Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:806

Pregleda:39463

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: petak, 2.9.2016 / 14:17

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

purething je napisao:

I ti si Vaga vidim.. i imaš uran u I.. ma nema, srodne duše :) :P

So happy I'm here.. da me neko razumi :D

Da.:) I Mo partilna konjunkcija Ju u Vodenjaku.:)

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 25.10.2016 / 10:08

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Nisam dugo radila vladare ponašanja i temperament a zanimljivo je, pa, eto, da vidim koliko se sjećam, znamo mi mene, pa Igore malo poviri, sigurno sam „prećerala“
Meni vrlo zanimljiva Djevica, Keanu Reeves, 02.09.1964. Beyroutth, Lebanon
TIP OSOBNOSTI, LIČNOSTI:
- vatreni element- 0 planeta
-zračni element -0 planeta
-zemljani element -3 planete
-vodeni element -4 planete
Flegmatični temperament (hladno i vlažno)-instinktivan, emotivan i podložan impresijama
Mjesec u vodenom elementu, a Sunce i Ac u zemljanom elementu, pa bih uzela u obzir i
Malankolični temperament ( hladno i suho) praktičan, meterijalistički, izdržljiv
VLADAR PONAŠANJA:
1) „Ako je vladar Ascedenta u aspektu sa svojim dispozitorom, onda je on kandidat za vladara ponasanja. „
-Vladar Ac Merkur je u svom domicilu, Rx i Kazimi- pa definitivno ozbiljan kandidat za vladara ponašanja, znači on nije u aspektu sa svojim dispozitorom on je svoj dispozitor
2) „Ako je prisutan partilni aspekt izmedju Mjeseca i neke druge planete, ta druga planeta je kandidat. Partilni aspekt je kada su dve planete na orbisu manjeg od 1 stupnja, tu negdje do 1. stupnja. Ili bolje receno, ako se nalaze na istom stupnju. „
-Mjesec je na 16.20 Raka, nije prisutan egzaktni, partilni aspekt druge planete
3) „Ako je prisutan partilni aspekt izmedju Merkura i neke druge planete, ta druga planeta je kandidat.“
-Merkur je na 9.58 Djevice, Me 0 So, ali Svjetla ne mogu biti vladari ponašanja, ne mogu ni transcendentalne planete Me 0 Ur- nema egzaktnog aspekta Merkura i druge planete
4)“ Planeta koja ima najvise dostojanstva u znaku u kom se nalazi Mjesec,ona se naziva Almuten“
-Nema Almutena Mjeseca (jojjj, ima Mars u Raku, joj, joj)
5) )“ Planeta koja ima najvise dostojanstva u znaku u kom se nalazi Merkur,ona se naziva Almuten“
-Nema Almutena Merkura, Merkur ovdje „žari i pali“
6) „Planeta koja je oko Ascedenta, gledamo i njene aspekte. Ako je vise planeta oko Ascedenta, gleda se ona, koja je najbolje postavljena.“
-I opet Merkur dominira, ni dnevna ni noćna planeta, prilagodljiva
Vladar ponašanja Merkur-
„Merkur dobro postavljen: Osobe zadivljujuće oštroumne, izuzetno studiozne i sposobne za učenje, prepredene, lukave i mudre;
Sposobnost dobre procene ili davanja dobrog saveta;
Pesnici, geometričari, matematičari, astrolozi, uopšte elokvetne osobe, sklone bilo kojoj umetnosti i sposobne da sve rade okretno i vešto, pa i da to prenesu na druge;“

