Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:806

Pregleda:39448

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: nedelja, 2.4.2017 / 7:27

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Puno bolji primjer.. iako ni Ana nije losa ipak mi je bilo otkrice kad si Igore preporucio Lujzu.. prvo sam pomislila ja se tu nemogu snaci.. poslije par dana ponovno pokusaj i pogodak.. osjeti se iznutra kad je moguce progledat unutarnjim ocima i spoznati sebe i svoje potrebe..


Mogu pitat misljenje i objasbjenje za Chiron.. i njegovo znacenje i uloga.. da li ima toliku vaznost kao sto pojedini tekstovi objasnjavaju.. kao bolna tocka koju treba spoznati i iscijeliti...

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 2.4.2017 / 12:47

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

angel je napisao:

Puno bolji primjer.. iako ni Ana nije losa ipak mi je bilo otkrice kad si Igore preporucio Lujzu.. prvo sam pomislila ja se tu nemogu snaci.. poslije par dana ponovno pokusaj i pogodak.. osjeti se iznutra kad je moguce progledat unutarnjim ocima i spoznati sebe i svoje potrebe..


Mogu pitat misljenje i objasbjenje za Chiron.. i njegovo znacenje i uloga.. da li ima toliku vaznost kao sto pojedini tekstovi objasnjavaju.. kao bolna tocka koju treba spoznati i iscijeliti...

Bez želje da druge autore pozitivne astrologije stavljam u drugi plan, ono što je mene privuklo kod Lujze Hej, i zbog čega se u svom radu bavim treningom HYL metode, očituje u tome da Lujza Hej odmah daje alat koji je neophodan za rad.

Što se tiče Chirona i Lilitha, u svom radu se za sada ne bavim istraživanjima utjecaja planetoida i asteroida. Moj stav je da ni utjecaj Urana, Neptuna i Plutona nije još dovoljno istražen.
Ono što fakat jeste vezano za Chiron to su iscjeliteljske sposobnosti, dar za učenje, ranjavanje.

Lilith su seksualne perverzije i magijske sposobnosti. U nekim konztelacijama daje jako kvarne osobe.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: nedelja, 2.4.2017 / 14:44

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Ja sam prije 6-7 mjeseci bila jako lose.. iscrpljeno i izmrcvareno.. mislila sam Igore iskreno da necu nikad vise nasmijati se nit pozeljet probuditi se.. mislila sam da je ostatak mog zivota samo jos veca patnja nego do sad sto je bio.. nakon saznanja za ovaj portal pocelo me interesovati jos vise nego prije astrologija i njena primjena. Posto sam se osjetila sigurnom i prepiskom sa pojedinim na portalu.. prvenstveno s tobom uspijela sam priznati sta je u mom zivotu izdesavalo se a sto sam.uspijesnonid sviju krila a svi su primjetili da tonem. Nitko pa ni lijecnici nisu uspijeli proniknut u problem koji krijem a tebi je USPIJELO da mi pomognes.. hvala ti. Onda je Lenka u kartama sve bas sve kao knjigu cita ispricat moj dosadasnji zivot i patnju koji sam godinama od dijetinjstva prezivljavala.. samo sto je jos rekla par stvari koje su u maznakama a tu su.. morat cu joj napisat da sam shvatila tko je duhovna osoba koja ce mi u buducnosti pomoci... tu je ta osoba Igore.. jutros sam to otkrila.. morat cu te poslije zamolit da mi objasnis to.. covjek je extra kao otac se trudi pomoci mi i sve sto trebam u vezi poslova koje obavljam njemu se mogu obratit da me predstavlja i da umjesto mene stupa u kontakt sa ljudima.. jer ja jos ne mogu sama sa sobom izborit se i izaci ponovno medu ljude i normalno kontaktirati kao prije. Ne mogu... pokusala sam i otici i otisla sam iz grada u Februaru ali sam se vratila nazad. Ne mogu jos nisam dovoljno jaka.

