Forum / Astrologija

Astrologija
Astrologija

Statistike: 191 teme, 15286 poruke

Najnovije teme:Radi li netko ovdje uopće?

Aktuelna tema:Igre na sreću

Posljednja poruka:Rosario2210, nedelja, 21.4.2024 / 13:06

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:806

Pregleda:39466

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 8:11

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Da. Psihotrileri su moji omiljeni.. voljela bih uviti ali ja imam neki cudan nacin ucenja. Sve mogu nauciti ali glupo mi sad da ometam.vec ozbiljne ucenike. Vidim da se Blaze trudi bas da uci i svima uskoci da pomogne.. Cicimici je vec daleko ispred u svemu.. Lenka bi mogla raditi kao profajler za neku agenciju koliko je dobra. Bidim koliko se posvecujes svima i sad ti jos trebam ja. Mene sve imtetesuje to je previse..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 11:14 Izmjenjeno: sreda, 26.10.2016 / 12:04

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

E taaako, pošto sam probala „skužiti“ jednog od meni privlačnih i zanimljivih, karizmatičnih likova, Keanu R., probat ću i jednu, meni silno antipatičnu i fake, ali svijetu silno omiljenu i slavnu glumicu Angelinu Jolie
Angelina 04.06.1975. u 09.00,Los Angeles
TIP OSOBNOSTI/LIČNOSTI
Vatreni element- 3 planete (Mc, Mjesec)
Vodeni element- 2 planete (Ac)
Zračni element- 2 planete (Sunce)
Zemljani element- 0 planeta
Prevladava Vatreni element- kolericni (toplo i suho) - koji se odlikuje snagom, energijom, inicijativom, poletom i idealizmom
-nedostaje element zemlje, naglašen i element vode
VLADAR PONAŠANJA
1) „Ako je vladar Ascedenta u aspektu sa svojim dispozitorom, onda je on kandidat za vladara ponasanja. „
-Ac u Raku, Mjesec u Ovnu, ali Svjetla ne mogu biti vladar ponašanja, pa Almuten Mjeseca, jedino Sunce na istom stupnju, ali isto, kao svjetlo-ne može biti vladar ponašanja
2) „Ako je prisutan partilni aspekt izmedju Mjeseca i neke druge planete, ta druga planeta je kandidat. Partilni aspekt je kada su dve planete na orbisu manjeg od 1 stupnja, tu negdje do 1. stupnja. Ili bolje receno, ako se nalaze na istom stupnju. „
-Sunce u egzaktnom aspektu, ali ne može biti vladar ponašanja
3) „Ako je prisutan partilni aspekt izmedju Merkura i neke druge planete, ta druga planeta je kandidat..“
-Merkur nije u egzaktnom aspektu sa ni jednom planetom-nema kandidata
4) „Planeta koja ima najvise dostojanstva u znaku u kom se nalazi Mjesec“
-Mjesec u Ovnu, konjukcija separaciona sa Marsom—Almuten Mjeseca i prvi kandidat Mars
5) „Planeta koja ima najvise dostojanstva u znaku u kom se nalazi Merkur“
-Merkur u Blizancima-nema Almutena
6) „Planeta koja je oko Ascedenta, gledamo i njene aspekte. Ako je vise planeta oko Ascedenta, gleda se ona, koja je najbolje postavljena“
