Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:806

Pregleda:39461

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 22:07

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

angel je napisao:

Ovjeri tu garanciju i poslije unovci.. u politici prolaze ksrakteri koji mogu i vlastito tijelo prodati.. ona ce i bez aktivnog bavljenja politikom upravljati nekim politickim pitanjima.. a to vec i radi..

Daa, da... Al ona je u njihovom sustavu samo jedna od figura. Sve prvi kvadrant horoskopa pa tako smatra sebe više vrijednom.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 22:07

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Saturn u 11. kuci tezi statusu kao i Saturn u 10. kuci. Sa u 10. i 11. daje pretjeranu opterecenost materijalnim, statusnim. Jos jedan dokaz, da ona zeli sebe namjetnuti kao autoritet, nego da se nadgrađuje kroz umjetnost ili neki drugi oblik djelovanja. Ma ona ce u politici biti nesto, garant.

Eto, sve smo vidjeli kako smo naslutili da jest

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 22:11

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Pa i mislila sam da nema dubinu koju treba imati pravi politicar. Ona je samo paravan sad a i poslije ce biti. Nista globalno vrijedno

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: subota, 12.11.2016 / 14:50 Izmjenjeno: subota, 12.11.2016 / 15:04

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Leonard Cohen. Ostavio je iza sebe brojne predivne pjesme, ponajviše o ljubavi, ali i suštini života, patnji, samoći... R.I.P. Muza mu je bila norveški model Marianne Ihlen, s kojom je u mladosti kratko živio.. preminula prije nekoliko mjeseci, njegova životna ljubav i inspiracija, ali njegov nemiran duh trebao je prostora umjetničkog i nije se mogao vezati za jednu ženu i dopustiti da velika jubav postane svakodnevna rutinska...
... „Sada mi treba tvoja skrivena ljubav. Hladan sam kao da sam nov hladan žilet“...
https://www.youtube.com/watch?...

Rođen 21.09.1934. u 06.45, Montreal, Quebec, Canada
Prvo što je značajno, Ac je na 27.58 Djevice—27.stupanj daje Astrologe, 29. je stupanj vidovitosti, gdje se stapaju racio i emocije-Ac mu je izmedju, dovoljno da ga dotaknu –k tome Sunce u 12. na 27.45 Djevice—znači stvarno je poznavao tajne Svemira, da tako kažem, izuzetno karizmatičan, ali uvijek tako mako sakriven, tajanstven, kako to samo netko u znaku i podznaku Djevice može

TEMPERAMENT
Vatreni element-1 / Mars
Zračni element-3/Merkur, Jupiter i Saturn ( i Mc )
Zemljani element-2 /Sunce i Venera ( i Ac)
Vodeni element-1/ Mjesec

Element zraka dominira-SANGVINIK ( toplo i vlažno)- koji se odlikuje profinjenom intelektualnoscu, intuicijom i inspiracijom, lako mijenja raspoloženja kada za to postoje razlozi, ugodna, ležerna osoba,otvoren za sugestije, podjednako optimist i pesimist