Eh Chiron mi je retrogardan u Ovnu 11 polje.. citala sam sta to treba meni znacit i postoji poveznica sa mojim prijateljstvima... birala sam cesto prijatelje koji trebaju pomoc.. dijevojcice i dijevojke koje su odrasle uz mene i koje sam se trufila naucit sve sto treba znati jedna dijevojka o ponasanju o brigi za druge i kako je bitno bit i domscica.. uglavnom sam bila neka zamjenska mama sestra i prijateljica svima.. nikad nisam.mogla gledat da netkom nesto fali i godinama su zivjeli uz mene.. zivot mi je bio kao kolodvor za one tkoje su i roditelji zanemarili. Te osobe su utjecale na mene... jako.. kada se sve urusilo u mom zivotu ja sam se od sviju distancirala.. svi ti koji su bili u mom okruzenju kao da su imali potrebu da me svojim ispitivanjem izgazaju do kraja. Mene je to pogodilo jer ja nikad nisam njih ispitivala nego pomagala sutec..
Procitala sam ta Chiron kad prelazi preko svognatalnog mjesta pravi velike promjene.. ja sam se obradovala sad kad sam procitala da si napisao da je to iscjelitelj..
Za taj Lilit nisam nista procitala i to ako je istina za magiju.. drago mi je da i nisam jer od same rijeci magija hvata me jeza...

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: nedelja, 2.4.2017 / 16:49

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

angel je napisao:

Ja sam prije 6-7 mjeseci bila jako lose.. iscrpljeno i izmrcvareno.. mislila sam Igore iskreno da necu nikad vise nasmijati se nit pozeljet probuditi se.. mislila sam da je ostatak mog zivota samo jos veca patnja nego do sad sto je bio.. nakon saznanja za ovaj portal pocelo me interesovati jos vise nego prije astrologija i njena primjena. Posto sam se osjetila sigurnom i prepiskom sa pojedinim na portalu.. prvenstveno s tobom uspijela sam priznati sta je u mom zivotu izdesavalo se a sto sam.uspijesnonid sviju krila a svi su primjetili da tonem. Nitko pa ni lijecnici nisu uspijeli proniknut u problem koji krijem a tebi je USPIJELO da mi pomognes.. hvala ti. Onda je Lenka u kartama sve bas sve kao knjigu cita ispricat moj dosadasnji zivot i patnju koji sam godinama od dijetinjstva prezivljavala.. samo sto je jos rekla par stvari koje su u maznakama a tu su.. morat cu joj napisat da sam shvatila tko je duhovna osoba koja ce mi u buducnosti pomoci... tu je ta osoba Igore.. jutros sam to otkrila.. morat cu te poslije zamolit da mi objasnis to.. covjek je extra kao otac se trudi pomoci mi i sve sto trebam u vezi poslova koje obavljam njemu se mogu obratit da me predstavlja i da umjesto mene stupa u kontakt sa ljudima.. jer ja jos ne mogu sama sa sobom izborit se i izaci ponovno medu ljude i normalno kontaktirati kao prije. Ne mogu... pokusala sam i otici i otisla sam iz grada u Februaru ali sam se vratila nazad. Ne mogu jos nisam dovoljno jaka.

Eh Chiron mi je retrogardan u Ovnu 11 polje.. citala sam sta to treba meni znacit i postoji poveznica sa mojim prijateljstvima... birala sam cesto prijatelje koji trebaju pomoc.. dijevojcice i dijevojke koje su odrasle uz mene i koje sam se trufila naucit sve sto treba znati jedna dijevojka o ponasanju o brigi za druge i kako je bitno bit i domscica.. uglavnom sam bila neka zamjenska mama sestra i prijateljica svima.. nikad nisam.mogla gledat da netkom nesto fali i godinama su zivjeli uz mene.. zivot mi je bio kao kolodvor za one tkoje su i roditelji zanemarili. Te osobe su utjecale na mene... jako.. kada se sve urusilo u mom zivotu ja sam se od sviju distancirala.. svi ti koji su bili u mom okruzenju kao da su imali potrebu da me svojim ispitivanjem izgazaju do kraja. Mene je to pogodilo jer ja nikad nisam njih ispitivala nego pomagala sutec..
Procitala sam ta Chiron kad prelazi preko svognatalnog mjesta pravi velike promjene.. ja sam se obradovala sad kad sam procitala da si napisao da je to iscjelitelj..
Za taj Lilit nisam nista procitala i to ako je istina za magiju.. drago mi je da i nisam jer od same rijeci magija hvata me jeza...

