Forum / Tarot

Tarot
Tarot

Statistike: 11 teme, 924 poruke

Najnovije teme:Metoda otvaranja 9 karti

Aktuelna tema:Metoda otvaranja 9 karti

Posljednja poruka:Marc, četvrtak, 4.1.2018 / 13:07

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:146

Pregleda:7057

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 16:53 Izmjenjeno: subota, 15.10.2016 / 17:02

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Uuuu nemoj da citam svasta.. molim te ako je knjiga ok.. necu bezobrastine.. molim te. Ne prilici mi.. zadnja je bila ova knjiga i moram priznati da mo je jos u glavi pomutnjs. Neke dijelove sanjam kako o njima razmisljam..knjiga se zove Proces prisutnosti....

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 17:05

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Dvie knjige koje svima, ali apsolutno svima preporučujem su - ŽIVOT i JA TO MOGU. Autor je Lujza Hej. Mislim da su sasvim dovoljne za stjecanje novih, osnovnih uvida. E, onda tko hoce dalje tu literaturu neka cita sto god hoce. Sve je podjednako korisno.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 17:33

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Dala si mi sjajnu ideju za knjigu. Mada sam ja sad nakupovao knjiga, pored Lujze koja je standardno štivo, preporučujem Osha, genijalac je. Vidio sam Parkinove knige, nikad ga nisam čitao. Budem pogledao, svakako i uzeo da čitam. Ja se prilikom čitanja jako vezujem za autore. Ali, ne slijepo. Naime, potrebno mi je neko vrijeme da dobro upijem od jednog autora, pa onda kad prođe to vrijeme, onda baš presječem drugim.

Da Osho svakako( ja sam Jutarnje i Večernje Kontemplacije) ali njega ne žuriš nego onako la ga no . A što se Parkina tiče, nisam ništa od njega čitala, meni dovoljan i naslov preee moćna afirmacija. No, mislim da je više razumiju oni koji su preturili svašta preko glave i koji su, ni ne znajući, upravo stav -Ma *ebe mi se, u nekim životnim situacijama zauzeli i shvatili da je to to, da se tim stavom puno toga mijenja. A pošto sam ja tako malo za anarhizam, Me mi malo zbunjen i te sheme, meni baš paše ovaj stil, bez cifranja previše.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 17:37

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Lenka je napisao:

Da Osho svakako( ja sam Jutarnje i Večernje Kontemplacije) ali njega ne žuriš nego onako la ga no . A što se Parkina tiče, nisam ništa od njega čitala, meni dovoljan i naslov preee moćna afirmacija. No, mislim da je više razumiju oni koji su preturili svašta preko glave i koji su, ni ne znajući, upravo stav -Ma *ebe mi se, u nekim životnim situacijama zauzeli i shvatili da je to to, da se tim stavom puno toga mijenja. A pošto sam ja tako malo za anarhizam, Me mi malo zbunjen i te sheme, meni baš paše ovaj stil, bez cifranja previše.

Pa to je tipično za Ma u 3. kuci. Budem pročitao, vidio sam u knjiznici njegove naslove. Ali, moja majka i ja u knjiznici ostanemo po 2-3 sata, gledajuci djela od Lujze Hej, Osha, Froma, Bučevićke, tako da ove druge i ne stignemo. Ma dok ja biram knjige za sebe, moja majka pročitala jednom pola knjige Spas 3 od Isidore Bjelice.
Osho je sjajan on je baš neka kombinacija Jupitera i Marsa. E, sad to su pisani izvodi njegovih govora, ali dobro ne može biti tu značajnih odstupanja.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 17:39

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Dodao bih i literaturu iz anđela - Dorin Virtju.
Nego čuo sam ovdje za Oshov tarot, jel zna netko nešto o tome?

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 17:46

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Pa to je tipično za Ma u 3. kuci. Budem pročitao, vidio sam u knjiznici njegove naslove. Ali, moja majka i ja u knjiznici ostanemo po 2-3 sata, gledajuci djela od Lujze Hej, Osha, Froma, Bučevićke, tako da ove druge i ne stignemo. Ma dok ja biram knjige za sebe, moja majka pročitala jednom pola knjige Spas 3 od Isidore Bjelice.
Osho je sjajan on je baš neka kombinacija Jupitera i Marsa. E, sad to su pisani izvodi njegovih govora, ali dobro ne može biti tu značajnih odstupanja.

Inače jako volim čitati ali zadnjih tako godinu-dvije, imam problem što god počnem čitati nije mi to to, do pola i dalje ne ide, jedino je Coelho prošao do kraja, ovaj hvaljeni Murakami pa ono zapnem i ne ide od pola, općenito s knjigama, ali i sa Doreen sam imala isti problem, do nekog dijela ok sve me zanima oduševljena i onda se mučim ne ide ne zanima me, ne vidim smisao.., Razgovore s Bogom koliko god puta počela čitati toliko sam puta skoro odmah i odustala, Anđele u mojoj kosi istooo, počnem čitati dušu isplačem na početku, iz nekog razloga ali pred kraj već ne ide dalje... Ne znam što bi to bilo, ako netko ima sličan problem baš me zanima?

