Forum / Tarot

Tarot
Tarot

Statistike: 11 teme, 924 poruke

Najnovije teme:Metoda otvaranja 9 karti

Aktuelna tema:Metoda otvaranja 9 karti

Posljednja poruka:Marc, četvrtak, 4.1.2018 / 13:07

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:146

Pregleda:7053

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 21:01

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

I to za otplatiti nesto preko djedova je tocno.. Boze.. da. U mojoj obitelji se umire prije 36. Moj otac je bio najstariji muskarac u obitelji. A umro 3 dana nskon 36 rodendana. Moj deda je nspravio jedan dug.. tako su pricali stari ljudi.. zaveo je casnu sestru koja je ostala u drugom stanju. Ta casna je premjestena iz ovog mjesta i nosta se ne zna od tog vise.. bolest od koje umiru muske osobe u mojoj obitelji su karcinom.. nakon tatine smrti vise nitko nije umro od tog ali se svi boje.. kada sam se ja razboljela ja sam to nekako prihvatila i uvijek sam govorila kad su me sazaljevali da sam sretna samo nek su mi moja braca ziva i zdrava i sve sto bi se njima lose moglo desiti neka Bog da meni.. u sebi sam uvijek mislila da ako vec treba da se nesto otplati bolhe da to ja platim kad sam vec ovako bolesna.. sve si dobro rekla. Moj najstariji brat ima 46 godina i on je najstariji od maseg prezimena a moj najmladi brat vec sad ima 35 godina.. sad se samo bojim za njega da nebi se njemu desilo ta bolest.. zato mogu sve podnijeti samo nek su mi oni dobro..

Hm, je je, starija osoba iz obitelji, ali mi je vise energija muske osobe-pa, eto djed, a sad vidiš i ovo velika svećenica i djavo u sredistu karata tvojih, pa taj neki zadnji touch kao da ti odradjuješ, da dovršavaš tu karmu, pa to više ne bi bila stvar tvoje braće, već tvoja misija, ali ne na isti način na koji muškarci u tvojoj obitelji, svakako već i to nije lako, bilo bi pretjerano reći obiteljsko prokletsvo, radije kazem karma preko djeda, ali mi se nekako nameće da ćeš ti naći način da isplatiš taj dug do kraja, kroz neki duhovni rad.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 21:34 Izmjenjeno: utorak, 18.10.2016 / 21:37

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Hvala Bogu.. samo da vise nitko ne pati.. mi smo odrasli bez tate a onda i mama za njim.. tesko odrastanje.. samo nek mi njih Bog cuva.. ja imam svog angela cuvara.. kada sam procitala tboje karte i tumacenje sve se poslozilo i morala sam napisati sve.. istinu si izrekla i to bas kao da si gledala sve te dogadaje i kao da ti je netko ispricao tu istinu a vidjela si to u kartama.. nemoze se nista sakriti...

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 21:41

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Uvijek me bilo strah da ne zavrsi se njihov zivot kao dedin i stikin pa i tatin.. i jos kad kszes da ce se to zavrsiti sa mnom sad mi je laknulo jer u mojoj obitelji ima osim moja tri brata jos 4 brstica jedan stricevic i njegov sin.. svi oni zive u strahu a ja to znam.. jer mi je mogu sakriti..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 22:44 Izmjenjeno: utorak, 18.10.2016 / 22:46

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Hvala Bogu.. samo da vise nitko ne pati.. mi smo odrasli bez tate a onda i mama za njim.. tesko odrastanje.. samo nek mi njih Bog cuva.. ja imam svog angela cuvara.. kada sam procitala tboje karte i tumacenje sve se poslozilo i morala sam napisati sve.. istinu si izrekla i to bas kao da si gledala sve te dogadaje i kao da ti je netko ispricao tu istinu a vidjela si to u kartama.. nemoze se nista sakriti...

