Forum / Tarot

Tarot
Tarot

Statistike: 11 teme, 924 poruke

Najnovije teme:Metoda otvaranja 9 karti

Aktuelna tema:Metoda otvaranja 9 karti

Posljednja poruka:Marc, četvrtak, 4.1.2018 / 13:07

TEMA

Autor teme:Igor Igor

Poruke:146

Pregleda:7062

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 23:04

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Nemoj te smijati se ali zelim pitati.. kako da se ta karma ili vec sta je rijesi.. ublazi.. sta moze osoba koja je ima moze ucinit da to prode? Ne zelim nikom problem biti.. a to ako dobro shvatam covjek koji ima tu karmu donese svima problem i zbog njega onda drugi pate uz njega?

To su razlicite bestseler interpretacije Karme. Karma je nešto sa čime se rađamo i sa čime živimo na planeti Zemlji. Karma je naša životna putanja. Postoji termin - otplata karmičkog duga i to su nam on stvari koje su nam bolne, koje teško prihvaćamo, sa kojima moramo na neugodniji način da se suočimo....A sve u cilju stjecanja novih uvida, spoznaja, veće mudrosti. Postoje stvari koje su nam u određenom životu 100 posto zapisane, ali postoje i one za koje se trebamo boriti. Sadasnjost je trenutak u kome kreiramo svoju budućnost. Itekako možemo dati da ta budućnost bude lijepa i svijetla. Kako? Smirenošću, strpljivošću, pozitivnim mislima, konstantnim radom na sebi...

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 23:15 Izmjenjeno: sreda, 5.10.2016 / 23:24

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Nemoj te smijati se ali zelim pitati.. kako da se ta karma ili vec sta je rijesi.. ublazi.. sta moze osoba koja je ima moze ucinit da to prode? Ne zelim nikom problem biti.. a to ako dobro shvatam covjek koji ima tu karmu donese svima problem i zbog njega onda drugi pate uz njega?

Ma pa nisu svi u sve upućeni, pa tako bih možda i ja tebe pitala za nešto što ne razumijem, nadam se da mi se ne bi smijala zbog toga, tako da razloga za smijeh nema. A karma, vezano za neki karmički odnos bi ti bila pojednostavljeno neki zadatak koji moraš savladati, ajmo to reći neka blokada u tebi koja ti u nekom odredjenom odnosu sa nekom odredjenom osobom donosi situaciju koja je teška za tebe, pa ga voliš pa ga mrziš, pa nekad ni sama ne znaš što od toga. Pa je sve super, pa nista ne valja, ono u nekim intervalima, niti možeš s njim niti možeš bez njega...pa evo, sa tim dečkom je tako, e sad ako ne shvatiš što može biti problem, evo ako si ljubomorna i da ne mozes to kontrolirati iako zelis silno, pa ako bez razloga osjećaš neki bijes prema njemu potisnuti, sad, koliko vjeruješ u neke prosle zivote, odatle dolazi, ali drzimo se ovoga...uglavnom stalno neke prepreke, nema baš osjećaja mira i povjerenja..to je neki priblizan opis, nju mozes samo ti sama rijesiti da shvatiš nesto i promijenis kod sebe možda, iako nije ni njegov utjecaj zanemariv. Pa da ga osjećaš kao nekog svog, možda već od prvog susreta osjećaj kao da oduvijek znaš pa te ili silno privuče ili silno odbije...ali negdje se ipak poklopi pa se nešto konkretnije desi..sad sam se i sama popetljala Tako nekako otprilike. :)
Ma najbolje da si ti za to kriva, to je tako , svi imamo nešto za odraditi , nista ti nisi kriva, niti ikome donosis probleme, nego si krivo shvatila malo taj dio , takva si kakva si ,zato je baš tebe on takav kakav jest i izabrao, nego nije vam laka veza pa to je karma.

Igor Igorbez kartona

Igor Igor

M / 38 god.

China

Nivo: Ugledni forumaš / 8565 postovi

Objavljeno: sreda, 5.10.2016 / 23:43

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

Lenka je napisao:

