Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:806

Pregleda:39746

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 1:13

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Lenka je napisao:

Saturn dobro postavljen:
Obiljne i stroge, uzdržane, povučene,nepoverljive, vredne i radne osobe;
Sklonost davanju na osnovu vlastitog iskustva i sa velikom strpljivošću;
Osobe koji su štedljivi i nerasipni, sklone asketizmu;
- da,sve mi štima osim štedljivi, prije bih rekla da ćeš sav novac podijeliti drugima nego "staviti u čarapu"-ispravi me ako griješim


Daj samo Jupiter dobro postavljen, to ti je drugi vladar -nisi stavio to

Pa eto da je Jupiter prvi vladar, nit sam strog, nit sa povučen, izuzev što volim da se povučem u neki svoj svijet, izolujem, jer Saturn je fizički u 12. kuci, radan i vredan, pa zna se. Pa, stedljiv, licno nemam neke velike potrebe, ali Jupiter u Vodenjaku, ma sve bih dao, ali sve sve. :)
Eto opet sukoba izmedju Ju i Sa.
Saturn - patnja, Jupiter - sreća, da izraženo je variranje raspoloženja. Tu je recimo Saturn prvi, patim, a onda Jupiter donese razriješenje situacije.
Inače, Jupiter je u Saturnovom znaku Vodenjaka. Dakle Jupiter se nalazi u sedištu Saturna. Osjećam se dosta sputano. Posebno, pošto obojica vladaju 2. kućom, kada su financije u pitanju. Nikako ne mogu zadržati nešto kod sebe. :) Saturn me tjera da štedim, a ne mogu da uštedim. Ograničava me s novcem, kakogod okreneš, pa makar bila i štednja.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 2:49

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Postupak odredjivanja temperamenta i vladara ponasanja:

Prvo odredjujemo temperament, pa tako u obzir uzmemo prirodu znakova, što će poslije i kod odredjivanja planete vladara igrati značajnu ulogu. Evo osnovne podjele:

vatreni - kolericni (toplo i suvo)
zemljani - melanholicni (hladno i suvo)
vazdusni - sangvinicni (toplo i vlazno)
vodeni - flegmaticni (hladno i vlazno

Presudnu ulogu igra pozicija Sunca, Mjeseca, Ascedenta i vladara Ascedenta. Npr. ako je jedan broj vatrenih i vazdusnih, a Sunce je u vazdusnom, prednost dajemo vazdusnom.

Planet vladar ponašanja:

Osnovni kriteriji su :
1) Planeta u blizini Ascedenta. Ako ih je više, gleda se ona, koja je najbolje položena.
2) Vladar Ascedenta, moze biti kandidat za vladara ponasanja, samo ako gradi aspekt sa svojim dispozitorom.
3) Planeta, koja gradi partilni aspekt sa Mjesecom ili Merkurom, tj. da je na istom stupnju.
4) Almuten Mmjeseca i Merkura, tj. planeta, koja ima najvise dostojanstva u znaku i na stupnju gdje su Mjesec i Merkur.

Ako je vise od 1 planete u opticaju, prednost dajemo po sljedećem principu:
1) Gledamo, koja planeta se nalazi u znaku, koji po elementu odgovara znaku kom je nas temperament. Npr. imamo Ju u Vodenjaku i Sa u Skorpiji, a temperament je sangvinicni, prednost ce imati Ju u Vodenjaku, toplom i vlaznom znaku, koji odogvara sangviniku
2) Gledamo dal je dnevno ili nocno rodjenje, pri cemu koristimo podjelu na dnevne i nocne planete. Dnevne su - Sunce, Saturn i Jupiter, a nocne su Venera i Mars, dok Merkur ne pripada ni jednoj od ovih dveju grupa. Npr. kandidati su Jupiter i Venera, a rodjenje je dnevno, tako da prednost dajemo Jupiteru.
3) Prednost ćemo dati onoj planeti, koja se nalazi u kuci, kojom prirodno vlada ili gdje se raduje. Npr. imamo Jupiter u 9. i Sunce u 4.kući. Prednost cemo dati Jupiteru jer on prirodno vlada 9. kucom, dok je Suncu u 4. kuci lose.
4) Prednost cemo dati onoj planeti, koja pravi aspekt sa Mjesecom, jer Mjesec oslikava našu dušu. Prije nego planeti, koja pravi aspekt sa Ascedentom, jer Asscedent oslikava naše fizičko tjelo. Duša je, jel tako, osnova čovjekove ličnosti
5) Prednost ćemo dati onoj planeti, koja pravi više aspekata.
6) Prednost ćemo dati onoj planeti, koja ima jače recepcije.
7) Prednost ćemo dati onoj planeti, koja je vladar Fortune.
Ima još toga, pa koristite logiku.

