je odrzana konvencija astrologa u Vatikanu na kojoj je Stiven Hoking bio predavac.. mislim da za vijerovanje nema recept. Ili vijerujes ili ne vijerujes.

Sto se tice zuljanja duse i srca.. mislila sam da me ne shvatis pogresno..

Zulja te nepravda koju nemoze covijek ispravit iako moze ukazati.. a da osijecas oko sebe sve to je sigurno.. iz tog sam razloga to napisala...

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: četvrtak, 15.2.2018 / 17:28 Izmjenjeno: četvrtak, 15.2.2018 / 17:29

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Butterflies je napisao:

Covijece koji mozak imas.. zadovoljstvo mi je citati.. bez imalo ustezanja iznosis cinjenice.. istinite cinjenice.. upravo zbog navedenih razloga meni je vecina tih klubova kao ves masina ali za prlji novac.. e sad da je to tocno jeste ali volim nogomet i sinoc dok je Ronaldo izvodio penal koji je dosuden iz ne znam kojeg razloga.. bilo mi je zao PSG-a... iako kad ih se izgaga skupa su teski preko milijardu eura.. nisu za zaljenje ali lopta je okrugla..

Vijerovanje i sumnja idu skupa jer i zlo i dobro idu u paru.. svako vijerovanje bespogovorno je lazno i ja mislim da je to cisto ulagivanje Stvoritelju.. nemogu reci da sam od onih koji slihede taj trend prenosenja s koljena na koljeno.. ja to nisam. Moj deda je bio pismen covijek.. u familiji imam svestenika koji prakticira astrologiju.. zavrsio je Isusovacku bogosloviju u Zagrebu.. to mu ne smeta da ima izbor kako ce svoje vrijeme trositi.. u crkvenim spisima cak se navodi da je jedan Papa bavio se astrologijom.. cak je odrzana konvencija astrologa u Vatikanu na kojoj je Stiven Hoking bio predavac.. mislim da za vijerovanje nema recept. Ili vijerujes ili ne vijerujes.

Sto se tice zuljanja duse i srca.. mislila sam da me ne shvatis pogresno..

Zulja te nepravda koju nemoze covijek ispravit iako moze ukazati.. a da osijecas oko sebe sve to je sigurno.. iz tog sam razloga to napisala...

DA , ali da bi " vjerovao" ne moras da budes i religiozan, u tome je sustina( sa kojom se ne slaze jedan dio religijskih manipulanata), pa vjerujem da su tvoji preci o kojima imas neko znanje bili uceni i zaista duhovni ljudi, ali su i oni prihvatali kao djeca, tj usadjivano im je ono sto su drustvo i tradicionalne vrijednosti nametale kao jedino ispravno, za sta se nisu sami pitali.
Vjerovatno da su rodjeni na nekom drugom dijelu zemaljske kugle ili u nekom drugom vremenskom razdoblju, da bi njihova duhovna podloga vodila u nekom sasvkim drugom smjeru :)

PA dobro, fudbal se vec odavno pretvorio u cisti biznis i gomilanje novca, tu se ne moze nista promijeniti :)

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: četvrtak, 15.2.2018 / 17:39

Tema: Fortuna - točka sudbine

Vijerovatno da.. usadeno.. moguce je. Ali isto tako u mojoj obitelji je bilo i svestenik koji cak odrzao mladu misu i poslije te mise skinuo svestenicke haljine jos dok je svecani rucak trajao povodom te mise.. nije svom ocu htio iskvariti zelju da mu jedan sin bude svestenik... dok je drugi bio istaknuti clan komunisticke partije.. podiheljenost i u obitelji..

Vijerovanje i jeste i treba bit slobodan izbor.. to je ono sto je ispravno. Religiha je samo pojam... nesto sto ljudi misle da razumiju...

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: četvrtak, 15.2.2018 / 18:09

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Butterflies je napisao:

Vijerovatno da.. usadeno.. moguce je. Ali isto tako u mojoj obitelji je bilo i svestenik koji cak odrzao mladu misu i poslije te mise skinuo svestenicke haljine jos dok je svecani rucak trajao povodom te mise.. nije svom ocu htio iskvariti zelju da mu jedan sin bude svestenik... dok je drugi bio istaknuti clan komunisticke partije.. podiheljenost i u obitelji..

Vijerovanje i jeste i treba bit slobodan izbor.. to je ono sto je ispravno. Religiha je samo pojam... nesto sto ljudi misle da razumiju...

U stvari "zivoti " Isusa, Muhameda i drugih , "uzvisenih" likova iz religijskih "svetih spisa" vise svojim nacinom podsjecaju na Komunizam, nego zivoti onih svestenstava ( crkva, dzamija, sinagoga, svejedno) koji su kasnije takva " ucenja" usmjerili i okrenuli ka cistom materijalizmu :)

Pa je veliki paradox da se oni koji kao vjeruju i vole Isusa ili su pristalice bilo koje druge monoteisticke religije, najvise bore protiv Komunizma, koje je sigurno najpravednije i najhumanije drustveno uredjenje koje je neko mogao da osmisli.
Druga stvar je i sto je medju Komunistima bilo mnogo onih koji su ideju takodjer okretali ka zadovoljenu izricito svojih materijalnih potreba.