Ma pa nisu svi u sve upućeni, pa tako bih možda i ja tebe pitala za nešto što ne razumijem, nadam se da mi se ne bi smijala zbog toga, tako da razloga za smijeh nema. A karma, vezano za neki karmički odnos bi ti bila pojednostavljeno neki zadatak koji moraš savladati, ajmo to reći neka blokada u tebi koja ti u nekom odredjenom odnosu sa nekom odredjenom osobom donosi situaciju koja je teška za tebe, pa ga voliš pa ga mrziš, pa nekad ni sama ne znaš što od toga. Pa je sve super, pa nista ne valja, ono u nekim intervalima, niti možeš s njim niti možeš bez njega...pa evo, sa tim dečkom je tako, e sad ako ne shvatiš što može biti problem, evo ako si ljubomorna i da ne mozes to kontrolirati iako zelis silno, pa ako bez razloga osjećaš neki bijes prema njemu potisnuti, sad, koliko vjeruješ u neke prosle zivote, odatle dolazi, ali drzimo se ovoga...uglavnom stalno neke prepreke, nema baš osjećaja mira i povjerenja..to je neki priblizan opis, nju mozes samo ti sama rijesiti da shvatiš nesto i promijenis kod sebe možda, iako nije ni njegov utjecaj zanemariv. Pa da ga osjećaš kao nekog svog, možda već od prvog susreta osjećaj kao da oduvijek znaš pa te ili silno privuče ili silno odbije...ali negdje se ipak poklopi pa se nešto konkretnije desi..sad sam se i sama popetljala Tako nekako otprilike. :)
Ma najbolje da si ti za to kriva, to je tako , svi imamo nešto za odraditi , nista ti nisi kriva, niti ikome donosis probleme, nego si krivo shvatila malo taj dio , takva si kakva si ,zato je baš tebe on takav kakav jest i izabrao, nego nije vam laka veza pa to je karma.

Bravoooo Lenka. Pa nitko ne umije tako divno da opiše karmički odnos kao ti. Ali, ovo stvarno treba posebno ubilježiti.
I onda na scenu stupa oprost. Naime, sami biramo hoćemo li nositi gorčinu u sebi i biti isfrustrirani ili stvoriti novi život pun radosti i pozitivne energije. A, da bismo stvorili takav život potrebno je samo oprostiti svakom sve. Istinsko praštanje podrazumijeva lišavanje sebe od svakog vida negativne energije, od svake negativne emocije.

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: četvrtak, 6.10.2016 / 3:57 Izmjenjeno: četvrtak, 6.10.2016 / 4:08

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Hvala vam.. zaspala sam placuci.. nisam zla osoba i ne volim kad netko to jeste. Na takve stvari mi se gadi i izbjegavam osobe koje nisu dobre. Problem mi je sto ljude mjerim po sebi i ne oprastam ono sto nije dobro ni kod mene a kamoli kod drugih. Sebe kaznim a od losih se distanciram. Tako san do sad rijesavala ono sto me cinilo nesretnom.. od ovog decka nisam se mogla distancirsti jer ga volim. Ja kod njeg ne bih nista mijenjala. Vjeruj te mi. On je ok samo se voli cerekati svima i nabacivat.. sad ta prevara jeste bila i znam da je ne mogu izbrisati. Boli me ali ne mogu ga zbog tog kaznjavati do kraja zivota. Znam ga sasvim. Sad osjecam da sam pretjerala u tjeranju pravde. Ne moze svako zivjet kao ja.. imam neki cudan zivot.. pun neke discipline i odricanja kao da sam mali general. Nekim cudnim neobjasnjivim nacinom koji ja ne shvatam uspijeli ste mi pokazati gdje je moj problem. Istina je.. ja se moram promjeniti da bih bila sretna. Tude greske me bole ali sigurno manje nego onog cije su to greske jer kako god ja patim zbog neke svoje greske koja je sitna onda mogu misliti koliko pati osoba koja ucini veliku gresku.. Ne daj Boze... to je patnja.. prastanje i samo to mi moze pomoci da rijesim ovo sto me muci i boli.. hvala vam sto mi pomazete..

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: četvrtak, 6.10.2016 / 4:05

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Boze dragi skroz ste u pravu.. sad tek shvatam koliko sam ja povrijedila svojim prebacivanjem njega.. mozda cak vise nego sto je on mene. Vjerujem da rijeci imaju vecu snagu od dijela.. za mene je moja rijec vrijednija od mog zivota.. rijec me pokazuje kakva sam iznutra.. hvala vam svima sto mi objasnjavate.. pomogli ste mi da sagledam put na kojem sam sad a to nije moj put i zato se osjecam ovako prestravljeno.Ja sam osoba koja ne vrijeda i takva trebam ponovno bit. Trebam se vratiti sebi. Oprost je jedino sto imam dati jos pa sta bude nek bude.. i da zaboravila sam reci.. nismo mi vise u vezi on je mene napustio. Sad vidim da je morao. To vise nisam bila ja..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 6.10.2016 / 8:57

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Boze dragi skroz ste u pravu.. sad tek shvatam koliko sam ja povrijedila svojim prebacivanjem njega.. mozda cak vise nego sto je on mene. Vjerujem da rijeci imaju vecu snagu od dijela.. za mene je moja rijec vrijednija od mog zivota.. rijec me pokazuje kakva sam iznutra.. hvala vam svima sto mi objasnjavate.. pomogli ste mi da sagledam put na kojem sam sad a to nije moj put i zato se osjecam ovako prestravljeno.Ja sam osoba koja ne vrijeda i takva trebam ponovno bit. Trebam se vratiti sebi. Oprost je jedino sto imam dati jos pa sta bude nek bude.. i da zaboravila sam reci.. nismo mi vise u vezi on je mene napustio. Sad vidim da je morao. To vise nisam bila ja..