Dominantna lijeva, istočna hemisfera horoskopa, moguće je vrlo zatvoren pa ima poteškoća u kontaktima sa drugima, introvert moguće privatno, samo duboki neki odnosi ga zanimaju, možda i pomalo sramežljiv...joj kak slatko
Treći kvadrant- vrlo osviješten i svjestan na koji način svijet funkcionira, visoki prag tolerancije ali i vrlo zahtijevan po pitanju svih odnosa
Osim Jupitera u Biku u 9.i Rx Saturna u Ribama u 6.,sve je ostalo u Raku i Djevici, 11.i 12 kuća
Mjesec, Mars, Venera i Pars Fortuna su u Raku, znaku Jupiterove egzaltacije
Merkur u Djevici u domicilu i egzaltiran, plus Kazimi
-Kako su povezani Mjesec i Merkur kao vladari naglašenih znakova
-Merkur u znaku Mjesečevog tripliciteta
-Ok, idem malo i ove „zabranjene“ planete škicnuti
-Pluton u Djevici na Ac, Merkur u steliju koji počinje Suncem, završava Plutonom So0Me0Ur 0Pl-sve u 12.kući
-Aspekt KROV-a Mjesec u steliju Mo0 Ma0 Ve u Raku-ljudi ga vole kroz te njegove uloge, velika popularnost kroz polje zabave, filma, gdje na jedan suptilan način, nenametljivo stječe popularnost (11.kuća) 60 stelij So0Me0Ur0Pl u Djevidi (12.kuća) 60 Neptun u Škorpionu(3.kuća), teške, „duboke“ uloge, ali on zna prenijeti poruku, ma on ima taj Božji dar (11.) da prenese neke duboke poruke (12.) kroz komunikaciju, preko uloge u filmu, karizmatičan...5.kuća u Jarcu, vladar Saturn u 6. u Ribama na Dc, dispozitor Jupiter u 9.( i opet sve završava u 11. Venerom ). Saturn i Jupiter u kvadratu, pa mu ništa nije došlo lako, za svaku ulogu ga je vodio njegov san i puno truda i rada, Saturn u 6. je teški rad, jel je?
Hm Mc na 13.28 Blizanaca, vladar karijere, posla, Merkur u 12. Kazimi, u drugom svom „domu“ egzaltiran- tako da njemu savršeno leže ove uloge misterioznih likova, neki najviši nivo intelektualnog, dubokog, sam po sebi ima ogromnu karizmu, pa nekako ispada da on kroz te i takve uloge živi svoj život

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 25.10.2016 / 10:18 Izmjenjeno: utorak, 25.10.2016 / 10:20

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

E vrijeme rođenja 05:41, nadam se da je program automatski uskladio vremensku razliku. Ima tu još svega, kome se da da vježba Keanu, 02.09.1964. u 05:41, Beyrouth, Lebanon
Baš zanimljivo da nema ni jednu planetu u zračnom i vatrenom elementu.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 25.10.2016 / 11:45

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Lenka to je moj omiljeni glumac.. super. Neko vecer sam pogledala njegov film 47 Ronina i ponovno sutradan jos jednom odgledam. Nisam ljubitelj fimova koji nemaju duboku pouku.. ovaj vikend sam pogledala Legenda o jeseni. Ako gledam mora imati pouku.. sve stogledam.. citam.. slusam moram imati smislenu pozadinu.. inace mi osjecaj govori da sam bacila vrijeme gledajuci.. nista nisam baucila.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 25.10.2016 / 11:46

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Mozes li mi objasniti kojim znakom vlada Uran i kakve su to osobe.. ja sam Mars izgleda.. hihihi spaljena :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 25.10.2016 / 11:54

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Lenka je napisao:

Nisam dugo radila vladare ponašanja i temperament a zanimljivo je, pa, eto, da vidim koliko se sjećam, znamo mi mene, pa Igore malo poviri, sigurno sam „prećerala“
Meni vrlo zanimljiva Djevica, Keanu Reeves, 02.09.1964. Beyroutth, Lebanon
TIP OSOBNOSTI, LIČNOSTI:
- vatreni element- 0 planeta
-zračni element -0 planeta
-zemljani element -3 planete
-vodeni element -4 planete
Flegmatični temperament (hladno i vlažno)-instinktivan, emotivan i podložan impresijama
Mjesec u vodenom elementu, a Sunce i Ac u zemljanom elementu, pa bih uzela u obzir i
Malankolični temperament ( hladno i suho) praktičan, meterijalistički, izdržljiv
VLADAR PONAŠANJA:
1) „Ako je vladar Ascedenta u aspektu sa svojim dispozitorom, onda je on kandidat za vladara ponasanja. „
-Vladar Ac Merkur je u svom domicilu, Rx i Kazimi- pa definitivno ozbiljan kandidat za vladara ponašanja, znači on nije u aspektu sa svojim dispozitorom on je svoj dispozitor
2) „Ako je prisutan partilni aspekt izmedju Mjeseca i neke druge planete, ta druga planeta je kandidat. Partilni aspekt je kada su dve planete na orbisu manjeg od 1 stupnja, tu negdje do 1. stupnja. Ili bolje receno, ako se nalaze na istom stupnju. „
-Mjesec je na 16.20 Raka, nije prisutan egzaktni, partilni aspekt druge planete
3) „Ako je prisutan partilni aspekt izmedju Merkura i neke druge planete, ta druga planeta je kandidat.“
-Merkur je na 9.58 Djevice, Me 0 So, ali Svjetla ne mogu biti vladari ponašanja, ne mogu ni transcendentalne planete Me 0 Ur- nema egzaktnog aspekta Merkura i druge planete
4)“ Planeta koja ima najvise dostojanstva u znaku u kom se nalazi Mjesec,ona se naziva Almuten“
-Nema Almutena Mjeseca (jojjj, ima Mars u Raku, joj, joj)
5) )“ Planeta koja ima najvise dostojanstva u znaku u kom se nalazi Merkur,ona se naziva Almuten“
-Nema Almutena Merkura, Merkur ovdje „žari i pali“
6) „Planeta koja je oko Ascedenta, gledamo i njene aspekte. Ako je vise planeta oko Ascedenta, gleda se ona, koja je najbolje postavljena.“
-I opet Merkur dominira, ni dnevna ni noćna planeta, prilagodljiva
Vladar ponašanja Merkur-
„Merkur dobro postavljen: Osobe zadivljujuće oštroumne, izuzetno studiozne i sposobne za učenje, prepredene, lukave i mudre;
Sposobnost dobre procene ili davanja dobrog saveta;
Pesnici, geometričari, matematičari, astrolozi, uopšte elokvetne osobe, sklone bilo kojoj umetnosti i sposobne da sve rade okretno i vešto, pa i da to prenesu na druge;“

Dominantna lijeva, istočna hemisfera horoskopa, moguće je vrlo zatvoren pa ima poteškoća u kontaktima sa drugima, introvert moguće privatno, samo duboki neki odnosi ga zanimaju, možda i pomalo sramežljiv...joj kak slatko
Treći kvadrant- vrlo osviješten i svjestan na koji način svijet funkcionira, visoki prag tolerancije ali i vrlo zahtijevan po pitanju svih odnosa
Osim Jupitera u Biku u 9.i Rx Saturna u Ribama u 6.,sve je ostalo u Raku i Djevici, 11.i 12 kuća
Mjesec, Mars, Venera i Pars Fortuna su u Raku, znaku Jupiterove egzaltacije
Merkur u Djevici u domicilu i egzaltiran, plus Kazimi
-Kako su povezani Mjesec i Merkur kao vladari naglašenih znakova
-Merkur u znaku Mjesečevog tripliciteta
-Ok, idem malo i ove „zabranjene“ planete škicnuti
-Pluton u Djevici na Ac, Merkur u steliju koji počinje Suncem, završava Plutonom So0Me0Ur 0Pl-sve u 12.kući
-Aspekt KROV-a Mjesec u steliju Mo0 Ma0 Ve u Raku-ljudi ga vole kroz te njegove uloge, velika popularnost kroz polje zabave, filma, gdje na jedan suptilan način, nenametljivo stječe popularnost (11.kuća) 60 stelij So0Me0Ur0Pl u Djevidi (12.kuća) 60 Neptun u Škorpionu(3.kuća), teške, „duboke“ uloge, ali on zna prenijeti poruku, ma on ima taj Božji dar (11.) da prenese neke duboke poruke (12.) kroz komunikaciju, preko uloge u filmu, karizmatičan...5.kuća u Jarcu, vladar Saturn u 6. u Ribama na Dc, dispozitor Jupiter u 9.( i opet sve završava u 11. Venerom ). Saturn i Jupiter u kvadratu, pa mu ništa nije došlo lako, za svaku ulogu ga je vodio njegov san i puno truda i rada, Saturn u 6. je teški rad, jel je?
Hm Mc na 13.28 Blizanaca, vladar karijere, posla, Merkur u 12. Kazimi, u drugom svom „domu“ egzaltiran- tako da njemu savršeno leže ove uloge misterioznih likova, neki najviši nivo intelektualnog, dubokog, sam po sebi ima ogromnu karizmu, pa nekako ispada da on kroz te i takve uloge živi svoj život