Tek, kad dobijemo i temperament i vladara ponašanja, možemo govoriti o cijelokupnoj ličnosti.

Nemojte da vas zbuni ako naidjete na termin Almuten Figure. To je planeta, koja ima najsnazniji utjecaj u horoskopu, ali o tome u drugoj temi.

Prilikom predikcije, uvjek treba akcenat staviti na planetu vladara ponsanja, jer moze ukazati na brojne stvari.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 14:25

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Postupak odredjivanja temperamenta i vladara ponasanja:

Prvo odredjujemo temperament, pa tako u obzir uzmemo prirodu znakova, što će poslije i kod odredjivanja planete vladara igrati značajnu ulogu. Evo osnovne podjele:

vatreni - kolericni (toplo i suvo)
zemljani - melanholicni (hladno i suvo)
vazdusni - sangvinicni (toplo i vlazno)
vodeni - flegmaticni (hladno i vlazno

Presudnu ulogu igra pozicija Sunca, Mjeseca, Ascedenta i vladara Ascedenta. Npr. ako je jedan broj vatrenih i vazdusnih, a Sunce je u vazdusnom, prednost dajemo vazdusnom.

Planet vladar ponašanja:

Osnovni kriteriji su :
1) Planeta u blizini Ascedenta. Ako ih je više, gleda se ona, koja je najbolje položena.
2) Vladar Ascedenta, moze biti kandidat za vladara ponasanja, samo ako gradi aspekt sa svojim dispozitorom.
3) Planeta, koja gradi partilni aspekt sa Mjesecom ili Merkurom, tj. da je na istom stupnju.
4) Almuten Mmjeseca i Merkura, tj. planeta, koja ima najvise dostojanstva u znaku i na stupnju gdje su Mjesec i Merkur.

Ako je vise od 1 planete u opticaju, prednost dajemo po sljedećem principu:
1) Gledamo, koja planeta se nalazi u znaku, koji po elementu odgovara znaku kom je nas temperament. Npr. imamo Ju u Vodenjaku i Sa u Skorpiji, a temperament je sangvinicni, prednost ce imati Ju u Vodenjaku, toplom i vlaznom znaku, koji odogvara sangviniku
2) Gledamo dal je dnevno ili nocno rodjenje, pri cemu koristimo podjelu na dnevne i nocne planete. Dnevne su - Sunce, Saturn i Jupiter, a nocne su Venera i Mars, dok Merkur ne pripada ni jednoj od ovih dveju grupa. Npr. kandidati su Jupiter i Venera, a rodjenje je dnevno, tako da prednost dajemo Jupiteru.
3) Prednost ćemo dati onoj planeti, koja se nalazi u kuci, kojom prirodno vlada ili gdje se raduje. Npr. imamo Jupiter u 9. i Sunce u 4.kući. Prednost cemo dati Jupiteru jer on prirodno vlada 9. kucom, dok je Suncu u 4. kuci lose.
4) Prednost cemo dati onoj planeti, koja pravi aspekt sa Mjesecom, jer Mjesec oslikava našu dušu. Prije nego planeti, koja pravi aspekt sa Ascedentom, jer Asscedent oslikava naše fizičko tjelo. Duša je, jel tako, osnova čovjekove ličnosti
5) Prednost ćemo dati onoj planeti, koja pravi više aspekata.
6) Prednost ćemo dati onoj planeti, koja ima jače recepcije.
7) Prednost ćemo dati onoj planeti, koja je vladar Fortune.
Ima još toga, pa koristite logiku.

Tek, kad dobijemo i temperament i vladara ponašanja, možemo govoriti o cijelokupnoj ličnosti.

Nemojte da vas zbuni ako naidjete na termin Almuten Figure. To je planeta, koja ima najsnazniji utjecaj u horoskopu, ali o tome u drugoj temi.

Prilikom predikcije, uvjek treba akcenat staviti na planetu vladara ponsanja, jer moze ukazati na brojne stvari.