-Venera na Ac, 1.kuća, na 28 Raka-peregrinirana, jedini aspekti sa Ac i transcendentalnim Uranom iz 4., i to kvadrat egzaktni, što joj donosi problematične neobične veze,a moguće sva uvjerenja o ljubavi nosi iz svog „praznog“ doma, za samu karijeru nosi joj neobične uloge, originalne, drugačije iskazana ženstvenost od već viđene. Isto tako i Venera na Ac u Raku daje sliku nje kao majke, jer se to silno forsira od strane medija, ovoliko djece onoliko, al kako ta Venera bas i nema neke aspekte niti je u kakvom dostojanstvu u Raku, pa to baš i nije "uloga" njezinog života, rekla bih
U horoskopu naglašena južna hemisfera-okrenuta javnosti i javnim poslovima
-VLADARI PONAŠANJA MARS kojeg prati VENERA
-Reklo bi se muški mozak i snaga, jedna emotivna sebicnost i hladnoća, ali i ženstvena pojavnost (ovdje mi morate oprostiti na subjektivnom gledanju, ne mogu reći ljepota, nekako mi prazna ta ljepota), sami Venera i Mars kod nje nisu povezani aspektom ni recepcijom, tako da nije ona to ipak uspjela uskladiti, kako god izgledalo za javnost, ova je njezina Venera izgubljena malo-da ona jest na samom Ac što daje poziciju slave obožavanja, ali nešto i nije aspektirana baš, Mo separaciono 0Ma uz Mc, u 9. pa odmah Jupiter uz Mc u 10. Tako da je nju prema uspjehu gurnuo ili muškarac neki ili njezina muška energija u poslu ili upravo uloge takvih žena koje su hrabre, mogu stati uz rame svakom muškarcu po svojoj spretnosti (žena ratnica, agentica...hakerica) pa i posvajanje djece iz inozemstva i pokazivanje interesa i suosjećanja za žrtve rata, suprotstavljajući se ---nikome konkretno, ne optuzujući nikoga zapravo, „pucanj u prazno“, tek da se čuje.
Preokupirana mračnim stranama života, hm zanimljiva poveznica izmedju
Pluton u 3.-sklonost okultnom, mračnim stranama zivota- na njega se sekstilom veže Neptun u 5. čudna iskustva posebno u polju ljubavi,pa to prenosi na film-Neptun-čarobnica, dalje na Neptun se veže s Marsom u 9.trigonom, a Mjesec odmah do Marsa pa jedna vrlo liberalna osoba koja brani svoja uvjerenja, kako god drugima izgledala- i dalje su Mo i Ma povezani sa Suncem i Merkurom u 11.sve u nekom pravokutniku povezano , SINTETIČKI PRAVOKUTNIK 60-120-60-120// manje neugodna figura od kvadrata, ali okosnica su separacione opozicije : Prva izmedju Mo 0 Ma iz 9. sa Plutonom iz 3. i druga izmedju Sunca iz 11. i Neptuna iz 5.
E sad je ovo malo za mene viša matematika, pa toliko koliko sam napravila, osim što ne stojim najbolje s vremenom, malo se mučim i jer mi ona nije baš simpatična, tako dojam hladnoce, prenemaganja nekakvog...pa ako se nekom da probati, da napravi mozda neku sasvim drugu sliku i dozivljaj nje kroz vladare ponašanja..