Igor će ti odgovoriti, ali i j bih nešto rekla. Ako si ga povrijedila i on je povrijedio tebe, tako to ide u nekim odnosima, oboje ste morali proživjeti to iskustvo. Ako sebe mijenjaš, mijenjaj se zbog sebe, ne zbog njega. A vidi kako još kažu, da su ti partneri sa kojima je odnos težak naše ogledalo, pa ono što te kod njega smeta i što najteže prihvaćaš je neki skriveni dio tebe koji nisi još osvijestila, da je zato bolno a ne zato što jer partner takav. A valjda je tako. Niš se ti ne sekiraj, trebalo je i njemu takvo iskustvo, da nije, nikad se ne bi ni sreli ni ušli u vezu. Što mu možeš oprostiti-oprosti mu, ali ne muči sebe da oprostiš nešto što ne možeš sada, kad bude vrijeme, oprostit ćeš mu, i z bog tebe je važno, da si skineš teret koji ti ne treba. Samo ti budi takva kakva jesi, kome pašeš-pašeš, kome ne pašeš, a što se tu može. Nekad treba savladati ponos i ego, ali nekad koliko god da se trudiš i mijenjaš ne daje rezultate, pa nemoj se nikad zadovoljiti mrvicama ako daješ puno, onda to nije taj partner kakvog ti trebaš. Haha, ovo je malo iz ženskog ugla i ja imam problem sa ponosom i tvrdoglava jako, koliko god radim na sebi. .

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: četvrtak, 6.10.2016 / 10:43

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Mozes li mi objasnit onda kakav je to onda odnos izmedu mene i ovog muskarca.. ja se mjenjam zbog sebe jer ne zelim biti losa osoba.. vrijedala sam ga zbog njegove slabosti da bude vjeran.. volim ga jer je covjek kakvog sam zeljela.. radisa.. veseo.. dobrica.. kao malo dijete ali nisam zeljela prevaru.. jeli moguce da ikad vise imadnemo normalan odnos kao prije..

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: četvrtak, 6.10.2016 / 11:11

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Mozes li mi objasnit onda kakav je to onda odnos izmedu mene i ovog muskarca.. ja se mjenjam zbog sebe jer ne zelim biti losa osoba.. vrijedala sam ga zbog njegove slabosti da bude vjeran.. volim ga jer je covjek kakvog sam zeljela.. radisa.. veseo.. dobrica.. kao malo dijete ali nisam zeljela prevaru.. jeli moguce da ikad vise imadnemo normalan odnos kao prije..

Ma normalniji kakvih sve ima. Neka si ga vrijeđala, a što si trebala, otvoriti šampanjac pa da proslavite što te prevario. To je tvoja reakcija na njegovu izdaju, a baš to nitko nema pod kontrolom. Svatko na svoj način reagira, netko vrijeđa, viče, netko plače i baca se s prozora, netko se zavuče u kuću i ne diže roletne danima, tjednima. Tako, eto, upoznala si i osvijestila dio sebe od kojeg bježiš i koji ne želiš prihvatiti, sad znaš da možeš i tako, na tebi je da izabereš dalje reagirati tako ili kako drugačije u nekim situacijama teškim. Sretno!

Nivo: Iskusan forumaš / 624 postovi

Objavljeno: četvrtak, 6.10.2016 / 11:32

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Necu vise da se svadam to izvlaci iz covjeka lose sto ne bi trebao da ima. Mogu li te pitati da mi pogledas tarot?

Lenkabez kartona

Lenka

F / 58 god.

Zagreb

Croatia

Nivo: Iskusan forumaš / 987 postovi

Objavljeno: subota, 8.10.2016 / 14:54

Tema: Metoda otvaranja 9 karti

Citiran post

angel je napisao:

Necu vise da se svadam to izvlaci iz covjeka lose sto ne bi trebao da ima. Mogu li te pitati da mi pogledas tarot?