Po ovom što smo odredili ti bi bio sangvinik/flegmatik
vazdusni - sangvinicni (toplo i vlazno)
vodeni - flegmaticni (hladno i vlazno
-sad,pošto mi se ne sviđa Lilijevo objašnjenje flegmatika( mogu ja to reći ,jer mi se nikako ne uklapa u sliku o tebi ) ,ipak bih ja tebe pod sangvinika svrstala -pa u tom slučaju je tebi ipak Jupiter vladar ponašanja...a sad ti meni reci jesam li što pobrkala kod određivanja tipa osobnosti u smislu da sam Jupiteru dodijelila toplo i vlažno i zrak ?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 15:48

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Lenka je napisao:

Po ovom što smo odredili ti bi bio sangvinik/flegmatik
vazdusni - sangvinicni (toplo i vlazno)
vodeni - flegmaticni (hladno i vlazno
-sad,pošto mi se ne sviđa Lilijevo objašnjenje flegmatika( mogu ja to reći ,jer mi se nikako ne uklapa u sliku o tebi ) ,ipak bih ja tebe pod sangvinika svrstala -pa u tom slučaju je tebi ipak Jupiter vladar ponašanja...a sad ti meni reci jesam li što pobrkala kod određivanja tipa osobnosti u smislu da sam Jupiteru dodijelila toplo i vlažno i zrak ?

Da, da snagvinik, 4 planeta u vazdušnim znacima, jos i So i Mo i vazdušnim znacima. E, sad zar nije jači melankolik? Ve i Ma su u Djevici.
Kad gledamo temperament, ovo je samo neka osnova, koristimo svu literaturu, vezano za temperament.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 16:00

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Da, da snagvinik, 4 planeta u vazdušnim znacima, jos i So i Mo i vazdušnim znacima. E, sad zar nije jači melankolik? Ve i Ma su u Djevici.
Kad gledamo temperament, ovo je samo neka osnova, koristimo svu literaturu, vezano za temperament.

Jupiter mi je u Vodenjaku, toplo i vlažno, zrak. Ništa nisi pogriješila. Eto zašto je Jupiter malo jači od Saturna, prilikom odredjivanja vladara mog ponašanja.:)

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 16:01

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Da, da snagvinik, 4 planeta u vazdušnim znacima, jos i So i Mo i vazdušnim znacima. E, sad zar nije jači melankolik? Ve i Ma su u Djevici.
Kad gledamo temperament, ovo je samo neka osnova, koristimo svu literaturu, vezano za temperament.

Hm.Venera je u Djevici u nepovoljnom dostojanstvu ,ali u konjukciji sa vladarom Asc,ali i u kvadratu sa planetom najblizom Asc ,i mogući kandidat za vladara ponašanja...moram malo posložiti to

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 16:14 Izmjenjeno: četvrtak, 1.10.2015 / 16:16

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Lenka je napisao:

Hm.Venera je u Djevici u nepovoljnom dostojanstvu ,ali u konjukciji sa vladarom Asc,ali i u kvadratu sa planetom najblizom Asc ,i mogući kandidat za vladara ponašanja...moram malo posložiti to

Nismo se sk(r)užili. Tvoj Merkur u padu u Strijelcu, a moj još žešći, time što je Spaljen. Ahahahaahahhahh

Ako si mislila kad odredjujemo temperament, postupak je sljedeći -

1) Zborijimo koliko je planeta u kom elementu,
2) Ako ima više u istom elementu, prioritet ćemo odrediti prema poziciji Svjetala, Ascedenta i njegovog vladara.
Npr. 4 planeta u zračnim znacima, ubjedljivo sangvinik. E, sad, 2 u zemljanim i 2 u vodenim. Ja sam sangvinik, pa što više melankolik ili flegmatik.
Venera je u Djevici sa Marsom u Djevici, Mars je vladar Ascedenta, dok je, Venera Almuten Merkura, inače dispozitora Marsa. Jako znači za melankolika,
A, sad,
Saturn je na Ascedentu i Ascedent su u Skorpiji, što bi ukazalo na flegmatika.
Dijeluju bliže flegmatik, mada pošto je riječ o drugom tipu temperamenta, a signifikatori su podjednako važni, tako da sam definitivno sangvinik, a dal sam poslije sangvinika više flegmatik ili melankolik, ovisi o situaciji. I jedno i drugo. Kao flegmatik volim i uživati, bojim se preuzimanja velike odgovornosti na sebe, ali Jupiter kao vladar ponašanja to drastično umanjuje, da ne govorim kad mi Saturn sam od sebe dodijeli ulogu odgovornosti.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 16:26