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 14:02 Izmjenjeno: sreda, 26.10.2016 / 14:03

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Nisi jedina koja nije njen obozavatelj iako nihe kriva ona nego njeno ponasanje. Meni izgleda kao dvije osobe u jednoj. Jedna koja tezi vodstvu a druga koja ne zeli biti vodena. Jedna je nekontrolisana i koja tezi promijeniti ustaljeno ponasanje okoline. Druga koja ne dozvoljava da je vode niti kontrolisu i zbog te dvije osobe u sebi njena dijela su kontradiktorna. S jedne strane osoba koja cini dobra dijela uz svijetla kamera a druga koja bi rado sakrila svoju pravu sebe od svijetla kamera. Druga je prava i koju ne zeli pokazati. Kad gubi kontrolu nad drugima onda je destruktivna.. sto zeli sakriti..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 18:22

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Lenka je napisao:

E taaako, pošto sam probala „skužiti“ jednog od meni privlačnih i zanimljivih, karizmatičnih likova, Keanu R., probat ću i jednu, meni silno antipatičnu i fake, ali svijetu silno omiljenu i slavnu glumicu Angelinu Jolie
Angelina 04.06.1975. u 09.00,Los Angeles
TIP OSOBNOSTI/LIČNOSTI
Vatreni element- 3 planete (Mc, Mjesec)
Vodeni element- 2 planete (Ac)
Zračni element- 2 planete (Sunce)
Zemljani element- 0 planeta
Prevladava Vatreni element- kolericni (toplo i suho) - koji se odlikuje snagom, energijom, inicijativom, poletom i idealizmom
-nedostaje element zemlje, naglašen i element vode
VLADAR PONAŠANJA
1) „Ako je vladar Ascedenta u aspektu sa svojim dispozitorom, onda je on kandidat za vladara ponasanja. „
-Ac u Raku, Mjesec u Ovnu, ali Svjetla ne mogu biti vladar ponašanja, pa Almuten Mjeseca, jedino Sunce na istom stupnju, ali isto, kao svjetlo-ne može biti vladar ponašanja
2) „Ako je prisutan partilni aspekt izmedju Mjeseca i neke druge planete, ta druga planeta je kandidat. Partilni aspekt je kada su dve planete na orbisu manjeg od 1 stupnja, tu negdje do 1. stupnja. Ili bolje receno, ako se nalaze na istom stupnju. „
-Sunce u egzaktnom aspektu, ali ne može biti vladar ponašanja
3) „Ako je prisutan partilni aspekt izmedju Merkura i neke druge planete, ta druga planeta je kandidat..“
-Merkur nije u egzaktnom aspektu sa ni jednom planetom-nema kandidata
4) „Planeta koja ima najvise dostojanstva u znaku u kom se nalazi Mjesec“
-Mjesec u Ovnu, konjukcija separaciona sa Marsom—Almuten Mjeseca i prvi kandidat Mars
5) „Planeta koja ima najvise dostojanstva u znaku u kom se nalazi Merkur“
-Merkur u Blizancima-nema Almutena
6) „Planeta koja je oko Ascedenta, gledamo i njene aspekte. Ako je vise planeta oko Ascedenta, gleda se ona, koja je najbolje postavljena“
-Venera na Ac, 1.kuća, na 28 Raka-peregrinirana, jedini aspekti sa Ac i transcendentalnim Uranom iz 4., i to kvadrat egzaktni, što joj donosi problematične neobične veze,a moguće sva uvjerenja o ljubavi nosi iz svog „praznog“ doma, za samu karijeru nosi joj neobične uloge, originalne, drugačije iskazana ženstvenost od već viđene. Isto tako i Venera na Ac u Raku daje sliku nje kao majke, jer se to silno forsira od strane medija, ovoliko djece onoliko, al kako ta Venera bas i nema neke aspekte niti je u kakvom dostojanstvu u Raku, pa to baš i nije "uloga" njezinog života, rekla bih
U horoskopu naglašena južna hemisfera-okrenuta javnosti i javnim poslovima
-VLADARI PONAŠANJA MARS kojeg prati VENERA
-Reklo bi se muški mozak i snaga, jedna emotivna sebicnost i hladnoća, ali i ženstvena pojavnost (ovdje mi morate oprostiti na subjektivnom gledanju, ne mogu reći ljepota, nekako mi prazna ta ljepota), sami Venera i Mars kod nje nisu povezani aspektom ni recepcijom, tako da nije ona to ipak uspjela uskladiti, kako god izgledalo za javnost, ova je njezina Venera izgubljena malo-da ona jest na samom Ac što daje poziciju slave obožavanja, ali nešto i nije aspektirana baš, Mo separaciono 0Ma uz Mc, u 9. pa odmah Jupiter uz Mc u 10. Tako da je nju prema uspjehu gurnuo ili muškarac neki ili njezina muška energija u poslu ili upravo uloge takvih žena koje su hrabre, mogu stati uz rame svakom muškarcu po svojoj spretnosti (žena ratnica, agentica...hakerica) pa i posvajanje djece iz inozemstva i pokazivanje interesa i suosjećanja za žrtve rata, suprotstavljajući se ---nikome konkretno, ne optuzujući nikoga zapravo, „pucanj u prazno“, tek da se čuje.
Preokupirana mračnim stranama života, hm zanimljiva poveznica izmedju
Pluton u 3.-sklonost okultnom, mračnim stranama zivota- na njega se sekstilom veže Neptun u 5. čudna iskustva posebno u polju ljubavi,pa to prenosi na film-Neptun-čarobnica, dalje na Neptun se veže s Marsom u 9.trigonom, a Mjesec odmah do Marsa pa jedna vrlo liberalna osoba koja brani svoja uvjerenja, kako god drugima izgledala- i dalje su Mo i Ma povezani sa Suncem i Merkurom u 11.sve u nekom pravokutniku povezano , SINTETIČKI PRAVOKUTNIK 60-120-60-120// manje neugodna figura od kvadrata, ali okosnica su separacione opozicije : Prva izmedju Mo 0 Ma iz 9. sa Plutonom iz 3. i druga izmedju Sunca iz 11. i Neptuna iz 5.
E sad je ovo malo za mene viša matematika, pa toliko koliko sam napravila, osim što ne stojim najbolje s vremenom, malo se mučim i jer mi ona nije baš simpatična, tako dojam hladnoce, prenemaganja nekakvog...pa ako se nekom da probati, da napravi mozda neku sasvim drugu sliku i dozivljaj nje kroz vladare ponašanja..

