Forum / Tarot

Tarot
Tarot

Statistike: 11 teme, 924 poruke

Najnovije teme:Metoda otvaranja 9 karti

Aktuelna tema:Metoda otvaranja 9 karti

Posljednja poruka:Marc, četvrtak, 4.1.2018 / 13:07

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:146

Pregleda:7058

Nivo: Iskusan forumaš / 593 postovi

Objavljeno: utorak, 4.10.2016 / 10:16

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Prvi red (prošlost) STRAH, SEKS, SUDBINA. - Veza na prilično klimavim nogama. Stavila ružičaste naočale. Ali, kod njega strah od vezivanja. Mada, kako nije baš skroz po tvojim kriterijima i ti si rezervirana.

Drugi red (sadašnjost) BRIGA, ŠOK, MOTIV - Zabrinutost definitivno, zbog njegovog nepouzdanog ponašanja. Ali, odnos se još kako tako održava.

Treći red (budućnost) RAZDVAJANJE, RAZOČARANJE i MOTIVACIJA uz koju sam izvukao i još dvije ONO ŠTO VEZUJE I DOBITAK. - Razočaranje u njega i prekid, sa mogućnošću da se tu nešto kao obnovi u narednih pola godine i jače. Ali, ne može ti on nikako pružiti ono što ti želiš. Povlačenje i introvertnost.

heh kralju...točno tako,,strah od vezivanja,,,bar s moje strane,,ja bih nešto,,,al kad to nešto i dođe,onda uteknem...

a što se tiče njega,,trenutno ni komunikacije nema,,mada će po tvome još tu nečega biti?

e sad,,,da neće opstati,to i sama znam,,,kao što si rekao strah od vezanja na kraju ipak presudi,,,vjerojatno je tako i s njegove strane

odlično! :)

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 2:21

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Blaza je napisao:

heh kralju...točno tako,,strah od vezivanja,,,bar s moje strane,,ja bih nešto,,,al kad to nešto i dođe,onda uteknem...

a što se tiče njega,,trenutno ni komunikacije nema,,mada će po tvome još tu nečega biti?

e sad,,,da neće opstati,to i sama znam,,,kao što si rekao strah od vezanja na kraju ipak presudi,,,vjerojatno je tako i s njegove strane

odlično! :)

Hvala na feedbacku. Pa naprosto nije to to. Nije se desio odgovarajući klik za nešto ozbiljnije.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 2:21

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Blaza je napisao:

heh kralju...točno tako,,strah od vezivanja,,,bar s moje strane,,ja bih nešto,,,al kad to nešto i dođe,onda uteknem...

a što se tiče njega,,trenutno ni komunikacije nema,,mada će po tvome još tu nečega biti?

e sad,,,da neće opstati,to i sama znam,,,kao što si rekao strah od vezanja na kraju ipak presudi,,,vjerojatno je tako i s njegove strane

odlično! :)

Hvala na feedbacku. Pa naprosto nije to to. Nije se desio odgovarajući klik za nešto ozbiljnije.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 6:16 Izmjenjeno: sreda, 5.10.2016 / 6:22

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Moze pitanje za tarot?

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 12:38 Izmjenjeno: sreda, 5.10.2016 / 12:46

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Igor Igor je napisao:

Da, pa jedna majstorica mi je rekla da KULA označava također i transformaciju nečega. Da, za SMRT piše mi u skripti i na još nekim mjestima gdje sam čitao. Mislim da ste to ovdje i na forumu pisali.

Hvala ti za ovaj jako koristan tekst, bezgranično hvala.

Ako netko postavi pitanje koje je jako važno za njega, njegovu egzistenciju (dobro, nitko ni ne postavlja nevažna pitanja), ali npr. pitanje „Hoću li dobiti otkaz? Ako dobijem, izmedju ostalih i kartu KULA, koja bi trebala biti odgovor DA u ovom slučaju, otkaz samo tako, uzimam u obzir i stanje pitača pri postavljanju pitanja, jer karta može ukazivati i na veliki strah, sekiraciju, da ne kazem paniku i psihičku „rastojenost“ u trenutku postavljanja pitanja zbog situacije koja se može desiti, pa eto, ja pitam da li se osjeća tako, odstupam od pravila da se ne otvaraju karte na isto pitanje više od jedanput na dan, ponovim gledanje. Donekle je rizično na ovaj način odraditi pitanje jer se može shvatiti i kao namještanje odgovora u želji da pitač ne dobije otkaz...pa ako se opet pojavi karta KULA, nema sumnje da slijedi otkaz, ili ako se pojavi makar i samo jedna teška i loša karta u kombinaciji, kakve god odlične karte bile oko nje, onda nije dobro za ishod situacije.
Tako da je ta transformacija zapravo otkaz, sad, što će to kroz naredni period donijeti pitaču, kakav pomak, možda 3 puta bolji posao, ali konkretno, to je ipak otkaz. Ali uz osnovno značenje karte, treba i neko svoje, iz iskustva, uzeti u obzir, jer...npr, za novčana pitanja, karta Vrag mi nikad nije dobra, u kojoj god kombinaciji, meni je negativan odgovor, dok prijateljici baš obrnuto, a i jednoj i drugoj radi, znači ako meni ukazuje na gubitke, njoj ukazuje na dobitke a pokaze se objema kao ispravno nekim feedbackom.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 13:43