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Nismo se sk(r)užili. Tvoj Merkur u padu u Strijelcu, a moj još žešći, time što je Spaljen. Ahahahaahahhahh

Ako si mislila kad odredjujemo temperament, postupak je sljedeći -

1) Zborijimo koliko je planeta u kom elementu,
2) Ako ima više u istom elementu, prioritet ćemo odrediti prema poziciji Svjetala, Ascedenta i njegovog vladara.
Npr. 4 planeta u zračnim znacima, ubjedljivo sangvinik. E, sad, 2 u zemljanim i 2 u vodenim. Ja sam sangvinik, pa što više melankolik ili flegmatik.
Venera je u Djevici sa Marsom u Djevici, Mars je vladar Ascedenta, dok je, Venera Almuten Merkura, inače dispozitora Marsa. Jako znači za melankolika,
A, sad,
Saturn je na Ascedentu i Ascedent su u Skorpiji, što bi ukazalo na flegmatika.
Dijeluju bliže flegmatik, mada pošto je riječ o drugom tipu temperamenta, a signifikatori su podjednako važni, tako da sam definitivno sangvinik, a dal sam poslije sangvinika više flegmatik ili melankolik, ovisi o situaciji. I jedno i drugo. Kao flegmatik volim i uživati, bojim se preuzimanja velike odgovornosti na sebe, ali Jupiter kao vladar ponašanja to drastično umanjuje, da ne govorim kad mi Saturn sam od sebe dodijeli ulogu odgovornosti.

Da,malo smo se krivo sk(r)užili ...Eeee to me zbunilo, nikako te ne bih mogla odrediti kao flegmatika po onoj definiciji koju si po Lilyju stavio .
Ovo sve štima,odredili smo sve što smo trebali ,došli do Jupija i Saturna i sangvinika ,flegmatika.A zašto sva tri kandidata za vladara ponašanja ne bi mogla biti uzeta u obzir,da Venera ne bude zanemarena,nije baš tako slaba po ovim pokazateljima?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 16:42

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Lenka je napisao:

Da,malo smo se krivo sk(r)užili ...Eeee to me zbunilo, nikako te ne bih mogla odrediti kao flegmatika po onoj definiciji koju si po Lilyju stavio .
Ovo sve štima,odredili smo sve što smo trebali ,došli do Jupija i Saturna i sangvinika ,flegmatika.A zašto sva tri kandidata za vladara ponašanja ne bi mogla biti uzeta u obzir,da Venera ne bude zanemarena,nije baš tako slaba po ovim pokazateljima?

Da sjajno pitanje.
Gle ovako, što se definicije temperamenta tiče, ovo je samo izvod. Okačit ću ja veće opise iz nekih psiholoških literatura. Super si me potakla na to.

Bravo, u obzir uzimamo svakako sve kandidate za vladara, a prioritet odredjujemo po onim pravilima, što sam noćas u postu napisao.
Ubacio bih svakako Veneru. Vidi, ona mi je vladar Sunca, a Sunce je izvor života.
Sve vrijeme trebamo imati na umu da su tri ključne točke u astrologiji - Sunce (duh), Ascedent (fizičko tjelo) i Mjesec (duša). Podjednako ključne, Sjveto Trojstvo u astrologiji. S tim što ja uvjek prednost dajem Mjesecu iliti Duši, koja je osnova čovjekove biti.

Samim tim, što je vladar mog Sunca, nečega, što je moj duh, nečega čemu ja u ovom životu stremim, utjecaj Venere će se svakako s godinama sve jače osjećati. Posebno sada, kada sam u fazi Venere.

Saturn je vladar Mjeseca, te sam njegovo dejstvo i svojstvo, osjetio već u prvim godinama života. Nadam se da će sad, nakon Sa povratka i savladanih lecija, malo dopustiti mom Jupiju na hedonizmu.:)

U obzir uzimamo sve kandidate, ali gledamo, jače o jačeg. Ovdje su bukvalno sitnice u pitanju.
Evo mog obrazloženja, zašto najviše Jupiter?
1) U direktnom je aspektu sa Mjesecom - duša,
2) Drugi i većinski vladar 1. kuće, kao i vladar 4. kuće, koja simbolizira, početke i krajeve svih naših životnih poduhvata,
3) U aspektu sa Suncem, drugim Sjvetlom.
4) U zračnom znaku, a meni je temperament ubijedljivo sangvinični.