Merkurkovski tip. Me u 12. kuci tipicno za film i show bizz... da da.:)
Sad cete mi se smijati, gledao sam ga u nekoliko filmova prije 15ak godina, moja sestrična ga voljela. Ali, slabo gledam filmove, posljednjih 10ak godina. Kakve su mu nove uloge? Jel neki spijuni, psihodelija isl.?

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 25.10.2016 / 13:21

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Noviji su ono cisto za razmisljanje.. ako izuzmemo neke elemente naucne fantastike i bica mitoloskih.. 47 Ronina o borbi odbacenih samuraja za cast vladara koji je bio primoram izvrsiti samoubojstvo... pouka

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 25.10.2016 / 13:26 Izmjenjeno: utorak, 25.10.2016 / 13:27

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

angel je napisao:

Noviji su ono cisto za razmisljanje.. ako izuzmemo neke elemente naucne fantastike i bica mitoloskih.. 47 Ronina o borbi odbacenih samuraja za cast vladara koji je bio primoram izvrsiti samoubojstvo... pouka

Merkur - meditativno, misaono, razmisljanje.
U 12. kuci - fantastika u svim vidovima, izoliranje, samoubojstvo.
12. kuca je film pored 5. naravno, a u uzem smislu patologija, psihologija, fantastika, teorija zavjere i sl.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 25.10.2016 / 20:40

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Moze pitanje? Zasto ja kao jedno zensko nisam tip koji voli sapunice ''serije,, nevolim komedije.. akcione fipmove.. LJUBAVNE ne podnosim.. a sve sto je vezano za dokumentarce , povijesno, priroda, zivot s promirodom, cak i poljoprivredni program bolim.. nogomet.. rukomet.. skijanje.. a o nauci da ne pricam.. sve sto moze otkriti neku misteriju to me zaokuplja a ono sto bi jedno zensko trebalo gledati i interesovati mene ne interesuje. Zasto je to tako kod mene?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 2:12

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

angel je napisao:

Moze pitanje? Zasto ja kao jedno zensko nisam tip koji voli sapunice ''serije,, nevolim komedije.. akcione fipmove.. LJUBAVNE ne podnosim.. a sve sto je vezano za dokumentarce , povijesno, priroda, zivot s promirodom, cak i poljoprivredni program bolim.. nogomet.. rukomet.. skijanje.. a o nauci da ne pricam.. sve sto moze otkriti neku misteriju to me zaokuplja a ono sto bi jedno zensko trebalo gledati i interesovati mene ne interesuje. Zasto je to tako kod mene?

Zbog Skorpije, to su teske teme, psiho-trileri, trileri, moze i neka dobra akcija, ali Skorpija trazi dubinu.
Ovo je topic za vladara ponasanja, mozda ima nekog tko bi vjezbao ili hoces da naucis astrologiju? Ako zelis da ucis ovo je super tema za pocetak.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se