VLADAR PONAŠANJA

1.Vladar Ac je Merkur, dispozitor Venera-nisu u aspektu, ALI su u recepciji po domicilu
2.Egzaktni aspekt Mjeseca sa –nema
3.Egzaktni aspekt Merkura sa- nema
4.Almuten Mjeseca- Mo u Ribama-1. kadidat JUPITER
5.Almuten Merkura- Me u Vagi-2.kandidat VENERA ( k tome i u recepciji sa Merkurom)
6.Planete oko Ac-hm Venera, Merkur i Jupiter, ali daleko,a vec imamo Veneru i Jupitera, da li bi i Merkur bio, obzirom da je u.kući, da je u Vagi, da je u recepciji sa Venerom iz 12., ja boh ga svakako uzela za trećeg kandidata-jer njime iznosi ljepotu i tajanstvenost Venere na „svjetlo dana“ umjetnost glasom, poezijom, inspiriran i ljepotom ženem tajnama duše koje je duboko poznavao
-Venera iz 12.radi samo jedan priznati aspekt –jako zanimljivo-opoziciju sa Mjesecom iz 6. Aplikaciona opozicija, ali nikako ne mogu zanemariti egzaktnu separacionu konjukcij sa Neptunom i kvadrat sa Kironom iz 9.na 9. stupnju, inače su mu i Rahu na 9. stupnju Vodenjaka u 5.kući i Ketu.na 9.stupnju Lava u 11.kući... svoju je bol pretvorio u umjetnost, njegova je muzika duboka, ljekovita, umjetnost koja vlastiti emotivni kaos pretvara u njegovu suprotnost a dubokom porukom, viši duhovni nivo, nju razumiješ dušom.
-Ima aspekt krova, iako 3.točka nije planeta već Kiron iz 9.-inače aspekt krova je zaštita „odozgo“ Kiron iz 9. I Merkur iz 1.spojeni su Marsom u Lavu iz 11., pa tako bol pretvara u riječi, glazbu, Mars u Lavu daje veliku samosvijest, širokogrudan i principijelan, snažno usmjeren na ostvarenje svojih želja, širokog spektra interesa, ali je i slika muškarca magnetičnog za žene, muškarca koji ne pripada ni jednoj ženi i koji ljubi mnoge..zapravo sam negdje pročitala da se samo želio dopasti djevojkama pa im je tako počeo slati poruke, a onda je netko to nazvao poezijom...počeo kao pisac, nastavio kao kantautor, u nekom periodu kasnijem povlači se u budistički samostan (So u Djevici u 12.) ali nastavlja obogaćen novim duhovnim iskustvima kao glazbenik, hvala mu za glazbu i poeziju .
-Jupiter u Vagi, separacioni trigon sa Mjesecom iz 6. (na istom stupnju je i Pars Fortuna), separacioni trigon sa Rx Saturnom iz 5.(u Vodenjaku), e sad ...separacioni trigon sa Plutonom (viša oktava Marsa) karizma, iz 10. Ali moguće neki drugi utjecaji, koji su protivni njegovoj životnoj filozofiji, pa i religioznosti ( Ju 90 Pl)i aplikaciona opozicija sa Rx Uranom (viša oktava Merkura) iz 8.( 0,40 Bika-dispozitor Venera)

E, sad, da li se ovdje radi i o planetama VAN GRANICA? Njegovo Sunce. na "visokom" 27. stupnju iz 12. nema aplikacionih aspekata, osim prema Ac koji je isto na visokom stupnju..Nisam sigurna kako se odredjuje da li su neke planete van granica, ali bih rekla da je to kod njega mogao biti slučaj, da "probijaju" zadane granicem, da su uzvišene, drugačije posebne u svom djelovanju..?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 12.11.2016 / 19:38

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Lenka sjajna analiza. Bravooooooooo
Ako je vise planeta oko AC-a onda se kao kandidat, uzima ona koja je najbliza.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 13.11.2016 / 2:28 Izmjenjeno: nedelja, 13.11.2016 / 2:33

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Lenka je napisao:

Leonard Cohen. Ostavio je iza sebe brojne predivne pjesme, ponajviše o ljubavi, ali i suštini života, patnji, samoći... R.I.P. Muza mu je bila norveški model Marianne Ihlen, s kojom je u mladosti kratko živio.. preminula prije nekoliko mjeseci, njegova životna ljubav i inspiracija, ali njegov nemiran duh trebao je prostora umjetničkog i nije se mogao vezati za jednu ženu i dopustiti da velika jubav postane svakodnevna rutinska...
... „Sada mi treba tvoja skrivena ljubav. Hladan sam kao da sam nov hladan žilet“...
https://www.youtube.com/watch?...

Rođen 21.09.1934. u 06.45, Montreal, Quebec, Canada
Prvo što je značajno, Ac je na 27.58 Djevice—27.stupanj daje Astrologe, 29. je stupanj vidovitosti, gdje se stapaju racio i emocije-Ac mu je izmedju, dovoljno da ga dotaknu –k tome Sunce u 12. na 27.45 Djevice—znači stvarno je poznavao tajne Svemira, da tako kažem, izuzetno karizmatičan, ali uvijek tako mako sakriven, tajanstven, kako to samo netko u znaku i podznaku Djevice može

TEMPERAMENT
Vatreni element-1 / Mars
Zračni element-3/Merkur, Jupiter i Saturn ( i Mc )
Zemljani element-2 /Sunce i Venera ( i Ac)
Vodeni element-1/ Mjesec

Element zraka dominira-SANGVINIK ( toplo i vlažno)- koji se odlikuje profinjenom intelektualnoscu, intuicijom i inspiracijom, lako mijenja raspoloženja kada za to postoje razlozi, ugodna, ležerna osoba,otvoren za sugestije, podjednako optimist i pesimist