A tako sam ja to nekako vidjela, jer vidi sve ovo, ako cemo širiti značenje karata, pa svecenica je i patnja i bolest i bolnica, djavo je teska bolest pa sttrahovi pa svasta nesto sto si vec prosla, znaš da me ne bi iznenadilo ni da si razmišljala i sama o pozivu časne u nekom periodu života... već si ti pun o toga i odradila, sad možda kroz kakav duhovni rad, a on sam po sebi uvijek u početku nosi patnju duboku do nekog iscjeljenja i mira, a u korijenu je, eto taj dedin grijeh svećenica i jedan tako muskarac kojem nije odoljela.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 22:53

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Jesam.. dva puta. Prbi put sa 16 godina a drugi put kad je mama umrla.. zeljela sam da prestane uzimati mi sve sto volim.. prvo dijetinjstvo potom tatu a onda i mamu..bzeljela sam nesto sacuvati.. da mi ostane.. bracu.. uvijek cu biti dobrica ispunio mi je zelju... imam predoooobru bracu.. bolje nisam mogla pozeljeti.. nije mi majka bolje mogla roditi..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 23:06

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Jesam.. dva puta. Prbi put sa 16 godina a drugi put kad je mama umrla.. zeljela sam da prestane uzimati mi sve sto volim.. prvo dijetinjstvo potom tatu a onda i mamu..bzeljela sam nesto sacuvati.. da mi ostane.. bracu.. uvijek cu biti dobrica ispunio mi je zelju... imam predoooobru bracu.. bolje nisam mogla pozeljeti.. nije mi majka bolje mogla roditi..

Pa vidiš da, jako teške situacije si prošla, vidiš da sve u simbolici patnje duboke. Pa patnju pretvoriš u najviši oblik ljubavi a takva ljubav i čuva :)

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 8:28

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Do sad nidsm mogla povezati sve to u cijelinu a sad sve dobija smisao.. zasto je dve to tako se desilo.. lakse je prihvatiti sad.. iako je sve to proslost daleka nije izgubila tezinu sve do jucer.. lakse je razmisljati meni sad jer ne postoji pitanje zasto bas meni kad je jasno sad.. prije je bilo sumnja a sad vise ne.. hvala ti..

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 9:08

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Na ovaj forum sam naisla slucajno preko interneta sam citala o Igoru.. i pogledam da je pokrenuo forum.. na facebuk stranici Oculta mi djevojka objasni kako da stupim s njim u kontakt.. prijavljivanje i ostalo.. sve se ppslozilo.. pitanje horarno sam postavila Igoru.. covjek je odgovorio sve kako se i osjecala sam.. ono sto su za njeg pisali po internetu da je vrstan astrolog pokazalo se samo sitnica koliko se trudi da pomogne i objasni.. svima.. da druge nauci a to je nesebicnost.. to je dijeljenje sebe.. kao sto je Isus sebe podijelio svojim apostolima na poslijrdnjoj veceri.. mozda je neprimjerena uporedba ali ja tako vidim njega.. kada sam tebi htjela postaviti prvi put pitanje osjetila sam da ti ne odgovaras na pitanja koja nitkom ne pomazu nego na pitanja koja vasi odgovori mogu okreniti zivot pitaoca na pravi put.. pravi odgovor dajes i takva pitanja gledas.. shvatila sam da ne trebam ni pitati jer vas osjecaj je ispravan.. moje pitanje treba cekati a vi to osjecate i na neki nacim stavljste mi na znanje.. bilo mi je jasno da me zelite zastititi od mog pitanja tako sam to dozivjela. Pitanje nisam postavila.. iako je u meni jos uvijek.. i mislim da bi me odgovor na to pitanje jos uvijek povrijedio.. imala sam srecu da se u odredenom trenutku odlucim prijaviti jer sad se bolje osjecam i mirnija sam iznutra. Nisam vise u komadicima..

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 9:48 Izmjenjeno: sreda, 19.10.2016 / 10:00

