Forum / Tarot

Tarot
Tarot

Statistike: 11 teme, 924 poruke

Najnovije teme:Metoda otvaranja 9 karti

Aktuelna tema:Metoda otvaranja 9 karti

Posljednja poruka:Marc, četvrtak, 4.1.2018 / 13:07

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:146

Pregleda:7054

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 13:24

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Moja pretpostavka je da možda ne vjerujes dovoljno ciganicama, da ih nisi inicirala u nekoj adekvatnoj mjeri. Pa dobro sigurno ima i utjecaja energije. Sve se nekako izmešalo.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 14:06

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Ne razumijem se u tarot pa sam mislila da se moze obrnuto tumaciti.. jer sam citala u onim tvojim objavama karta obrnuto.. pa sam mislila da se moze i tumaciti obrnuto.. uh to onda je veoma tesko tumaciti.. svaka tebi cast..

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 14:22

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Ne razumijem se u tarot pa sam mislila da se moze obrnuto tumaciti.. jer sam citala u onim tvojim objavama karta obrnuto.. pa sam mislila da se moze i tumaciti obrnuto.. uh to onda je veoma tesko tumaciti.. svaka tebi cast..

Ja radim obične karte, one se gledaju i obrnuto. Ako hoces da naucis mozemo aktivirati taj topic na forumu, ima ga. Samo pripremi karte.:)

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 14:39

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Za Angel
Znaš kako si mi se zanimljivo otvorila, teška kombinacija, sve skoro karmičke karte

VELIKA SVEĆENICA-haha, znalaaa sam  ,dohovna osoba, ali na njoj je trenutno karta VRAG- iskušenja, pa gle, dobro to su pretpostavke, kad se npr časna sprema za svoj poziv, sigurno da mnoga iskušenja mora savladati da bi bila sigurna u svoj put, tako si usred najvećeg iskušenja koje možeš doživjeti, sve...čekaj nešto drugo da vidim-
Svećenica nosi jednu duboku mudrost, blagost, mir i tajanstvenost ali i snagu koja nije fizička, nije vidljiva izvana, nije opipljiva, fluidna je i povezana sa duhobnim sferama, ona je i INTUICIJA sama, spram vraga koji je oličenje i najdubljih čovjekovih strahova od samog sebe, koji je i žudnja i strast i bijes i opsjednutost nekim, dvije suprotnosti, duhovno i animalno na vagi.
-Ispod tebe, što će reći prošlost KULA I OBJEŠENI-kula su teške emocije psihičko lomljenje, one životne drame koje te bacaju s hridi na hrid i sve se odvijaju najviše u tebi, a možeš samo ublažiti pad izbjeći ga ne možeš jer je kula i Božja kuća drugim nazivom, ako si krenula putem koji nije tvoj ali ne vraćaš se ne skrećeš s njega, sve će se posložiti da ne možeš dalje, srušit će se most preko rijeke i nećeš moćo dalje, ako sama ne shvatiš, bit ćeš dovedena u situaciju da shvatiš da dalje tako ne možeš. Boljet će, bojat ćeš se, patit ćeš, što se više opireš, to je teže. Preosjetljiva si, trebaš više biti svoja a da se ne zat voriš za druge u smislu da dopiru do tebe ali da te ne mogu povrijediti jer te ne moze zapravo povrijediti ništa izvan tebe, samo ono što je u tebi. Nakon što se tako „tresneš o zemlju“ stat ćeš u mjestu i nećeš znati kuda da pođeš, po utabanom putu ne možeš, ne vodi te nikuda, to će to dovesti do situacije da promijeniš kut gledanja na situaciju—to se vec trebalo odigrati
-Iznad tebe, budućnost-PAPA I SUD-obitelj dobija novo značenje u tvom životu, vrijednosti koje su ti možda bile teret bi trebala prihvatiti kao blagoslov, jer Velika Svećenica i Papa su bliski, isti ljudi samo mrvicu drugačije pokazuju to božansko u sebi, ali može ukazivati i na osobu koja te može povesti dijelom puta duhovnog, jer bi, po meni zapravo trebala biti ona prava uloga svećenika, da prenese Božju poruku, utješi, nauči te kako da oprostiš, da savjet i tutne ti u ruke neki melem na dušu , a karta SUD ukazuje na tezak put pred tobom, ali nemaš izbora jer je to tvoj put, tako je ovo i energija velike transformacije (iako je to primarno karta smrt) ali svakako, kraj teškog perioda, Božju zaštitu i vodstvo iako je karta Papa zapravo teško spojiva sa obitelji, no ima neku tradicijsku vrijednost pa i kroz obitelj ako je odlučiš osnovati, možeš dozivjeti ispunjenje ili spoznati vrijednosti koje nisi do sada vidjela kroz svoju obitelj postojeću.
-Desno od tebe ono što drugi vide, ČAROBNJAK I KOLO SREĆE-svi mi imamo svoje prezentacijske maske, pa tako,čarobnjak spada u karte intelekta- jedna zanimljiva osoba, elokventna, znatizeljna, koja može sve što hoće ako hoće, talentirana, karizmatična, energična, sposobna, moćna...Kolo sreće karta ljudskih osobina-i oni koji znaju što proživljaš sada vidjet će promjenu na tebi, promjenu na bolje, ovo je karta sretnog ishoda ali sama ćeš se potruditi da ju odradiš iako je ovo zapravo i karta sudbine koja poručuje da sudbina ima veliku ulogu u tvom životu i da prihvatiš situaciju takvom kakva jest u smislu da se ne opireš promjenama jer su neizbježne, pa onda bi to ukazivalo na prilagodljivost tvoju
-Lijevo od tebe, ono što samo ti znaš i vidiš ili što no tebi nije jasno, podsvjesna neka razina dogadjaja- SMRT I LUDA, savršeno, smrt-prolaziš jako težak period, kada budeš spremna zatvorit češ ta vrata da otvoriš nova, duboka transformacija itekako bolna, oslobadjanje od nepotrebnog tereta luda-novi pocetak, radovanje zivotu kao dijete, ovo je i karta rizika kad te nije briga kako će ti sutra izgledati nešto što danas želiš napraviti. Nije dovoljno biti dobra, bit će dovoljno kad naučiš sebe cijeniti više.