Sad, zašto je Saturn, pored toga što ispunjava kriterij planete blizu Ascedenta i u istom znaku kao i Ascedent, toliko jak?

Zato što je dispozitor Mjeseca i Jupitera.

Venera je vladar Sunca u 10. polju, u aspektu sa vladarem Ascedenta, tako da je itekako značajna. E, sad pošto ima najlošije dostojanstvo nije vladar ponašanja.

Kada tako imamo više kandidata, neka učenja kažu da se uvjek gleda onaj koji je bolje položen, što nije pravilo, ali eto i to uzmemo u obzir. Ali, opet, ASTROLOGIJA nije MATEMATIKA, niti statistika, tako da se ne možemo svakako slijepo držati nekih stvari. U ovom slučaju, gledamo samo jače od jačeg. Sve je važno, al nešto je važnije, bukvalno taj rad. Tako da i Venera, sasvim si u pravu.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 1.10.2015 / 16:56

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Da sjajno pitanje.
Gle ovako, što se definicije temperamenta tiče, ovo je samo izvod. Okačit ću ja veće opise iz nekih psiholoških literatura. Super si me potakla na to.

Bravo, u obzir uzimamo svakako sve kandidate za vladara, a prioritet odredjujemo po onim pravilima, što sam noćas u postu napisao.
Ubacio bih svakako Veneru. Vidi, ona mi je vladar Sunca, a Sunce je izvor života.
Sve vrijeme trebamo imati na umu da su tri ključne točke u astrologiji - Sunce (duh), Ascedent (fizičko tjelo) i Mjesec (duša). Podjednako ključne, Sjveto Trojstvo u astrologiji. S tim što ja uvjek prednost dajem Mjesecu iliti Duši, koja je osnova čovjekove biti.

Samim tim, što je vladar mog Sunca, nečega, što je moj duh, nečega čemu ja u ovom životu stremim, utjecaj Venere će se svakako s godinama sve jače osjećati. Posebno sada, kada sam u fazi Venere.

Saturn je vladar Mjeseca, te sam njegovo dejstvo i svojstvo, osjetio već u prvim godinama života. Nadam se da će sad, nakon Sa povratka i savladanih lecija, malo dopustiti mom Jupiju na hedonizmu.:)

U obzir uzimamo sve kandidate, ali gledamo, jače o jačeg. Ovdje su bukvalno sitnice u pitanju.
Evo mog obrazloženja, zašto najviše Jupiter?
1) U direktnom je aspektu sa Mjesecom - duša,
2) Drugi i većinski vladar 1. kuće, kao i vladar 4. kuće, koja simbolizira, početke i krajeve svih naših životnih poduhvata,
3) U aspektu sa Suncem, drugim Sjvetlom.
4) U zračnom znaku, a meni je temperament ubijedljivo sangvinični.

Sad, zašto je Saturn, pored toga što ispunjava kriterij planete blizu Ascedenta i u istom znaku kao i Ascedent, toliko jak?

Zato što je dispozitor Mjeseca i Jupitera.

Venera je vladar Sunca u 10. polju, u aspektu sa vladarem Ascedenta, tako da je itekako značajna. E, sad pošto ima najlošije dostojanstvo nije vladar ponašanja.

Kada tako imamo više kandidata, neka učenja kažu da se uvjek gleda onaj koji je bolje položen, što nije pravilo, ali eto i to uzmemo u obzir. Ali, opet, ASTROLOGIJA nije MATEMATIKA, niti statistika, tako da se ne možemo svakako slijepo držati nekih stvari. U ovom slučaju, gledamo samo jače od jačeg. Sve je važno, al nešto je važnije, bukvalno taj rad. Tako da i Venera, sasvim si u pravu.

Da,da, mora i ona malo doći do izražaja uz ovu dvojicu muškića :) veselog i razigranog Jupitera i ozbiljnog i strogog čiku Saturna
Da,jako lijepo objašnjeno i povezano,odlično ti to !

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se