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

LENKA u pravu si moj zivot je neko cudo bas.. ima toliko stvari da tek sad otkrivam bit mog postojanja.. tek sad ima neku vecu vrijednost koju nisam znala.. moj zivot je ispepleten sudbinskim desevanjima na koje nitko nije mogao utjecati osim Boga.. ovakva sam jer se moralo nesto odplatiti ok.. nakon prihvatanja mene od mene same koje se nastavlja jacanjem mene kroz zivot tezak u kojem ucim vaznost odlucnosti i neodustajanja ni od ceg zacrtanog.. to me dovelo do tog da sam preuzela brigu o kuci i obitelji sa 15 godina jer nakon oceve smrti mama je bila izgubljena a onda mozdani udar i nema osjecaj da nam je potrebna.. onda njena smrt a jos smo dijeca.. prihvatanje uloge mene kao roditelja mladoj braci.. njihovo tesko odrastanje nije smijelo ostati prepusteno igri institucija.. tu dolazi do izrazaja ono sto me zivot pripremao.. nedozvoljavanje da mi bracu smjeste u dom za dijecu bez roditelja.. ja sam preuzela odgovornost za njihovo skrbnistvo.. svaki dan su me dolazili provjeravati sluzbenici iz socijalnog.. dali su gladni.. da li im je sve uredno.. da li idu u skolu.. cak i frizider su provjetavali.. nisu mi davali materijalnu pomoc jer je drzava bila u ratu.. valjda nisu ni drugima ali su se trudili da ionako tesku situaciju ucine jos tezom.. odbili smo da nas posvoje ljudi iz Njemacke jer su zeljeli samo mene i najmladeg brata... nismo pristali jer sam znala da ako se rastanu nikad se vise nece sastati. Proslo je sve to.. prestao je rat smirilo se sve a nastavio tezi zivot od teskog zivota.. njihovo odrastanje i njihovi problemi su redali se.. odrastli su kao da su i imali roditelje.. znala sam napisati i po 40-50 maturalnih radova u sezoni maturalnih ispita da bih zaradila novce.. dijeca ne vole uciti a ja moram zaraditi jer imam.bracu koja trebaju izdrzavanje.. moj prijatelj i rodak profesor u sali kaze da sam mogla sve skole zavrsiti koliko sam strucnih predmeta procitala.. radila sam sve sto se moglo raditi posteno da prezivimo.. uspijeli smo.. ne bi sve ovo ovako izaslo dobro sa mojom obitelji da nisam bila ovako teskog osobnog zivota i sudbine.. sve me to pripremilo na taj put.. prvo da me priveze da ne odem svojim putem kao sto bih da sam bila zdrava jer svako svoj zivot zeli.. kroz moju osobnu borbu ojacala sam toliko da sam i roditelje sahranila a nisam plakala.. sve sto je trebalo odraditi poslije za obitelj nije mi bilo tesko jer nisam znala za odustajanje ni poraz.. to mogu zahvaliti mojoj sudbini teskoj.. iskolani su.. ozenjeni su.. imaju dijecu.. situirani su.. meni nista ne nedostaje imam sve zahvaljujuci njima a bilo je dana kad po 4 dana nismo imali sto jesti ali smo ostali skupa... da nisam razboljela se i da mi zivot nije spartansku bitku namjenio ne bih uspijela zavrsiti ono sto moji roditelji nisu uspijeli nazalost. Moj zivot je cudna prica a ovo su samo sitnice iz njeg.. Igor je u pravu sad se trebam posvetiti sebi i svom zivotu. Cijeli zivot zivim za druge sad je red na mene.. svi su odrastli i imaju svoj zivot i znam da u njihovom zivotu moje mjesto je posebno ali ja trebam u svom zivotu naci moje mjesto za mene posebno.. Igor mi je uspio otvoriti vrata koja sam zatvorila i od sebe same.. a ti Lenka ti si vidjela mene kakva jesam i kavu drugima sam sakrila.. to sam ja.. slucajno sam ovaj forum nasla a nije bilo slucajno jer je sudbina htjela da vas nadem i da mi pomognete...nije ovaj put ni blizu kraja tek ste mi pruzili ruku da ustanem ponovno gdje sam pala kao dijete prije 30-ak godina.. trebalo je kroz pakao proci i pokucati na vrata koja vode van u raj..

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 19.10.2016 / 10:07

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Lenka.. Igor je bio prvi kojem sam se usudila obratiti ali je Cicimici bila prva kojoj sam.se usudila povjeriti.. ona je prije ostalih znala da sam bolesna i ostalo sto drugima nisam rekla. Njene rijeci su pokrenule reakciju da se otvorim onda Igoru jer je ona mi napisala da se njemu obrstim on ce mi pomoci.. tako je krenulo.. Cicimici je putokaz moj.. hvala joj sto je prestalo moje lutanje.. onda poslihe Igora si ti mi otvorila vrata... svima hvala od srca.. budite sretni uspijeli ste nedto sto nitko nije...

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se