VLADAR PONAŠANJA

1.Vladar Ac je Merkur, dispozitor Venera-nisu u aspektu, ALI su u recepciji po domicilu
2.Egzaktni aspekt Mjeseca sa –nema
3.Egzaktni aspekt Merkura sa- nema
4.Almuten Mjeseca- Mo u Ribama-1. kadidat JUPITER
5.Almuten Merkura- Me u Vagi-2.kandidat VENERA ( k tome i u recepciji sa Merkurom)
6.Planete oko Ac-hm Venera, Merkur i Jupiter, ali daleko,a vec imamo Veneru i Jupitera, da li bi i Merkur bio, obzirom da je u.kući, da je u Vagi, da je u recepciji sa Venerom iz 12., ja boh ga svakako uzela za trećeg kandidata-jer njime iznosi ljepotu i tajanstvenost Venere na „svjetlo dana“ umjetnost glasom, poezijom, inspiriran i ljepotom ženem tajnama duše koje je duboko poznavao
-Venera iz 12.radi samo jedan priznati aspekt –jako zanimljivo-opoziciju sa Mjesecom iz 6. Aplikaciona opozicija, ali nikako ne mogu zanemariti egzaktnu separacionu konjukcij sa Neptunom i kvadrat sa Kironom iz 9.na 9. stupnju, inače su mu i Rahu na 9. stupnju Vodenjaka u 5.kući i Ketu.na 9.stupnju Lava u 11.kući... svoju je bol pretvorio u umjetnost, njegova je muzika duboka, ljekovita, umjetnost koja vlastiti emotivni kaos pretvara u njegovu suprotnost a dubokom porukom, viši duhovni nivo, nju razumiješ dušom.
-Ima aspekt krova, iako 3.točka nije planeta već Kiron iz 9.-inače aspekt krova je zaštita „odozgo“ Kiron iz 9. I Merkur iz 1.spojeni su Marsom u Lavu iz 11., pa tako bol pretvara u riječi, glazbu, Mars u Lavu daje veliku samosvijest, širokogrudan i principijelan, snažno usmjeren na ostvarenje svojih želja, širokog spektra interesa, ali je i slika muškarca magnetičnog za žene, muškarca koji ne pripada ni jednoj ženi i koji ljubi mnoge..zapravo sam negdje pročitala da se samo želio dopasti djevojkama pa im je tako počeo slati poruke, a onda je netko to nazvao poezijom...počeo kao pisac, nastavio kao kantautor, u nekom periodu kasnijem povlači se u budistički samostan (So u Djevici u 12.) ali nastavlja obogaćen novim duhovnim iskustvima kao glazbenik, hvala mu za glazbu i poeziju .
-Jupiter u Vagi, separacioni trigon sa Mjesecom iz 6. (na istom stupnju je i Pars Fortuna), separacioni trigon sa Rx Saturnom iz 5.(u Vodenjaku), e sad ...separacioni trigon sa Plutonom (viša oktava Marsa) karizma, iz 10. Ali moguće neki drugi utjecaji, koji su protivni njegovoj životnoj filozofiji, pa i religioznosti ( Ju 90 Pl)i aplikaciona opozicija sa Rx Uranom (viša oktava Merkura) iz 8.( 0,40 Bika-dispozitor Venera)

E, sad, da li se ovdje radi i o planetama VAN GRANICA? Njegovo Sunce. na "visokom" 27. stupnju iz 12. nema aplikacionih aspekata, osim prema Ac koji je isto na visokom stupnju..Nisam sigurna kako se odredjuje da li su neke planete van granica, ali bih rekla da je to kod njega mogao biti slučaj, da "probijaju" zadane granicem, da su uzvišene, drugačije posebne u svom djelovanju..?