Evo, valjda nisam „prećerala“, malo me ponijelo haha

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 14:44

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

A zaboravila sam napisati ovo što sam planirala- gdje piše čekaj, nešto drugo da vidim, otvorila sam na magiju uroke,štosvene-NE, NEMAŠ, ali na obiteljsku karmu, DA, na tebe je pao neki teret da odradiš neku obiteljsku karmu, sad da li djed, uglavnom ne preko roditelja već nihovih roditelja ili djedova, prije bih rekla da je preko muške osobe.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 14:57

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Stvarno bi me naucili? Jeli mislis da ja to mogu? Ja smatram da se covjek s tim rodi? To se kod tebe osjeti.. ti imas to u sebi.. smijem pitati nesto tebe osobno?

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 15:10

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Lenka... ovo sto cu ti napisati dobro upamti.. sve je istina... sve.. dobro si procitala i protumacila.. to sam ja.. i svjesna sam da ne mogu upravljati svojom sudbinom.. samo korigovati i to radim 32 godine.. shvatila sam to tad sto je moj zivot.. mozda cak i prije ali nisam znala nikom reci.. svima sam bila cudna.Kada sam ti napisala poruki da pitam za tarot onu prvu znala sam da imas nesto sto mi treba.. nesto sto mi moze pomoci preko provalije koju moram preci.. da sebi pomognem.. tu noc sam sanjala sebe i provaliju preko koje mi stoji jedna greda a ja moram preko tog prijeci.. osoba koja mi je stavila svoju gredu da predem preko provalije nisam.mogla vidjeti iako sam se okrenulo bila je suncem jako obasjana ali sam se uz tu osobu osjecala sigurno.. taj dan sam citala tvoje objave i napisala ti poruku.. od Igora osjecam da mi je kod njega neka skola koju mi sudbina daje.. ima nesto sto meni fali da bih sebe shvatila.. tako njega dozivljavam.. on je jak neopisivo ima neku jaku energiju koja se osjeti..

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 15:16

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Ja radim obične karte, one se gledaju i obrnuto. Ako hoces da naucis mozemo aktivirati taj topic na forumu, ima ga. Samo pripremi karte.:)

sad sam shvatila sta je Angel htela reci :) jooj..