Ne običavam gledati tako. Rijetko sam tu, ako me neko pitanje posebno zaintrigira da bih mogla učiti kroz primjer koji radim, onda ga odradim kao vježbu, nadam se da ne zamjeraš
Svađa iz svakog izvuče ono lošije, ali nikad ne izvuče ono što već nemamo u sebi, pa i mene neke situacije iznenade neugodno, no, moraš vagnuti što možeš postići svađom, ako ne možeš ništa, okreni se i idi dalje bez objašnjavanja, ako misliš da vrijedi, posvađaj se.

  • POSLJEDNJE AŽURIRANE TEME
  • NOVE TEME
  • NAJPOPULARNIJE
  • MOJE TEME
  • UKLJUČEN U
  • PRAĆEN

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Proricanje iz graha

Brida, petak, 24.8.2018 / 18:05

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Gledanje u kavu

Brida, sreda, 22.8.2018 / 18:22

Dobro jutro

Cicimici, ponedeljak, 20.8.2018 / 15:03

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Geomantija

bajaderica, subota, 23.6.2018 / 12:05

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Radi li netko ovdje uopće?

Cicimici, nedelja, 12.9.2021 / 23:36

Pitanje za horarnu kartu

Wonderwoman28, utorak, 17.8.2021 / 10:45

Uspjeh na falultetu?

Albert, nedelja, 23.9.2018 / 18:46

Horarna astrologija - učilica

Wonderwoman28, sreda, 25.8.2021 / 16:04

Tranzitni Neptun kvadrat MC/IC

Cicimici, ponedeljak, 4.6.2018 / 20:29

Korak po korak

Anika, četvrtak, 23.8.2018 / 10:46

Kako će mi biti na novom poslu

Cicimici, subota, 19.5.2018 / 16:41

Diskusija o natalnim aspektima i iskustva

Wonderwoman28, nedelja, 15.8.2021 / 8:23

Pravila gledanja, tumačenja i analiza

Marc, sreda, 16.5.2018 / 14:14

Horarna astrologija posao

Cicimici, sreda, 16.5.2018 / 0:42

Fiksne zvijezde

Atina123, sreda, 16.5.2018 / 12:23

Nedeljni horoskop 23.4 do 30.4

Butterflies, nedelja, 29.4.2018 / 9:12

Saturn

Butterflies, utorak, 24.4.2018 / 22:57

Retrogradni Merkur 2018

Cicimici, sreda, 21.3.2018 / 21:00

Analize začeća, trudnoće i porođaja

Cicimici, petak, 23.2.2018 / 8:30

Brojevi i zanimanje

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 17:19

Kućni broj u numerologiji

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:46

Što osobni broj govori o vama

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:43

Ljubavna Numerologija

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:40

Numerološko slaganje sa partnerom

Cicimici, četvrtak, 15.2.2018 / 9:35

Horarna - pitanja ljubavi i braka

Igor Igor, sreda, 16.11.2016 / 23:52

Horarna astrologija - brza pitanja i odgovori

Marc, ponedeljak, 21.11.2016 / 9:16

Horarna astrologija - Vježbaonica

Igor Igor, nedelja, 20.11.2016 / 23:01

Brak u natalnoj karti

Cicimici, petak, 1.12.2017 / 15:05

Ponašanje i tip ličnosti u astrologiji

Wonderwoman28, subota, 21.8.2021 / 12:30

Tradicionalna astrologija - Brak (Lily, Rafae...

Igor Igor, subota, 3.9.2016 / 12:14

Sinastrija

Mihica3, petak, 24.11.2017 / 13:24

Solarni horoskop

lalafo, nedelja, 4.6.2017 / 14:25

Samo tako poruke

Cicimici, nedelja, 19.8.2018 / 10:21

Povijest tradicionalne A. - Partnerstva i bra...

Marc, utorak, 24.1.2017 / 14:52

Astro dnevnik

vratanca27, petak, 17.3.2017 / 16:23

Obične karte

Igor Igor, sreda, 17.2.2016 / 9:09

Fortuna - točka sudbine

Cicimici, ponedeljak, 5.3.2018 / 20:40

Četvrta kuća natalne karte

Igor Igor, ponedeljak, 5.9.2016 / 9:16

Profekcije

Igor Igor, petak, 23.12.2016 / 0:54

Tranziti - teorija i osnove

bubi28, utorak, 13.6.2017 / 20:10

Numerološke godine

Igor Igor, utorak, 20.12.2016 / 23:56

Horarna astrologija

Igor Igor, sreda, 23.12.2015 / 0:00

Mjesec i ličnost

Igor Igor, ponedeljak, 7.11.2016 / 11:22

Anđeoske karte

Igor Igor, četvrtak, 2.6.2016 / 0:56

Pravila i propisi
Registrujte se