Dodao bih Venera se raduje u 12. kuci. To je ljubavna patnja. Ali, ono sto sam dosao do zakljucka, mnoge poznate zvjezde imaju naglasenu 12. kucu.
Evo slusao jednu pjesmu na you tube, od Goce Trzan. Zena je lujka totalna na sceni, sjajan periformer. I ukucam njen horoskop Bojan Vujovic astrolog radio analizu. Znaci na prvi pogled dosta nelogicnosti između charta i njenog ponasanja. Sto je u pitanju? Puna 12. kuca i Sa vl. ponasanja u 12. kuci. To daje uskogrudost, sumnjicavost, strahove, psihicke tenzije. Jos je njoj Sa u Raku u izgnanstvu. Sa se u 12. kuci raduje. Ali 12. kuca je i tajna, magija, maska, pored 5. kuce odgvorna za kreativnost. Mnoge poznate zvjezde bas imaju zurku u 12. kuci ili bas Ve u 12. kuci, kao Leonard Choen. Također naglašenu Lijevu Hemisferu...
Ovako dragi ljudi, Lenka i ostali, pošto živimo u vremenu kada je bavljenje umjetnošću snažno profesionalizovano, da su se stovirli brojni novi obrasci, tj. uvrežili u sustav, volio bih da pokrenemo ozbiljan performans u izučavanju ove oblasti.
Jel želi netko da učestvuje na posebnom topicu koji bih pokrenuo. Evo svi ovi primjeri sa ovog topica su itekako dobrodošli.
Bavljenje umjetnošću i kreativnim u periodu od 2. polovice 20. stoljeca pa na dalje nije isto sto i do tad. Ono podrazumijeva multidisciplinarnost. Ne samo pokloni se i pjevaj, ili glumi na sceni, ili igraj balet, ili sviraj klavir. Ima i toga, ali to neće još zadugo. Danas se od umjetnika trazi multidisciplinarnost i autenticnost. Razni talent show i reality programi doveli su do toga da je sve više njih koji bi da budu dio show biznisa.
Smatram da su sto se profesionalnog segmenta tice zadaci danasnjih astrologa da istraze simboliku sljedecih zanimanja: show biznis, IT sektor i alternativna medicina. Pa ako je netko zainteresiran da pokrenemo topic vezano za ovo prvo, hajde.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: nedelja, 13.11.2016 / 8:59

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Dodao bih Venera se raduje u 12. kuci. To je ljubavna patnja. Ali, ono sto sam dosao do zakljucka, mnoge poznate zvjezde imaju naglasenu 12. kucu.
Evo slusao jednu pjesmu na you tube, od Goce Trzan. Zena je lujka totalna na sceni, sjajan periformer. I ukucam njen horoskop Bojan Vujovic astrolog radio analizu. Znaci na prvi pogled dosta nelogicnosti između charta i njenog ponasanja. Sto je u pitanju? Puna 12. kuca i Sa vl. ponasanja u 12. kuci. To daje uskogrudost, sumnjicavost, strahove, psihicke tenzije. Jos je njoj Sa u Raku u izgnanstvu. Sa se u 12. kuci raduje. Ali 12. kuca je i tajna, magija, maska, pored 5. kuce odgvorna za kreativnost. Mnoge poznate zvjezde bas imaju zurku u 12. kuci ili bas Ve u 12. kuci, kao Leonard Choen. Također naglašenu Lijevu Hemisferu...
Ovako dragi ljudi, Lenka i ostali, pošto živimo u vremenu kada je bavljenje umjetnošću snažno profesionalizovano, da su se stovirli brojni novi obrasci, tj. uvrežili u sustav, volio bih da pokrenemo ozbiljan performans u izučavanju ove oblasti.
Jel želi netko da učestvuje na posebnom topicu koji bih pokrenuo. Evo svi ovi primjeri sa ovog topica su itekako dobrodošli.
Bavljenje umjetnošću i kreativnim u periodu od 2. polovice 20. stoljeca pa na dalje nije isto sto i do tad. Ono podrazumijeva multidisciplinarnost. Ne samo pokloni se i pjevaj, ili glumi na sceni, ili igraj balet, ili sviraj klavir. Ima i toga, ali to neće još zadugo. Danas se od umjetnika trazi multidisciplinarnost i autenticnost. Razni talent show i reality programi doveli su do toga da je sve više njih koji bi da budu dio show biznisa.
Smatram da su sto se profesionalnog segmenta tice zadaci danasnjih astrologa da istraze simboliku sljedecih zanimanja: show biznis, IT sektor i alternativna medicina. Pa ako je netko zainteresiran da pokrenemo topic vezano za ovo prvo, hajde.

O Cohenu kažu da je prezirao uspjeh... pa, evo, vezano za 12. kuću koju si spomenuo
"Mnogo se puta u životu borio s depresijom, a 90-ih se povukao iz javnoga života i postao budistički redovnik. »Moj život je bio u velikom neredu i kaosu. Tamo sam vratio malo discipline«..."

