Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:806

Pregleda:39745

WhiteDragonbez kartona

WhiteDragon

F / 43 god.

Banja Luka

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 516 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 20:17

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Da, da bravo, jeste.:)

Almuten Mjeseca i Merkura je upravo Venera, koja je vladar Mjeseca, koji je vladar Vaseg Ascdenta, a pored toga i u aspektu sekstila sa Merkurom.
Da, Vama je Venera u Lavu vladar horoskopa, mada ja ne bih zanjemario ni Merkura, koji se nalazi u njenom sedištu i gdje se obrazuje aspekt od 60 stupnjeva.

Vaše drugo ime je definitivno LJUBAV. Venera, pa još u Lavu, pa još 60 Merkur. Vrlo ste elokventni, izuzetan dar za izražavanje, jako prijatna spoljašnjost, ostavljate bome snažan dojam na druge. Svakom ćete izaći u susret i pomoći. Srdačni ste. Svojim ophodjenjem, bukvalno zahtjevate od sagovornika da se podigne na malo viši nivo. Ako netko dodje napet, nervozan i svadljiv, Vi itekako umijete da ga smirite. Nikako svadjom, ali jednim onako autoritativnim a u isto vrijeme i prijatnim načinom izražavanja. Volite umjetnost, u svim njenim oblicima, kreativnost, kreativno izražavanje, modu, estetiku, glazbu,... Volite da se ljubav širi svugdje oko Vas, harmoničnu i skladnu atmosferu. Posjedujete sjajnu pokretačku energiju. Pokrećete druge. Volite da uživate. Ali, volite i da volite.:) Pa, ako u ljubavi krene nizbrdo, onda ste teški i samoj sebi. Od komarca pravite magarca. Život se završava za Vas, ali dobro to su da kažemo slatki problemi, kad vidimo kakvih sve ima na ovom Sviejtu. :)

:) da bitna mi je, i bitna mi je harmonija, isuvise je ruznih stvari na svijetu da bismo ih dodatno podrzavali ruznim gestama ili komunikacijom. Ja sam osoba koja smiruje zaracene strane, ne volim sukobe, trudim se da ih izbjegnem i da se sve rijesi mirnim i finim putem, jer sam sama vrlo, ali vrlo nezgodna ako mi se predje crta. (Mars u Skorpiji, upoznajte pakleni bijes :D) Srecom rijetko se desava, na prste jedne ruke mogu da izbrojim te situacije. Imam dobru samokontrolu i vrlo visok prag tolerancjije, pa kad je neko uporan da isporovicira bude vrlo iznenadjen reakcijom, a osobe s kojim sam se tako sukobila to i danas pamte. :D
Izgled, tipicno Rakovsko-djevicansko-venrin :) ostavim utisak, mada nema pretjerivanja, odmjerenost, pravline crte, zenska gradja tijela, visak kilograma nikad stravican, ali sam gurman, no, drzim stvari pod kontrolom, zbog zaludjenosti sportom i zdravim zivotom, cesce sam na onoj tankoj granici izmedju fit i mrsavog, ali bilo je i nezdravih faza. Recimo slabost su slatkisi :).Uglavnom me dozive kao pravu Vagu, pa cak i iskusni astrolozi pri prvom susretu imaju taj dojam :) Venera naglasena, Mjesec iMerkur oba vladara u Vagi otud ta varka. Ljubavna drama da :) atipicno za zemljani znak, a tipicno za lavovskj veneru, medjutim kad se okonca nema puno patnje, ne dam to sebi, hladni racio preuzme stvar :) Moja deviza je uvijek bila da se dva dana moze zaliti a treci je vec suludo protraciti bez osmijrha i zabave :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 20:57

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

WhiteDragon je napisao:

:) da bitna mi je, i bitna mi je harmonija, isuvise je ruznih stvari na svijetu da bismo ih dodatno podrzavali ruznim gestama ili komunikacijom. Ja sam osoba koja smiruje zaracene strane, ne volim sukobe, trudim se da ih izbjegnem i da se sve rijesi mirnim i finim putem, jer sam sama vrlo, ali vrlo nezgodna ako mi se predje crta. (Mars u Skorpiji, upoznajte pakleni bijes :D) Srecom rijetko se desava, na prste jedne ruke mogu da izbrojim te situacije. Imam dobru samokontrolu i vrlo visok prag tolerancjije, pa kad je neko uporan da isporovicira bude vrlo iznenadjen reakcijom, a osobe s kojim sam se tako sukobila to i danas pamte. :D
Izgled, tipicno Rakovsko-djevicansko-venrin :) ostavim utisak, mada nema pretjerivanja, odmjerenost, pravline crte, zenska gradja tijela, visak kilograma nikad stravican, ali sam gurman, no, drzim stvari pod kontrolom, zbog zaludjenosti sportom i zdravim zivotom, cesce sam na onoj tankoj granici izmedju fit i mrsavog, ali bilo je i nezdravih faza. Recimo slabost su slatkisi :).Uglavnom me dozive kao pravu Vagu, pa cak i iskusni astrolozi pri prvom susretu imaju taj dojam :) Venera naglasena, Mjesec iMerkur oba vladara u Vagi otud ta varka. Ljubavna drama da :) atipicno za zemljani znak, a tipicno za lavovskj veneru, medjutim kad se okonca nema puno patnje, ne dam to sebi, hladni racio preuzme stvar :) Moja deviza je uvijek bila da se dva dana moze zaliti a treci je vec suludo protraciti bez osmijrha i zabave :)

Sve tipično za Veneru i mirenje zaracenih strana, sto je takodjer tipicno i za Mjesec u Vagi.. Konfliktne situacije rijetke, to je ono kad baš netko prekardaši svaku mjeru.
Ostavljanje utiska, htjeli to ili ne. Da se obucete i u najobicniju trenericu Vi cete ostaviti snazan dojam.