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 15:25

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

I to za otplatiti nesto preko djedova je tocno.. Boze.. da. U mojoj obitelji se umire prije 36. Moj otac je bio najstariji muskarac u obitelji. A umro 3 dana nskon 36 rodendana. Moj deda je nspravio jedan dug.. tako su pricali stari ljudi.. zaveo je casnu sestru koja je ostala u drugom stanju. Ta casna je premjestena iz ovog mjesta i nosta se ne zna od tog vise.. bolest od koje umiru muske osobe u mojoj obitelji su karcinom.. nakon tatine smrti vise nitko nije umro od tog ali se svi boje.. kada sam se ja razboljela ja sam to nekako prihvatila i uvijek sam govorila kad su me sazaljevali da sam sretna samo nek su mi moja braca ziva i zdrava i sve sto bi se njima lose moglo desiti neka Bog da meni.. u sebi sam uvijek mislila da ako vec treba da se nesto otplati bolhe da to ja platim kad sam vec ovako bolesna.. sve si dobro rekla. Moj najstariji brat ima 46 godina i on je najstariji od maseg prezimena a moj najmladi brat vec sad ima 35 godina.. sad se samo bojim za njega da nebi se njemu desilo ta bolest.. zato mogu sve podnijeti samo nek su mi oni dobro..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: utorak, 18.10.2016 / 20:53

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Lenka... ovo sto cu ti napisati dobro upamti.. sve je istina... sve.. dobro si procitala i protumacila.. to sam ja.. i svjesna sam da ne mogu upravljati svojom sudbinom.. samo korigovati i to radim 32 godine.. shvatila sam to tad sto je moj zivot.. mozda cak i prije ali nisam znala nikom reci.. svima sam bila cudna.Kada sam ti napisala poruki da pitam za tarot onu prvu znala sam da imas nesto sto mi treba.. nesto sto mi moze pomoci preko provalije koju moram preci.. da sebi pomognem.. tu noc sam sanjala sebe i provaliju preko koje mi stoji jedna greda a ja moram preko tog prijeci.. osoba koja mi je stavila svoju gredu da predem preko provalije nisam.mogla vidjeti iako sam se okrenulo bila je suncem jako obasjana ali sam se uz tu osobu osjecala sigurno.. taj dan sam citala tvoje objave i napisala ti poruku.. od Igora osjecam da mi je kod njega neka skola koju mi sudbina daje.. ima nesto sto meni fali da bih sebe shvatila.. tako njega dozivljavam.. on je jak neopisivo ima neku jaku energiju koja se osjeti..

Da, ti si tražila odgovor i došla među nas "čudake", jako me zanima kako si našla forum, slučajno? Jer često negdje gdje trebamo doći, dođemo "slučajno". Ovo je inače i moje prvo otvaranje Tarota na forumu, a nije baš da sam neki dan prvi došla. Ma ti imaš jednu posebnu energiju-vidi kako je ovo krenulo u krug Igor je postigao da se ti otvoriš na forumu- pa ti da se i ja malo više otvorim, da vidimo tko je slijedeći Nisam dugo čula ovako zanimljivu životnu priču, dobro ne znam jel baš zanimljivo primjeren izraz obzirom da je i dosta teška, ali to je ogromno bogatstvo u tebi, samo kad posložiš kockice do kraja pa čuda da radiš
Ne znam zašto, ali tada nisam mogla prihvatiti tvoje pitanje, znaš kako ja nešto odradim ovdje-uđem malo koliko stignem pregledam i kad osjetim da trebam stati tu stanem i pogledam, ma niko me nista ni ne pita nego sama postavim kartu (vježbam horarnu, pa nekad odradim neko pitanje), sad je i meni to zagonetka što je to bilo i zašto sam odbila pogledati, možda zbog složenosti situacije nisam bila na nekoj vibraciji tada ili si ti trebala, što mislim da je najprije, najprije s Igorom proći neko usklađivanje. Da, Igor definitivno ima tu Anđeosku energiju, godinama nisam radila astrologiju i eto, vratio me čovjek samo tako lako nazad

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se