Bravo Lenka.
Venera i Mars vladari.
Iako je snažniji onaj planet koji je oko AC-a od Almutena Mo ili Me, ovdje je Mars (Almuten Mo) ojačan koleričnim temperamentom.
Ve u 1. kuci, fina, suptilna, srdacna, umjetnica, udomila djecu.
Mars kao drugi vladar ponašanja, ona je borac.
Mars ambicija,ali uz Veneru, ide lakšim putevima do uspjeha. Još So u Blizancima, pa Mo u Ovnu, nema širinu shvaćanja, nije za neke ozbiljnije projekte. To je tipičan komercijalni tip. Ustaljeni šablon. Evo ja kao netko tko ne prati filmsku scenu, ali gledam dobre filmove, doživljavam ju više kao neku starletu nego kao glumicu, iako ima dosta filmskih ostvarenja. Klasična komercijala, ustaljeni princip. Mislim da od nje hoće da naprave novu Merilinku.
To što su joj Ve i Ma vladari ponašanja neovisno što nemaju aspekt, samo po sebi naglašava neki specifičan seksipil, privlačnost.

Reci mi jel Ma u Ovnu u 10. kuci?

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 18:59 Izmjenjeno: sreda, 26.10.2016 / 19:03

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Bravo Lenka.
Venera i Mars vladari.
Iako je snažniji onaj planet koji je oko AC-a od Almutena Mo ili Me, ovdje je Mars (Almuten Mo) ojačan koleričnim temperamentom.
Ve u 1. kuci, fina, suptilna, srdacna, umjetnica, udomila djecu.
Mars kao drugi vladar ponašanja, ona je borac.
Mars ambicija,ali uz Veneru, ide lakšim putevima do uspjeha. Još So u Blizancima, pa Mo u Ovnu, nema širinu shvaćanja, nije za neke ozbiljnije projekte. To je tipičan komercijalni tip. Ustaljeni šablon. Evo ja kao netko tko ne prati filmsku scenu, ali gledam dobre filmove, doživljavam ju više kao neku starletu nego kao glumicu, iako ima dosta filmskih ostvarenja. Klasična komercijala, ustaljeni princip. Mislim da od nje hoće da naprave novu Merilinku.
To što su joj Ve i Ma vladari ponašanja neovisno što nemaju aspekt, samo po sebi naglašava neki specifičan seksipil, privlačnost.

Reci mi jel Ma u Ovnu u 10. kuci?

A pa vidiš, ona i ambasadorica mira pri UN pa režirala film o ratu u Bosni, gle slažem se, ali što ona zna o ratu u Bosni, ne znamo ni mi koji tu živimo, koji smo puno toga slušali i onog što se reklo i onog što se prešutilo. Nisam nigdje čitala, možda jest, da priprema neki film o Američkim ratovima, ipak ona tamo živi pa valjda zna što se radi i kako se radi, u tom slučaju bih i ovaj pokušaj da pokaže stradanja u Bosni shvatila kao iskrenu želju da pomogne da ovaj svijet postane bolje mjesto za život i da ljudi shvate sav besmisao rata i mržnje, jer svi smo isti ispod kože, svima srce jednako tuče i sve nas jednako boli. Joj a samo sam ti htjela odgovoriti NE, ovako ideu planete Ma na 10.42,pa Mo na 13.01 Ovna u 9.kući,pa Mc na 15.27,pa Jupiter na 17.25, Ovna, naravno.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 19:11

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Ma znaš što želim reći, ali da sad ne pretjerujemo sa teorijama zavjere , ja ju doživljavam kao marionetu i to sve tako..Ahahah kako li je tek onima koje stvarno imam razloga ne voljeti, pa ne daj Bože da njima horoskop gledam, bi se namučila da svoja uv jerenja ostavim po strani

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 19:30

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

angel je napisao:

Nisi jedina koja nije njen obozavatelj iako nihe kriva ona nego njeno ponasanje. Meni izgleda kao dvije osobe u jednoj. Jedna koja tezi vodstvu a druga koja ne zeli biti vodena. Jedna je nekontrolisana i koja tezi promijeniti ustaljeno ponasanje okoline. Druga koja ne dozvoljava da je vode niti kontrolisu i zbog te dvije osobe u sebi njena dijela su kontradiktorna. S jedne strane osoba koja cini dobra dijela uz svijetla kamera a druga koja bi rado sakrila svoju pravu sebe od svijetla kamera. Druga je prava i koju ne zeli pokazati. Kad gubi kontrolu nad drugima onda je destruktivna.. sto zeli sakriti..