Što se prijatelja tiče,ima ovdje topic - Prijateljstvo po Liliju. Prvo razmotri osnove, pa onda tek uzmi u obzir Hirno ili Lilith.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: nedelja, 2.4.2017 / 22:05

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Hocu.. i hvala ti.. pokusavam ucit.. i jos nesto tranzitni Uran mi je u 11 polju i presao je preko natalnog Hiron Uran je sad mi na 23.31 stepena ovna a natalni Hiron je na 21 stepen i jos retrogardan..

bubi28bez kartona

bubi28

37 god.

Beograd

Serbia

Nivo: Iskusan forumaš / 907 postovi

Objavljeno: ponedeljak, 3.4.2017 / 13:51

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Lujza Hej.:)

a da da :) O njoj smo vec pricali ali j anekako volim da slusam Anu bas mi je inspirativna i valjda zato sto je na nasem jeziku i ima puno viea i mnogo lepih objasnjenja,nekakko mi je sva pozitivna :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 8.4.2017 / 5:01

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

bubi28 je napisao:

a da da :) O njoj smo vec pricali ali j anekako volim da slusam Anu bas mi je inspirativna i valjda zato sto je na nasem jeziku i ima puno viea i mnogo lepih objasnjenja,nekakko mi je sva pozitivna :)

Mogli bismo raditi njezin horoskop ili od Lujze Hej. Lujza Hej je 999.:)

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: nedelja, 9.4.2017 / 15:51

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Posto je 999 numeroloski kid.. onda je potupo jasno od kud je toliko znanje i snaga prenosenja dobrih i pozitivnih stavova.. moje misljenje o 999 je da su dosli na ovaj svijet pokazat sto je smisao zivota i put kojim trebalo bi krociti u ostvarenju svog duhovnog rasta i unutarnjeg sklada...

Igore mogu li postavit tebi jedno horarno pitanje? Molim te.. bitno mi je i treba mi pomoc jer nije sala nit je nesto sto se smije odradit tek tako u zivotu.. radi se u vezii kupovine stana u kojem sam sad.. stvari su se pokrenule ali nisamsigurna u kojem pravcu ce ici..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 25.4.2017 / 12:23

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

angel je napisao:

Posto je 999 numeroloski kid.. onda je potupo jasno od kud je toliko znanje i snaga prenosenja dobrih i pozitivnih stavova.. moje misljenje o 999 je da su dosli na ovaj svijet pokazat sto je smisao zivota i put kojim trebalo bi krociti u ostvarenju svog duhovnog rasta i unutarnjeg sklada...

Igore mogu li postavit tebi jedno horarno pitanje? Molim te.. bitno mi je i treba mi pomoc jer nije sala nit je nesto sto se smije odradit tek tako u zivotu.. radi se u vezii kupovine stana u kojem sam sad.. stvari su se pokrenule ali nisamsigurna u kojem pravcu ce ici..

Jesmo li bijese radili tvog VLADARA PONAŠANJA I TEMPERAMENT?

Occultapassionbez kartona

Occultapassion

Vrbovec

Croatia

Nivo: Novajlija na forumu / 5 postovi

Objavljeno: petak, 6.4.2018 / 2:50

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Evo jednog zanimljivog horoskopa bez sata rođenja, na temu tipa ličnosti u astrologiji.

Datum je: 08.04.1970, Zagreb i uskoro će imati solarni povratak.

Dovoljno je reći da je izjavio u medijima: "Ja mogu što hoću!"

Bez obzira kroz koju astrologiju gledali (zapadnu ili vedsku), bez obzira što nema sata rođenja, voljela bih čuti vaše komentare.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se