A, da da, gurman, tipicno za Veneru i Jupitera, daaaa:)

WhiteDragonbez kartona

WhiteDragon

F / 43 god.

Banja Luka

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 516 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 21:13

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Jeste, obozavam da kuham i onda mi prijatelji dodju na vecere, ruckove, a ja da ih impresioniram nekim novim jelom, dezertom, uredjenjem stola :) To za izgled me nekad znalo nervirati, na razgovorima za posao mi je to smetalo, jer sam u par navrata cula tu recenicu kako bih trebala staviti sliku uz cv jer sam lijepa i sl, moj odgovor je uvijek bio da je ljepota individualan dozivljaj i da nije relevantna u svjetlu mojih sposobnosti niti u svjetlu njihove potraznje za radnikom. Znam biti nekako muski nastrojena mislim da je zbog Marsa i kvadrata s Venerom, pa sam cesce sjedila u muskom drustvu i ponasala se doslovno kao dio ekipe, sve skupa sa posalicama na racun djevojaka i pricom o teretani i sl:), a tog je znalo biti i u ljubavnim vezama, ne volim da me se shvaca iskljucivo kao njezno zensko, mada de fakto ostavljam takav dojam. :) To zna ljudima biti zbunjujuce, kao i cinjenica da oni zainteresovani pomisle da flertujem s njima,a ja budem samo ljubazna kako inace jesam. To su te lose strane Merkura u Vagi...cini se da flertujes uvijek....Mjesec Pluton, oci, boja je rijetka i po tom me pamte. :) Uglavnom, ogoliste me sad s ovom analizom hahahahahahaha, nisam ja neka tamo fatalna zena, samo me tako dozivljavaju :D

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 21:41

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

WhiteDragon je napisao:

Jeste, obozavam da kuham i onda mi prijatelji dodju na vecere, ruckove, a ja da ih impresioniram nekim novim jelom, dezertom, uredjenjem stola :) To za izgled me nekad znalo nervirati, na razgovorima za posao mi je to smetalo, jer sam u par navrata cula tu recenicu kako bih trebala staviti sliku uz cv jer sam lijepa i sl, moj odgovor je uvijek bio da je ljepota individualan dozivljaj i da nije relevantna u svjetlu mojih sposobnosti niti u svjetlu njihove potraznje za radnikom. Znam biti nekako muski nastrojena mislim da je zbog Marsa i kvadrata s Venerom, pa sam cesce sjedila u muskom drustvu i ponasala se doslovno kao dio ekipe, sve skupa sa posalicama na racun djevojaka i pricom o teretani i sl:), a tog je znalo biti i u ljubavnim vezama, ne volim da me se shvaca iskljucivo kao njezno zensko, mada de fakto ostavljam takav dojam. :) To zna ljudima biti zbunjujuce, kao i cinjenica da oni zainteresovani pomisle da flertujem s njima,a ja budem samo ljubazna kako inace jesam. To su te lose strane Merkura u Vagi...cini se da flertujes uvijek....Mjesec Pluton, oci, boja je rijetka i po tom me pamte. :) Uglavnom, ogoliste me sad s ovom analizom hahahahahahaha, nisam ja neka tamo fatalna zena, samo me tako dozivljavaju :D

Tipicno za Veneru. Ali, Veneri se najvise boje prici, ako je udvaranje u pitanju. A, ako je prijateljstvo u pitanju onda, Venera cak uspostavlja bolje odnose s muskima, nego sa zenskama.
Moja majka, recimo, isto joj je vladar Venera, ma isto gard je imala veliki, tek nedavno je pocelo da joj se dogadja, da joj pricaju, kako im je bila tiha patnja, a nisu smjeli da joj pridju. Inace, kaze da mnogo bolje funkcionira u muskim poslovima i sa muskarcima. Ali, nikada nije bila u fazonu bilo kakve fatalnosti, sve odmjereno, ma prava dama, sve je kopirale s posla kolegice, kad se obuce. Nikada nije obukla mini suknju, nikada dekolte, nikada ni pantalone. Sve duge suknje, haljine, ima neki svoj stil. Ali, tek sad doznaje, kako je kao mlada imala gomilu udvaraca, koji joj nisu smjeli prici. Inace, moja tetka ju stalno zeza na tu temu. Kaze da je u srednjoj skoli odbijala muskarce, svojim nadmenim stavom. ahaahaahahahhahaah
Venera je jednom recju dama, koja ako ima aspekt s Marsom, trdui se napraviti savrsen balans izmedju zenskog i muskog u sebi. Sjediniti ta dva. Otuda recimo i da itekako barata poslovima, koji se podvode pod muskim, da se vise i bolje druzi sa muskarcima,...
Isto je i kod muskaraca, kojima je Mars vladar.:) Mada, ako je Mars usamljen, bez aspekta s Venerom, to su vec promiskuiteti.:) Vole zenske, sto ce.:)

WhiteDragonbez kartona

WhiteDragon

F / 43 god.