Pa eto ne znam što bih rekla, ali znaš kad onaj unutarnji osjećaj kaže-ovdje nešto nije kako se prikazuje. Ok, može biti da je žena stvarno divna privatno, iako po horoskopu nekako to ne ide sa mojim mjerilima za divno. Jel i ti po osjećaju? Pa škorpija aahah,a kako drugagačije. Što ne znači da je taj naš osjećaj ispravan, uvijek sve ovisi i o kutu gledanja

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 19:45 Izmjenjeno: sreda, 26.10.2016 / 19:48

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Mislila sam da ima nesto sto krije a nije bas lijepo upakovano.. dobro si je opisala... puko prodavanje uz lijepo osmijehivanje. Njen lik na fotki otkriva ju.. izgubljena je od zelja koje nemoze uskladiti sa osobnoscu i emocijama. Ja ljude procijenjujem po instiktu.. ako imam lijepu priliku pogledati u oci onda je druga prica.. Lenka ti me mozes razumjeti jer si vidjela me iznutra kakva sam. Nazalost ima nesto u meni sto nikad ne grijesi kad je moja procijena u pitanju.. oprosti mi ipak sam mozda jednom pogrijesila u zivotu a to cu tebe pitati da mi pomognes da shvatim. Ako budes zeljela mi pomoci ili budes mogla od obaveza.. nije pitanje sala.. pitanje je veoma bitno. Ja sam ipak skorpion i meni je sve izmedu zivota i smrti..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 19:54 Izmjenjeno: sreda, 26.10.2016 / 20:09

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Citiran post

angel je napisao:

Mislila sam da ima nesto sto krije a nije bas lijepo upakovano.. dobro si je opisala... puko prodavanje uz lijepo osmijehivanje. Njen lik na fotki otkriva ju.. izgubljena je od zelja koje nemoze uskladiti sa osobnoscu i emocijama. Ja ljude procijenjujem po instiktu.. ako imam lijepu priliku pogledati u oci onda je druga prica.. Lenka ti me mozes razumjeti jer si vidjela me iznutra kakva sam. Nazalost ima nesto u meni sto nikad ne grijesi kad je moja procijena u pitanju.. oprosti mi ipak sam mozda jednom pogrijesila u zivotu a to cu tebe pitati da mi pomognes da shvatim. Ako budes zeljela mi pomoci ili budes mogla od obaveza.. nije pitanje sala.. pitanje je veoma bitno. Ja sam ipak skorpion i meni je sve izmedu zivota i smrti..

Ako mogu pomoći, znaš što je najteže procijeniti-tuđe procjene. Ako si osjetila u tom trenutku da nešto od strane te osobe ne štima, budi sigurna da nešto zaista nije štimalo, da li nešto drugo ili to što si mislila da ne štima, to je pitanje, ali sigurno da nisi bez veze tako zaključila.

Uzmite u obzir da je tranzitni Merkur u Škorpionu, pa kako god kažem, a u najboljoj namjeri, može zvučati grubo

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 26.10.2016 / 21:01 Izmjenjeno: sreda, 26.10.2016 / 21:45

Tema: Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Lenka osoba je u pitanju koja je u mom zivotu prisutna od dijetinjstva.. osjecam da sam pogrijesila u toj osobi jer to sto trenutno osjecam nije posteno prema toj osobi. Mislim da ono sto sam uvihek osjecala uz tu osobu nihe se nikad promijenilo.. ako si raspolozena za tesku misteriju i da mi pomognes ja bih te pitala za pomoc i svijetlo koje cekam.. i ne zvucis grubo samo mi treba pomoc i nemam razlog kriti ono sto znas nesigurna sam a u mom zivotu nema mjesta nesigurnosti..

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se