Index hr: "Ispočetka se opirao nastupima uživo, a često se oslanjao na alkohol i droge kako bi nadjačao tremu. No, to se kasnije promijenilo, ali ono što je ostalo nepromijenjeno jest da je Cohen unatoč formatu bio vječni pjesnik.
S jednakim je žarom pisao o religiji, ljubavi, seksu i politici, a usprkos duboko osobnim temama, brojni glazbenici stvarali su karijere obradama njegovih pjesama, Međutim, rijetki su uspijevali približiti se izvorniku koji je svojim dubokim i prodornim glasom (koji je, rekao je jednom prilikom, rezultat "500 tona viskija i milijuna cigareta") te gotovo recitatorskim pristupom stvorio jedinstveni izričaj.

Međutim, pogrešno je doživljavati ga isključivo kao mračnjaka jer ironija i šale na vlastiti račun često su se znale ušuljati su njegove tekstove. Bio je na glasu kao ženskar, a prije desetak godina u jednom je intervjuu izjavio: "Bije me taj glas, a kao što sam napisao u jednoj od svojih pjesama, to me gorko nasmijalo tijekom 10 tisuća noći koje sam proveo sam".

Da, svatko treba svoju masku. Pohvala za ideju za novi topic

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 13.11.2016 / 16:42

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Lenka je napisao:

O Cohenu kažu da je prezirao uspjeh... pa, evo, vezano za 12. kuću koju si spomenuo
"Mnogo se puta u životu borio s depresijom, a 90-ih se povukao iz javnoga života i postao budistički redovnik. »Moj život je bio u velikom neredu i kaosu. Tamo sam vratio malo discipline«..."

Index hr: "Ispočetka se opirao nastupima uživo, a često se oslanjao na alkohol i droge kako bi nadjačao tremu. No, to se kasnije promijenilo, ali ono što je ostalo nepromijenjeno jest da je Cohen unatoč formatu bio vječni pjesnik.
S jednakim je žarom pisao o religiji, ljubavi, seksu i politici, a usprkos duboko osobnim temama, brojni glazbenici stvarali su karijere obradama njegovih pjesama, Međutim, rijetki su uspijevali približiti se izvorniku koji je svojim dubokim i prodornim glasom (koji je, rekao je jednom prilikom, rezultat "500 tona viskija i milijuna cigareta") te gotovo recitatorskim pristupom stvorio jedinstveni izričaj.

Međutim, pogrešno je doživljavati ga isključivo kao mračnjaka jer ironija i šale na vlastiti račun često su se znale ušuljati su njegove tekstove. Bio je na glasu kao ženskar, a prije desetak godina u jednom je intervjuu izjavio: "Bije me taj glas, a kao što sam napisao u jednoj od svojih pjesama, to me gorko nasmijalo tijekom 10 tisuća noći koje sam proveo sam".

Da, svatko treba svoju masku. Pohvala za ideju za novi topic

Ispunjena sva simbolika Venere u 12. polju koja se tu raduje. 12. kuća je ujedno kuća poruka i umjetnosti, tj. kreativnog izražavanja.
Kao i brojni muzičari ima recepciju Merkura i Venere. Merkur u 1. kući izvlači Ve iz 12. kuće. Daje joj da se zabavi ali da na osnovu toga izrazi sebe izvan okvira zabave.

lalafobez kartona

lalafo

F / 33 god.

Sarajevo

Bosnia and Herzegovina

Nivo: Uzdiže se na forumu / 214 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 30.1.2017 / 20:07

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Malo sam dosadna,ali opet ne kontam
So-Vodolija dakle vazduh
Mo-Rak-voda
Me-Jarac-zemlja
Ve-Ribe-voda
Ma-Blizanac-.vazduh
Ju-Lav-vatra
Sa-Jarac-zemlja
ASC-Ovan iliti Ovca-vatra znaci svega imam jednakosta sad gledam kad sam ovako multi temperamentna

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 31.1.2017 / 2:28

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

lalafo je napisao:

Malo sam dosadna,ali opet ne kontam
So-Vodolija dakle vazduh
Mo-Rak-voda
Me-Jarac-zemlja
Ve-Ribe-voda
Ma-Blizanac-.vazduh
Ju-Lav-vatra
Sa-Jarac-zemlja
ASC-Ovan iliti Ovca-vatra znaci svega imam jednakosta sad gledam kad sam ovako multi temperamentna

To se zove ujednačen temperament. Ali, ako hoćeš naći prevagu, onda vidi godišnje doba u kom si rođena. I vidi koji planet ti je vladar ponašanja, pa da razmotrimo njegovu prirodu.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se