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 17:54

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Lenka je napisao:

Inače jako volim čitati ali zadnjih tako godinu-dvije, imam problem što god počnem čitati nije mi to to, do pola i dalje ne ide, jedino je Coelho prošao do kraja, ovaj hvaljeni Murakami pa ono zapnem i ne ide od pola, općenito s knjigama, ali i sa Doreen sam imala isti problem, do nekog dijela ok sve me zanima oduševljena i onda se mučim ne ide ne zanima me, ne vidim smisao.., Razgovore s Bogom koliko god puta počela čitati toliko sam puta skoro odmah i odustala, Anđele u mojoj kosi istooo, počnem čitati dušu isplačem na početku, iz nekog razloga ali pred kraj već ne ide dalje... Ne znam što bi to bilo, ako netko ima sličan problem baš me zanima?

Ja sam jako dugo citao samo strucnu literaturu. Naprosto nisam imao vremena za druge knjige. Da, procitao bih ponesto iz pozitivne psihologije, ali to kad stignem, jer bilo je dosta strucne literature. E sad kad sam poceo intenzivan rad na sebi,vratio sam se knjizi. Mada i ovo je stručna literatura, ali ja volim da kažem životna. U procesu samorazvoja smatram da veliku ulogu mogu igrati bestseleri od Koelja, npr. od domaćih npr. Andrića i Selimovića. Onda, volim pročitati misli Sai Babe, kao i Patrijarha Pavla (iako naglašavam ne pripadam ni jedno vjerskoj skupini).
Ovakav problem nisam imao, kao ti Lenka. Ja čitam selektivno, tu sam stvarno izgradio sposobnost. Pa, kako ne bih nešto propustio, ja se onda vraćam na bitne djelove knjige, nekad, tj. vrlo često počnem da čitam ponovo, ispočetka.
Ovo što se tebi događa ne znam kako bih objasnio, sem da se još uvijek ne pronalaziš u toj literaturi.Možda da čitaš samo one djelove koji te interesiraju.

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 19:02

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ja sam jako dugo citao samo strucnu literaturu. Naprosto nisam imao vremena za druge knjige. Da, procitao bih ponesto iz pozitivne psihologije, ali to kad stignem, jer bilo je dosta strucne literature. E sad kad sam poceo intenzivan rad na sebi,vratio sam se knjizi. Mada i ovo je stručna literatura, ali ja volim da kažem životna. U procesu samorazvoja smatram da veliku ulogu mogu igrati bestseleri od Koelja, npr. od domaćih npr. Andrića i Selimovića. Onda, volim pročitati misli Sai Babe, kao i Patrijarha Pavla (iako naglašavam ne pripadam ni jedno vjerskoj skupini).
Ovakav problem nisam imao, kao ti Lenka. Ja čitam selektivno, tu sam stvarno izgradio sposobnost. Pa, kako ne bih nešto propustio, ja se onda vraćam na bitne djelove knjige, nekad, tj. vrlo često počnem da čitam ponovo, ispočetka.
Ovo što se tebi događa ne znam kako bih objasnio, sem da se još uvijek ne pronalaziš u toj literaturi.Možda da čitaš samo one djelove koji te interesiraju.

E vidiš, kad sam počela raditi na sebi da, pasale su mi neke knjige, ali sad ne baš, fali mi nešto bitno u njima. Ma nema više onog osjećaja sreće k'o nekad kad uzmeš jednog Dostojevskog pa zaboraviš na vrijeme, ne puštaš iz ruku jer na svakoj idućoj stranici je nešto što ne možeš propustiti...neko novo, iako tuđe, iskustvo. A pa tako i sa muzikom ista stvar, samo faza kad ne mogu čuti ništa osim tišine, iako mi uglavnom slušalice na ušima pa od klasike do metala i narodnjaka sveee ima svoje mjesto, valjda neke faze odmora ili što već.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 19:10

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Lenka je napisao:

E vidiš, kad sam počela raditi na sebi da, pasale su mi neke knjige, ali sad ne baš, fali mi nešto bitno u njima. Ma nema više onog osjećaja sreće k'o nekad kad uzmeš jednog Dostojevskog pa zaboraviš na vrijeme, ne puštaš iz ruku jer na svakoj idućoj stranici je nešto što ne možeš propustiti...neko novo, iako tuđe, iskustvo. A pa tako i sa muzikom ista stvar, samo faza kad ne mogu čuti ništa osim tišine, iako mi uglavnom slušalice na ušima pa od klasike do metala i narodnjaka sveee ima svoje mjesto, valjda neke faze odmora ili što već.

Faze i sigurno naravno znak da si mnoge stvari vec usvojila, cak i prevazisla.
Sto se muzike tice, meni se to dogodilo, sad sam recimo u fazi kad sam se naslusao svih vrsta muzike da u rijetko cemu istinski uzivam. Ali, trudim se da novim slusanjima dam jednu novu, drugaciju dimenziju.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: subota, 15.10.2016 / 19:12

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Razgovori s Bogom je knjiga koju planiram pročitati. Samo da dovršim ovo od Osha. Kako ti se dopada?

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se