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Ako smjem reci svoj slucaj sa kartom kula.. ne razumijem se u astrologiju nit u tarot ali volim citat horoskop.. postavila sam pitanje.. da li cu se pomirit sa bivsim i odgovor je bio kula u uspravnom polozaju.. pitanje sam poszavila pred kraj mjeseca u tarotu a na pocetku mjeseca sam takoder isto pitanje postavila u horaru i dobila odgovor da postoji mogucnost..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 15:33

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Ako smjem reci svoj slucaj sa kartom kula.. ne razumijem se u astrologiju nit u tarot ali volim citat horoskop.. postavila sam pitanje.. da li cu se pomirit sa bivsim i odgovor je bio kula u uspravnom polozaju.. pitanje sam poszavila pred kraj mjeseca u tarotu a na pocetku mjeseca sam takoder isto pitanje postavila u horaru i dobila odgovor da postoji mogucnost..

Naravno da smiješ , a vidi meni KULA u ljubavnim pitanjima, sad opet isto sve ovisi o situaciji jeste li se posvadili, jeste li samo prekinuli bez riječi, a opet je morao postojati snažan razlog za to, znači, kula mi obično ne pokazuje konačan kraj nekog odnosa, pa samim tim je i otvorena mogućnost...dok karta smrt u velikoj većini slučajeva mi označava konačan prekid, iako ona nosi i nove pocetke..kako tko vec osjeća njezino značenje.
Iako, nisam baš nešto previše optimistična ako je kula odgovor za pitanje pomirenja.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 16:45

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Lenka je napisao:

Ako netko postavi pitanje koje je jako važno za njega, njegovu egzistenciju (dobro, nitko ni ne postavlja nevažna pitanja), ali npr. pitanje „Hoću li dobiti otkaz? Ako dobijem, izmedju ostalih i kartu KULA, koja bi trebala biti odgovor DA u ovom slučaju, otkaz samo tako, uzimam u obzir i stanje pitača pri postavljanju pitanja, jer karta može ukazivati i na veliki strah, sekiraciju, da ne kazem paniku i psihičku „rastojenost“ u trenutku postavljanja pitanja zbog situacije koja se može desiti, pa eto, ja pitam da li se osjeća tako, odstupam od pravila da se ne otvaraju karte na isto pitanje više od jedanput na dan, ponovim gledanje. Donekle je rizično na ovaj način odraditi pitanje jer se može shvatiti i kao namještanje odgovora u želji da pitač ne dobije otkaz...pa ako se opet pojavi karta KULA, nema sumnje da slijedi otkaz, ili ako se pojavi makar i samo jedna teška i loša karta u kombinaciji, kakve god odlične karte bile oko nje, onda nije dobro za ishod situacije.
Tako da je ta transformacija zapravo otkaz, sad, što će to kroz naredni period donijeti pitaču, kakav pomak, možda 3 puta bolji posao, ali konkretno, to je ipak otkaz. Ali uz osnovno značenje karte, treba i neko svoje, iz iskustva, uzeti u obzir, jer...npr, za novčana pitanja, karta Vrag mi nikad nije dobra, u kojoj god kombinaciji, meni je negativan odgovor, dok prijateljici baš obrnuto, a i jednoj i drugoj radi, znači ako meni ukazuje na gubitke, njoj ukazuje na dobitke a pokaze se objema kao ispravno nekim feedbackom.

Predivno objašnjenje Lenka. Vrhhhh...
A u ljubavi, evo imaš materijala za doktorsku disertaciju.:)

Nivo: Stanovnik foruma / 1412 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 16:53

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

meni je Kula jedna od najgorih karata u tarotu..pogotovo za ljubavna pitanja..treba obratiti paznju na sliku karte koja prikuzuje ljude kako padaju sa kule koja na sebi ima samo prozore..nema vrata..velika vatra..i ta karta cesto oznacava rusenje nada i iluzija, preljubu i raskid..al opet zavisi jel zadnja karta ili je posle nje izvuceno jos karata..pa povezati sve u jednu pricu

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 17:06

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Cicimici je napisao:

meni je Kula jedna od najgorih karata u tarotu..pogotovo za ljubavna pitanja..treba obratiti paznju na sliku karte koja prikuzuje ljude kako padaju sa kule koja na sebi ima samo prozore..nema vrata..velika vatra..i ta karta cesto oznacava rusenje nada i iluzija, preljubu i raskid..al opet zavisi jel zadnja karta ili je posle nje izvuceno jos karata..pa povezati sve u jednu pricu

I meni isto. Zna Lenka.:)
Npr. moj Ve 0 Ma kao i KULA, savršeno opisuju odnose koji lako i brzo puknu, gdje vrlo lako dođe do svađe. Dispozitor je spaljeni Merkur, što nakon problema zatvara mogućnost da se isti riješi. Venera u Djevici preuzima njegovu ulogu, pa suprotna strana ostaje povrijeđena. Jer, Ve j vl. DC-a al sad da ne duljim.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se