Banja Luka

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 516 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 21:51

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Eto vidite, Vaa majka i ja imamo zajednicku crtu,a Vi kao i moj sin, Vaga Skorpija :) Cak Vam je isti stepen podznak :) Samo sto i njega negdje definise Venera, jer pravi konjukciju sa ASC, mada je orbis gotovo sedam stepeni...neko to racuna neko ne, ali kad ga pogledate to je ta Venera na ASC :) Saturn mu je u dvanaestoj pa je i on vise sklon izolaciji, ozbiljan je, ne voli guzvu ni pompu

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 22:07

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

WhiteDragon je napisao:

Eto vidite, Vaa majka i ja imamo zajednicku crtu,a Vi kao i moj sin, Vaga Skorpija :) Cak Vam je isti stepen podznak :) Samo sto i njega negdje definise Venera, jer pravi konjukciju sa ASC, mada je orbis gotovo sedam stepeni...neko to racuna neko ne, ali kad ga pogledate to je ta Venera na ASC :) Saturn mu je u dvanaestoj pa je i on vise sklon izolaciji, ozbiljan je, ne voli guzvu ni pompu

Venera i Mars su dvije suprotnosti koje se privlace, pa onda zene sa naglasenom Venerom, u mnogim situaacijama se postavljaju kao muskarci, imaju nekih muskih osobina, kojima ostvaruju potrebu za energijom Marsa, posebno, ako je Ve u aspektu sa Marsom, a isti je slučaj i kod muškaraca, kojima je Mars vladar.

A, sin je kao i ja Vaga Skorpija. A gdje mu je Venera? U kom znaku, a gdje je Mars?

WhiteDragonbez kartona

WhiteDragon

F / 43 god.

Banja Luka

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 516 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 22:33

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Venera u Skorpiji u 12 kuci, a Mars u Lavu :) obrnuta situacija moje Venere i Marsa :)a mjesec mu je u blizancima

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 22:36

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

WhiteDragon je napisao:

Venera u Skorpiji u 12 kuci, a Mars u Lavu :) obrnuta situacija moje Venere i Marsa :)a mjesec mu je u blizancima

Da,da-- Vaga Skorpija - Ve 90 Ma - Skorpija - Lav - Burna ljubavna veza, koja nece zavrsiti brakom. U braku ce biti s drugom osobom. Koje je godiste?

WhiteDragonbez kartona

WhiteDragon

F / 43 god.

Banja Luka

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Iskusan forumaš / 516 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 22:37

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Mjesec mu ima lijep trigon aa Merkurom i Neptunom, trougao u natalu, dok Mars aa Venerom prabi kvadrat stk je ponovljen moj aspekt, Venera je oskm toga dobra trigon Jupiter, sekstil Pluton

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: četvrtak, 5.11.2015 / 23:07

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

WhiteDragon je napisao:

Mjesec mu ima lijep trigon aa Merkurom i Neptunom, trougao u natalu, dok Mars aa Venerom prabi kvadrat stk je ponovljen moj aspekt, Venera je oskm toga dobra trigon Jupiter, sekstil Pluton

Mjesec 120 Merkur super aspekt - izuzetna koordinacija izmedju emocija i razuma.:) Kad vidim kakvih sve ljubavni patnji ima, shvatim koliko mi je ovaj aspekt pomagao u lječenju ljubavnih rana, koje nisu bile nimalo zanemarive. Kroz ucenje, predano i marljivo, jer je Sa neaspektiran na Ascedentu u Skorpiji.:) Da u bijegom u izolaciju. Inače, Mo u Vodenjaku, koji se u stresnim situacijama, uglavnom ponaša suprotno standardnom.

Mo 120 Me - jača um, oslikava mudru dušu, dar za pisanje, izražavanje. Možda i ne ispolji direktno dar za pisanje, ali kad-tad u životu ga ispolji.
Mo 120 Me 120 Ne - kreativne sposobnosti, ali i naglašeni osjecaji, intuicija. Sposobnost da se poveže sa višim sferama, odakle duša dobija odredjene poruke.

Ve 90 Ma - daje burnu ljubav ili burne ljubavi, ovisi da l je aspekt aplikacion i-ili egzaktan. Ali, na drugoj strani Mo 120 Me, pomaže da prevazidje patnju, i to jako dobro. Mo 120 Me 120 Ne, prevazilaženje, kroz nekakav kreativan rad, duhovno učenje, a može da znači i jednostavno osoba mir pronalazi u poslu, koji radi, pa bjezi u posao.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se