I ja sam Komunista, sto sa Uranom u 11 polju tacno na stepenu egzaltacije u sextilu sa Suncem , Merkurom i Marsom u 1 u realnom Jarcu i Acom u pravednom Strijelcu nije slucajno.

Dispozitor Urana je Pluton( duh predaka tacno na Mcu) ali u kvadratu sa planetama u Jarcu u 1, pa se ja sada zapravo borim protiv svega onoga sto su moji preci " stvarali" vijekovima", sto ne smatram ni malo casnim i ispravnim.

Inace poticem iz jedne vrste plemicke hercegovacke obitelji, Sa i Mo u Lavu daju naznake ka necemu takvom :)

Nivo: Uzdiže se na forumu / 196 postovi

Objavljeno: četvrtak, 15.2.2018 / 19:31

Tema: Fortuna - točka sudbine

Ohooooo.. jos netko poput mene.. dobrodosao u svijet plave krvi..

Moja obitelj potjece iz Dalmacije i obiteljsko stablo je staro preko 600 godina.. i potomci smo plemicke obitelji koja je nastanila se na ovom prostoru.. nase obiteljsko stablo je upisano u crkvenim knjigama u Zadru.. kod nas je tradicija da se ime prenosi s koljena na koljeno. Tako da moj brat nosi ime naseg dede a sin od mog brata ime naseg oca.. i tako vec stoljecima. Hahaha ja sam sretnica jer nosim ime koje nitko u mojoj obitelji nije imao prije.. povijest he nesto sto nosimo u sebi i protiv ceg dizemo glas ali bezuspijesno.. sto se tice predaka. Be rusi ono sto je dobro. Komunizam je bio idealno zamisljeno drustvo. Vecina stvari je bila uravnotezena ali posto su ljudi tako nesavrseni uspijeli su i od komunizma napravit vic.. nazalost.. budi sretan bar tvoju obitelj ne spominju u povijesti i nemas kompleks neuspijelog proizvoda..

undertakerbez kartona

undertaker

M /

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: U blagom usponu / 93 postovi

Objavljeno: četvrtak, 15.2.2018 / 19:40 Izmjenjeno: četvrtak, 15.2.2018 / 19:41

Tema: Fortuna - točka sudbine

Citiran post

Butterflies je napisao:

Ohooooo.. jos netko poput mene.. dobrodosao u svijet plave krvi..

Moja obitelj potjece iz Dalmacije i obiteljsko stablo je staro preko 600 godina.. i potomci smo plemicke obitelji koja je nastanila se na ovom prostoru.. nase obiteljsko stablo je upisano u crkvenim knjigama u Zadru.. kod nas je tradicija da se ime prenosi s koljena na koljeno. Tako da moj brat nosi ime naseg dede a sin od mog brata ime naseg oca.. i tako vec stoljecima. Hahaha ja sam sretnica jer nosim ime koje nitko u mojoj obitelji nije imao prije.. povijest he nesto sto nosimo u sebi i protiv ceg dizemo glas ali bezuspijesno.. sto se tice predaka. Be rusi ono sto je dobro. Komunizam je bio idealno zamisljeno drustvo. Vecina stvari je bila uravnotezena ali posto su ljudi tako nesavrseni uspijeli su i od komunizma napravit vic.. nazalost.. budi sretan bar tvoju obitelj ne spominju u povijesti i nemas kompleks neuspijelog proizvoda..

A komunizam je prvenstveno bio osmisljen da se prakticno ostvari na kapitalistickom zapadu,a ne na siromasnom feudalnom istoku, Marx je manifest komunisticke partije objavio u Londonu, nije u Moskvi.

Nije se moglo iz feudalizma ici pravo u Komunizam, to je isto kao kada osnovac nakon zavrsenog 8 razreda zeli preko reda da upise fakultet, naravno da ga nece zavrsisti.

Ekonomska snaga kapitalistickog zapada je zasnovana na visevijekovnom imperijalizmu i kolonijalizmu, pljackama citave planete,a Kapitalizan gledan na planetarnoj globalnoj osnovi je daans kao i uvijek u velikom broblemu, o cemu svjedoci ekonomsko stanje africkih, juzno i centralno americkih i vecine azijskih drzava, ili pogledajmo nas ovdje na zapadnom Balkanu.
Pravi Komunizam nikada nigdje prakticno nije ni zazivio, mi smo u Jugi imali samoupravni socijalizam ,a u SSSru je bila na sceni " diktatura proleterijata"

KApitalizam da bi opstao on mora da jede onaj manji, da konstantno osvaja i siri trzista, zato i ovoliko ratova po svijetu.

Imam i ja podatke o svojoj porodicnoj lozi( sa oceve strane), od nekog 17 vijeka, pa su i meni dali ime po ujaku koji je mlad ubijen, jer ga je otac koji je imao ispran mozak poslau ni krivog ni duznog u smrt, namecicu mu filozofiju koja je u svakom pravednom i moralnom drustvu morala biti osudjena na propast :)

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se